ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene'

Go down

Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene' Empty Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene'

Post by vuksadinare 28/5/2019, 13:47

http://www.narod.hr/hrvatska/marijana-petir-bez-novaca-i-infrastrukture-ucinili-smo-cudo-pobijedila-sam-i-kresu-beljaka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene' Empty Re: Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene'

Post by AssadNaPodmornici 28/5/2019, 13:48

izgubila je i ona i on i plenki najviše. iako je ona možda najveći udarac dala glupim i tupim I2b HDZovcima.. tih 4.5% glasova što je ona dobila bi išlo HDZu. To bi HDZ diglo do 27% a onda glupi Kenwood Kenon nebi bio u problemima.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20922
2018-06-14


Back to top Go down

Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene' Empty Re: Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene'

Post by vuksadinare 28/5/2019, 13:49

tocno..jucer bilo na tv...hrpa clanova hss-a pa i cijeli ogranci glasovali su za petirku..po nekoj procjeni cak preko 80% clanova hss-a glasalo je za petirku a za beljaka oko 5%..ostali su glasali za neke druge strancke ili koalicijske liste..sdp-ovci ubaceni u hss glasali za sdp...nesto za ruzine
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene' Empty Re: Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene'

Post by vuksadinare 28/5/2019, 13:50

AssadNaPodmornici wrote:izgubila je i ona i on i plenki najviše. iako je ona možda najveći udarac dala glupim i tupim I2b HDZovcima.. tih 4.5% glasova što je ona dobila bi išlo HDZu. To bi HDZ diglo do 27% a onda glupi Kenwood Kenon nebi bio u problemima.
pa kad je plenki beljakov igrac ili beljak njegov...nekidan je beljak pohvalio plenkija jedinog hdz.ovca...sve ej to igra u trokutu plenki-sdp-beljak tj amsterdam
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene' Empty Re: Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene'

Post by vuksadinare 28/5/2019, 13:51

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:izgubila je i ona i on i plenki najviše. iako je ona možda najveći udarac dala glupim i tupim I2b HDZovcima.. tih 4.5% glasova što je ona dobila bi išlo HDZu. To bi HDZ diglo do 27% a onda glupi Kenwood Kenon nebi bio u problemima.
pa kad je plenki beljakov igrac ili beljak njegov...nekidan je beljak pohvalio plenkija jedinog hdz.ovca...sve ej to igra u trokutu plenki-sdp-beljak tj amsterdam
a iza svih njih u sjeni stoji milanovic i vuce konce...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene' Empty Re: Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene'

Post by RayMabus 28/5/2019, 13:51

Beljak na aparatima. Usrićija se s Amsterdamskom koalicijom. Dobili jedan mandat i to ide Walter Flego u eu peu parlament a Beljo nek vata zjake.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175874
2014-04-11


Back to top Go down

Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene' Empty Re: Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene'

Post by RayMabus 28/5/2019, 14:05

Liberali su imali dva zastupnika prije i Beljakova računica je bila da će on biti drugi al mu je Marijan Petir pomrsila konce.

Za Belju je glasa samo Samobor a za Petirku ona zona oko Kutine plus na razini cijele Hrvatske


Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene' Europski_izbori_u_Hrvatskoj_2019
RayMabus
RayMabus

Posts : 175874
2014-04-11


Back to top Go down

Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene' Empty Re: Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene'

Post by vuksadinare 28/5/2019, 14:10

Dobro je zakljucio netko od politickih analiticara..ako ode plenkovic on ce sa sobom povuci podobar broj onih koji su u hdz-u samo radi njega...jer jednostavno poslije njega nece imati sto traziti u hdz-u koje nije njihovo prirodno staniste..prije recimo hns,beljakov hss,pa i bandiceva stranka...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene' Empty Re: Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene'

Post by Maggie19 28/5/2019, 14:23

Beljak?!
Tko uopce glasa za tog politickog antitalenta.
;-))

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene' Empty Re: Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene'

Post by vuksadinare 28/5/2019, 14:28

Maggie19 wrote:Beljak?!
Tko uopce glasa za tog politickog antitalenta.
;-))
jedan od najvecih politickih svercera..a i vanpolitickih... pirat ...sdp-ov covjek za prljave poslove...na njegovu srecu kad je pucem dosao na valst hss je imao bezveznjakovica na celu onog hrga kojeg je vise zanimalo ocuvanje fotelje gradonacelnika krizevaca i saborske fotelje nego one fotelje hss-a...a najveca zrtva toga ej bila petirka koju na zalost vecina hss-ovaca nije poslusala kada ej tvrdila za beljaka da je usao u stranku samo da je unsiti za racun sdp-a
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene' Empty Re: Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene'

Post by debotoijusto 28/5/2019, 21:32

cuj da bez novca/infrastrukture a KC nakon misnog slavlja za 13 min. skupila potpise za kandidaturu ocvale nerotkinje u menopauzi
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene' Empty Re: Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene'

Post by red wolf 28/5/2019, 21:53

vuksadinare wrote:tocno..jucer bilo na tv...hrpa clanova hss-a pa i cijeli ogranci glasovali su za petirku..po nekoj procjeni cak preko 80% clanova hss-a glasalo je za petirku a za beljaka oko 5%..ostali su glasali za neke druge strancke ili koalicijske liste..sdp-ovci ubaceni u hss glasali za sdp...nesto za ruzine
Ova ti je dobra...A još bolja je, da više nitko od tih ''malih'' stranaka više neće profitirati od SDP-a...SDP je prvi put izašao sam na izbore...I na sve sljedeće će izaći sam...O poslijeizbornim koalicijama može se govoriti, ali više ovo što je do sada bilo neće biti...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene' Empty Re: Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene'

Post by Sora 28/5/2019, 23:13

Lako marijani 
Ima s Bogom vezu u liku biskupa ..Tssss
Nije fer

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene' Empty Re: Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene'

Post by Sora 28/5/2019, 23:14

vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:izgubila je i ona i on i plenki najviše. iako je ona možda najveći udarac dala glupim i tupim I2b HDZovcima.. tih 4.5% glasova što je ona dobila bi išlo HDZu. To bi HDZ diglo do 27% a onda glupi Kenwood Kenon nebi bio u problemima.
pa kad je plenki beljakov igrac ili beljak njegov...nekidan je beljak pohvalio plenkija jedinog hdz.ovca...sve ej to igra u trokutu plenki-sdp-beljak tj amsterdam
a iza svih njih u sjeni stoji milanovic i vuce konce...
Ma jok 

Konce vuce JOKER jocolor

A mozda i Vaso jos uvijek

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene' Empty Re: Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene'

Post by jastreb 29/5/2019, 07:16

Hrvatska beljačka stranka.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene' Empty Re: Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene'

Post by vuksadinare 29/5/2019, 07:28

red wolf wrote:
vuksadinare wrote:tocno..jucer bilo na tv...hrpa clanova hss-a pa i cijeli ogranci glasovali su za petirku..po nekoj procjeni cak preko 80% clanova hss-a glasalo je za petirku a za beljaka oko 5%..ostali su glasali za neke druge strancke ili koalicijske liste..sdp-ovci ubaceni u hss glasali za sdp...nesto za ruzine
Ova ti je dobra...A još bolja je, da više nitko od tih ''malih'' stranaka više neće profitirati od SDP-a...SDP je prvi put izašao sam na izbore...I na sve sljedeće će izaći sam...O poslijeizbornim koalicijama može se govoriti, ali više ovo što je do sada bilo neće biti...
nebitno...prije bere je bio zoki koji je uz asist jamba pucem instalirao beljaka na celo hss-a..i smijenio bezlicnog i samodopatnog branka hrga..koji je isao na kurac vecini hss-ovaca..to je iskoristio zoki koji je u tome vidio priliku d akonacno udalji hss od hdz-a a i lopina jambo je vidio priliku za sebe da bude glavni u hss-u bez obzira na privremeni savez sa zokijem tada zoki njega nije vidio na celu hss-a zbog njegovih afera a koji bi zokiju i sdp-u stetili..pa su nasli kompromis u malopoznatom zokijevom covjeku beljaku..istopvremeno zoki da se osigura kao da i osigura fotelju hss-a beljaku za svaki slucaj doslo je do transfera dijela sdp-ovih clanova u hss kao biracka baza i beljak je instaliran pucem u rukavicama no jambo je imao racunicu moze beljak ali ja vodim glavnu rijec i tu se zajebao zoki i beljak su s erijesili i jamba i nesto kasnije petirke...i sad se ima to sto se ima u hss-u..u kojem vrije nezadovoljstvo..ogranci se raspustaju prelaze u drugi tabor i vecina njih glasala za-petirku ne beljaka i hss
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene' Empty Re: Marijana Petir bocnula Krešu Beljaka:'Pobjedila sam Krešu Beljaka hssovci su glasali za mene'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum