ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pobocnici vatikanskog samana opleli po Salviniju zbog krunice!Vatikan (ne crkva) protiv krunice

Go down

Pobocnici vatikanskog samana opleli po Salviniju zbog krunice!Vatikan (ne crkva) protiv krunice Empty Pobocnici vatikanskog samana opleli po Salviniju zbog krunice!Vatikan (ne crkva) protiv krunice

Post by vuksadinare 23/5/2019, 11:28

https://www.dnevno.hr/vjera/vjera-kultura-i-znanost/sto-se-dogada-matteo-salvini-posvetio-italiju-bezgresnom-srcu-marijinom-ali-sok-1314344/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99029
2015-09-08


Back to top Go down

Pobocnici vatikanskog samana opleli po Salviniju zbog krunice!Vatikan (ne crkva) protiv krunice Empty Re: Pobocnici vatikanskog samana opleli po Salviniju zbog krunice!Vatikan (ne crkva) protiv krunice

Post by Guest 23/5/2019, 12:59

"Dođe li tko k meni, a ne mrzi svog oca i majku, ženu i djecu, braću i sestre, pa i sam svoj život, ne može biti moj učenik!“ Lk 14,26

kršćani su najveći neprijatelji Europljanja / Zapada

izdat će domovinu, izdat će obitelj, izdat će braću i sestre, izdat će djecu, bračnog druga

da bi mogli pokazati kako oni ljube neprijatelja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pobocnici vatikanskog samana opleli po Salviniju zbog krunice!Vatikan (ne crkva) protiv krunice Empty Re: Pobocnici vatikanskog samana opleli po Salviniju zbog krunice!Vatikan (ne crkva) protiv krunice

Post by vuksadinare 23/5/2019, 13:08

ja da sam na mjesti šamana franje i ovih u vatikanu ne bi e previse igrao napadima na salvinija,trumpa,orbana,nas i drugih..situacija u svijetu i u europi se dramaticno mjenja...jacaju pozicije onih koji su bili slabiji prije a pada moc onih koji su bili jaki naravno prije...realno vatikan vise nema takav utjecaj kakav je imao prije narocito je izgubio utjecaj pojavom šamana i sa njegovim losim potezima narocito na politickom pa i vjerskom planu...danas se treba priznatio da je vatikan gurnut na marginu svjetskih zbivanja i misljenje pape a narocito ovog šamana franje vise nitko pretjerano ne dozivljava ali i ne slusa...cak i mi smo konacno malo digli celo na vatikan a to je do jucer bilo gotovo nezamislivo...sto naravno dovoljno govori da je vatikan danas tu gdje je...zato treba iskreno reci da je šaman franjo vise stete napravio samom vatikanu nego drugima...no problem je sto je šaman napravi stit oko sebe sa istom takvom šamanijom sto govori u prilog napad na salvinija i krunicu..a time i na samu mariju...time direktno i na isusa
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99029
2015-09-08


Back to top Go down

Pobocnici vatikanskog samana opleli po Salviniju zbog krunice!Vatikan (ne crkva) protiv krunice Empty Re: Pobocnici vatikanskog samana opleli po Salviniju zbog krunice!Vatikan (ne crkva) protiv krunice

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum