ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu

Page 1 of 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Go down

toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu Empty Forum trokira ( tema broj 2 )

Post by river_jude 20/5/2019, 13:37

Ona prva je nestala u bespućima foruma.

Sad čekamo kad će ova isparit. Sve buca. Pošempija forum. Kinezi ga razjebali
river_jude
river_jude

Posts : 587
2015-08-07


Back to top Go down

toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu Empty toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu

Post by debotoijusto 20/5/2019, 14:32

atarina Kitarović, kći hrvatske predsjednice Kolinde Grabar-Kitarović, primljena je na vrhunsko američko sveučilište Harvard. Katarina se prijavila na četiri američka sveučilišta koja su dio Ivy Leaguea, prestižnog društva najboljih američkih sveučilišta.
S.A.T. test, koji se koristi kao prijemni ispit za upis na preddiplomske studije u SAD-u, riješila je rezultatom koji ju je svrstao među 1 posto najboljih pristupnika. Zahvaljujući tom rezultatu primljena je na sva sveučilišta na koja se prijavila, a na kraju je odabrala Harvard.

Studiranje će početi ove jeseni, a prema dostupnim informacijama, velik dio njezina studiranja pokrit će fakultetska stipendija. O Katarini Kitarović hrvatska javnost dosad nije znala mnogo. Povremeno bi se u medijima pojavile vijesti o rezultatima koje je postizala kao klizačica, ali ostali detalji o njezinom životu u medijima su se pojavili tek nedavno.
Poznato je da je Katarina Kitarović odlična učenica 4. razreda Međunarodnog IB programa zagrebačke XV. Gimnazije, poznatog MIOC-a, gdje je pohađala posebne programe iz matematike i spisateljstva.

https://www.telegram.hr/politika-kriminal/kci-kolinde-grabar-kitarovic-upala-je-na-harvard/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu Empty Re: toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu

Post by debotoijusto 20/5/2019, 14:33

cestitam
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu Empty Re: toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu

Post by epikur37 20/5/2019, 14:33

Glupa tema.

Kolinda je ok, Harvard je odličan...

Taman je trebala poslati malu u Osijek da studira
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu Empty Re: toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu

Post by epikur37 20/5/2019, 14:34

Koli ima moj glas kao i HDZ.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu Empty Re: toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu

Post by debotoijusto 20/5/2019, 14:34

epikur37 wrote:Koli ima moj glas kao i HDZ.
:D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu Empty Re: toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu

Post by epikur37 20/5/2019, 14:35

debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:Koli ima moj glas kao i HDZ.
:D
Nema druge....;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu Empty Re: toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu

Post by RayMabus 20/5/2019, 14:41

toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu UFvmJ

Bmk di će ona studirat , ionako je svaka ta s faksom emanicipirana. Nema od toga koristi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu Empty Re: toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu

Post by RayMabus 20/5/2019, 14:46

Dok ona završi taj Harvard po Evrope će bit u ratu s muslimanima koje su doveli jer su se ove emanicipirale pa pada natalitet.

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/trump-zaprijetio-unistenjem-i-ekonomskom-invazijom-na-iran

Seren se na nju i na njen faks. Ćin to cura upiše piši propalo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu Empty Re: toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu

Post by prckov 20/5/2019, 14:57

pa jel mala ima americko drzavljanstvo

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34149
2014-04-19


Back to top Go down

toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu Empty Re: toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu

Post by RayMabus 20/5/2019, 15:04

prckov wrote:pa jel mala ima americko drzavljanstvo
A koga brige više ?

Pa pa natalitet
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu Empty Re: toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu

Post by RayMabus 20/5/2019, 15:06

Sad uvozi masovno radnu snagu jer one idu na fakultet umisto da rađaju i bave se odgojen dice.

Košta će vas skupo te njihove karijere

toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu Z

RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu Empty Re: toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu

Post by marcellus 20/5/2019, 15:13

debotoijusto wrote:cestitam

ne nego će studirati na FFZG-u...


Harvard vs. bilo koje sveučilište u Hrvatskoj - Starship enterprise vs. Grunfov avion

P.S. moja žene je srednju završila u SAD a magistrirala u Levenu na jednom od boljih sveučilišta na planeti, Lastane je li moja žena hrvatomrzac i izdajica?

_________________
toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu Empty Re: toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu

Post by marcellus 20/5/2019, 15:14

prckov wrote:pa jel mala ima americko drzavljanstvo

koji će joj kurac, na Harvard primaju najbolje iz cijelog svijeta i ne jebe ih državljanstvo

a da studij košta, košta

_________________
toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu Empty Re: toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu

Post by RayMabus 20/5/2019, 15:17

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:cestitam

ne nego će studirati na FFZG-u...


Harvard vs. bilo koje sveučilište u Hrvatskoj - Starship enterprise vs. Grunfov avion

P.S. moja žene je srednju završila u SAD a magistrirala u Levenu na jednom od boljih sveučilišta na planeti, Lastane je li moja žena hrvatomrzac i izdajica?
I sad ne radi ništa jer ima dvoje dice. Mogla je tako i bez tog faksa. Produktivnost nula bodova.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu Empty Re: toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu

Post by prckov 20/5/2019, 15:18

marcellus wrote:
prckov wrote:pa jel mala ima americko drzavljanstvo

koji će joj kurac, na Harvard primaju najbolje iz cijelog svijeta i ne jebe ih državljanstvo

a da studij košta, košta
ma kontam radi sat testa
al vidim u americi je to obavezno I za strane student skoro na svim fakultetima
ako nije straini student a prosjek joj dovoljno visok onda ne plaze sat
prckov
prckov

Posts : 34149
2014-04-19


Back to top Go down

toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu Empty Re: toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu

Post by RayMabus 20/5/2019, 15:23

Zajebi to sve. Ako ide na faks a misli 100% bit produktivna onda mora zaboravit obitelj a ako je ima pada joj produktivnost za oko 30% jer mora mislit na dicu. Nije angažirana na poslu 100%.

Kako god okreneš nevalja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu Empty Re: toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu

Post by crvenkasti 20/5/2019, 15:25

marcellus wrote:
moja žene je srednju završila u SAD a magistrirala u Levenu na jednom od boljih sveučilišta na planeti

Koliko ima kila i koliko je visoka? Jel puši?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28805
2014-04-17


Back to top Go down

toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu Empty Re: toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu

Post by RayMabus 20/5/2019, 15:26

RayMabus wrote:Zajebi to sve. Ako ide na faks a misli 100% bit produktivna onda mora zaboravit obitelj a ako je ima pada joj produktivnost za oko 30% jer mora mislit na dicu. Nije angažirana na poslu 100%.

Kako god okreneš nevalja.
Zato ću ja sad čekat da natalitet još krahira pa fino vadi pare za demografsku obnovu jel...

...jel kad si omogućija ženi da meni bude konkurenkcija na tržištu rada...e...

....e sad ćeš platit djecu.

Vadi pare iz proračuna.

Ćeš ti mene zajebavat ?

Nisan ti ja Mujo iz Doboja.

toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu Croatia-population-pyramid-2016
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu Empty Re: toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu

Post by RayMabus 20/5/2019, 15:27

crvenkasti wrote:
marcellus wrote:
moja žene je srednju završila u SAD a magistrirala u Levenu na jednom od boljih sveučilišta na planeti

Koliko ima kila i koliko je visoka? Jel puši?
Jel loče rakiju ? lol!

Aj ta je bar rodila nešto. Ima ih puno šta nisu niti to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu Empty Re: toliko voli hrvatsku da ce studirat na harvardu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum