ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu Empty Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu

Post by catabbath 30/4/2019, 09:36

Nacional: Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu
R.A. prije sat vremena
189

 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu Untitled-34__2__
Foto: Faceboo, Nacional


[img(1px,1px)]https://ad1.adfarm1.adition.com/banner?sid=4417299&kid=3117671&bid=9704350&wpt=C&ts=[timestamp][/img]
NACIONAL je dobio na uvid dio komunikacije koju su Vaso i Jozo Brkić izmjenjivali s Franjom Vargom i Blažem Curićem te doznali koga su osim Brkićeve bivše supruge špijunirali.
Prema njihovim saznanjima, Milijan Vaso Brkić špijunirao je danas 29-godišnju Anitu Nosić, mladu plavokosu lokalnu dužnosnicu HDZ-a, načelnicu općine Lovreć u Splitsko-dalmatinskoj županiji. Poruke koje Nacional objavljuje datiraju od svibnja 2018., a Brkića je zanimalo ima li intime u korespondenciji lijepe HDZ-ovke i muškarca s druge strane. Inače, Brkić je od nje stariji 18 godina.
"Ima li intime?", pitao je Brkić Vargu u jednoj od poruka.
"Malo", odgovara mu Franjo Varga.
"I od nje", znatiželjan je bio Milijan.
"Malo", odgovara Varga.
Njegov brat Jozo špijunirao je A. V., vjerojatno atraktivnu brinetu, voditeljicu marketinga jedne strane kozmetičke tvrtke. Ona nije politički eksponirana, a nije jasno u kojem je odnosu bila s Jozom Brkićem koji joj je navodno poklonio iPad koji mu je ona vratila pa je tako došao do nekih njenih passworda.
Anita Nosić od srednje škole je u HDZ-u
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Anita Nosić u razgovoru za Slobodnu Dalmaciju, prije tri godine kada je preuzela mjesto načelnice, izjavila je kako se već u srednjoj školi učlanila u mladež HDZ-a.
"Većina djece iz mog razreda je isto napravila. Ovdje smo svi nekako usmjereni prema HDZ-u. Ja sam se odmah aktivirala i sudjelovala u svim aktivnostima ove općine. Uvijek smo imali neke skupove, neka događanja, razmišljali o tome što bi se moglo pokrenuti. Hodali smo gdje su nas pozivali po okolnim mjestima i radili zajedničke planove za razvoj. Vidjevši sve te aktivnosti, bivši mi je načelnik, još u svibnju 2013. godine, ponudio mjesto zamjenice, što sam, naravno, prihvatila s čašću i odgovornošću. I to je to", opisala je svoj početak Nosić.
U intervjuu je spominjala i tadašnjeg dečka. Kazala je kako mu priprema teleću peku koju on voli, dok sebi tada "gradela" ribu.
"Nas su od malena učili da su vjera i običaji na prvome mjestu te da moramo imati odgovornost prema obitelji i prema našoj zajednici", kazala je, između ostalog, novinarki Slobodne Dalmacije.
Index je jutros pokušao telefonski doći do Nosić, no u općini su nam kazali da je službeno odsutna.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/nacional-vaso-brkic-spijunirao-je-mladu-hdzovu-nacelnicu/2082014.aspx
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu Empty Re: Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu

Post by catabbath 30/4/2019, 09:37

"Ima li intime?", pitao je Brkić Vargu u jednoj od poruka.
"Malo", odgovara mu Franjo Varga.
"I od nje", znatiželjan je bio Milijan.
"Malo", odgovara Varga.

Kriza srednjih godina?

_________________
 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu Empty Re: Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu

Post by vuksadinare 30/4/2019, 09:49

drot ostaje drot ne ide to iz njega van...imam susjeda bivseg i milicajca i policajca i obvezno uvijek nesto njuska,spijunira u susjedstvu :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu Empty Re: Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu

Post by Guest 30/4/2019, 09:57



Facebook špijunirao mladu HDZ-ovu načelnicu


popravio sam ti naslov
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu Empty Re: Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu

Post by AssadNaPodmornici 30/4/2019, 10:05

Brkić jebaje Anitu Vlajinu

Bosansko -Vlaška posla (i2b)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20928
2018-06-14


Back to top Go down

 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu Empty Re: Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu

Post by AssadNaPodmornici 30/4/2019, 10:08

Nosić families are Croats and they are mostly from Imotski area


A ja mislia da moji imoćani sve u crkvu idu, pogotovo HDZovci, da nebi bludničili radi karijere .. a nu vraga
biži ča

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20928
2018-06-14


Back to top Go down

 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu Empty Re: Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu

Post by marcellus 30/4/2019, 10:09

nacional je zanimljiv medij, naklada im ne pokriva ni plaću jednog novinara, ali uvijek dobiju tajne dokumente koji ne bi smjeli procuriti, i to uvijek selektivno kad se nekog želi rušiti

_________________
 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu Empty Re: Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu

Post by Guest 30/4/2019, 10:13

AssadNaPodmornici wrote:
A ja mislia da moji imoćani sve u crkvu idu, pogotovo HDZovci, da nebi bludničili radi karijere .. a nu vraga
biži ča
 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu Anita-nosi%C4%871





Anita Anci Nosic

to ti je remek djelo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu Empty Re: Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu

Post by AssadNaPodmornici 30/4/2019, 10:19

https://imotskenovine.hr/lijepa-strana-politike-anita-nosic-nacelnica-lovreca-nemam-oporbu/

 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu Ana_nosic9-030316

 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu 20160226-800x600

ova moja vlajina je avion, treba je polodit.. ups ne, nju plode veći Brkić i ekipa

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20928
2018-06-14


Back to top Go down

 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu Empty Re: Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu

Post by Guest 30/4/2019, 10:20

PROCESIJA I SVETA MISA – SVETI ILIJA 2017.

Blagdan sv. Ilije proroka, nebeskog zaštitnika drevne Studenačke župe svečano je proslavljen u četvrtak 20. srpnja.

Na svetoj misi prisustvovali su i predstavnici svjetovne vlasti: gospodin Milijan Brkić, potpredsjednik Hrvatskog sabora, i gospođica Anita Nosić, načelnica Općine Lovreć.

http://studenci.hr/procesija-i-sveta-misa-sveti-ilija-2017/

:bless
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu Empty Re: Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu

Post by AssadNaPodmornici 30/4/2019, 10:24

Vjera, obitelj i običaji

- Već sam se u srednjoj školi učlanila u mladež HDZ-a - nastavlja ponosno.
- Većina djece iz mog razreda je isto napravila. Ovdje smo svi nekako usmjereni prema HDZ-u - objašnjava. - Ima li uopće alternative, poput ogranka mladeži SDP-a? - pitam u šali.

- Nema, naravno. Kod nas nema oporbe - nasmije se grlato, udobno se smjestivši u fotelji.
- Pa dobro onda, što radi mladeži HDZ-a u Lovreću? Kako ste već onda pridonosilii zajednici?

- Ja sam se odmah aktivirala i sudjelovala u svim aktivnostima ove općine. Uvijek smo imali neke skupove, neka događanja, razmišljali o tome što se bi se moglo pokrenuti. Hodali smo gdje su nas pozivali po okolnim mjestima i radili zajedničke planove za razvoj. Vidjevši sve te aktivnosti, bivši mi je načelnik, još u svibnju 2013. godine ponudio mjesto zamjenice, što sam, naravno, prihvatila s čašću i odgovornošću. I to je to - zaključuje sliježući ramenima.

Na novom se poslu, kaže, brzo i dobro snašla, iako joj diploma iz menadžmenta informatičkih sustava u tome nije bila presudna. Svoju je ulogu u radu Općine koja se proteže preko 105 četvornih kilometara, te broji 1600 stanovnika,


jebena općina sa 1600stanovnika, i jebena država koja ima općine i gradove reda par stotina ili par tisuća ljudi.
zamisli koliko se resursa rasipa na takav birokratski aparat, u svakoj vukojebini kancelarije, uhljebi, tajnice, umjesto da postoji jedan veći grad tipa Imotski i da se resursi koji se troše na parazite potroše na izgradnju ceste, infrastrukture, ili niže poreze za privući investitore, poduizetnike.

ali moraš ti hraniti razne HDZove domoljube i njihove ljubavnice

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20928
2018-06-14


Back to top Go down

 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu Empty Re: Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu

Post by mutava baštarda 30/4/2019, 10:24

Pa da nisu počeli čačkati po nesretnom vasi, mala bi u najgorem slučaju za koju godinu dogurala u sabor....

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu Empty Re: Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu

Post by Guest 30/4/2019, 10:25

 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu 20247602_1907775399485367_4311845536915939593_o

evo ih skupa u prvoj klupi na misi u crkvi

nosi naočale :_| , veliki minus kod eugeničara, ne bi prošla izbor


Last edited by slobodan on 30/4/2019, 10:26; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu Empty Re: Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu

Post by AssadNaPodmornici 30/4/2019, 10:25

slobodan wrote:
PROCESIJA I SVETA MISA – SVETI ILIJA 2017.

Blagdan sv. Ilije proroka, nebeskog zaštitnika drevne Studenačke župe svečano je proslavljen u četvrtak 20. srpnja.

Na svetoj misi prisustvovali su i predstavnici svjetovne vlasti: gospodin Milijan Brkić, potpredsjednik Hrvatskog sabora, i gospođica Anita Nosić, načelnica Općine Lovreć.

http://studenci.hr/procesija-i-sveta-misa-sveti-ilija-2017/

:bless

vas Brkić je jednostavno takav mužjak. Da je rođen u SSSRu , bio bi najžešći KGBovac i jebač mladih ruskinja. Da se rodio 30godina prije, bio bi Titova desna ruka i jebač mladih yugoslavenki koje žele preko kurca napredovati u KPJ. crkva, partija, komunizam, nacionalizam, njemu je ideologija glavna power..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20928
2018-06-14


Back to top Go down

 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu Empty Re: Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu

Post by AssadNaPodmornici 30/4/2019, 10:27

slobodan wrote: Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu 20247602_1907775399485367_4311845536915939593_o

evo ih skupa, desno, u prvoj klupi na misi u crkvi

nosi naočale :_| , veliki minus kod eugeničara, ne bi prošla izbor
zato ja koji iman savršen vid je oplodin, pa joj popravim gene za vid.. a ona ima lipšu facu i plave oči, pa mi popravi crte lica i boju očiju hahahaha
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20928
2018-06-14


Back to top Go down

 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu Empty Re: Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu

Post by mutava baštarda 30/4/2019, 10:28

AssadNaPodmornici wrote:
slobodan wrote:
PROCESIJA I SVETA MISA – SVETI ILIJA 2017.

Blagdan sv. Ilije proroka, nebeskog zaštitnika drevne Studenačke župe svečano je proslavljen u četvrtak 20. srpnja.

Na svetoj misi prisustvovali su i predstavnici svjetovne vlasti: gospodin Milijan Brkić, potpredsjednik Hrvatskog sabora, i gospođica Anita Nosić, načelnica Općine Lovreć.

http://studenci.hr/procesija-i-sveta-misa-sveti-ilija-2017/

:bless

vas Brkić je jednostavno takav mužjak. Da je rođen u SSSRu , bio bi najžešći KGBovac i jebač mladih ruskinja. Da se rodio 30godina prije, bio bi Titova desna ruka i jebač mladih yugoslavenki koje žele preko kurca napredovati u KPJ.  crkva, partija, komunizam, nacionalizam, njemu je ideologija glavna power..
:tu  a da je vuk njegov suvremenik divio bi mu se i u ostalim ulogama  :D

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu Empty Re: Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu

Post by catabbath 30/4/2019, 10:29

Dalmatinka, Dalmatinka
tri ljubavi svoje ima
prva mi je Gospe moja
druga mi je ljubav tvoja
a treća je bila boja

_________________
 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu Empty Re: Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu

Post by catabbath 30/4/2019, 10:33

Samo nisam skužio dali Vaso nju već trpa ili je namjera u pokušaju?

_________________
 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu Empty Re: Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu

Post by Guest 30/4/2019, 10:35

catabbath wrote:Samo nisam skužio dali Vaso nju već trpa ili je namjera u pokušaju?

Cura je prijetnja za nacionalnu sigurnost. Potreban joj je nadzor.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu Empty Re: Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu

Post by vuksadinare 30/4/2019, 10:36

boli vasu ona stvar...on propasti nece...ako ga nece plenki eto njega kod bandica...koji mu ej rezervni igrac..sve je vec sređeno...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

 Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu Empty Re: Vaso Brkić špijunirao je mladu HDZ-ovu načelnicu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum