ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj - Page 2 Empty Re: Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj

Post by Guest 25/4/2019, 23:51

red wolf wrote:
slobodan wrote:
red wolf wrote:Ali, Vas će sjebati nešto drugo, što ne razumijete niti shvaćate...

reci nam što?
Ja samo promatram...

ništa ti ne vidiš

htio sam prodati svoju dušu, znaš kome, ali on se samo nasmijao i rekao ti nemaš dušu, ti ne možeš biti stavljen u okove, okrenuo se i otišao

ima nas mnogo takvih

Guest
Guest


Back to top Go down

Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj - Page 2 Empty Re: Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj

Post by IL Risorto 25/4/2019, 23:51

Ray ima neka očekivanja,ono,emancipacija,bla,bla,itd.zato i kažem da mi je žao što bi mogao bit razočaran.
Nada se na reanimaciji patrijarhata,a zapravo će dobit Sodomu i Gomoru diljem cijele Europe.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj - Page 2 Empty Re: Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj

Post by IL Risorto 25/4/2019, 23:53

red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:
Pa lizali su skute tvog Gospodara?...U čemu je problem?
Nema problema,ja sam zadovoljan ishodom,te onim što će proizać iz toga,ali žao mi je Raya,jer bojim se kako će se razočarat.
Ray i njegovi nemaju veze s tobom...Oni se neće mješati...Ali, Vas će sjebati nešto drugo, što ne razumijete niti shvaćate...
Ja ne znam kako to ne vidiš,ali mi uopće nećemo bit strana u sukobu,ali nam nitko ne brani da svatko od nas,,po svojoj savjesti'' :D pomaže neku od strana u sukobu a bit će ih više od dvije. :}
Na kraju, bit ću ispred Vas i reći Vam sljedeće --> Nema strana...Svi smo Jedno...
Mi ne ulazimo u tu računicu.Znamo što nam je činit i kome polažemo račune.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj - Page 2 Empty Re: Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj

Post by red wolf 25/4/2019, 23:54

סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:
Nema problema,ja sam zadovoljan ishodom,te onim što će proizać iz toga,ali žao mi je Raya,jer bojim se kako će se razočarat.
Ray i njegovi nemaju veze s tobom...Oni se neće mješati...Ali, Vas će sjebati nešto drugo, što ne razumijete niti shvaćate...
Ja ne znam kako to ne vidiš,ali mi uopće nećemo bit strana u sukobu,ali nam nitko ne brani da svatko od nas,,po svojoj savjesti'' :D pomaže neku od strana u sukobu a bit će ih više od dvije. :}
Na kraju, bit ću ispred Vas i reći Vam sljedeće --> Nema strana...Svi smo Jedno...
Mi ne ulazimo u tu računicu.Znamo što nam je činit i kome polažemo račune.
Vaš izbor po slobodnoj volji Oca u skrovitosti koju Vam je dao...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj - Page 2 Empty Re: Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj

Post by RayMabus 25/4/2019, 23:57

סמאל wrote:Ray ima neka očekivanja,ono,emancipacija,bla,bla,itd.zato i kažem da mi je žao što bi mogao bit razočaran.
Nada se na reanimaciji patrijarhata,a zapravo će dobit Sodomu i Gomoru diljem cijele Europe.
Samo ti kažem :

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/u-eu-prosle-godine-odobren-azil-za-vise-od-300-000-ljudi/190425146

300 tisuća Arapa i Afganistanaca samo u jednoj godini. Imaš 8% muslimana u Francuskoj i sad dodaji ove i eto njih na 10% ....pa na 15% ....pa na 30%....sekulariste ćemo pobacatu more La Manša.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj - Page 2 Empty Re: Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj

Post by Guest 25/4/2019, 23:57





I've been searching through my books to try and find some truth
Perhaps disguised as a mysterious way


And if I made a promise Could I stay by your side?
Would you guarantee my safety
And say that I'd be all right?

But if Judgment Day started tonight at least I'd know I was right
And I'd be laughing at the end of the world


And I can see it on the TV, there's an air attack
People of the mountains screaming I'll be back

And I'm banging on your door so come on and let me in
Need a place to hide, I need a place to hide before the storm begins

If I told you all the times when I'd done wrong
Could you bathe my soul and wash it all away?

I can't forgive the things that I can still remember
So I think my friendly sins are here to stay

And I could make a promise with a tear in my eye :popcorn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj - Page 2 Empty Re: Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj

Post by IL Risorto 25/4/2019, 23:59

red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:
Ray i njegovi nemaju veze s tobom...Oni se neće mješati...Ali, Vas će sjebati nešto drugo, što ne razumijete niti shvaćate...
Ja ne znam kako to ne vidiš,ali mi uopće nećemo bit strana u sukobu,ali nam nitko ne brani da svatko od nas,,po svojoj savjesti'' :D pomaže neku od strana u sukobu a bit će ih više od dvije. :}
Na kraju, bit ću ispred Vas i reći Vam sljedeće --> Nema strana...Svi smo Jedno...
Mi ne ulazimo u tu računicu.Znamo što nam je činit i kome polažemo račune.
Vaš izbor po slobodnoj volji Oca u skrovitosti koju Vam je dao...
Koliko god put da budemo poraženi,mi uvijek iznova nađemo put ponovo se vratit i ojačat.Neka bude novi opći potop,neka opet bude neki novi Noah,mi ćemo opet korumpirat njegovo potomstvo i okrenut ih protiv.
Samo,jedna bitna stvar koju vam ne govore vaše svete knjige.Nije Noah jedini preživio potop,Azazel i Lilith,takođe su spasili neke ljude i s njima stvorili novo potomstvo.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj - Page 2 Empty Re: Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj

Post by IL Risorto 26/4/2019, 00:01

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Ray ima neka očekivanja,ono,emancipacija,bla,bla,itd.zato i kažem da mi je žao što bi mogao bit razočaran.
Nada se na reanimaciji patrijarhata,a zapravo će dobit Sodomu i Gomoru diljem cijele Europe.
Samo ti kažem :

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/u-eu-prosle-godine-odobren-azil-za-vise-od-300-000-ljudi/190425146

300 tisuća Arapa i Afganistanaca samo u jednoj godini. Imaš 8% muslimana u Francuskoj i sad dodaji ove i eto njih na 10% ....pa na 15% ....pa na 30%....sekulariste ćemo pobacatu more La Manša.
Odlično.Cilj je dostić uravnotežen omjer,i tek tad započet show,tak da niti jedna strana nema prevagu.Kad budu iscrpljene sve strane u dugotrajnom sukobu,tek tad će se pojavit spasitelji.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj - Page 2 Empty Re: Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj

Post by Guest 26/4/2019, 00:03

סמאל wrote:tek tad će se pojavit spasitelji.

više njih, neće biti samo jedan spasitelj

globalni svijet je premalen za jednog
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj - Page 2 Empty Re: Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj

Post by IL Risorto 26/4/2019, 00:04

To što vi nudite je dosadno.Pokornost,poslušnost,cjelodnevna molitva i klanjanje,dok mi s druge strane nudimo cjelogodišnje Zrće,razuzdane i beskrajne zabave.Usavršenu Sodomu i Gomoru.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj - Page 2 Empty Re: Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj

Post by Guest 26/4/2019, 00:06

Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj - Page 2 Macron-in-throne-chair

Macron, obnovitelj katedrale
borac protiv političkog Islama
mučenik govora mržnje na internetu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj - Page 2 Empty Re: Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj

Post by IL Risorto 26/4/2019, 00:07

slobodan wrote:
סמאל wrote:tek tad će se pojavit spasitelji.

više njih, neće biti samo jedan spasitelj

globalni svijet je premalen za jednog
Pa i rekao sam u množini.Ali to neće biti neke natprirodne gluposti kao što neki trabunjaju,već jedan potpuno novi sustav vrijednosti koji će ponudit alternativu u beznađu i kaosu, u koji će svijet potonut zbog sadašnjeg sustava vrijednosti.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj - Page 2 Empty Re: Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj

Post by Guest 26/4/2019, 00:09

סמאל wrote:
Pa i rekao sam u množini.
krivo sam pročitao :tu
סמאל wrote:Ali to neće biti neke natprirodne gluposti kao što neki trabunjaju,već jedan potpuno novi sustav vrijednosti koji će ponudit alternativu u beznađu i kaosu, u koji će svijet potonut zbog sadašnjeg sustava vrijednosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj - Page 2 Empty Re: Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj

Post by RayMabus 26/4/2019, 00:14

Svake godine im utrpaš novih pola miljona mladih muslimana za razmnožavanje i to je to , fino polako sve dok ne skuže sekularisti da će ih vjernici prigazit. Sve je jasno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj - Page 2 Empty Re: Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj

Post by Guest 26/4/2019, 00:17

RayMabus wrote:Svake godine im utrpaš novih pola miljona mladih muslimana za razmnožavanje i to je to , fino polako sve dok ne skuže sekularisti da će ih vjernici prigazit. Sve je jasno.

Pa da, to je cilj, oni će se boriti međusobno. Neće se okrenuti na nas. Mi ćemo raditi, slobodni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj - Page 2 Empty Re: Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj

Post by IL Risorto 26/4/2019, 00:17

slobodan wrote:
סמאל wrote:
Pa i rekao sam u množini.
krivo sam pročitao  :tu
סמאל wrote:Ali to neće biti neke natprirodne gluposti kao što neki trabunjaju,već jedan potpuno novi sustav vrijednosti koji će ponudit alternativu u beznađu i kaosu, u koji će svijet potonut zbog sadašnjeg sustava vrijednosti.
Transhumanizam ali i eugenika,su jedini način za podizanje ljudske rase na veći nivo,a poznato je da ovi Rayevi sabotiraju progres i žele ljude podčinit srednjovjekovnim vrijednostima.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj - Page 2 Empty Re: Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj

Post by IL Risorto 26/4/2019, 00:20

slobodan wrote:
RayMabus wrote:Svake godine im utrpaš novih pola miljona mladih muslimana za razmnožavanje i to je to , fino polako sve dok ne skuže sekularisti da će ih vjernici prigazit. Sve je jasno.

Pa da, to je cilj, oni će se boriti međusobno. Neće se okrenuti na nas. Mi ćemo raditi, slobodni.
Ja ne znam kako Ray ne vidi.Tu je jednostavna računica.Kad muslići roknu 1000 kršćana a kršćani roknu 1000 muslića,to je 2000 score za nas.
Nisu sekularisti na vrhu muslimanske liste prioriteta,već upravo drugi vjernici,a tu ih treba samo malo potaknut.
Nisam primjetio da je neki musliman napao neku gay povorku u zapadnoj Europi,ali zato redovno napadaju crkve i sinagoge.
Vjerski rat je nužan,tak da bi sekularisti imali opravdanje uvest policijsku državu i povećan nadzor nad religijam.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj - Page 2 Empty Re: Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj

Post by Guest 26/4/2019, 00:27

סמאל wrote:
Ja ne znam kako Ray ne vidi.Tu je jednostavna računica.





trebaš oči da bi vidio, ali moraš biti i slijep na desno oko, koja božanstva su bila slijepa na desno oko, zašto baš na desno?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj - Page 2 Empty Re: Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj

Post by RayMabus 26/4/2019, 00:37

Pa vidin ja to samo ti ne vidiš da me zanima samo kaos u kojem će matrijaharna imperija nestat. Ti sekularisti ako krenu silom na islam onda su to fašisti znaš.

https://www.google.com/amp/s/www.vecernji.hr/amp/kultura/hitler-je-bio-lud-za-okultnim-treci-reich-sirio-je-bizarne-ideje-1310056

RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj - Page 2 Empty Re: Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj

Post by Guest 26/4/2019, 01:01

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj - Page 2 Empty Re: Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj

Post by RayMabus 26/4/2019, 01:19

Sad su za pet mjeseci izbori u istočnoj Njemačkoj ( vidi pod izbori : https://en.m.wikipedia.org/wiki/Alternative_for_Germany )

AfD su nevjernici , istočna Njemačka , bivši protestanti kojima je SSSR izbija religiju iz glave. Sad će dobiti više glasova nego prije pet godina kad su osvojili oko 10%

Francuska je u problemima ako Njemačka odbije islamiste a oće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj - Page 2 Empty Re: Macron obećao borbu protiv političkog islama u Francuskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum