ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki ljut na Čovića

Go down

Plenki ljut na Čovića Empty Plenki ljut na Čovića

Post by vuksadinare 4/6/2019, 07:23

http://www.maxportal.hr/vijesti/plenkovic-ljut-na-covica-zbog-zeljane-zovko/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99026
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki ljut na Čovića Empty Re: Plenki ljut na Čovića

Post by vuksadinare 4/6/2019, 07:26

...ne znam sto misli plenki ali ocito se premislio...pa ne moze covic spasavati njega kad mora sebe drzati iznad vode...nema ni vremena...obecao mu covic..a sto ce reci?..necu ti pomoc.. pirat..jedno ej obecati a drugo moci...ovaj plenki je totalno promasen slucaj..dobro je netko napisao..da lik nije nikad izasao iz briselskih hodnika i da po tome mjeri stanje na terenu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99026
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki ljut na Čovića Empty Re: Plenki ljut na Čovića

Post by vuksadinare 4/6/2019, 07:41

...srecom za plenkija nema neki preveliki kapacitet na protivnickoj strani...steiru bas ne vjerujem previse da ima tu moc da srusi plenkija jedino moze ako kaptol stane cvrsto iza njega sto nisam bas siguran...brkic ej dosta kompromitiran ali ocito ima jos snazno uporiste ili uporista u bazama hdz-a...mada ni na njega ne treba previse igrati da moze srusiti plenkija bar brzo...miro kovac?...lik se trudi ali ejdnostavno mi bezbojniji izgleda vise od brkica i steira a ima realno i najmanju podrsku onih koji bi zeljeli rusiti plenkija...plenkija za sada jedino mogu rusiti losi izborni rezultati hdz-a i desnica koaj ce im otimati glasove...ali ove danas individue u hdz-u tesko bar za sada kakao sam rekao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99026
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki ljut na Čovića Empty Re: Plenki ljut na Čovića

Post by Hektorović 4/6/2019, 08:17

Ma glupsti, nije BiH kriva za Plenkijeve probleme


Na koncu što je vlada uradila da poveća broj biračkih mjesta u BiH da stvarno žele neko značajnije učešće ...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Plenki ljut na Čovića Empty Re: Plenki ljut na Čovića

Post by vuksadinare 4/6/2019, 08:20

Hektorović wrote:Ma glupsti, nije BiH kriva za Plenkijeve probleme


Na koncu što je vlada uradila da poveća broj biračkih mjesta u BiH da stvarno žele neko značajnije učešće ...
pa cuj neko mu mora biti kriv..ta nece on biti kriv i sam sebe optuzivati...eto nasao ej zrtvu u covicu...sto realno ne ide u prilog ni jednom ni drugom..covketu jer mu u ovoj situaciji u kojoj ej ne trebaju trzavice sa plenkijem...a plenkiju to isto ne treba jer se sad covic moze zaitanciti i pozvati svoje da bojkotiraju ga...mada tu vise vidim prste od vase nego coviceve sto se tice malog izlaska hrvata u bh-a na izbore...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99026
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki ljut na Čovića Empty Re: Plenki ljut na Čovića

Post by vuksadinare 4/6/2019, 08:27

mislim da se plenki zeli rijesiti covica i da ej ta opcija bila i prije izbora ali trebao mu je neki povod da pocne bockati covica...to sto je plenki lukavo drzao lazno kajlu covicu nije iz neke ljubavi vec interesa ponajprije do plenkija..a to su-glasovi hrvata u bh-a...kad se sad pokazalo da od njih nije imao koristi poceo je pustati covketa niz vodu..sto naravno covketu ne odgovara iz pragmaticnih razloga...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99026
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki ljut na Čovića Empty Re: Plenki ljut na Čovića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum