ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teška saobraćajka u Hrvatskoj: Poginuli državljani Srbije

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Teška saobraćajka u Hrvatskoj: Poginuli državljani Srbije - Page 5 Empty Re: Teška saobraćajka u Hrvatskoj: Poginuli državljani Srbije

Post by veber 25/4/2019, 17:22

mortal wrote:
veber wrote:
mortal wrote:
veber wrote:
mortal wrote:
može bajadera i još 5 plus  Teška saobraćajka u Hrvatskoj: Poginuli državljani Srbije - Page 5 1f602
jebga, dam prst zemeš nogu.

znači bilježimo +++++ i bajaderu.
a dobro
nije fora da ti uzmem nogu
ipak sam ja žensko
može bajadera
može. ove virtualne su od kileipol.
koma
znala sam da je ništa dok si sama ne kupim
tak je u životu
ali nemaš frke reci gdje i poslat će ti.
jednoj forumašici je spremno kilaipol, posebni pakung.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Teška saobraćajka u Hrvatskoj: Poginuli državljani Srbije - Page 5 Empty Re: Teška saobraćajka u Hrvatskoj: Poginuli državljani Srbije

Post by crvenkasti 25/4/2019, 17:26

Mortalka bi više voljela od mene jedan virtualni plus, nego 2 kile prave bajadere od vebera.

Ali, ja ne dam!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Teška saobraćajka u Hrvatskoj: Poginuli državljani Srbije - Page 5 Empty Re: Teška saobraćajka u Hrvatskoj: Poginuli državljani Srbije

Post by Serbinho-3 25/4/2019, 19:29

Teška saobraćajka u Hrvatskoj: Poginuli državljani Srbije - Page 5 F39555ef-1c6b-4fa2-b243-e24cffba6931


Vladica i njegov sin Nikola su iz Kruševca krenuli za Ljubljanu i registrovali su se na sajtu Bla bla kar, na kojem su nepoznatim ljudima ponudili vožnju do Slovenije kako bi podelili troškove puta.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Teška saobraćajka u Hrvatskoj: Poginuli državljani Srbije - Page 5 Empty Re: Teška saobraćajka u Hrvatskoj: Poginuli državljani Srbije

Post by Guest 25/4/2019, 20:40

Serbinho-3 wrote:Teška saobraćajka u Hrvatskoj: Poginuli državljani Srbije - Page 5 F39555ef-1c6b-4fa2-b243-e24cffba6931


Vladica i njegov sin Nikola su iz Kruševca krenuli za Ljubljanu i registrovali su se na sajtu Bla bla kar, na kojem su nepoznatim ljudima ponudili vožnju do Slovenije kako bi podelili troškove puta.

Mislim, teška tragedija i životno sranje. Žao mi je svake obitelji s takvim gubicima.  

Ona moja zezancija na tvoj račun nema nikakve veze s onim što osjećam kao sućut zbog ove tragedije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teška saobraćajka u Hrvatskoj: Poginuli državljani Srbije - Page 5 Empty Re: Teška saobraćajka u Hrvatskoj: Poginuli državljani Srbije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum