ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OVO ĆE UZDRAMTI CELU PLANETU: Putin otkrio KO ĆE VLADATI svetom!

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

OVO ĆE UZDRAMTI CELU PLANETU: Putin otkrio KO ĆE VLADATI svetom! - Page 4 Empty Re: OVO ĆE UZDRAMTI CELU PLANETU: Putin otkrio KO ĆE VLADATI svetom!

Post by RayMabus 2/6/2019, 22:20

RayMabus wrote:Jedino šta kod mene moraš znati je ovo ; Ja san čisti Alfa mužijak

Ja da iman dite šta mislte koliko bi meni tribalo da Škoriću opalin čekić j sljepočnicu ?

Nula sekunda

Ja san ti Alfa

Ekstremni
Ugoržavanje mog potomstva kažnjava se 

Smrću

I nikako drukčije

RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

OVO ĆE UZDRAMTI CELU PLANETU: Putin otkrio KO ĆE VLADATI svetom! - Page 4 Empty Re: OVO ĆE UZDRAMTI CELU PLANETU: Putin otkrio KO ĆE VLADATI svetom!

Post by RayMabus 2/6/2019, 22:23

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Jedino šta kod mene moraš znati je ovo ; Ja san čisti Alfa mužijak

Ja da iman dite šta mislte koliko bi meni tribalo da Škoriću opalin čekić j sljepočnicu ?

Nula sekunda

Ja san ti Alfa

Ekstremni
Ugoržavanje mog potomstva kažnjava se 

Smrću

I nikako drukčije
Isto vrijedi i za moje nečake il djecu mojih prijatelja

Zabivat ću ti brokve u prste i pričat o grofu Drakuli

Gotov si
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

OVO ĆE UZDRAMTI CELU PLANETU: Putin otkrio KO ĆE VLADATI svetom! - Page 4 Empty Re: OVO ĆE UZDRAMTI CELU PLANETU: Putin otkrio KO ĆE VLADATI svetom!

Post by Eroo 2/6/2019, 22:51

Nekima se drma kavez, mesečini. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75016
2016-07-22


Back to top Go down

OVO ĆE UZDRAMTI CELU PLANETU: Putin otkrio KO ĆE VLADATI svetom! - Page 4 Empty Re: OVO ĆE UZDRAMTI CELU PLANETU: Putin otkrio KO ĆE VLADATI svetom!

Post by Counter-Strike 3/6/2019, 13:05

Vladimir Putin prisustvovao je u Moskvi velikom nacionalnom savetovanju o „razvoju tehnologija u sferi veštačke inteligencije“.
Šefa ruske države je pred početak savetovanja pozdravila virtuelna tv-voditeljka `Elena`. Putin je učesnicima savetovanja rekao da će oni koji steknu monopol u razvoju veštačke inteligencije postati „gospodari sveta“. Pa nastavio:

„Zato Rusija mora obezbediti svoj tehnološki suverenitet u domenu veštačke inteligencije. To nas obavezuje da bitno povećamo investicije u toj oblasti, da stvorimo stimulanse za privatne kompanije da u to ulažu, a i da podstaknemo razvoj korporativne nauke i istraživanja“.

Ambicije je definisao ovako: „Rusija mora postati jedno od ključnih polja za rešavanje najsloženijih naučnih zadataka, uz ulaganje u svoje talente i privlačenje naučnika iz celog sveta“.
U ovom kontekstu je kao pozitivan trend označio to što će se u Sankt-Peterburgu, Moskvi i Sočiju 2020-te pojaviti novi matematički centri otvoreni i za strance.
Putin na savetovanju nije krio da želi da Rusija kroz pet godina bude među svetskim kompjuterskim liderima, uključujući `kompjuterski vid`, raspoznavanje glasova (lekari će moći da izdiktiraju sve što nakon pregleda pacijenata moraju da ukucavaju) i sajberbezbednost.

U Rusiji se, inače, uveliko radi, na bespilotnim automobilima, tramvajima, lokomotivama, kombajnima… Rusija će do 2025-te u veštačku inteligenciju samo iz budžeta uložiti 90 milijardi rubalja.

_________________
OVO ĆE UZDRAMTI CELU PLANETU: Putin otkrio KO ĆE VLADATI svetom! - Page 4 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

OVO ĆE UZDRAMTI CELU PLANETU: Putin otkrio KO ĆE VLADATI svetom! - Page 4 Empty Re: OVO ĆE UZDRAMTI CELU PLANETU: Putin otkrio KO ĆE VLADATI svetom!

Post by red wolf 3/6/2019, 23:08

O, drmat će se svijet uskoro...hahahahahahahahahahahahahaha
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

OVO ĆE UZDRAMTI CELU PLANETU: Putin otkrio KO ĆE VLADATI svetom! - Page 4 Empty Re: OVO ĆE UZDRAMTI CELU PLANETU: Putin otkrio KO ĆE VLADATI svetom!

Post by Eroo 4/6/2019, 01:03

Šta kaže Vulin na'vo? :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75016
2016-07-22


Back to top Go down

OVO ĆE UZDRAMTI CELU PLANETU: Putin otkrio KO ĆE VLADATI svetom! - Page 4 Empty Re: OVO ĆE UZDRAMTI CELU PLANETU: Putin otkrio KO ĆE VLADATI svetom!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum