ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HEJ, SLOVENI" Skoro četvrtina Srba PATI ZA STAROM JUGOM i radije bi živeli u njoj, a ovo su 3 GLAVNA RAZLOGA

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

HEJ, SLOVENI" Skoro četvrtina Srba PATI ZA STAROM JUGOM i radije bi živeli u njoj, a ovo su 3 GLAVNA RAZLOGA - Page 6 Empty Re: HEJ, SLOVENI" Skoro četvrtina Srba PATI ZA STAROM JUGOM i radije bi živeli u njoj, a ovo su 3 GLAVNA RAZLOGA

Post by Ringo10 8/6/2019, 19:44

tre wrote:
prckov wrote:
Noor wrote:
prckov wrote:
Ringo10 wrote:
E pokusat cu nabaviti podatke upravo za Sinj. Pa da vidimo.

Iz Bosne je bio slavni milicionar Stevo iz B. Grahova, sedamdesetih godina. Za druge nisam cuo. 

A taj Klempo, odakle je on rodom. Ako je iz hrvatske onda je sve regularno. To gdje je on zbrisao 1991ve je potpuno nevazno ako raspravljamo o vremenu prije toga.

Dakle velim, daj mi podatke za cijelu Hrvatsku. Daj mi podatke za rukovodece kadrove po Republickom i opcinskim SUP. Jebes drotove prasinare.
pa i u bih su na celnim pozicijama vecinom bili srbi
to je opcepoznato
kod mene su cinili oko 25% stanovnistva a drzali su vodece pozicije od drzavnih institucija do firmi I skolstva
i kod mene, jednom riječju tako je bilo svuda
milicija ih je bila puna, a njihove žene su radile na šalterima za izdavanje ličnih, pasoša, vozačkih itd
općina isto tak
pogotovo u opcini za vojna pitanja
mogo se nac koji musliman al hrvata ni za lijeka
vukovar, na 30% srpskog stanovništva u kombinatu borovo od 23 direktora 22 srbina, vuteks vukovar 20 direktora svi srbi. O policiji i sudstvu da ne pričamo.
Jaaadni, vjecni pusionicari i jadovi. Buhuhu Srbi nas karali ...

Ti Srbi su bili gradjani Hrvatske i tu je sve regularno.

A to sto su Hrvati bili mutavi i smotani druga je stvar.

Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

HEJ, SLOVENI" Skoro četvrtina Srba PATI ZA STAROM JUGOM i radije bi živeli u njoj, a ovo su 3 GLAVNA RAZLOGA - Page 6 Empty Re: HEJ, SLOVENI" Skoro četvrtina Srba PATI ZA STAROM JUGOM i radije bi živeli u njoj, a ovo su 3 GLAVNA RAZLOGA

Post by jastreb 8/6/2019, 20:30

Eroo wrote: 
Hercegovački Hrvati ne pate, jer su izvršili zadatak na najbolji mogući način.
Svi postavljeni ciljevi su ostvareni.Nikad ti to nećeš moći dokučiti. Nisi jedini...
Hahaha,pa više ste prava imali u doba Tita,Džeme i Pucara Starog.

Moja pok. baka kupovala je "Dobri pastir" god.katolički kalendar iz Sarajeva.

Nikada se u BIH nisu toliko gradile i obnavljale kat.crkve kao 70-tih i 80-tih godina. 

Onda su Hrvati u BIH bili narod,a sada su nekakva etnička skupina,kojoj muslimani biraju predstavnika,a da vam nije onih napaćenih Srba,mogli bi odavno baciti kašiku.

Vama u BIH raspad Juge kojem ste se toliko radovali,ništa dobro nije donio. U doba Otomanske imperije bilo vas je više ondje nego sada.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

HEJ, SLOVENI" Skoro četvrtina Srba PATI ZA STAROM JUGOM i radije bi živeli u njoj, a ovo su 3 GLAVNA RAZLOGA - Page 6 Empty Re: HEJ, SLOVENI" Skoro četvrtina Srba PATI ZA STAROM JUGOM i radije bi živeli u njoj, a ovo su 3 GLAVNA RAZLOGA

Post by Šandor Winnetou 8/6/2019, 21:25

Ringo10 wrote:
tre wrote:
prckov wrote:
Noor wrote:
prckov wrote:
pa i u bih su na celnim pozicijama vecinom bili srbi
to je opcepoznato
kod mene su cinili oko 25% stanovnistva a drzali su vodece pozicije od drzavnih institucija do firmi I skolstva
i kod mene, jednom riječju tako je bilo svuda
milicija ih je bila puna, a njihove žene su radile na šalterima za izdavanje ličnih, pasoša, vozačkih itd
općina isto tak
pogotovo u opcini za vojna pitanja
mogo se nac koji musliman al hrvata ni za lijeka
vukovar, na 30% srpskog stanovništva u kombinatu borovo od 23 direktora 22 srbina, vuteks vukovar 20 direktora svi srbi. O policiji i sudstvu da ne pričamo.
Jaaadni, vjecni pusionicari i jadovi. Buhuhu Srbi nas karali ...

Ti Srbi su bili gradjani Hrvatske i tu je sve regularno.

A to sto su Hrvati bili mutavi i smotani druga je stvar.
Ok, ti si i onako  detektiran kao teža zbunjola pa nije čudo da si prvak (uz soru) u glupostima koje prosipaš na forumu. Ajde što sam te ja među prvima pročitao ali poslje toga su te svi počeli malo pratiti i svi su došli do istog zaključka kao i ja a to je da pamet baš i ne stanuje kod tebe u nekom značajnijem obimu. Da mi se da secirao bi te sve do koske i na kraju ti preporučio da si pucaš u prazan prostor između ušiju pa da te barem prasak resrtira ako ništa drugo ili ničemu drugom ne polazi za rukom

_________________
HEJ, SLOVENI" Skoro četvrtina Srba PATI ZA STAROM JUGOM i radije bi živeli u njoj, a ovo su 3 GLAVNA RAZLOGA - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

HEJ, SLOVENI" Skoro četvrtina Srba PATI ZA STAROM JUGOM i radije bi živeli u njoj, a ovo su 3 GLAVNA RAZLOGA - Page 6 Empty Re: HEJ, SLOVENI" Skoro četvrtina Srba PATI ZA STAROM JUGOM i radije bi živeli u njoj, a ovo su 3 GLAVNA RAZLOGA

Post by michaellcmacha 8/6/2019, 22:35

jastreb wrote:
Eroo wrote: 
Hercegovački Hrvati ne pate, jer su izvršili zadatak na najbolji mogući način.
Svi postavljeni ciljevi su ostvareni.Nikad ti to nećeš moći dokučiti. Nisi jedini...
Hahaha,pa više ste prava imali u doba Tita,Džeme i Pucara Starog.

Moja pok. baka kupovala je "Dobri pastir" god.katolički kalendar iz Sarajeva.

Nikada se u BIH nisu toliko gradile i obnavljale kat.crkve kao 70-tih i 80-tih godina. 

pa nije ih država gradila i obnavljala nego iseljeničke donacije, kad su granice omekšale i kad je novac izvana u većoj mjeri počeo dolaziti a da ga banditi koje veličaš nisu više otimali... odnosno kad su smanjili otimačinu...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

HEJ, SLOVENI" Skoro četvrtina Srba PATI ZA STAROM JUGOM i radije bi živeli u njoj, a ovo su 3 GLAVNA RAZLOGA - Page 6 Empty Re: HEJ, SLOVENI" Skoro četvrtina Srba PATI ZA STAROM JUGOM i radije bi živeli u njoj, a ovo su 3 GLAVNA RAZLOGA

Post by michaellcmacha 8/6/2019, 22:38

ti srbi su formalno i dalje građani rh ukoliko posjeduju hrvatske isprave, ali ne budu više nikad u situaciji da u jednoj hrvatskoj firmi od 33 oura oni drže 33 direktorske pozicije kako je npr bilo u sisku u željki.

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

HEJ, SLOVENI" Skoro četvrtina Srba PATI ZA STAROM JUGOM i radije bi živeli u njoj, a ovo su 3 GLAVNA RAZLOGA - Page 6 Empty Re: HEJ, SLOVENI" Skoro četvrtina Srba PATI ZA STAROM JUGOM i radije bi živeli u njoj, a ovo su 3 GLAVNA RAZLOGA

Post by Šandor Winnetou 8/6/2019, 23:02

michaellcmacha wrote:ti srbi su formalno i dalje građani rh ukoliko posjeduju hrvatske isprave, ali ne budu više nikad u situaciji da u jednoj hrvatskoj firmi od 33 oura oni drže 33 direktorske pozicije kako je npr bilo u sisku u željki.
nije ni čudo što onda boris mikelić i kompanija osnivaju vlade u egzilu nadajući se opet istim sinekurama koje su imali za vrijeme ćopavog i nakon njega kojega u svakoj prilici pljuju kao najvećeg ustašu

_________________
HEJ, SLOVENI" Skoro četvrtina Srba PATI ZA STAROM JUGOM i radije bi živeli u njoj, a ovo su 3 GLAVNA RAZLOGA - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

HEJ, SLOVENI" Skoro četvrtina Srba PATI ZA STAROM JUGOM i radije bi živeli u njoj, a ovo su 3 GLAVNA RAZLOGA - Page 6 Empty Re: HEJ, SLOVENI" Skoro četvrtina Srba PATI ZA STAROM JUGOM i radije bi živeli u njoj, a ovo su 3 GLAVNA RAZLOGA

Post by michaellcmacha 8/6/2019, 23:06

tre wrote:
michaellcmacha wrote:ti srbi su formalno i dalje građani rh ukoliko posjeduju hrvatske isprave, ali ne budu više nikad u situaciji da u jednoj hrvatskoj firmi od 33 oura oni drže 33 direktorske pozicije kako je npr bilo u sisku u željki.
nije ni čudo što onda boris mikelić i kompanija osnivaju vlade u egzilu nadajući se opet istim sinekurama koje su imali za vrijeme ćopavog i nakon njega kojega u svakoj prilici pljuju kao najvećeg ustašu
boro i ta generacija srba su nepovratno odjebali karijeru, taj soj i sloj srba je hrvatsku napustio i nikada se više neće vratiti, tak da nek se jebu sa svojim vladama u egzilu s tim su si samo definitivno zapečatili poziciju nepoželjnih u hrvatskoj...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

HEJ, SLOVENI" Skoro četvrtina Srba PATI ZA STAROM JUGOM i radije bi živeli u njoj, a ovo su 3 GLAVNA RAZLOGA - Page 6 Empty Re: HEJ, SLOVENI" Skoro četvrtina Srba PATI ZA STAROM JUGOM i radije bi živeli u njoj, a ovo su 3 GLAVNA RAZLOGA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum