ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vjenčanja&Razvodi

Page 3 of 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 3 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 1/11/2015, 12:08

Mehhh..ucim na greskama drugih...najbolje niti ne pokusavati,ako se uzme u obzir postotak razvaljenih brakova...posto sam bogomdano prilicno tvrd igrac i ne podnosim opoziciju i vjecita nadhebavanja,onda niti ne ulecem u nesto,sto mi vec na startu izgleda,kao da ce biti duga zamorna utakmica...

Weberu,ne ucim ja zene njistanju i njakanju..TO je u njima duboko pokopano,ja samo oslobadjam put... :clown

Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 3 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by AlfaOmega 1/11/2015, 19:56

Tvrd igrač je oportunist i ne plaši se izazova. Ti pak djeluješ ka da si se malo prepa braka. :)

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 3 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 1/11/2015, 20:37

Lady_D wrote:kamoli seksati se, spavati u istoj postelji i slicno...

to mi nije to

a znam sta pricam jer moji su se zenili jer eto "htjeli su", bio je trenutak i slicno
zivot im je monoton
ljubavi nema, nicega nema
samo su u braku jer su dugo pa sto ce sada sami svako na svojoj strani?
tata mamu ne voli, mama voli tatu, ali ne vise kao partnera, nego kao zivotnog suputnika


zbog njih dugo nisam vjerovala da je ljubav moguca, strah me bilo ljubavi, strah me bilo da ne zavrsim kao oni

Koliko iskreno pričate kad ste skupa, o čemu najviše pričate na obiteljskim susretima?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 3 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 1/11/2015, 20:41

veber wrote:Ne beri brigu.
Roditelji su nam primjer,  no on ne mora uvijek biti ispravan. Ne muci se oko toga niti se ne zabrinjavaj da je naslijedno.

Hm, ne bi se složila sa tobom. To 'nasljeđe' nosimo sa sobom, samo ga trebamo osvijestiti. To ne želi svako, ima onih koji vole zatvoriti oči. I to je ok. Stvar izbora.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 3 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 1/11/2015, 20:48

Da ne quotam..
@Med, život je jedan. A šta je sa onim 'u dobru i zlu' ? Život je izazov,kriza je moguća kod svakog. Ako jedan upadne u nešto, drugi bi trebao dići ruke? Kad?
Gdje je granica?

@Bogi, niko se još nije sakrio od života. Kad bi tako svi ko ti, izumrli bismo ko vrsta. I u poslu ima pogrešaka.
Bolje probati pa makar i pogriješila, nego da ne pokušam nikad zarobljena strahom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 3 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by betty.boop 1/11/2015, 21:06

i uvijek se pitat sbb kbb
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 3 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 1/11/2015, 21:08

AlfaOmega wrote:Tvrd igrač je oportunist i ne plaši se izazova. Ti pak djeluješ ka da si se malo prepa braka. :)
Poanta jest,sto brak nije nikakav izazov...cisto bespotrebno rasipanje zivaca...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 3 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 1/11/2015, 21:12

dzepna_venera wrote:

@Bogi, niko se još nije sakrio od života. Kad bi tako svi ko ti, izumrli bismo ko vrsta. I u poslu ima pogrešaka.
Bolje probati pa makar i pogriješila, nego da ne pokušam nikad zarobljena strahom.
Brak nije zivot,samo mali djelic..To sto vremenski uebe igrace zarobljene u njemu,vec je neka druga prica..

Kako mislis kao ja??.. Neozenjen??Pa za djecu nije potreban brak,jel?? :clown

Od Posla covjek zivi,naravno da ima pogresaka nuznih...No uletati u nes za sto covjek nije siguran,da mu to doista i treba,a narocito kao nekom ispuniti zelju,je najblaze receno-bedasto...
Samo ti probaj,imas pravo na to..kako rekoh,meni dovoljno da drugi nagazi na minu,pa da znam da to moze kostati zdravlja..
Nije strah u pitanju,nego samopostedjivanje nepotrebnih bedastoca..gubljenja vremena i tako..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 3 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by medication 1/11/2015, 21:18

dzepna_venera wrote:Da ne quotam..
@Med, život je jedan. A šta je sa onim 'u dobru i zlu' ? Život je izazov,kriza je moguća kod svakog. Ako jedan upadne u nešto, drugi bi trebao dići ruke? Kad?
Gdje je granica?



U dobru i u zlu po mom mišljenju nužno ide uz "cijenite i poštujte jedno drugo".
Kao i sloboda govora i zabrana klevetanja, kao prava i dužnosti.

Ja vjerujem u brak i takva zajednica je meni oduvijek bila privlačnije od bilo kojeg drugog oblika vezanja između dvoje ljudi. U skladu s tim sam i za spašavanje braka dok postoji zadnja nit za koju se možeš uhvatiti.
No, krize su jedno, a stalno trpljenje, stres, nemir u duši koje traje godinama drugo. Na kraju se zapitaš čemu sve to.

Ne znam gdje je nit pucanja, to je valjda kod svakog individualno, kao što se razlikuje i od situacije do situacije.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 3 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 1/11/2015, 21:21

medication wrote:
dzepna_venera wrote:Da ne quotam..
@Med, život je jedan. A šta je sa onim 'u dobru i zlu' ? Život je izazov,kriza je moguća kod svakog. Ako jedan upadne u nešto, drugi bi trebao dići ruke? Kad?
Gdje je granica?



U dobru i u zlu po mom mišljenju nužno ide uz "cijenite i poštujte jedno drugo".
Kao i sloboda govora i zabrana klevetanja, kao prava i dužnosti.

Ja vjerujem u brak i takva zajednica je meni oduvijek bila privlačnije od bilo kojeg drugog oblika vezanja između dvoje ljudi. U skladu s tim sam i za spašavanje braka dok postoji zadnja nit za koju se možeš uhvatiti.
No, krize su jedno, a stalno trpljenje, stres, nemir u duši koje traje godinama drugo. Na kraju se zapitaš čemu sve to.

Ne znam gdje je nit pucanja, to je valjda kod svakog individualno, kao što se razlikuje i od situacije do situacije.
moodar post....realan dapače.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 3 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 1/11/2015, 21:29

Zanimljivo. Jedan ispod drugog su postovi potpuno suprotnih pogleda na brak.

Med, kraljice, svaka čast. Što ti je pametna žena :)
Nit pucanja je kad se pojavi gađenje. To je točka sa koje nema povratka nazad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 3 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 1/11/2015, 21:30

Pa svatko ima pravo na svoj pogled,samo kod Medikejšn cijenim iznimnu objektivnost i nepristaranost...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 3 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by medication 1/11/2015, 21:32

E da, govorim s iskustvom sretne 8 i pol godišnje veze, nedavno smo se vjenčali, no prošli smo toliko problema da je to strava.
Ali, to su bili životni problemi, koji bi nam se dogodili i da smo bili single.

Tako da, ona floskula kojom mi često ljudi nastupe kad čuju da sam se udala "znaš, u braku nije sve med i mlijeko" mi je urnebesna, jer eto, prije braka nisam imala ni jedan problem, sve same duge, šljokice i jednorozi.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 3 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by AlfaOmega 1/11/2015, 21:33

bogomdani wrote:
AlfaOmega wrote:Tvrd igrač je oportunist i ne plaši se izazova. Ti pak djeluješ ka da si se malo prepa braka. :)
Poanta jest,sto brak nije nikakav izazov...cisto bespotrebno rasipanje zivaca...
Pa ja ka neko ko je to ostavio za sobom ti kažem da nije tak. U braku se dosta toga i nauči, čak i ak taj brak nije uspiješan. Nije svako zlo za zlo.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 3 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 1/11/2015, 21:35

AlfaOmega wrote:
bogomdani wrote:
AlfaOmega wrote:Tvrd igrač je oportunist i ne plaši se izazova. Ti pak djeluješ ka da si se malo prepa braka. :)
Poanta jest,sto brak nije nikakav izazov...cisto bespotrebno rasipanje zivaca...
Pa ja ka neko ko je to ostavio za sobom ti kažem da nije tak. U braku se dosta toga i nauči, čak i ak taj brak nije uspiješan. Nije svako zlo za zlo.
Istina..ima svega i svacega,no kakav sam ja baksuz,i biram okom umjesto mozgom,bolje da se kanim toga... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 3 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by medication 1/11/2015, 21:38

dzepna_venera wrote:Zanimljivo. Jedan ispod drugog su postovi potpuno suprotnih pogleda na brak.

Med, kraljice, svaka čast. Što ti je pametna žena :)
Nit pucanja je kad se pojavi gađenje. To je točka sa koje nema povratka nazad.

E da, gađenje. To je valjda univerzalna točka.

I skroz mi je ok da su oko braka suprotni pogledi.
Ako netko nije za to i iskren je oko toga, svaka čast. Drago mi je da živimo u vremenu u kojem se ljudi imaju slobodu oženit, ne oženit, živjet u vanbračnoj vezi,rastavit, imat ili nemat djecu i da ih selo neće spalit na lomači.

Dosta je bilo terora okoline.


Last edited by medication on 1/11/2015, 21:39; edited 1 time in total
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 3 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 1/11/2015, 21:39

Zasto se partneri mogu jedan drugome zgaditi,radi cega?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 3 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by medication 1/11/2015, 21:43

Kad se izgubi poštovanje, brzo dođe do gađenja. To je nešto što je svojstveno uglavnom propalim ljubavnim vezama.
Tako jake emocije nećeš imat prema susjedu.

Evo onaj moj primjer alkoholičara. Kad ti dođe 150-ti put smrdljiv po alkoholu, kad te zaustavlja gazda kafića da ti kaže da ti je muž ostavio dug od par tisuća kuna koje je popio, kako da ti se takva osoba ne zgadi?
Ono, imaš potencijal živjet lijep život, želiš djecu, uređuješ vaš dom, radiš, trudiš se i onda to netko doslovno zapije.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 3 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 1/11/2015, 21:46

Mdaa...ja sam primjer nakon 3 godine jedne veze gdje smo bili zajedno u stanu,nakon nemogucih situacija osjetio takvu odbojnost prema toj curi,da je to bilo gotovo fizicki...Control Freak,sitnicava,pod konac sve mora biti..nemoguce nortmalno zivjeti..i tako 3 jebene godine.. No...i jos me skoro na kraju gadjala nozevima... pale..zato i casno pobjegoh... Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 3 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by medication 1/11/2015, 21:47

Hahaha, ulazi mi muž u sobu uzet laptop i kaže "lol, već gledaš thread o razvodima" :^0 :^0
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 3 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 1/11/2015, 21:49

medication wrote:Hahaha, ulazi mi muž u sobu uzet laptop i kaže "lol, već gledaš thread o razvodima" :^0 :^0
hahahahaha... king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 3 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum