ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Najgore do sada": Farmeri u SAD napuštaju njive i prodaju mehanizaciju

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

"Najgore do sada": Farmeri u SAD napuštaju njive i prodaju mehanizaciju - Page 4 Empty Re: "Najgore do sada": Farmeri u SAD napuštaju njive i prodaju mehanizaciju

Post by abraham 2/5/2019, 19:46

Navratih i gle cuda, sve je isto ka i lani....Muhahahahahahahahahaa USA propada, cuo sam sad je cak i na trecem mjestu.Petro dolar propada. Bio na mjenjacnici i ljudi me cudno gledaju, kao sto je to petro dolar...?. BRIC-s valuta razvaljuje. Rame uz rame sa Bit coin-om. Madura podrzavaju oni koji (kao) ni slucajno ne bii trpili diktaturu a i supak mogu vodom oprati. Bilo kako bilo kila mozga i dalje????????

abraham

Posts : 14049
2014-04-14


Back to top Go down

"Najgore do sada": Farmeri u SAD napuštaju njive i prodaju mehanizaciju - Page 4 Empty Re: "Najgore do sada": Farmeri u SAD napuštaju njive i prodaju mehanizaciju

Post by Guest 2/5/2019, 19:51

tre wrote:bionbi ti sretan da ti i takva da, ono nakon godina i godina upotrebe ruke i ove debeljuce bi bile ok za tebe cheers
tja..znas kako se kaze..bolje da ljulja nego da zulja..nas Weber voli one mrhave,bez sisa i bez oblina,kostunjave,boze me prosti,podsjecaju na maloljetne cure..ovdje ne da jedan moze izhvatati mesine nego dvojica...debeljuce znaju smrsati,vid sto se upeo da meni uvali...i postati jebeno dobri komadi,malo sminke,sto mislis,da su sve rodjene lijepe i takve ispale iz mamine pipice??? Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Najgore do sada": Farmeri u SAD napuštaju njive i prodaju mehanizaciju - Page 4 Empty Re: "Najgore do sada": Farmeri u SAD napuštaju njive i prodaju mehanizaciju

Post by Šandor Winnetou 2/5/2019, 20:02

abraham wrote:Navratih i gle cuda, sve je isto ka i lani....Muhahahahahahahahahaa USA propada, cuo sam sad je cak i na trecem mjestu.Petro dolar propada. Bio na mjenjacnici i ljudi me cudno gledaju, kao sto je to petro dolar...?. BRIC-s valuta razvaljuje. Rame uz rame sa Bit coin-om. Madura podrzavaju oni koji (kao) ni slucajno ne bii trpili diktaturu a i supak mogu vodom oprati. Bilo kako bilo kila mozga i dalje????????
Kolega vi ste klasa optimist ako ste i pomislili da se nešto može promjeniti. Sljepoća je i dalje najveći problem ali to je zato što neki tek ponekad ugledaju svjetlost dana kad promole glavu iz ruskog šupka čisto da udahnu malo zraka i odmah natrag.

_________________
"Najgore do sada": Farmeri u SAD napuštaju njive i prodaju mehanizaciju - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

"Najgore do sada": Farmeri u SAD napuštaju njive i prodaju mehanizaciju - Page 4 Empty Re: "Najgore do sada": Farmeri u SAD napuštaju njive i prodaju mehanizaciju

Post by Guest 2/5/2019, 20:08

Jebiga,retardacija i ingoranstvo idu skupa..10% nacije pobjeglo vanka,aovi imaju jos viziju da je sve oke..bitno da su granice na mjestu,zastava ispred Juena,i sve je u drzavi oke...
Koje kilo mozga..tu ga niti nema... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Najgore do sada": Farmeri u SAD napuštaju njive i prodaju mehanizaciju - Page 4 Empty Re: "Najgore do sada": Farmeri u SAD napuštaju njive i prodaju mehanizaciju

Post by veber 2/5/2019, 20:09

pismejker wrote:
tre wrote:bionbi ti sretan da ti i takva da, ono nakon godina i godina upotrebe ruke i ove debeljuce bi bile ok za tebe cheers
tja..znas kako se kaze..bolje da ljulja nego da zulja..nas Weber voli one mrhave,bez sisa i bez oblina,kostunjave,boze me prosti,podsjecaju na maloljetne cure..ovdje ne da jedan moze izhvatati mesine nego dvojica...debeljuce znaju smrsati,vid sto se upeo da meni uvali...i postati jebeno dobri komadi,malo sminke,sto mislis,da su sve rodjene lijepe i takve ispale iz mamine pipice??? Basketball
da lli sam ja objavio sliku djece? ili žena?

općenito da li sam s pedofilskih foruma objavljivao slike?

pa ti si poremećen. nemreš ostvarit kontak sa ženama pa onda lijepiš slike djece.

kome ti prodaješ muda pod bubrege?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

"Najgore do sada": Farmeri u SAD napuštaju njive i prodaju mehanizaciju - Page 4 Empty Re: "Najgore do sada": Farmeri u SAD napuštaju njive i prodaju mehanizaciju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum