ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Radnička fronta i Radomir Čačić dobili smiješno malo glasova na eu izborima

Go down

Radnička fronta i Radomir Čačić dobili smiješno malo glasova na eu izborima Empty Radnička fronta i Radomir Čačić dobili smiješno malo glasova na eu izborima

Post by RayMabus Sun 2 Jun - 17:00

Najveći pušioničari

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/606671/nazvali-smo-kandidate-koji-su-na-izborima-za-eu-parlament-dobili-smijesno-malo-glasova-meu-luzerima-se-naslo-i-jedno-svima-jako-poznato-ime
RayMabus
RayMabus

Posts : 175875
2014-04-11


Back to top Go down

Radnička fronta i Radomir Čačić dobili smiješno malo glasova na eu izborima Empty Re: Radnička fronta i Radomir Čačić dobili smiješno malo glasova na eu izborima

Post by debotoijusto Sun 2 Jun - 18:07

APIS je taj u kojemu se mulja. Tamo se kroji sudbina Hrvatske.
– Ajde, recite vi meni, kako je moguće da našu stranicu prati 62.000 osoba, a da smo dobili samo 1047 glasova, a?! Kako je to moguće, recite, kako?! – pita (se) hladni čovjek Galović.
Da, uistinu, hladni čovjek je u pravu, kako je moguće, i mi se pitamo, da njihovu stranicu prati 62.000 ljudi?! Koji su to uopće ljudi? Odakle dolaze, gdje žive, za koga navijaju, kakvu muziku slušaju...?!
:ming1
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

Radnička fronta i Radomir Čačić dobili smiješno malo glasova na eu izborima Empty Re: Radnička fronta i Radomir Čačić dobili smiješno malo glasova na eu izborima

Post by immortal Mon 3 Jun - 8:06

RayMabus wrote:Najveći pušioničari

:tu
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Radnička fronta i Radomir Čačić dobili smiješno malo glasova na eu izborima Empty Re: Radnička fronta i Radomir Čačić dobili smiješno malo glasova na eu izborima

Post by RayMabus Mon 3 Jun - 10:32

debotoijusto wrote:
APIS je taj u kojemu se mulja. Tamo se kroji sudbina Hrvatske.
– Ajde, recite vi meni, kako je moguće da našu stranicu prati 62.000 osoba, a da smo dobili samo 1047 glasova, a?! Kako je to moguće, recite, kako?! – pita (se) hladni čovjek Galović.
Da, uistinu, hladni čovjek je u pravu, kako je moguće, i mi se pitamo, da njihovu stranicu prati 62.000 ljudi?! Koji su to uopće ljudi? Odakle dolaze, gdje žive, za koga navijaju, kakvu muziku slušaju...?!
:ming1
Ha ha ha koji debili ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 175875
2014-04-11


Back to top Go down

Radnička fronta i Radomir Čačić dobili smiješno malo glasova na eu izborima Empty Re: Radnička fronta i Radomir Čačić dobili smiješno malo glasova na eu izborima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum