ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.'

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.' - Page 2 Empty Re: Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.'

Post by kaya Sat 4 May - 12:44

prckov wrote:
prckov wrote:
RayMabus wrote:
prckov wrote:
RayMabus wrote:Evo i ovi doša na ženino

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/zadar/clanak/id/601952/thiago-je-u-selo-pokraj-zadra-stigao-iz-jednog-od-najvecih-gradova-svijeta-i-odlucio-nam-otvoriti-oci-ljudi-ne-odlazite-nema-ljepseg-mjesta-za-zivot-od-hrvatske

Iz Brazila
dobro veli
nema ljepseg mjesta za zivot samo ljudi koji su stalno tu to I ne primjecuju
Zato šta se ne živi od arije. Znamo i mi da je ovdje lipo al ne živi se od zraka.
ne znate
I kad imate love ne znate
velika vecina
ostalom kakve veze ima lova I sta se koji kurac pravite nekakvi veliki sirotani
ja sam u dalmaciji izbjego I bio sa zenom I dvoje male djece,
nisu mi priznali status izbjeglice pa sam bio - bez kuce, bez posla I bez nekakvih para pa nam bilo lijepo
I tako 3 godine
Pusti ih u  picku materinu nenormalnu , ne im nitko placu za spavanje  pa su besni..

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.' - Page 2 Empty Re: Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.'

Post by RayMabus Sat 4 May - 12:52

Kayo smiri se , otresi klitoris.

Nije nitko bisan. Diga san se u 11 popodne , kavica , mislija san ić malo ubrat trišanja al kako se naoblačilo i puše mislin da danas ništa od toga mada mi je to poviše al šta ću po kiši i vitru šetat i brat po stablima.

Take it easy.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176400
2014-04-11


Back to top Go down

Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.' - Page 2 Empty Re: Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.'

Post by kaya Sat 4 May - 12:54

RayMabus wrote:Kayo smiri se , otresi klitoris.

Nije nitko bisan. Diga san se u 11 popodne , kavica , mislija san ić malo ubrat trišanja al kako se naoblačilo i puše mislin da danas ništa od toga mada mi je to poviše al šta ću po kiši i vitru šetat i brat po stablima.

Take it easy.
A je, bas sam nervozna, mozes misliti..
Sto su tamo tresnje vec zrele?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.' - Page 2 Empty Re: Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.'

Post by prckov Sat 4 May - 12:55

kaya wrote:
prckov wrote:
prckov wrote:
RayMabus wrote:
prckov wrote:
dobro veli
nema ljepseg mjesta za zivot samo ljudi koji su stalno tu to I ne primjecuju
Zato šta se ne živi od arije. Znamo i mi da je ovdje lipo al ne živi se od zraka.
ne znate
I kad imate love ne znate
velika vecina
ostalom kakve veze ima lova I sta se koji kurac pravite nekakvi veliki sirotani
ja sam u dalmaciji izbjego I bio sa zenom I dvoje male djece,
nisu mi priznali status izbjeglice pa sam bio - bez kuce, bez posla I bez nekakvih para pa nam bilo lijepo
I tako 3 godine
Pusti ih u  picku materinu nenormalnu , ne im nitko placu za spavanje  pa su besni..
I si danas nesto ljuta  :D
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.' - Page 2 Empty Re: Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.'

Post by Guest Sat 4 May - 12:55

RayMabus wrote:Kayo smiri se , otresi klitoris.

Nije nitko bisan. Diga san se u 11 popodne , kavica , mislija san ić malo ubrat trišanja al kako se naoblačilo i puše mislin da danas ništa od toga mada mi je to poviše al šta ću po kiši i vitru šetat i brat po stablima.

Take it easy.

Jesus..!!! lol! lol! lol!..Longi,jer moras bas tak ozivopisno??? lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.' - Page 2 Empty Re: Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.'

Post by RayMabus Sat 4 May - 12:58

kaya wrote:
RayMabus wrote:Kayo smiri se , otresi klitoris.

Nije nitko bisan. Diga san se u 11 popodne , kavica , mislija san ić malo ubrat trišanja al kako se naoblačilo i puše mislin da danas ništa od toga mada mi je to poviše al šta ću po kiši i vitru šetat i brat po stablima.

Take it easy.
A je, bas sam nervozna, mozes misliti..
Sto su tamo tresnje vec zrele?
A evo ne znan , nisan još bija , mislija san danas al ovo će pljusak okrenit. Kaže otac da ove ranije jesu ( ima rane i kasne , a ove rane su već za branje ).

A zaletit ću se autom barem danas da vidin šta je to gori.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176400
2014-04-11


Back to top Go down

Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.' - Page 2 Empty Re: Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.'

Post by prckov Sat 4 May - 12:59

RayMabus wrote:
kaya wrote:
RayMabus wrote:Kayo smiri se , otresi klitoris.

Nije nitko bisan. Diga san se u 11 popodne , kavica , mislija san ić malo ubrat trišanja al kako se naoblačilo i puše mislin da danas ništa od toga mada mi je to poviše al šta ću po kiši i vitru šetat i brat po stablima.

Take it easy.
A je, bas sam nervozna, mozes misliti..
Sto su tamo tresnje vec zrele?
A evo ne znan , nisan još bija , mislija san danas al ovo će pljusak okrenit. Kaže otac da ove ranije jesu ( ima rane i kasne , a ove rane su već za branje ).

A zaletit ću se autom barem danas da vidin šta je to gori.
pazi da ne naletis na crva  :D
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.' - Page 2 Empty Re: Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.'

Post by RayMabus Sat 4 May - 12:59

pismejker wrote:
RayMabus wrote:Kayo smiri se , otresi klitoris.

Nije nitko bisan. Diga san se u 11 popodne , kavica , mislija san ić malo ubrat trišanja al kako se naoblačilo i puše mislin da danas ništa od toga mada mi je to poviše al šta ću po kiši i vitru šetat i brat po stablima.

Take it easy.

Jesus..!!! lol! lol! lol!..Longi,jer moras bas tak ozivopisno??? lol! lol! lol!
A vidin da se digla na livu nogu. To da se ne živi od arije govorin općenito. Da ima malo više tvornica bilo bi ok al kad su svu industriju sjebali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176400
2014-04-11


Back to top Go down

Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.' - Page 2 Empty Re: Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.'

Post by RayMabus Sat 4 May - 13:05

Industrija slabo a turizam

Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.' - Page 2 11024840

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/601935/zatvara-li-dom-za-djecu-i-mlade-u-kastel-luksicu-svoja-vrata-nakon-88-godina-rada-kuloari-bruje-da-su-na-njega-oko-bacili-poduzetnici-i-da-ce-odskora-postati-turisticki-objekt

Ovo je ispod mene. Atraktivna lokacija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176400
2014-04-11


Back to top Go down

Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.' - Page 2 Empty Re: Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.'

Post by Guest Sat 4 May - 13:06

RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:Kayo smiri se , otresi klitoris.

Nije nitko bisan. Diga san se u 11 popodne , kavica , mislija san ić malo ubrat trišanja al kako se naoblačilo i puše mislin da danas ništa od toga mada mi je to poviše al šta ću po kiši i vitru šetat i brat po stablima.

Take it easy.

Jesus..!!! lol! lol! lol!..Longi,jer moras bas tak ozivopisno??? lol! lol! lol!
A vidin da se digla na livu nogu. To da se ne živi od arije govorin općenito. Da ima malo više tvornica bilo bi ok al kad su svu industriju sjebali.
gle Longi ovo nije slucajnost..t oje namjerno napravljeno,da se stvori vakuum proizvoda,i da se krene uvoziti,i uzimatoi postotke od inozemnih dilera i proizvodjaca..KAKO ĆE politcka elita i pripadajuci im analni čvorići ukrasti neku paru,ako ne primanjem mita,kasnijim pranjem love i investiranjem te iste love u pokradena poduzeca..trecerazrewdni europski cinovnik kaze vladi RH da ima previse ovih i onih industrija,i ovi odmah u privatizaciju(citaj:pljacku javne imovine),imovina se cijedi nekoliko godina onda rasproda i ugasi..Nish to nije slucajno..Vani bujaju firme i kompanije,u zajednickom vlasnistvu sa svabima,Englezima,Francuzima,Austrijancima..oprana lova.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.' - Page 2 Empty Re: Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.'

Post by prckov Sat 4 May - 13:07

ma pusti

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.' - Page 2 Empty Re: Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.'

Post by RayMabus Sat 4 May - 13:07

Proša san nikidan auton uz more nakon tehničkog a to je vile dole rade.

Copacabana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176400
2014-04-11


Back to top Go down

Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.' - Page 2 Empty Re: Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.'

Post by Guest Sat 4 May - 13:09

u biti,nekim podmuklim planom je predvidjeno da RH prestane biti poljoprivredno industrijska drzava i postane usluzno-turisticka..dakle kmetje koje ce sluziti Turiste iz europe i eventualno im ispunjavati neke sitnije obrtnicke usluge(recimo:odrzavanje jahti i slicno)..
Pokrenute su bile cak i proizvodnje jahti i brodica,ali je to naprasno prekinuto..odjednom muk i tisina..u stitaru,malom selu,jedan Hrvat je krenuo proizvoditi ultralake avijune,i imao razvijeno trziste u Italiji...par godina posli,odjednom gasenje...dosla mafijasko-drzavna bagra i stavila mu namete,da mu se vise niej isplatilo proizvoditi..
Mislim koja drzava ubija svoju privredu i ekonomiju..??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.' - Page 2 Empty Re: Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.'

Post by RayMabus Sat 4 May - 13:11

U mene u selu ima mali i mala , mater joj je naša a otac Englez. Mala smišna skroz , prava ona Skandivanka , riđokosa i pigava.

Priča rvatski normalno , žive ode već godinama. Ok dica.

Valjda se stara rastavila il stari radi vanka , nisan baš shvatija a nije mi se dalo ni znat jer nisu moja posla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176400
2014-04-11


Back to top Go down

Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.' - Page 2 Empty Re: Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.'

Post by RayMabus Sat 4 May - 13:14

RayMabus wrote:U mene u selu ima mali i mala , mater joj je naša a otac Englez. Mala smišna skroz , prava ona Skandivanka , riđokosa i pigava.

Priča rvatski normalno , žive ode već godinama. Ok dica.

Valjda se stara rastavila il stari radi vanka , nisan baš shvatija a nije mi se dalo ni znat jer nisu moja posla.
Aerordrom je ode. To ti oni dvi ure leta avionom i oni su u Kaštelima. Nije to daleko.

Ovima su svima žene iz Hrvatske. One odgajaju ode dicu jer ode je to lakše i normalnije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176400
2014-04-11


Back to top Go down

Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.' - Page 2 Empty Re: Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.'

Post by RayMabus Sat 4 May - 13:19

Normalno da Dalmacija je ugodna za život samo moraš imat neka primanja ovako ka ja pa si miran. Ovo su njima žene odavde i onda jezik znaju , imaju di i živit , nisu podstanari i njemu je radija il ode ista stvar.

Posebno ovima iz gradova jer njima je tih velegradova pun kuac i onda je njima ode banja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176400
2014-04-11


Back to top Go down

Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.' - Page 2 Empty Re: Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.'

Post by Guest Sat 4 May - 13:26

Dalmacija..Vruč i suh zrak,i uvijek podmazane cure..Kud bolje??? cheers cheers cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.' - Page 2 Empty Re: Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.'

Post by RayMabus Sat 4 May - 13:27

Bit će toga sve više jer ulaskom u EU tih pola miljarde evropljana može ode doć radit , uglavnom to sad je ova šema žena rvatica znači jezik zna ima neki stančić i šta ih brige.

Financijski se snađu i onda postave na noge i onda odgoj dice i brige njih i nju i njega. Uživaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176400
2014-04-11


Back to top Go down

Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.' - Page 2 Empty Re: Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.'

Post by RayMabus Sat 4 May - 13:29

pismejker wrote:Dalmacija..Vruč i suh zrak,i uvijek podmazane cure..Kud bolje??? cheers cheers cheers
I avio linija. Oni mogu radit u Londonu a vikende provodit ode.

Dvi ure ti traje let London Split.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176400
2014-04-11


Back to top Go down

Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.' - Page 2 Empty Re: Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.'

Post by Guest Sat 4 May - 13:39

RayMabus wrote:
pismejker wrote:Dalmacija..Vruč i suh zrak,i uvijek podmazane cure..Kud bolje??? cheers cheers cheers
I avio linija. Oni mogu radit u Londonu a vikende provodit ode.

Dvi ure ti traje let London Split.
Problem jeste sto su doli ljudi nekreativni u ponudi turistickog sadrzaja..jbtg,ako ne znaju,pa nek POGLEDAJU sto rade i nude turisticke drzave svojim turistima..

Znam jedno mjesto na Karibima,gdje su potopljeni stari spanjolski brod,izvukli iz vode,restaurirali ga impregnirali,ugl.sve napravili da to bude cvrsto i stabilno,potom su ga postavili na nosac od debala i kostrukcije,iznad vode,metar,metar i po,i povezali visecim mosticem sa obalom i u njemu otvorili restoran..morske plodine i ribu,sve sto je u ponudi uzimaju direktno od ribara koji ujutro ili navecer idu izlovljavati.,.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.' - Page 2 Empty Re: Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.'

Post by AssadNaPodmornici Sat 4 May - 13:57

longi šta je sa onom katamaranskom linijom koja će povezivati airport Split i grad SPlit? oće li to

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21049
2018-06-14


Back to top Go down

Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.' - Page 2 Empty Re: Englez:'Hrvati zadrti,teski,iskljucivi?Nisu.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum