ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kakav pamflet Bajrusija o Samanu Franji

Go down

Kakav pamflet Bajrusija o Samanu Franji Empty Kakav pamflet Bajrusija o Samanu Franji

Post by vuksadinare 5/21/2019, 00:51

https://www.jutarnji.hr/komentari/hrvatski-biskupi-slusaju-papu-franju-ali-s-figom-u-dzepu-pogledajte-samo-sto-je-u-bleiburgu-ucinio-predstavnik-liberalnog- Krila-crkve-u-Hrvata / 8890436 /
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Kakav pamflet Bajrusija o Samanu Franji Empty Re: Kakav pamflet Bajrusija o Samanu Franji

Post by vuksadinare 5/21/2019, 00:52

Stranica postoji zutarnju vam mater ali nece primit link sa moba bar cijeli link
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Kakav pamflet Bajrusija o Samanu Franji Empty Re: Kakav pamflet Bajrusija o Samanu Franji

Post by vuksadinare 5/21/2019, 00:55

Dakle po bajrusiju bi se ja trebao zrtvovati ovom samanu koji me je rasisticki uvrijedio i narod i sto je uzdizao velikosrbina irineja i da prihvatimo po njemu 'prst u ranu'..o majku ti djabalebarosku sto ti se ne zrtvujes i primis 'prst u ranu'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Kakav pamflet Bajrusija o Samanu Franji Empty Re: Kakav pamflet Bajrusija o Samanu Franji

Post by Regoč 5/21/2019, 16:05

vuksadinare wrote:Dakle po bajrusiju bi se ja trebao zrtvovati ovom samanu koji me je rasisticki uvrijedio i narod i sto je uzdizao velikosrbina irineja i da prihvatimo po njemu 'prst u ranu'..o majku ti djabalebarosku sto ti se ne zrtvujes i primis 'prst u ranu'
:vaultboy1

_________________
Kakav pamflet Bajrusija o Samanu Franji Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kakav pamflet Bajrusija o Samanu Franji Empty Re: Kakav pamflet Bajrusija o Samanu Franji

Post by jastreb 5/21/2019, 16:28

I Vatikan je počeo realno sagledavati stanje CUH-a.

U Jugoslaviji su se vadili na komunističku diktaturu i bezbožni borbeni ateizam.

Sada kad je od pada "bezbožnog komunizma" prošlo skoro 30 godina,svima je jasno da se CUH bavi samo prošlošću i da im je jedini cilj preko Stepinčeve kanonizacije na neki način rehabilitirati NDH,a to ,računajući i brojne istupe hrvatskih biskupa u kojima se nastupa s neskriveno ustaških pozicija ne promiče ni slijepcu,a kamo li jednoj organizaciji kakva je Sveta Stolica.

Vatikan je od 2.vat.koncila promijenio mnoga stajališta i ide ukorak sa suvremenim zbivanjima. U Crkvi je nastupila i stanovita liberalizacija,pa se očekuje i omekšavanje pitanja oko rastave brakova...No CUH(koji je danas najkonzervativniji dio RKC) želi povratak u prošlost.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Kakav pamflet Bajrusija o Samanu Franji Empty Re: Kakav pamflet Bajrusija o Samanu Franji

Post by vuksadinare 5/21/2019, 16:32

jastreb wrote:I Vatikan je počeo realno sagledavati stanje CUH-a.

U Jugoslaviji su se vadili na komunističku diktaturu i bezbožni borbeni ateizam.

Sada kad je od pada "bezbožnog komunizma" prošlo skoro 30 godina,svima je jasno da se CUH bavi samo prošlošću i da im je jedini cilj preko Stepinčeve kanonizacije na neki način rehabilitirati NDH,a to ,računajući i brojne istupe hrvatskih biskupa u kojima se nastupa s neskriveno ustaških pozicija ne promiče ni slijepcu,a kamo li jednoj organizaciji kakva je Sveta Stolica.

Vatikan je od 2.vat.koncila promijenio mnoga stajališta i ide ukorak sa suvremenim zbivanjima. U Crkvi je nastupila i stanovita liberalizacija,pa se očekuje i omekšavanje pitanja oko rastave brakova...No CUH(koji je danas najkonzervativniji dio RKC) želi povratak u prošlost.
ma ja ba..eto ja svaki put na misama slusam o ndh-a... pirat ....drugo....ne treba se sramiti sto imas konzervativnija shvacanja i vjerovanja...sto je tu lose?..vatikan samo zanima lova i nekretnine a najmanje duhovno i svjetovno..ako je to napredak vatikana onda ne hvala ne zelim takav napredak...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Kakav pamflet Bajrusija o Samanu Franji Empty Re: Kakav pamflet Bajrusija o Samanu Franji

Post by vuksadinare 5/21/2019, 16:38

.....cak realno vatikan i vise nije svjetovno mjesto..vec burza...blagajna..evo posljednje vijesti iz vatikana dosla naredba da hodocasca u međugorje bude samo u domeni nadbiskupija..dakel kontrola lovice...i micice kasice...naravno nadbiskupija treba poslati fakture utrzenog novca od organizaciej hodocasca u međugorje...ja cu ici kako hocu u međugorje a nece šamanija na meni zarađivati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Kakav pamflet Bajrusija o Samanu Franji Empty Re: Kakav pamflet Bajrusija o Samanu Franji

Post by n_razbojnik 5/21/2019, 16:40

Vučina starćevičanac na najjače

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11430
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Kakav pamflet Bajrusija o Samanu Franji Empty Re: Kakav pamflet Bajrusija o Samanu Franji

Post by vuksadinare 5/21/2019, 16:44

n_razbojnik wrote:Vučina starćevičanac na najjače
nema to veze sa starcevicem...šaman je razotkriven odnosno sam se razotkrio jer nema ni ono iole malo takticnosti i kontrole...sad bi se lik uguzivao..eto o kakvom govnu je rijec...onaj bradati irinej se bar ravna posteno po onom..'ako sam govno bit cu govno do kraja'..ovaj supcic od samana cak nema ni iole milimetar petlje da takav ostane-dosljedan da ej govno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Kakav pamflet Bajrusija o Samanu Franji Empty Re: Kakav pamflet Bajrusija o Samanu Franji

Post by jastreb 5/21/2019, 17:07

vuksadinare wrote:
n_razbojnik wrote:Vučina starćevičanac na najjače
nema to veze sa starcevicem...šaman je razotkriven odnosno sam se razotkrio jer nema ni ono iole malo takticnosti i kontrole...sad bi se lik uguzivao..eto o kakvom govnu je rijec...onaj bradati irinej se bar ravna posteno po onom..'ako sam govno bit cu govno do kraja'..ovaj supcic od samana cak nema ni iole milimetar petlje da takav ostane-dosljedan da ej govno
Opasni ste vi razbojnici. Četrdeset godina ja vas poznajem.

Evo isti ste kao velikosrbi...Ono međunarodna zavjera.

Židovi,masoni,Kominterna...i sad Vatikan.

Isti četnjaci.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Kakav pamflet Bajrusija o Samanu Franji Empty Re: Kakav pamflet Bajrusija o Samanu Franji

Post by vuksadinare 5/21/2019, 17:09

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
n_razbojnik wrote:Vučina starćevičanac na najjače
nema to veze sa starcevicem...šaman je razotkriven odnosno sam se razotkrio jer nema ni ono iole malo takticnosti i kontrole...sad bi se lik uguzivao..eto o kakvom govnu je rijec...onaj bradati irinej se bar ravna posteno po onom..'ako sam govno bit cu govno do kraja'..ovaj supcic od samana cak nema ni iole milimetar petlje da takav ostane-dosljedan da ej govno
Opasni ste vi razbojnici. Četrdeset godina ja vas poznajem.

Evo isti ste kao velikosrbi...Ono međunarodna zavjera.

Židovi,masoni,Kominterna...i sad Vatikan.

Isti četnjaci.
cuj slugo šamanska...ovo nema veze sa zavjerom..ali kad te rasisticki uvrijedi navodno vrhovni poglavar katolicke crkve a uzdize deklariranog huskaca,mjenjaca granica i negatora zlocina irineja..mozemo reci da se radi o budali i laznjaku..a nikavom promicatelju dobra i sto ti ja znam
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Kakav pamflet Bajrusija o Samanu Franji Empty Re: Kakav pamflet Bajrusija o Samanu Franji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum