ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njemački radikalni desničari pozdravljaju Thompsonov koncert u Essenu: "Dobro došli!"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Njemački radikalni desničari pozdravljaju Thompsonov koncert u Essenu: "Dobro došli!" - Page 2 Empty Re: Njemački radikalni desničari pozdravljaju Thompsonov koncert u Essenu: "Dobro došli!"

Post by Sora Sat 3 May - 19:27

Lako je uvidjeti razliku između lijeve i desne Hrvatske
Desna pobjeđuje u ruralnim sredinama koje granice s BIH s lakoćom gdje je  neobrazovanog pučanstva ponajviše
Te u sredinama koje su teško pogođene ratom iz nekih  posebnih psiholoških deficita
Lijeva je Hrvatska vezana za građanske sredine koje se ne odriču plemenitih ideja socijalizma, koje se  ne daju stjerati u nacionalne otrove i stale, koje  su intelektualno naprednije.
Tako da desnica u RH nema značajniju izbornu podršku niti će je imati 
Doduše problem je i s ljevicom ....jer nije jasno profilirane, bar ne kao desnica koja ne krije neustaski pedigre.
No bitno je koja strana ima kvalitetniji program

Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Njemački radikalni desničari pozdravljaju Thompsonov koncert u Essenu: "Dobro došli!" - Page 2 Empty Re: Njemački radikalni desničari pozdravljaju Thompsonov koncert u Essenu: "Dobro došli!"

Post by immortal Sat 3 May - 21:07

Sora wrote:Lako je uvidjeti razliku između lijeve i desne Hrvatske
Desna pobjeđuje u ruralnim sredinama koje granice s BIH s lakoćom gdje je  neobrazovanog pučanstva ponajviše
Te u sredinama koje su teško pogođene ratom iz nekih  posebnih psiholoških deficita
Lijeva je Hrvatska vezana za građanske sredine koje se ne odriču plemenitih ideja socijalizma, koje se  ne daju stjerati u nacionalne otrove i stale, koje  su intelektualno naprednije.
Tako da desnica u RH nema značajniju izbornu podršku niti će je imati 
Doduše problem je i s ljevicom ....jer nije jasno profilirane, bar ne kao desnica koja ne krije neustaski pedigre.
No bitno je koja strana ima kvalitetniji program

greška sora
desnica je najjača tamo gdje nema mješanog stanovništva
tamo gdje nam se došljaci nisu naseljavali a domaće stanovništvo stvaralo potomke sa pripadnicima svog naroda i tamo gdje su se ti tuđi ili mješani odselili uoči ili iza rata
isto vrijedi za velike gradove osim za rjetke gdje na izbore izađu većinski sdp-jci pa se čini kao da ih je više

glavni razlog što lijevi pobjeđuju je taj što je hrvatska desnica razbijena na sto desnih i nekoliko stranaka ni lijevo ni desno pa se čini kako lijevih ima više i kako su nadmoćniji
naravno daleko više se ističu po zalaganju u politici navika iz komunizma i strah od prevlasti domaćeg stanovništva


immortal
immortal

Female
Posts : 23162
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Njemački radikalni desničari pozdravljaju Thompsonov koncert u Essenu: "Dobro došli!" - Page 2 Empty Re: Njemački radikalni desničari pozdravljaju Thompsonov koncert u Essenu: "Dobro došli!"

Post by Sora Sat 3 May - 21:12

mortal-joint wrote:
Sora wrote:Lako je uvidjeti razliku između lijeve i desne Hrvatske
Desna pobjeđuje u ruralnim sredinama koje granice s BIH s lakoćom gdje je  neobrazovanog pučanstva ponajviše
Te u sredinama koje su teško pogođene ratom iz nekih  posebnih psiholoških deficita
Lijeva je Hrvatska vezana za građanske sredine koje se ne odriču plemenitih ideja socijalizma, koje se  ne daju stjerati u nacionalne otrove i stale, koje  su intelektualno naprednije.
Tako da desnica u RH nema značajniju izbornu podršku niti će je imati 
Doduše problem je i s ljevicom ....jer nije jasno profilirane, bar ne kao desnica koja ne krije neustaski pedigre.
No bitno je koja strana ima kvalitetniji program

greška sora
desnica je najjača tamo gdje nema mješanog stanovništva
tamo gdje nam se došljaci nisu naseljavali a domaće stanovništvo stvaralo potomke sa pripadnicima svog naroda i tamo gdje su se ti tuđi ili mješani odselili uoči ili iza rata
isto vrijedi za velike gradove osim za rjetke gdje na izbore izađu većinski sdp-jci pa se čini kao da ih je više

glavni razlog što lijevi pobjeđuju je taj što je hrvatska desnica razbijena na sto desnih i nekoliko stranaka ni lijevo ni desno pa se čini kako lijevih ima više i kako su nadmoćniji
naravno daleko više se ističu po zalaganju u politici navika iz komunizma i strah od prevlasti domaćeg stanovništva


Kamo sreće da smo ostali na navikama iz socijalizma
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Njemački radikalni desničari pozdravljaju Thompsonov koncert u Essenu: "Dobro došli!" - Page 2 Empty Re: Njemački radikalni desničari pozdravljaju Thompsonov koncert u Essenu: "Dobro došli!"

Post by immortal Sat 3 May - 21:17

Sora wrote:
Kamo sreće da smo ostali na navikama iz socijalizma

misliš srbi & ostatak partije naprijed, ostali stoj

immortal
immortal

Female
Posts : 23162
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Njemački radikalni desničari pozdravljaju Thompsonov koncert u Essenu: "Dobro došli!" - Page 2 Empty Re: Njemački radikalni desničari pozdravljaju Thompsonov koncert u Essenu: "Dobro došli!"

Post by Sora Sat 3 May - 21:23

mortal-joint wrote:
Sora wrote:
Kamo sreće da smo ostali na navikama iz socijalizma

misliš srbi & ostatak partije naprijed, ostali stoj

Mislim na Ali babu i 40 ajduka 
Odakle tebi ta bajka o Srbima i ostatku partije? 
Živjeli smo u odnosu na ovo sada bolje sto puta. 
A nacije nisu imale takvu važnost kao sad 
 I sto smo time dobili?
Sad mislim? 
Hrvatsku bez Hrvata, odoše svi van
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Njemački radikalni desničari pozdravljaju Thompsonov koncert u Essenu: "Dobro došli!" - Page 2 Empty Re: Njemački radikalni desničari pozdravljaju Thompsonov koncert u Essenu: "Dobro došli!"

Post by immortal Sat 3 May - 21:26

Sora wrote:
mortal-joint wrote:
Sora wrote:
Kamo sreće da smo ostali na navikama iz socijalizma

misliš srbi & ostatak partije naprijed, ostali stoj

Mislim na Ali babu i 40 ajduka 
Odakle tebi ta bajka o Srbima i ostatku partije? 
Živjeli smo u odnosu na ovo sada bolje sto puta. 
A nacije nisu imale takvu važnost kao sad 
 I sto smo time dobili?
Sad mislim? 
Hrvatsku bez Hrvata, odoše svi van
nacije nisu imale važnost jer ako bi netko javno rekao "ja sam Hrvat" i pri tom se zabusao u prsa nije te večeri zaspao da nije bio prije toga prebit.....
i naravno da je tebi i takvima odnos iz tog vremena bio bolji

bolje je bilo jedino to što smo većinom svi imali posao
što smo se godinama mnogli osjećati sigurno na svojim radnim mjestima
ovo je progon jedne vrste
a ono je bio progon druge vrste

treba nam nešto bolje od oboje
immortal
immortal

Female
Posts : 23162
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Njemački radikalni desničari pozdravljaju Thompsonov koncert u Essenu: "Dobro došli!" - Page 2 Empty Re: Njemački radikalni desničari pozdravljaju Thompsonov koncert u Essenu: "Dobro došli!"

Post by Sora Sat 3 May - 23:00

mortal-joint wrote:
Sora wrote:
mortal-joint wrote:
Sora wrote:
Kamo sreće da smo ostali na navikama iz socijalizma

misliš srbi & ostatak partije naprijed, ostali stoj

Mislim na Ali babu i 40 ajduka 
Odakle tebi ta bajka o Srbima i ostatku partije? 
Živjeli smo u odnosu na ovo sada bolje sto puta. 
A nacije nisu imale takvu važnost kao sad 
 I sto smo time dobili?
Sad mislim? 
Hrvatsku bez Hrvata, odoše svi van
nacije nisu imale važnost jer ako bi netko javno rekao "ja sam Hrvat" i pri tom se zabusao u prsa nije te večeri zaspao da nije bio prije toga prebit.....
i naravno da je tebi i takvima odnos iz tog vremena bio bolji

bolje je bilo jedino to što smo većinom svi imali posao
što smo se godinama mnogli osjećati sigurno na svojim radnim mjestima
ovo je progon jedne vrste
a ono je bio progon druge vrste

treba nam nešto bolje od oboje
Uopće ne razumijem potrebu stalnog isticanja  tko je koje nacionalnosti
Ono svako malo mrmljas sebi i drugima u brk ja sam Hrvat
Opće Nemres zaspati dok ne izbrojis jedno 20 put mantru .. Ja sam Hrvat 
Onda ti je bolje posle toga
Ako nis drugo, te ne tuku jer si veliki Hrvat 
Pa ti je sad bolje ...Haha 
Jer fakat... Ondaaaa... E tukli su , čudo jedno
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Njemački radikalni desničari pozdravljaju Thompsonov koncert u Essenu: "Dobro došli!" - Page 2 Empty Re: Njemački radikalni desničari pozdravljaju Thompsonov koncert u Essenu: "Dobro došli!"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum