ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Napadnuti saudijski tankeri

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Napadnuti saudijski tankeri  - Page 2 Empty Re: Napadnuti saudijski tankeri

Post by melkior 13/5/2019, 22:04

Trump nije strateg nego napuhani kockar kojim upravlja poremećeni Bolton i prepredeni Trumpov zet Jared Kushner.

melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Napadnuti saudijski tankeri  - Page 2 Empty Re: Napadnuti saudijski tankeri

Post by melkior 13/5/2019, 22:10

melkior wrote:Trump nije strateg nego napuhani kockar kojim upravlja poremećeni Bolton i prepredeni Trumpov zet Jared Kushner.
Prvi je narcisoidna budala, drugi psihijatrijski slučaj, treći prepredeni Židov kojeg zanima samo Izrael, i ništa drugo nego samo Izrael. Dakle, što može krenuti krivo?  :clown Udri Donalde  farao :tu
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Napadnuti saudijski tankeri  - Page 2 Empty Re: Napadnuti saudijski tankeri

Post by IL Risorto 13/5/2019, 22:16

Ne vjerujem da  je Trump toliko lud,da bi se upustio u avanturu s Iranom,no,negdje je potreban novi sukob,ako ne Iran,ako ne Venecuela,ako ne Sjeverna Koreja,gdje onda.I da,razlozi za sukob postaju sve besmisleni,te ljudi to više ne piju,kao u slučaju Iraka i navodnog Sadamovog oružija ili Libije.
Tko može proizvest dovoljno uvjerljiv razlog za potrebni novi rat.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Napadnuti saudijski tankeri  - Page 2 Empty Re: Napadnuti saudijski tankeri

Post by RayMabus 13/5/2019, 22:40

A ništa pratimo i čekamo. Svemir je vremensko prostorni kontinuum. Vremeplov postoji u 25 stoljeću. Netko je otiša u 1500 i ispričao 21 stoljeće i to je Nostradamus zapisa. Do sukoba će doći , izraketirat će Iran samo šta to je ono uništavanje sposobnosti Irana da napravi atomsku bombu a nije ni izbliza bacanje Irana na koljena. Uprevodu tad počima treći svijetski rat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175346
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnuti saudijski tankeri  - Page 2 Empty Re: Napadnuti saudijski tankeri

Post by melkior 13/5/2019, 23:09

סמאל wrote:Ne vjerujem da  je Trump toliko lud,da bi se upustio u avanturu s Iranom,no,negdje je potreban novi sukob,ako ne Iran,ako ne Venecuela,ako ne Sjeverna Koreja,gdje onda.I da,razlozi za sukob postaju sve besmisleni,te ljudi to više ne piju,kao u slučaju Iraka i navodnog Sadamovog oružija ili Libije.
Tko može proizvest dovoljno uvjerljiv razlog za potrebni novi rat.
Ako parkira nosač aviona u Perzijski zaljev, to JEST objava rata. Inače, znaš li kako su završavali sporovi između zemalja kada bi jedna zemlja nametnula carine drugoj  u visini od 25% kao što je to SAD u petak učinila Kini? 





avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Napadnuti saudijski tankeri  - Page 2 Empty Re: Napadnuti saudijski tankeri

Post by RayMabus 13/5/2019, 23:14

Malo o njemačko iranskim odnosima

https://m.dw.com/hr/njemačka-i-iran-u-dobrim-i-lošim-vremenima/a-48685064

Sad je eurovizija u Izraelu pa pratimo oćel bit napada.

https://www.klix.ba/magazin/muzika/takmicari-41-zemlje-obavili-posljednje-pripreme-uoci-pocetka-eurovizije-u-tel-avivu/190513146
RayMabus
RayMabus

Posts : 175346
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnuti saudijski tankeri  - Page 2 Empty Re: Napadnuti saudijski tankeri

Post by melkior 13/5/2019, 23:35

Ma tko ga jebe




avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Napadnuti saudijski tankeri  - Page 2 Empty Re: Napadnuti saudijski tankeri

Post by AlfaOmega 14/5/2019, 02:45

Vrime je da im se najebemo mame... 


_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10217
2015-09-11


Back to top Go down

Napadnuti saudijski tankeri  - Page 2 Empty Re: Napadnuti saudijski tankeri

Post by RayMabus 14/5/2019, 03:18

Napadnuti saudijski tankeri  - Page 2 Generale%25255B10%25255D
RayMabus
RayMabus

Posts : 175346
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnuti saudijski tankeri  - Page 2 Empty Re: Napadnuti saudijski tankeri

Post by Ringo10 14/5/2019, 05:42

AlfaOmega wrote:Vrime je da im se najebemo mame... 

Kome ti da se najebes mame ... ili kome to VI da se najebete mame

U eventualnom neravnopravnom sukobu izmedju Irana i Americke teroristicke korporativno-fasisticke bande svim srcem navijam za Iran.

Mislim da je krajnje vrijeme za unistenje USA teroristicke tvorevine.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Napadnuti saudijski tankeri  - Page 2 Empty Re: Napadnuti saudijski tankeri

Post by RayMabus 14/5/2019, 05:45

Ringo10 wrote:
AlfaOmega wrote:Vrime je da im se najebemo mame... 

Kome ti da se najebes mame ... ili kome to VI da se najebete mame

U eventualnom neravnopravnom sukobu izmedju Irana i Americke teroristicke korporativno-fasisticke bande svim srcem navijam za Iran.

Mislim da je krajnje vrijeme za unistenje USA teroristicke tvorevine.
On i navija za Iran ...da se najebe majke Amerima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175346
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnuti saudijski tankeri  - Page 2 Empty Re: Napadnuti saudijski tankeri

Post by Ringo10 14/5/2019, 05:52

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
AlfaOmega wrote:Vrime je da im se najebemo mame... 

Kome ti da se najebes mame ... ili kome to VI da se najebete mame

U eventualnom neravnopravnom sukobu izmedju Irana i Americke teroristicke korporativno-fasisticke bande svim srcem navijam za Iran.

Mislim da je krajnje vrijeme za unistenje USA teroristicke tvorevine.
On i navija za Iran ...da se najebe majke Amerima.
Dok se to carstvo ZLA ne dovede u svoje prirodne granice i ne istjera iz svih svjetyskih podrucja u koja se nezakonito i silom uzurpatorski uvalilo i dok se NATO ne unisti ili dokine, mira i prosperiteta u svijetu biti nece.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Napadnuti saudijski tankeri  - Page 2 Empty Re: Napadnuti saudijski tankeri

Post by RayMabus 14/5/2019, 05:57

A gle ja znan podatke iz budućnosti i iskreno brige me za Iran i to tamo nego mi je više naglasak na novi val izbjeglica zbog tog globalnog sukoba koji će zaglavit u Bosni i napravit kaos ovdje.

Ono ja gledam više ono šta je meni bitno a ispriča san već dosta puta radnju : ovi će izrokat iranska vojna postrojenja al onda pat pozicija jer nije Iran baš bez saveznika i onda je to globalni sukob.

Sam Iran je daleko Evropi tako sama Evropa nije za sukob s Iranom. Nama je Iran zabaćen , nešto kao nisu naša posla i neodgovara nam takvi globalni sukob.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175346
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnuti saudijski tankeri  - Page 2 Empty Re: Napadnuti saudijski tankeri

Post by Ringo10 14/5/2019, 06:08

RayMabus wrote:A gle ja znan podatke iz budućnosti i iskreno brige me za Iran i to tamo nego mi je više naglasak na novi val izbjeglica zbog tog globalnog sukoba koji će zaglavit u Bosni i napravit kaos ovdje.

Ono ja gledam više ono šta je meni bitno a ispriča san već dosta puta radnju : ovi će izrokat iranska vojna postrojenja al onda pat pozicija jer nije Iran baš bez saveznika i onda je to globalni sukob.

Sam Iran je daleko Evropi tako sama Evropa nije za sukob s Iranom. Nama je Iran zabaćen , nešto kao nisu naša posla i neodgovara nam takvi globalni sukob.
Iran me mnogo ne zanima nego mogucnost da Americko carstvo sotonizma bude baceno u blato i da konacno sjasi sa grbace neduznog cijelog svijeta.
Ako je Iran ili Venecuela inicijalna kapisla za tako nesto, SO BE IT.

Uostalom smatram da USA treba razoriti.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Napadnuti saudijski tankeri  - Page 2 Empty Re: Napadnuti saudijski tankeri

Post by RayMabus 14/5/2019, 06:13

Pa već pola stoljeća u Americi djeluje tajna vlada koja je u dogovoru sa negativnim vanzemaljcima. Ako netko zna nešto o tome znam ja ...samo to nije tema ovdje , otiša bi previše u širinu.

Ono ako ostanemo na geopolitici onda je to Amerika ne želi izgubit status svjetske sile a s druge strane je Kina , Rusija , Iran i drugi. Imamo tu i jednu EU koja se želi osloboditi Američkog stiska itd. Dakle svaštara al u osnovi sukob blokova a veliki se nikad ne tuču direktno nego priko ovih malih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175346
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnuti saudijski tankeri  - Page 2 Empty Re: Napadnuti saudijski tankeri

Post by Ringo10 14/5/2019, 06:17

RayMabus wrote:Pa  već pola stoljeća u Americi djeluje tajna vlada koja je u dogovoru sa negativnim vanzemaljcima. Ako netko zna nešto o tome znam ja ...samo to nije tema ovdje , otiša bi previše u širinu.

Ono ako ostanemo na geopolitici onda je to Amerika ne želi izgubit status svjetske sile a s druge strane je Kina , Rusija , Iran i drugi. Imamo tu i jednu EU koja se želi osloboditi Američkog stiska itd. Dakle svaštara al u osnovi sukob blokova a veliki se nikad ne tuču direktno nego priko ovih malih.
Potoci ce se oni a te budalastine o vanzemaljcima su urnebesne.

Bit ce krvi do koljena.

Uostalom, smatram da Ameriku treba razoriti.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Napadnuti saudijski tankeri  - Page 2 Empty Re: Napadnuti saudijski tankeri

Post by RayMabus 14/5/2019, 06:21

Jel ti urnebesan Nostradamus koji je prije 500 godina dakle 1500 napisa da će se na kopnu s tri strane okružen morem ( saudijska Arabija ) u godini 1700 roditi reformator islama koji će stoljećima poslije napraviti kaos u Francuskoj ?

Ringo dragi dijete ne znaš ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175346
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnuti saudijski tankeri  - Page 2 Empty Re: Napadnuti saudijski tankeri

Post by RayMabus 14/5/2019, 06:27

Ljudi su u osnovi dobri , uostalom nastali su od Boga i izvorno su dobri al ono eto  ono na ovoj planeti uglavnom ima svega pa tako i loših. Loši uglavnom teže za moći i da vladaju drugima.

Šta je problem shvatit da su neki negativni vanzemaljci došli ovdje i sklopili s američkom vladom tajni pakt ?

Tebi je to urnebesno.

Kennedy je zadnji američki predsjednik koji je znao za postojanje vanzemaljaca i onda je o tome tija obavijestit svijet pa ga je ubilo i od tada su američki predsjednici samo obične marionete tajne vlade i njihovih interesa dakle Trump je marioneta u ovoj priči sa Iranom.


Napadnuti saudijski tankeri  - Page 2 E3c9e62eda3e0e4fa5deab3304772114--jfk-quotes-kennedy-quotes
RayMabus
RayMabus

Posts : 175346
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnuti saudijski tankeri  - Page 2 Empty Re: Napadnuti saudijski tankeri

Post by Ringo10 14/5/2019, 06:31

RayMabus wrote:Ljudi su u osnovi dobri , uostalom nastali su od Boga i izvorno su dobri al ono eto  ono na ovoj planeti uglavnom ima svega pa tako i loših. Loši uglavnom teže za moći i da vladaju drugima.
Ljudi su u osnovi neuka stoka kojom mozes manipulrati kako hoces.

Sto se tice Amerike dosta je bilo njenog divljastva sirom svijeta, sa vanzemqaljcima ili bez njih.

Uostalom, smatram da Ameriku treba razoriti.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Napadnuti saudijski tankeri  - Page 2 Empty Re: Napadnuti saudijski tankeri

Post by RayMabus 14/5/2019, 06:45

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Ljudi su u osnovi dobri , uostalom nastali su od Boga i izvorno su dobri al ono eto  ono na ovoj planeti uglavnom ima svega pa tako i loših. Loši uglavnom teže za moći i da vladaju drugima.
Ljudi su u osnovi neuka stoka kojom mozes manipulrati kako hoces.

Sto se tice Amerike dosta je bilo njenog divljastva sirom svijeta, sa vanzemqaljcima ili bez njih.

Uostalom, smatram da Ameriku treba razoriti.
Ne možeš je razorit tako kako ti oćeš. Zato san ti reka to za suradnju s negativnim vanzemaljcima jer će Amerika uvik bit tehnološki superiornija jer imaju ove koji im daju naprednu tehnologiju ( u odnosu na druge zemlje na planeti ).

To ne možeš tako pobjediti nego dizanjem svijesti samih Amerikanaca tako da oni iznutra transformiraju Ameriku i zbace tajnu vladu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175346
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnuti saudijski tankeri  - Page 2 Empty Re: Napadnuti saudijski tankeri

Post by RayMabus 14/5/2019, 06:52

Vratimo se na geopolitiku. Ako si dobro pratija priču i da od Kennedya pa na ovamo svi američkim predsjednici su marionete.
Trump je marioneta i to je bitno za ovu priču jer on sam ne želi rat al ga svim silama agenti tajne vlade guraju u isti

To sad gledamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175346
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnuti saudijski tankeri  - Page 2 Empty Re: Napadnuti saudijski tankeri

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum