ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu Empty ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu

Post by Guest 12/6/2019, 18:42

https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2019&mm=06&dd=12&nav_id=1553816
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu Empty Re: ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu

Post by Counter-Strike 12/6/2019, 19:17

pizzon wrote:https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2019&mm=06&dd=12&nav_id=1553816
svaka cast
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu Empty Re: ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu

Post by veber 12/6/2019, 19:23

kada su pitali vlasnika pirotehnike mirnovec da zašto je zatvorio pogon u kini, a otvorio u srbiji, čovjek odgovorio da u kini više nitko ne radi za 400 USD pa je logično bilo otvoriti u srbiji.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu Empty Re: ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu

Post by Guest 12/6/2019, 19:39

Pametnom dovoljno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu Empty Re: ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu

Post by Guest 12/6/2019, 20:46

mi otvaramo
vi kenjate
svako odradjuje svoje
savremeno u pm !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu Empty Re: ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu

Post by veber 12/6/2019, 20:55

kaj vi otvarate? nikaj! eto vlasnik mirnovca zatvorio tvornicu u kini i otvorio u srbiji jer mu je radna snaga jeftinija u srbiji negoli u kini. odi bulaznit negdje drugdje.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu Empty Re: ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu

Post by Guest 12/6/2019, 22:01

40 % BDP hrvatske
ako ne i vise
bazira na kelnerisanju
ante, kusur
sad cete vi nama da drzite slovo
pogledaj malo sam objekat
tehnologiju koja ja instalirana
pa i sam fin.proizvod
pa onda bulazni
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu Empty Re: ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu

Post by veber 12/6/2019, 22:09

pa majmune radim u njemačkoj, ne družim se s ekipom iz bivše juge, jebe mi se za ove prostore, a da je srbija šupak europe je.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu Empty Re: ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu

Post by Guest 12/6/2019, 22:12

majmune
ne znam zasto se uopste javljas
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu Empty Re: ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu

Post by RayMabus 12/6/2019, 22:21

To neki autodijelovi

http://rs.n1info.com/Biznis/a491286/Nemacka-kompanija-ZF-otvorila-fabriku-u-Pancevu.html

Pa ok. Vrlo bitno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175507
2014-04-11


Back to top Go down

ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu Empty Re: ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu

Post by veber 12/6/2019, 22:44

pizzon wrote:majmune
ne znam zasto se uopste javljas
jer mi sendvičari idu na lijevo rame, zato. koga boli kurac za srbiju. da brineš o svojima ne bi pisao pizdarije,
ali ti, vuk, ero ste isti. neki od vas to rade za lvu neki jer su munjeni, popuši vuku i eri. svoj trojici bu super. odi sendvičarit na neki drugi forum.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu Empty Re: ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu

Post by Guest 12/6/2019, 23:33

pizzon wrote:mi otvaramo
vi kenjate
svako odradjuje svoje
savremeno u pm !


Šta mi otvaramo, sendvičaru? Dajemo džabe zemlju i pare da bi neko od spolja došao i započeo proizvodnju ovde, a dobit će slobodno iznositi odavde. Gskk
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu Empty Re: ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu

Post by Guest 13/6/2019, 05:48

Jdna od najboljih kompanija u svijetu za automatske transmisije,,jedna od najkvalitetnijih firmi za auto dijelove...Pazi sad ovo,,ovaj srbin bi ko dalmatinac ,,ajd dodjite otvorite tu firmu kod nas,,ali da placa bude veca nego u Njemachkoj...tak i dalmoshi,,,dodjite turisti uplatite nam i odma se vratite,,Koji mentalitet,,isusa ti boga,,Ne ulazim u to shto su schwabe sjebale bivshu YU unaprijed znajuci da su ljudi sa balkana vrijedni samo ako imaju nad sobom dobru kontrolu..Ne ulazim u to shto su schwabe najvishe krive za raspad YU..ali da sam ja otvorio tu fabriku...ne bi vam dao ni 100 dolara placu,,,bagro lijena..U njemachkoj svi rade od jutra do sutra za 1500 E..dok plate stan i hranu,,,auto osiguranje,,,gorivo,,,ostane im kurac od ovce,,,a u Srbiji imaju svoje vrtove,,,uzgajaju ili se grebu za hranu od familije sa sela,,,i malo im ..Bilo je malo i kinezima 20$ mjesechno,,,ali pametan narod i partija cekali su svoj trenutak,,i dochekali...pa kopirajte te jebene kineze,,,klanjaj te se shwabama ,,,ako treba chistite im Wc..ali nauchite kako se stvara i ostvaruje tehnoloshki napredak pa im kasnije izvozite kvalitetnije i jeftinije dijelove...Moj kurac..komunistichki sistem je napravio svoje u bivshoj YU ...da im je ako moze neshto mukte,,i dzaba,,,onda bi bio schwabo dobar,,,pa idite vi srbi i hrvati pa ulazite u Njemachku ili ulazite u svojoj zemlji pa izvozite ..Jebo vam bog mater,,,ne mozete izvesti u onu Rusiju jabuke a da ne pokushate nekoga zajebati,,,,a samo Moskva bi mogla progutati cijelu poljoprivrednu proizvodnju bivshe YU...Nesposobna i lijena bagra,,,koja nema nikakve ideje,,,koja se srami raditi na zemlji ...svi bi nekako ako moze bili IT_ovci ali da ne idu u shkolu,,Balkan je govnarska rupa,,trebat ce proci deset generacija da se rodi jedna normalna..Jebo te,,,filozofije,,,bolje da ne radimo nishta nego za 400 jurica...bolest ,,idite se bre lechiti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu Empty Re: ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu

Post by Guest 13/6/2019, 06:50

veber wrote:
pizzon wrote:majmune
ne znam zasto se uopste javljas
jer mi sendvičari idu na lijevo rame, zato. koga boli kurac za srbiju. da brineš o svojima ne bi pisao pizdarije,
ali ti, vuk, ero ste isti. neki od vas to rade za lvu neki jer su munjeni, popuši vuku i eri. svoj trojici bu super. odi sendvičarit na neki drugi forum.
el mozes malo da ga
sebi popusis
pa stavi clip
yebi se !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu Empty Re: ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu

Post by dzango 13/6/2019, 07:39

Napredno. Više neće da se motaju kablovi. Sad će malo da se duvaju creva. Za siću i to u pelenama, normalno.

_________________
ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu Empty Re: ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu

Post by Guest 13/6/2019, 08:01

najbolje da duvaju
ruskim popovima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu Empty Re: ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu

Post by crvenkasti 13/6/2019, 09:54

To je zato što oni nisu u Europskoj uniji. Četnici su prisiljeni raditi u Srbiji za sitnu lovu.

Nama Hrvatima to nije potrebno. Mi smo u EU i mi slobodno možemo otići raditi u Njemačku.


Last edited by crvenkasti on 13/6/2019, 09:56; edited 1 time in total
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28720
2014-04-17


Back to top Go down

ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu Empty Re: ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu

Post by dzango 13/6/2019, 11:17

pizzon wrote:najbolje da duvaju
ruskim popovima
Misliš kao što ti duvaš Vučićiju? Neka duvaju kome hoće jer za bolje nisu sve dok glasaju za naprednjačke psihopate i lopove.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu Empty Re: ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu

Post by veber 13/6/2019, 11:58

dzango wrote:
pizzon wrote:najbolje da duvaju
ruskim popovima
Misliš kao što ti duvaš Vučićiju? Neka duvaju kome hoće jer za bolje nisu sve dok glasaju za naprednjačke psihopate i lopove.
općenito nemam nikaj protiv srba, ali pazi paradoks da netko zatvori tvornicu u kini i otvori ju u srbiji jer mu je radna snaga jeftinija....i onda ovaj bulazni. moja firma je sada u ad plastik instalrala cijelu jednu liniju robota jer su roboti jeftiniji od ljudi. i onda ovaj pižon bulazni, sve to mogu roboti raditi, samo je u srbiji robot ipak skuplji od 10ak šljakera.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu Empty Re: ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu

Post by Guest 13/6/2019, 12:12

veber wrote:
dzango wrote:
pizzon wrote:najbolje da duvaju
ruskim popovima
Misliš kao što ti duvaš Vučićiju? Neka duvaju kome hoće jer za bolje nisu sve dok glasaju za naprednjačke psihopate i lopove.
općenito nemam nikaj protiv srba, ali pazi paradoks da netko zatvori tvornicu u kini i otvori ju u srbiji jer mu je radna snaga jeftinija....i onda ovaj bulazni. moja firma je sada u ad plastik instalrala cijelu jednu liniju robota jer su roboti jeftiniji od ljudi. i onda ovaj pižon bulazni, sve to mogu roboti raditi, samo je u srbiji robot ipak skuplji od 10ak šljakera.

koliko struje troši jedan robot?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu Empty Re: ZF- otvorio fabriku u srbiji-pancevu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum