ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom?

Page 5 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Go down

U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom? - Page 5 Empty Re: U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom?

Post by vuksadinare 30/4/2019, 11:22

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
mortal wrote:
vuksadinare wrote:
mortal wrote:
ako se opuštaš ne biljiš nego lijepo gledaš
tko bulji nije opušten
to se tako u zargonu kaze ovdje...pada mi napamet na jednom dijelu grunta otvoriti biciklisticki poligon za atraktivnu voznju biciklima nesto poput moto crossa...posto imam dio grunta na jednoj padini...
ja sinu predložila neki dan
koliko u komadu imaš za taj podvig
misliš raditi uzvišenja za skakanje ili je prirdno neravan teren
na nekim dijelovima raditi uzvisenja nesto slicno kao motodrom u jaski ili zaboku za crossere..vidim da se vracaju u modu opet bmx-asi...plus biciklisti turisti...da mi taj komad ne ostane prazan..ada grunt iskoristim maximalno..2/3 bi otpadao na poljoprivredne proizvode a ta trecina da biciklodrom...
aj se sredi, zar ne vidiš da si počeo pisati gluposti ko nekad svetozar...
ne pisem..to ozbiljno imam u planu...sto da mi taj komad zemlje bude neiskoristen..a za poljoprivredu imam dovoljno

vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom? - Page 5 Empty Re: U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom?

Post by michaellcmacha 30/4/2019, 11:23

vuksadinare wrote:..kad vili spominje nizozemce..evo za desetak dana ce mi doci nizozemska obitelj kucni prijatelji...koji obvezno par dana provedu na mom gruntu..i spavaju tamo posto imam dvije sobe,kuhinjicu,tuš kabinu..u montaznoj kuci..nece kod mene doma...mada imam mjesta njima je gore super i na tome inzistiraju kad dođu..a onda nakon toga idu kod stare desetak daan u dalamciju..pa na more..inace su penzici...inace imam grunt kod prepustovca...
ma nebitno, samo nemoj gluposti valjati ko taj polupismeni kreten

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom? - Page 5 Empty Re: U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom?

Post by vuksadinare 30/4/2019, 11:24

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:..kad vili spominje nizozemce..evo za desetak dana ce mi doci nizozemska obitelj kucni prijatelji...koji obvezno par dana provedu na mom gruntu..i spavaju tamo posto imam dvije sobe,kuhinjicu,tuš kabinu..u montaznoj kuci..nece kod mene doma...mada imam mjesta njima je gore super i na tome inzistiraju kad dođu..a onda nakon toga idu kod stare desetak daan u dalamciju..pa na more..inace su penzici...inace imam grunt kod prepustovca...
ma nebitno, samo nemoj gluposti valjati ko taj polupismeni kreten
pa ne valjam covjece... :) ..imam uvjete..ta nisam ja bzv.radio nekoliko godina vani a stara 40 godina..i pok.stari dvadesetak
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom? - Page 5 Empty Re: U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom?

Post by michaellcmacha 30/4/2019, 11:25

vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:..kad vili spominje nizozemce..evo za desetak dana ce mi doci nizozemska obitelj kucni prijatelji...koji obvezno par dana provedu na mom gruntu..i spavaju tamo posto imam dvije sobe,kuhinjicu,tuš kabinu..u montaznoj kuci..nece kod mene doma...mada imam mjesta njima je gore super i na tome inzistiraju kad dođu..a onda nakon toga idu kod stare desetak daan u dalamciju..pa na more..inace su penzici...inace imam grunt kod prepustovca...
ma nebitno, samo nemoj gluposti valjati ko taj polupismeni kreten
pa ne valjam covjece... :) ..imam uvjete..ta nisam ja bzv.radio nekoliko godina vani a stara 40 godina..i pok.stari dvadesetak
aj dobro...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom? - Page 5 Empty Re: U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom?

Post by vuksadinare 30/4/2019, 11:28

drugo je svetac....on je otisao prije par gopdina i obogatio se vise nego moji starci za cetrdeset godina..ima sponzoruse,nekretnine...par auta...malo je takvih kao on uspjelo lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom? - Page 5 Empty Re: U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom?

Post by michaellcmacha 30/4/2019, 11:30

pa zato i velim... kako si krenuo eto vas dvojice na istom kolosijeku...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom? - Page 5 Empty Re: U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom?

Post by kic 30/4/2019, 11:32


Švicarska je dobar uzor, i treba imati dobre uzore jer ne možeš dobro završiti s lošim uzorima..

no, svi razmišljaju prije svega o ekonomiji ali ključ je ipak u moralnosti, od individualnih uzora sve kreće, iz poštenja se stvara povjerenje, a iz povjerenja nastaje sigurnost poslovanja..

nitko neće: ulagati, raditi, kooperirati idr ekonomske transakcije ako ti ne vjeruje, tako da na tom planu treba raditi - ne bi ljudi ostavljali zlato u Švicarskoj da nisu sigurni u Švicarce npr-


Last edited by sacrificial_anode on 30/4/2019, 11:32; edited 1 time in total
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom? - Page 5 Empty Re: U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom?

Post by vuksadinare 30/4/2019, 11:32

michaellcmacha wrote:pa zato i velim... kako si krenuo eto vas dvojice na istom kolosijeku...
ja ti prijatelju nemam ni trecinu kao svetac...imam jedno auto stao deset godina...dva hektra grunta...stancic...i to je to...imam zenu..nemam sponzoruse...ne mogu se ja uspoređivati sa njim..koji kako rekoh ima stanove,aute,sponzoruse :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom? - Page 5 Empty Re: U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom?

Post by RayMabus 30/4/2019, 13:22

Mladi odlaze , vide da ode za njih nema kruva. Jbga al tako je , HDZ/SDP mašinerija vlada a tko vlada taj zakone namješta sebi.

2019 je godina a krah demografije već se nadzire , vidit ćeš dogodine šta će bit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom? - Page 5 Empty Re: U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom?

Post by kaya 30/4/2019, 13:27

vili40 wrote:Bili su daleko iza nas, a sada im je u zadnje 2 godine plaća porasla dvostruko!
Osim što je Hrvatska gospodarski zaostala za gotovo svim srednjoeuropskim državama, uskoro bi je one mogli prestići i po životnom standardu. Naime, plaće u Hrvatskoj rastu dva do tri puta manjom brzinom nego plaće u državama koje su prije tridesetak godina bile daleko iza nje.
 U Hrvatskoj u prošlih pet godina plaće su nominalno rasle po stopi od oko četiri posto. Međutim, u Mađarskoj, Poljskoj, Rumunjskoj i Bugarskoj plaće rastu od 8 do 15 posto godišnje, piše Novilist.hr. Naglom rastu plaća u tim zemljama sigurno su pridonijele visoke stope gospodarskog rasta, no pravi je razlog u činjenici da Poljska, Mađarska, Češka ili Rumunjska žele svojim ljudima omogućiti viši standard života i tako ih zadržati u domovini. Dobar primjer pruža Rumunjska u kojoj bruto plaće rastu već dvije godine po stopi većoj od 15 posto, ponajprije u javnom sektoru. Na ovaj način vlada u Bukureštu sprečava bijeg stručnjaka i kvalificiranih ljudi u razvijene zemlje. Iako ju je Europska komisija nedavno upozorila da će zbog široke ruke prema zaposlenima povećati proračunski deficit i javni dug, Rumunjska vlada ovim mjerama poručuje da joj je prioritet spašavanje vlastitih ljudi, gospodarstva i javnih službi.
Prosječna neto plaća u Rumunjskoj početkom ove godine popela se na oko 620 eura, što je oko 50 posto više nego prije dvije godine. Samo prošle godine plaće medicinskog osoblja, nastavnika i profesora skočile su oko 30 posto, prema Romania Insideru. Budući da se osjetio i manjak građevinskih radnika, njihove su plaće početkom ove godine skočile za 40 posto, zahvaljujući osjetnom povećanju minimalne plaće. Bruto plaće građevinskih radnika istodobno su porasle samo 13 posto jer se vlada odrekla dijela poreza. Bruto plaće u Mađarskoj u prošlim su dvjema godinama rasle po stopama od 12 posto, dok u Češkoj bruto plaće već dvije godine rastu po stopama od oko 8 posto, a u Poljskoj od 7 posto.
Prosječna neto plaća u Poljskoj iznosi oko 870 eura, što je za samo 10 eura više nego u Hrvatskoj, no valja napomenuti da poljske obitelji već više od tri godine dobivaju od vlade oko 115 eura mjesečno po svakom djetetu nakon prvorođenog.


 https://www.vecernji.hr/vijesti/ako-ovako-nastavi-hrvatsku-ce-uskoro-po-visi-placa-prestici-sve-srednjeeuropske-zemlje-1316116

Hrvatska ima bolje place nego ovi tvoji nabrojani;
prosječna bruto plaća u Hrvatskoj u prošloj je godini iznosila 1.029 eura
Slovenija  1.584 eura,
Češka (1.020 eura), 
Poljska (979 eura),
Slovačka (911 eura)
Mađarska (845 eura),
Rumunjska (643 eura) 
Bugarska (486 eura).


Tako da manje kenjajte . Kako ima vece place ne znam al ima..


Last edited by kaya on 30/4/2019, 13:27; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom? - Page 5 Empty Re: U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom?

Post by RayMabus 30/4/2019, 13:28

Dat ću vam savjet : Zaboravite sve i čekajte da se cijeli Balkan isprazni šta će bit uskoro.

Kad je Plenkovic raskinio s Mostom da bi vladao sa Hns i Pupovcem meni je tad bilo jasno šta se dešava.

Idućih pola stoljeća nemate :

Vlastitu radnu snagu

Vlastiti natalitet
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom? - Page 5 Empty Re: U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom?

Post by kaya 30/4/2019, 13:28

vuksadinare wrote:drugo je svetac....on je otisao prije par gopdina i obogatio se vise nego moji starci za cetrdeset godina..ima sponzoruse,nekretnine...par auta...malo je takvih kao on uspjelo lol!
I ti si primjetio..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom? - Page 5 Empty Re: U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom?

Post by RayMabus 30/4/2019, 13:30

kaya wrote:
vili40 wrote:Bili su daleko iza nas, a sada im je u zadnje 2 godine plaća porasla dvostruko!
Osim što je Hrvatska gospodarski zaostala za gotovo svim srednjoeuropskim državama, uskoro bi je one mogli prestići i po životnom standardu. Naime, plaće u Hrvatskoj rastu dva do tri puta manjom brzinom nego plaće u državama koje su prije tridesetak godina bile daleko iza nje.
 U Hrvatskoj u prošlih pet godina plaće su nominalno rasle po stopi od oko četiri posto. Međutim, u Mađarskoj, Poljskoj, Rumunjskoj i Bugarskoj plaće rastu od 8 do 15 posto godišnje, piše Novilist.hr. Naglom rastu plaća u tim zemljama sigurno su pridonijele visoke stope gospodarskog rasta, no pravi je razlog u činjenici da Poljska, Mađarska, Češka ili Rumunjska žele svojim ljudima omogućiti viši standard života i tako ih zadržati u domovini. Dobar primjer pruža Rumunjska u kojoj bruto plaće rastu već dvije godine po stopi većoj od 15 posto, ponajprije u javnom sektoru. Na ovaj način vlada u Bukureštu sprečava bijeg stručnjaka i kvalificiranih ljudi u razvijene zemlje. Iako ju je Europska komisija nedavno upozorila da će zbog široke ruke prema zaposlenima povećati proračunski deficit i javni dug, Rumunjska vlada ovim mjerama poručuje da joj je prioritet spašavanje vlastitih ljudi, gospodarstva i javnih službi.
Prosječna neto plaća u Rumunjskoj početkom ove godine popela se na oko 620 eura, što je oko 50 posto više nego prije dvije godine. Samo prošle godine plaće medicinskog osoblja, nastavnika i profesora skočile su oko 30 posto, prema Romania Insideru. Budući da se osjetio i manjak građevinskih radnika, njihove su plaće početkom ove godine skočile za 40 posto, zahvaljujući osjetnom povećanju minimalne plaće. Bruto plaće građevinskih radnika istodobno su porasle samo 13 posto jer se vlada odrekla dijela poreza. Bruto plaće u Mađarskoj u prošlim su dvjema godinama rasle po stopama od 12 posto, dok u Češkoj bruto plaće već dvije godine rastu po stopama od oko 8 posto, a u Poljskoj od 7 posto.
Prosječna neto plaća u Poljskoj iznosi oko 870 eura, što je za samo 10 eura više nego u Hrvatskoj, no valja napomenuti da poljske obitelji već više od tri godine dobivaju od vlade oko 115 eura mjesečno po svakom djetetu nakon prvorođenog.


 https://www.vecernji.hr/vijesti/ako-ovako-nastavi-hrvatsku-ce-uskoro-po-visi-placa-prestici-sve-srednjeeuropske-zemlje-1316116

Hrvatska ima bolje place nego ovi tvoji nabrojani;
prosječna bruto plaća u Hrvatskoj u prošloj je godini iznosila 1.029 eura
Slovenija  1.584 eura,
Češka (1.020 eura), 
Poljska (979 eura),
Slovačka (911 eura)
Mađarska (845 eura),
Rumunjska (643 eura) 
Bugarska (486 eura).


Tako da manje kenjajte . Kako ima vece place ne znam al ima..
Turizam. Pola Hrvatske je na Jadranu a stranci dižu cijene jer imaju više para od domaćih. To utjeće na to da su plaće nešto veće nego u npr Mađarskoj. Da nije tako plaće u Hrvatskoj bi bile na razini Bosne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom? - Page 5 Empty Re: U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom?

Post by RayMabus 30/4/2019, 13:35

Nisam zadovoljan s

Politikom u ovoj zemlji

Ženama

Ja san jedan od rijetkih koji se ne da ne može nego ne smije žalit na nešto šta se zove zgrtanje love.

Može se i te kako al đabe ti svi stanovi , auti , nekrertnine i pokretnine kad vidiš da je to sistem koji je loš.

To ljudi osjećaju i zato su nesretni i bježe tamo gdje je društvo pravednije.

Vi ste preuzeli emanicipaciju sa zapada al na način da ste uzeli samo šta vama paše a šta vam ne paše niste.

Ne ide to tako.


Last edited by RayMabus on 30/4/2019, 13:36; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom? - Page 5 Empty Re: U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom?

Post by kaya 30/4/2019, 13:36

RayMabus wrote:
kaya wrote:
vili40 wrote:Bili su daleko iza nas, a sada im je u zadnje 2 godine plaća porasla dvostruko!
Osim što je Hrvatska gospodarski zaostala za gotovo svim srednjoeuropskim državama, uskoro bi je one mogli prestići i po životnom standardu. Naime, plaće u Hrvatskoj rastu dva do tri puta manjom brzinom nego plaće u državama koje su prije tridesetak godina bile daleko iza nje.
 U Hrvatskoj u prošlih pet godina plaće su nominalno rasle po stopi od oko četiri posto. Međutim, u Mađarskoj, Poljskoj, Rumunjskoj i Bugarskoj plaće rastu od 8 do 15 posto godišnje, piše Novilist.hr. Naglom rastu plaća u tim zemljama sigurno su pridonijele visoke stope gospodarskog rasta, no pravi je razlog u činjenici da Poljska, Mađarska, Češka ili Rumunjska žele svojim ljudima omogućiti viši standard života i tako ih zadržati u domovini. Dobar primjer pruža Rumunjska u kojoj bruto plaće rastu već dvije godine po stopi većoj od 15 posto, ponajprije u javnom sektoru. Na ovaj način vlada u Bukureštu sprečava bijeg stručnjaka i kvalificiranih ljudi u razvijene zemlje. Iako ju je Europska komisija nedavno upozorila da će zbog široke ruke prema zaposlenima povećati proračunski deficit i javni dug, Rumunjska vlada ovim mjerama poručuje da joj je prioritet spašavanje vlastitih ljudi, gospodarstva i javnih službi.
Prosječna neto plaća u Rumunjskoj početkom ove godine popela se na oko 620 eura, što je oko 50 posto više nego prije dvije godine. Samo prošle godine plaće medicinskog osoblja, nastavnika i profesora skočile su oko 30 posto, prema Romania Insideru. Budući da se osjetio i manjak građevinskih radnika, njihove su plaće početkom ove godine skočile za 40 posto, zahvaljujući osjetnom povećanju minimalne plaće. Bruto plaće građevinskih radnika istodobno su porasle samo 13 posto jer se vlada odrekla dijela poreza. Bruto plaće u Mađarskoj u prošlim su dvjema godinama rasle po stopama od 12 posto, dok u Češkoj bruto plaće već dvije godine rastu po stopama od oko 8 posto, a u Poljskoj od 7 posto.
Prosječna neto plaća u Poljskoj iznosi oko 870 eura, što je za samo 10 eura više nego u Hrvatskoj, no valja napomenuti da poljske obitelji već više od tri godine dobivaju od vlade oko 115 eura mjesečno po svakom djetetu nakon prvorođenog.


 https://www.vecernji.hr/vijesti/ako-ovako-nastavi-hrvatsku-ce-uskoro-po-visi-placa-prestici-sve-srednjeeuropske-zemlje-1316116

Hrvatska ima bolje place nego ovi tvoji nabrojani;
prosječna bruto plaća u Hrvatskoj u prošloj je godini iznosila 1.029 eura
Slovenija  1.584 eura,
Češka (1.020 eura), 
Poljska (979 eura),
Slovačka (911 eura)
Mađarska (845 eura),
Rumunjska (643 eura) 
Bugarska (486 eura).


Tako da manje kenjajte . Kako ima vece place ne znam al ima..
Turizam. Pola Hrvatske je na Jadranu a stranci dižu cijene jer imaju više para od domaćih. To utjeće na to da su plaće nešto veće nego u npr Mađarskoj. Da nije tako plaće u Hrvatskoj bi bile na razini Bosne.
Sta god, nemam pojma. Hrvatska ima vece place nego druge zemlje istocne europe, osim  slovenije, ona ima bolje.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom? - Page 5 Empty Re: U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom?

Post by kaya 30/4/2019, 13:36

RayMabus wrote:Nisam zadovoljan s

Politikom u ovoj zemlji

Ženama


Odseli onda.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom? - Page 5 Empty Re: U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom?

Post by RayMabus 30/4/2019, 13:38

Ima malo veće plaće , ne puno. Turizam ti je razlog. No to ti je i dvosjekli mać jer onda na Jadranu je ok a u Slavoniji pušiona jer tamo plaće nisu veće a cijene su iste ka i na Jadranu.

Rezultat : masovno iseljavanje iz Slavonije
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom? - Page 5 Empty Re: U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom?

Post by RayMabus 30/4/2019, 13:40

kaya wrote:
RayMabus wrote:Nisam zadovoljan s

Politikom u ovoj zemlji

Ženama


Odseli onda.
Seli se trbuhom za kruhom a ne radi ovoga.

Ovdje pribiješ mater , žensku koja te vukla za nos dovućeš policiju na kuću indirektno i dobije kaznenu prijavu , političare dovedeš u šah mat poziciju depooulacijom.

Ne seli se to zbog toga nego se lome kosti neprijatelju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom? - Page 5 Empty Re: U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom?

Post by RayMabus 30/4/2019, 13:43

Postoje izrazi alfa muškarac i beta muškarac. Meni su to sranja. Kao i loš i dobar. To su sve nečije percepcije nekoga.

Ja samo jedno znam : Ja lomin kosti tko mi stane na žulj.

Čeka vas depopulacija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom? - Page 5 Empty Re: U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom?

Post by kaya 30/4/2019, 13:45

Pa odseli onda trbuhom za kruhom. Ili zacepi.
Vec vas je pun kurac svima..
Kao oni kenjavci u uljaniku , primali bi placu ali bi bili na bolovanju i u strajku. Neka odu vani raditi. Al to ne bi jer se vani radi, ne mozes biti na bolovanju mjesecima. 
Znaci zakljucili smo, place u hr su  bolje nego kod ovih tigrova okruzenja . Suti i radi za 1000 ili tornjaj van..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom? - Page 5 Empty Re: U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom?

Post by vili40 30/4/2019, 13:46

kaya wrote:Pa odseli onda trbuhom za kruhom. Ili zacepi.
Vec vas je pun kurac svima..
Kao oni kenjavci u uljaniku , primali bi placu ali bi bili na bolovanju i u strajku. Neka odu vani raditi. Al to ne bi jer se vani radi, ne mozes biti na bolovanju mjesecima. 
Znaci zakljucili smo, place u hr su  bolje nego kod ovih tigrova okruzenja . Suti i radi za 1000 ili tornjaj van..
netko se digao na lijevu nogu :O
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom? - Page 5 Empty Re: U što se to pretvara zemlja koja je trebala postati novom Švicarskom?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum