ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vastaška policija nije htjela pustiti Srbe da slave vaskrs van Srbije

Go down

Vastaška policija nije htjela pustiti Srbe da slave vaskrs van Srbije Empty Vastaška policija nije htjela pustiti Srbe da slave vaskrs van Srbije

Post by vuksadinare 26/4/2019, 05:40

https://www.alo.rs/vesti/region/hrvatska-policija-zaustavila-autobuse-iz-nase-zemlje-na-granici-a-onda-su-poceli-da-prete-zarobljenim-putnicima-jedan- policajac-JE-bio-posebno-bahat-Video / 225343 / prsluk
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Vastaška policija nije htjela pustiti Srbe da slave vaskrs van Srbije Empty Re: Vastaška policija nije htjela pustiti Srbe da slave vaskrs van Srbije

Post by vuksadinare 26/4/2019, 05:43

Normalno....idu slavit pravoslavni vaskrs u katolicku italiju i vatikan umjesto ispred hrama sv.save..i ja bi im papriku dao kakvi su to Srbi i pravoslavci :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Vastaška policija nije htjela pustiti Srbe da slave vaskrs van Srbije Empty Re: Vastaška policija nije htjela pustiti Srbe da slave vaskrs van Srbije

Post by Guest 26/4/2019, 05:59

by Zorba Today at 23:49

Pa ns mogu svi na avion...

https://100posto.hr/news/dodik-ide-u-posjet-papi-najavljuej-da-ce-razgovarati-o-ustaskim-zlocinima-javnost-u-rs-se-nadaq-da-ce-spomenuti-i-negiranje-srebrenice-cemu-je-inace-sklon
=======================================================================================
Ja se nadam da ce spomenuti nas cigane i jevreje a ne samo srbe...a bogami i hrvate koji su bili protiv fasisticke NDH..Koliko je samo tvoga naroda pobijeno samo zato sto su bili pametniji i radisniji od schwaba i 'rvata..Jadna si..nista drugo ne mogu napisati...Onaj koji ne postuje svoje nevine mrtve zrtve toga rata osudjen je na nistavilo..Zao mi te,,,zivis sa krvnicima svoga naroda i uvlacis se u njihovu smrdljivu guzicu..Ja josh nisam sreo ni jednu zidovku ni zidova sa takvim niskim samoposovanjem..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vastaška policija nije htjela pustiti Srbe da slave vaskrs van Srbije Empty Re: Vastaška policija nije htjela pustiti Srbe da slave vaskrs van Srbije

Post by vuksadinare 26/4/2019, 06:02

frka wrote:po Zorba Danas u 23:49

Pa ns mogu SVI NA avion ...

https://100posto.hr/news/dodik-ide-u-posjet-papi-najavljuej-da-ce-razgovarati-o-ustaskim-zlocinima- preustroj-U-rS-se-nadaq-da-ce-spomenuti-i-negiranje-srebrenice-cemu-JE-inace-sklon
===================== ================================================== ================
Ja se nadam da će spomenuti nas cigane i jevreje a ne samo srbe ... a bogami i hrvate koji su bili protiv fasističke NDH..Koliko je samo tvoga naroda pobijeno samo zato što su bili pametniji i radišniji od schwaba i 'rvata. Jadna si..šta drugo ne mogu napisati ... Onaj koji ne postavi svoje nevine mrtve zrtve toga rata osuđen je na nistavilo..Zao mi te ,,, živiš sa krvničkim svoga naroda i uvlacis se u njihovu smrdljivu guzicu..Ja josh nisam sreo ni jednu zidovku ni zidova sa takvim niskim samoposovanjem
Kaj si ti rom? :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Vastaška policija nije htjela pustiti Srbe da slave vaskrs van Srbije Empty Re: Vastaška policija nije htjela pustiti Srbe da slave vaskrs van Srbije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum