ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bunjac je zbog sedam kredita htio eu fotelju tvrdi Index

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Bunjac je zbog sedam kredita htio eu  fotelju tvrdi Index - Page 4 Empty Re: Bunjac je zbog sedam kredita htio eu fotelju tvrdi Index

Post by RayMabus 7/6/2019, 17:30

Svaka osoba teži sceni ideale , idealnoj sceni dakle i žene su idealisti no ne smiju biti nego oportunisti ako žele preživjeti. Pod preživjeti mislin na opstanak na drugoj dinamici. Ja mogu i u pedesetima napravit djecu a one do 40 najviše. Imaju manje vrimena za te stvari. Vremenski su ograničene. One koje previše filoztofiraju mogu ostat bez potomstva. To znači da se takvo razmišljanje neće nastavit u idućim generacijama.

Bunjac je zbog sedam kredita htio eu  fotelju tvrdi Index - Page 4 European-union-population-pyramid-2016

RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Bunjac je zbog sedam kredita htio eu  fotelju tvrdi Index - Page 4 Empty Re: Bunjac je zbog sedam kredita htio eu fotelju tvrdi Index

Post by RayMabus 7/6/2019, 17:39

Spava san popodne , nekih dvi tri ure , sad san se diga i pijen kavu. To je moja scena ideale , kavica , duvan , internet i ne radit ništa.

Prije 12 godina je bila žena i troje djece i puno planova. Sve je to palo u vodu kad sam otkrio da živin u matrijahaenoj imperiji.

Muškarac mora bito idealista jer on kreira svijet.

Žena mora biti oportunista jer je na njoj odgoj budućih generacija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Bunjac je zbog sedam kredita htio eu  fotelju tvrdi Index - Page 4 Empty Re: Bunjac je zbog sedam kredita htio eu fotelju tvrdi Index

Post by RayMabus 7/6/2019, 17:41

Moj ideal je sad kavica , internet , duvan i ne radit ništa. To radin smišljeno jer kad se uruši matrijaharna imperija onda će se ona moja scena ideale od prije vratit.

Sad neće. Zato mi moramo biti idealisti a one ne smiju....ako želiš da društvo napreduje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Bunjac je zbog sedam kredita htio eu  fotelju tvrdi Index - Page 4 Empty Re: Bunjac je zbog sedam kredita htio eu fotelju tvrdi Index

Post by RayMabus 7/6/2019, 17:53

Baš san se lipo naspava. Sad ću još jednu kavicu popit. Sinoć san do 4 ujutro gleda zombije , serija Živi mrtvaci. Nešto mora obavit oko podne pa malo spava pa ruča pa spava cilo popodne.

E to je scena ideale. A nije scena ideale ženit se i pravit djecu u matrijahaenoj imperiji pa ti one uzimaju radna mjesta i spuštaju cijenu rada pa te jebe gazda jer može a onda će te ona još doma prcat u mozak jer može.

E Boga mi nećeš.

Bunjac je zbog sedam kredita htio eu  fotelju tvrdi Index - Page 4 9k=


Plus na ovu demografsku piramidu oduzmi odlazak 400 tisuša mladiih

Pa pa vladavini žena
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Bunjac je zbog sedam kredita htio eu  fotelju tvrdi Index - Page 4 Empty Re: Bunjac je zbog sedam kredita htio eu fotelju tvrdi Index

Post by RayMabus 7/6/2019, 18:00

Sad će iselit i zapadni Balkan

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/njemacka-olaksava-useljavanje-radnika-otezava-dobivanje-azila

Pa.pa
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Bunjac je zbog sedam kredita htio eu  fotelju tvrdi Index - Page 4 Empty Re: Bunjac je zbog sedam kredita htio eu fotelju tvrdi Index

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum