ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbin islamske vjeroispovjesti

Go down

Srbin islamske vjeroispovjesti Empty Srbin islamske vjeroispovjesti

Post by Hektorović 7/5/2019, 19:08

Ammar Mešić glumio u seriji "Igre prijestolja": Zbog imena i porijekla trpi brojne uvrede
Srbijanski glumac Ammar Mešić, koji je bio dio ekipe popularne serije "Igre prijestolja", našao se na meti zlobnih komentara zbog svog imena i porijekla. 
Mešić je glumio u epizodi "Walk of Shame", gdje kraljica Sersej Lanister (Cersei Lannister) naga izvodi "pokajnički hod" dok na nju bacaju povrće i đubre. 
Nakon što su informaciju objavili srbijanski mediji, glumac se šokirao kada je pročitao komentare. 
Ammar Mešić se povodom toga oglasio na Facebook profilu. Status glumca prenosimo u cijelosti.
- Izašao je jutros još jedan tekst o meni u "Igri prijestola", naslov: “Srbin u Igri prijestola” i otvorim komentare. Najčešći su: kako Ammar pa Srbin? Mržnja, u nekim komentarima otvorena, u nekim zapakovana u mrziteljsku duhovitost. To mrze oni koji misle da je Prijepolje u Crnoj Gori ili Bosni. Jer da je u Srbiji, valjda bi bilo Prepolje. Mrze oni koji ne znaju granice sopstvene zemlje, oni koji se boje Srbije svedene na "Beogradski pašaluk", a da iz tog istog pašaluka nisu nikada izašli niti pokušali naučiti nešto o svojoj zemlji, njenoj historiji i kulturi. Oni koji misle da treba istrijebiti one koji se drugačije zovu, imaju drugu vjeru i vjerovanja, one koji su od njih po bilo čemu različiti. Ja sam Srbin iz Prijepolja, koje je u Srbiji. Baka i njeni roditelji i rođaci su pravoslavci, a mi muslimani, slavimo i Božić i Bajram, Uskrs i ramazan. Pa pobogu kako to da živimo normalno? Ne dijelimo ljude, ne pristajemo na to da nas dijele. Razdvajamo ljude od neljudi, razlikujemo dobro od lošeg. Ne pljujemo po ulici, ne potkradamo komšije, ne kunemo, ne varamo, ne dijelimo, ne mrzimo. Plaćamo porez, pjevamo himnu, borimo se da naša Srbija bude bolja, uređenija, ljepša. I lijepo nam je tako, sigurno ljepše nego onima koji se bude i liježu s mržnjom. Ljepše nego onima koji misle da je mržnja dokaz ljubavi prema svojoj zemlji ili vjeri - napisao je Mešić u statusu.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Srbin islamske vjeroispovjesti Empty Re: Srbin islamske vjeroispovjesti

Post by IL Risorto 7/5/2019, 20:09

Imamo i mi Hrvate islamske vjere,recimo Zlatka Hasanbegovića....to je primjer uspješne integracije u društvo.No to su naši autohtoni muslimanani,mada dobar dio njih danas pokušava mentalno bit bliži kozojebima iz pustinje,nego europljanima.
Pitam se što je tome razlog,jeli ratovi 90tih ili...
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Srbin islamske vjeroispovjesti Empty Re: Srbin islamske vjeroispovjesti

Post by immortal 7/5/2019, 20:51

סמאל wrote:Imamo i mi Hrvate islamske vjere,recimo Zlatka Hasanbegovića....to je primjer uspješne integracije u društvo.No to su naši autohtoni muslimanani,mada dobar dio njih danas pokušava mentalno bit bliži kozojebima iz pustinje,nego europljanima.
Pitam se što je tome razlog,jeli ratovi 90tih ili...
affraid
jedno je biti Hrvat po državljanstvu, drugo po naciji
mnogi se krivo predstavljaju dok ima poveći krug čak desno orjentiranih koji bi u istu skupinu svrstali svakog ko osjeća kao oni pa čak i ako lažu pri iskazivanju osjećaja
ne spadam u istu grupu s ostalima 
zna se tko su Hrvati nacionalno
nema nas puno ali smo jaki


ovaj gore Amar isto nešto žestoko glumata
možda plaši srbe
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Srbin islamske vjeroispovjesti Empty Re: Srbin islamske vjeroispovjesti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum