ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto

Go down

nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto Empty nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto

Post by debotoijusto Tue 7 May - 20:46

Opet ću ponoviti da mi je izuzetno žao zbog cijelog događaja. Ne želim dolijevati ulje na vatru jer se već svašta piše i stižu mi poruke. Nije mi situacija uopće takva da mogu razgovarati jer imam punu kancelariju ljudi i pokušajte me razumjeti. Još jednom ponavljam da mi je izuzetno žao zbog toga što se dogodilo.


Dekanić je tog dana bio na otvorenju parka ispred zgrade bivšeg vinkovačkog PIK-a, ogromne zgrade koju su od grada Vinkovaca kupile Hrvatske šume zajedno sa Krunoslavom Jakupčićem, predsjednikom Uprave Hrvatskih šuma, te dožupanom Josipom Dabrom.

Dekanić je, kako je ustanovila policija, vozio službenu Škodu Karoq Hrvatskih šuma pod utjecajem alkohola (1,06 promila alkohola u krvi). Vukovarsko-srijemska policija je ne navodeći ime vozača potvrdila nesreću izvijestivši da se Dekanić kretao vozilom iz smjera Vinkovaca prema Rokovcima i kod kućnog broja 1 udario u zadnji dio Renaulta đakovačkih oznaka koji je nepropisno preko pune crte skretao na kolni prilaz. U Renaultu su bile četiri osobe, od kojih je jedna lakše ozlijeđena, potvrdila je policija.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30568
2014-04-12


Back to top Go down

nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto Empty Re: nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto

Post by debotoijusto Tue 7 May - 20:46

Kako Jutarnji list neslužbeno doznaje, u Renaultu su bile četiri časne sestre. Dekanić je potvrdio da ih je kontaktirao, ali nama se pravdao poslovnim obavezama da ne zna odakle su bile časne sestre iz Renaulta i više nije htio odgovarati na pitanja. Škodu Karoq koju je vozio kao voditelj uprave ima pravo koristiti 24 sata na dan. Dekanić je izjavio da će sam podmiriti štetu što mu je zapravo i obaveza jer osiguravajuća društva ne priznaju štete ako je vozač bio pod utjecajem alkohola. Ovo mu inače nije prva nesreća sa službenim vozilom.


https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/602471/jos-jedan-hdz-ovac-izazvao-prometnu-nesrecu-pod-utjecajem-alkohola-vozio-sluzbeni-automobil-pa-se-zabio-u-casne-sestre
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30568
2014-04-12


Back to top Go down

nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto Empty Re: nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto

Post by marcellus Tue 7 May - 20:48

Debo oš sad glasat za HDZ?

_________________
nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto Empty Re: nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto

Post by debotoijusto Tue 7 May - 20:49

nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto 11046694

zasto me ovo ne iznenadjuje ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30568
2014-04-12


Back to top Go down

nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto Empty Re: nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto

Post by debotoijusto Tue 7 May - 20:50

marcellus wrote:Debo oš sad glasat za HDZ?

prije bi spolno opcio sa svojom mackom
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30568
2014-04-12


Back to top Go down

nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto Empty Re: nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto

Post by marcellus Wed 8 May - 3:09

debotoijusto wrote:
marcellus wrote:Debo oš sad glasat za HDZ?

prije bi spolno opcio sa svojom mackom

a gaze časne... stvarno ne bi?

_________________
nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto Empty Re: nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto

Post by darth_vader Wed 8 May - 3:16

Debo je 1/1 HDZ-ovac,  ali on tog još nije svjestan...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto Empty Re: nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto

Post by catabbath Wed 8 May - 8:45

Ovi domoljubi baš bolje gaziti ljude po cesti a dica su im najdraža. Poslije im pokone krunicu.

_________________
nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12391
2015-08-22


Back to top Go down

nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto Empty Re: nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto

Post by catabbath Wed 8 May - 8:46

debotoijusto wrote:nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto 11046694

zasto me ovo ne iznenadjuje ?

A vidi teleću facu domoljubnu, nije bistar ali je lopov i domoljub
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12391
2015-08-22


Back to top Go down

nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto Empty Re: nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto

Post by debotoijusto Wed 8 May - 19:40

catabbath wrote:
debotoijusto wrote:nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto 11046694

zasto me ovo ne iznenadjuje ?

A vidi teleću facu domoljubnu, nije bistar ali je lopov i domoljub
volin krast ima teleću facu na važnin mistima cilu svoju racu on gazi bemve pa zgazi pješake pobigne do zemlje di najjače su banke volin krast ima nekoliko vila od pića dinju šta je nabotila cila kamenih balota u svon portapaku i ruča u po bota deliciju svaku
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30568
2014-04-12


Back to top Go down

nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto Empty Re: nakon djece HDZ-ovci se okomili na casne sestre , nista im nije sveto

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum