ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vjenčanja&Razvodi

Page 9 of 14 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next

Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 9 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 3/11/2015, 21:47

dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:Ma šta ti je, ja tebi želim svu sreću ovog svijeta, svetče  greenstars
Ma ne Moze..Medikejšn je hudana...ne petljam sa hudanim.. jocolor


Kužiš ti to? To je jače od tebe..
gle jedno si ti,sirokih pogleda i s dovoljno mozga da skuzis neke stvari,a drugo cura,koja je uebala prvi brak,a u drugom samo sranja....cim Moskija se malo pocne zezati,odmah se nakostrijesi i pocme bljuvati vatru...shebano otkad znam.

Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 9 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by jack_reacher 3/11/2015, 21:49

medication wrote:

S obzirom da je forum mjesto gdje se dođem opustit, a ti si mi neopisivo gadljiv lik, stavljam te na ignore (ovaj forum ima tu divnu opciju). Pa smo mirni ubuduće.

ahahaha, to sam i ja napravio,sad njega i džepnu mogu čitat samo offline.. :roflrofl :lell
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 9 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 3/11/2015, 21:50

Vjenčanja&Razvodi - Page 9 Best_images_of_money_quotes_3880239464
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 9 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 3/11/2015, 21:51

dzepna_venera wrote:Vjenčanja&Razvodi - Page 9 Best_images_of_money_quotes_3880239464
aaa..pusti ti te price.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 9 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 3/11/2015, 21:54

bobster wrote:
medication wrote:

S obzirom da je forum mjesto gdje se dođem opustit, a ti si mi neopisivo gadljiv lik, stavljam te na ignore (ovaj forum ima tu divnu opciju). Pa smo mirni ubuduće.

ahahaha, to sam i ja napravio,sad njega i džepnu mogu čitat samo offline.. :roflrofl :lell


pillowfight Fajtaju se Svetac i Džepna!

:skriva se      Bob čeka offline  :rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 9 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 3/11/2015, 21:58

dzepna_venera wrote:
bobster wrote:
medication wrote:

S obzirom da je forum mjesto gdje se dođem opustit, a ti si mi neopisivo gadljiv lik, stavljam te na ignore (ovaj forum ima tu divnu opciju). Pa smo mirni ubuduće.

ahahaha, to sam i ja napravio,sad njega i džepnu mogu čitat samo offline.. :roflrofl :lell


pillowfight Fajtaju se Svetac i Džepna!

:skriva se      Bob čeka offline  :rofl
hahahahaha....hocemo u donjem vesu ili bez..?? sa jastucima od pravog guscjeg perja.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 9 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by jack_reacher 3/11/2015, 22:03

dzepna_venera wrote:


:skriva se      Bob čeka offline  :rofl
Vjenčanja&Razvodi - Page 9 5483283342_1befdaca921
Vjenčanja&Razvodi - Page 9 Dont-panic-list


Last edited by bobster on 3/11/2015, 22:04; edited 1 time in total
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 9 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 3/11/2015, 22:04

Srećom se mlatimo online, al eto i to pogađa sirotog Boba :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 9 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 3/11/2015, 22:06

dzepna_venera wrote:Srećom se mlatimo online, al eto i to pogađa sirotog Boba :)
Ma dobro,nije Bob los,dapace,no eto,sticaj uticaja je tako odradio...meni smjesno sto se netko tako zestoko odreagira kao da sam mu osobno trisku zviznuo..pa ebote,pisem zezanciju non-stop,a ofa reagira ko da ju je zmija za guscu ujela..takvu bih drugi dan iz kuce izjurio..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 9 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 3/11/2015, 22:09

Ti kažeš da je zezancija. Istina je da ciljano provociraš. Nisu ljudi uvijek raspoloženi ti vraćat kontre, ili da ih to tvoje provociranje ne dodiruje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 9 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 3/11/2015, 22:13

dzepna_venera wrote:Ti kažeš da je zezancija. Istina je da ciljano provociraš. Nisu ljudi uvijek raspoloženi ti vraćat kontre, ili da ih to tvoje provociranje ne dodiruje.
Jeste zezancija je..nikad ne bih u zivotu trisku curi opalio..dobro.,doli i necim drugim.. :x ..mda...to prvo..drugo,malo provoke NIKOM PONAOSOB,bas daje naznaciti,da je opet to samo zezancija..Pa ja gledam na tone prosera,pa ne reagiram..ne tice me se..ako mi netko osobno to ne uputi,zivo me boli kiki,nisam kompleksas..ja sam isto kao i Longi to usmjerio u zrak,a to sto netko vuce osobne komplekse,e nisam mu ja kriv..Kontra se vraca kad nekom ides osobno..Tko je nju navlacio za rogove??To provociranje,po tvom,nikoga ne treba dodirivati,jer nikom osobno nije upuceno..ostalo je problem takvih koji to tako dozivljavaju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 9 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by jack_reacher 3/11/2015, 22:14

lijepa kapica s cuflekom venero,budiš u meni nostalgiju na stare dobre obiteljske serije za djecu i odrasle iz doba bez tehnologije.. cheers

jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 9 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 3/11/2015, 22:14



                                      "Where Is The Love?"

What's wrong with the world, mama
People livin' like they ain't got no mamas
I think the whole world addicted to the drama
Only attracted to things that'll bring you trauma

Overseas, yeah, we try to stop terrorism
But we still got terrorists here livin'
In the USA, the big CIA
The Bloods and The Crips and the KKK

But if you only have love for your own race
Then you only leave space to discriminate
And to discriminate only generates hate
And when you hate then you're bound to get irate, yeah

Madness is what you demonstrate
And that's exactly how anger works and operates
Man, you gotta have love just to set it straight
Take control of your mind and meditate
Let your soul gravitate to the love, y'all, y'all

People killin', people dyin'
Children hurt and you hear them cryin'
Can you practice what you preach?
Or would you turn the other cheek?

Father, Father, Father help us
Send some guidance from above
'Cause people got me, got me questionin'
Where is the love (Love)

Where is the love (The love)
Where is the love (The love)
Where is the love, the love, the love

It just ain't the same, old ways have changed
New days are strange, is the world insane?
If love and peace are so strong
Why are there pieces of love that don't belong?

Nations droppin' bombs
Chemical gasses fillin' lungs of little ones
With ongoin' sufferin' as the youth die young
So ask yourself is the lovin' really gone

So I could ask myself really what is goin' wrong
In this world that we livin' in people keep on givin' in
Makin' wrong decisions, only visions of them dividends
Not respectin' each other, deny thy brother
A war is goin' on but the reason's undercover

The truth is kept secret, it's swept under the rug
If you never know truth then you never know love
Where's the love, y'all, come on (I don't know)
Where's the truth, y'all, come on (I don't know)
Where's the love, y'all

People killin', people dyin'
Children hurt and you hear them cryin'
Can you practice what you preach?
Or would you turn the other cheek?

Father, Father, Father help us
Send some guidance from above
'Cause people got me, got me questionin'
Where is the love (Love)

Where is the love (The love)?
Where is the love (The love)?
Where is the love (The love)?
Where is the love (The love)?
Where is the love (The love)?
Where is the love (The love)?
Where is the love, the love, the love?

I feel the weight of the world on my shoulder
As I'm gettin' older, y'all, people gets colder
Most of us only care about money makin'
Selfishness got us followin' the wrong direction

Wrong information always shown by the media
Negative images is the main criteria
Infecting the young minds faster than bacteria
Kids wanna act like what they see in the cinema

Yo', whatever happened to the values of humanity
Whatever happened to the fairness and equality
Instead of spreading love we're spreading animosity
Lack of understanding, leading us away from unity

That's the reason why sometimes I'm feelin' under
That's the reason why sometimes I'm feelin' down
There's no wonder why sometimes I'm feelin' under
Gotta keep my faith alive 'til love is found
Now ask yourself

Where is the love?
Where is the love?
Where is the love?
Where is the love?

Father, Father, Father, help us
Send some guidance from above
'Cause people got me, got me questionin'
Where is the love?

Sing with me y'all:
One world, one world (We only got)
One world, one world (That's all we got)
One world, one world
And something's wrong with it (Yeah)
Something's wrong with it (Yeah)
Something's wrong with the wo-wo-world, yeah
We only got
(One world, one world)
That's all we got
(One world, one world)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 9 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 3/11/2015, 22:16

Bobe, nisi jako stisnuo ignore opciju  :grin



Odoh u krpice  :offt
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 9 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 3/11/2015, 22:32

dzepna_venera wrote: Imala jesam dugu vezu od 15 godina koja je bila burna svakako.a za obje strane emotivno užasno bolan.Mogla sam komplicirati, odlučila sam da neću (zato mi valjda danas šalje darove, kobiznao..). 
Ajm kjurius...Ovo boldano,jel nuzno bilo spominjati??Naime,to samo implicira da je Moškija bio odgovoran i kriv za rasulo(opet)...boli je bilo..dakle i osjecaja..znaci neki problemi,koji su se ipak,uz malo kompliciranja mogli rjesiti...u cemu je konkretno bila Mjuzeva "krivica"..?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 9 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 4/11/2015, 06:11

Kjurius zašto?
Naravno da se sve moglo riješiti :)
Nije "kriv". Traume iz djetinjstva zbog napuštanja+alkohol bi bio kraći opis glavnog problema.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 9 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by jack_reacher 4/11/2015, 10:59

dzepna_venera wrote:Bobe, nisi jako stisnuo ignore opciju  :grin

Vjenčanja&Razvodi - Page 9 Run-zombies-are-coming-013888
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 9 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 4/11/2015, 11:19

dzepna_venera wrote:Kjurius zašto?
Naravno da se sve moglo riješiti :)
Nije "kriv". Traume iz djetinjstva zbog napuštanja+alkohol bi bio kraći opis glavnog problema.

Kjurius,cisto radi naslova teme,pa umjesto da idemo u sirinu,bolje da analiziramo postojece.. :clown
E sad ne kuzim ono napustanje,ali recimo da se covjek bojao slobode nekonvencionalne veze,iako je u sustini mozda bila cvrsta..ajd oke..mogu razumiti..
Ostaje zugga..znam sam da je covjek stvarno pod gandnim opterecenjem bio,posto se odao zuggi...Inace,uvrijezenom misljenju da muski odmah hvataju bocu,to nije tako...tome prethode znatna akumulirana shranja,kojima se jednostavno neki ne mogu oduprijeti..neki radi posla,neki radi veze ili braka,neki radi necega..
u biti ..a dobro..nije moja stvar.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 9 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 4/11/2015, 12:52

[size=34]Ivana od Tonyja na sudu za alimentaciju traži 7600 kuna[/size]

BLOKIRALI MU RAČUNE Tony Cetinski sad plaća 3000 kuna za drugo dijete, a za zaostatke krivi bivšu suprugu, zbog koje je ušao u dugove jer nije plaćala kredit

Srijeda, 04. 11. 2015. u 10:45, zadnja izmjena prije 1 sat i 41 minutu    Piše: Hajrudin Merdanović ,Ivana Prgomet




Kad su se Ivana Nobilo (37) i Tony rastali, dogovor je bio da Tony za kćer plaća 3000 kuna alimentacije. No majka je lani na sudu za kćer zatražila 7600 kuna i taj sudski proces još traje. Na sudu je Nobilo, doznajemo, izjavila da Tony može plaćati i 15.000 kuna. To bi bila najveća alimentaciju u Hrvatskoj uz onu koju za Severinina sina,Aleksandra Popovića (3) plaća srpski milijarder Milan.

Vjenčanja&Razvodi - Page 9 Ivana-od-tonyja-na-sudu-za-alimentaciju-trai-7600-kuna-400x600-20151144-20151103191143-23080365afb72ef14f9995276b4190beSlavko Midzor/PIXSELL

Kaznena prijava za nebrigu

Ivana je potvrdila da postoji tužba za alimentaciju na zagrebačkom Općinskom građanskom sudu, ali tvrdi da nikad nije tražila 15.000 kuna. Dodala je da je podnijela i kaznenu prijavu za nebrigu o maloljetniku. No alimentacija i briga o djetetu nisu jedino o čemu se spore bivši supružnici. Nobilo je ogorčena jer Tony tvrdi da mora plaćati njezine kredite. Dodaje da on niti za jedan od tri kredita nije morao platiti ni jednu ratu. 
Prvi kredit iznosio je 570.000 eura za dva stana na zagrebačkom Črnomercu, za koji je on bio jamac. Kredit je njegova bivša supruga dignula na dvadeset godina, a mjesečna rata iznosila je 28.000 kuna. Ivana, tvrde bliski izvori pjevača, nije plaćala kredit, koji bi tada sjedao Tonyju. U jednom od ta dva stana živjeli su Tony, Ivana i kći, a u drugomMarko Bunčić, koji je djetetu bio dadilja i koji je uživao posebno povjerenje Tonyjeve bivše žene. Koliko su bliski pokazali su i tetovažom.

Kredit za porezni dug

Marko na glagoljici ima istetovirano “znam”, ime Tonyjeve kćeri i bivše žene, dok Ivana ima “znaš“. Tony je, doznajemo od izvora bliskih pjevaču, dignuo kredite za Ivaninu tvrtku Komunikacija i upravljanje, jer mu je bila menadžerica. Ti krediti iznosili su tridesetak tisuća eura i 200.000 kuna. Tim je novcem Nobilo, tvrde pjevačevi prijatelji, platila porezni dug. Nakon rastave su se dogovorili da njemu pripadne stan u kojem su živjeli, dok je ona dobila onaj u kojem je živio Bunčić. U vrijeme dok su rješavali papire o podjeli stanova, Ivana je iznajmila njihov bivši zajednički dom podstanaru.
Ivana Nobilo stan je šest mjeseci rentala za 6000 eura. Tonyju, kako doznajemo, nije dala novac od rente. Kad je podstanar izašao iz stana, pjevač je vidio da više nema namještaja, uključujući i saunu, te da su mu iščupani parketi.
Stan ima 220 kvadrata, a s dvorištem i bazenom 550. U ugovoru o najmu, koji posjeduje redakcija 24sata, piše da je stan iznajmila Ivana Nobilo, dok se u zapisniku o najmu kao najmodavac spominje Marko Bunčić.

Tony na sudu tražio novac

Ivana kaže da nije nikad iznajmljivala taj stan i da ne zna da ga je itko osim nje mogao iznajmljivati.
- Kad smo kupili stan, nije bilo namještaja, čak ni kuhinje, koju je Tony dobio nakon podjele. Nije bilo ni parketa kad smo kupovali stan, a na kraju smo ih podijelili. Da nešto nije bilo u redu, vjerujem da Tony uz svojeg odvjetnika ne bi potpisao podjelu - kaže Ivana. Kako kaže, prodala je svoj stan i ne zna što je s tom nekretninom bilo poslije. 
Tony je od tvrtke Nobilo i Cetinski u stečaju tražio 169.000 kuna, a u veljači ove godine zagrebački Trgovački sud njegov je zahtjev odbio zbog toga jer je stečajni upravitelj to osporio zbog zastare. Na tom sudskom dokumentu kao pjevačeva adresa navedena je Ulica Isce. No zapravo je vlasnik stana u toj ulici njegova majka. Uz to, njegovi roditelji,Vinka (68) i Mirko (67) Cetinski, u vlasništvu imaju i kuću na dva kata u središtu Rovinja, koja vrijedi najmanje pola milijuna eura. 


Obitelj Cetinski posjeduje više luksuznih nekretnina u Istri, Gorskom kotaru, pa čak i izvan Hrvatske. U Bankima kraj Tinjana turistima iznajmljuju luksuznu kamenu vilu s bazenom koja se zove “Capo“. Tonyju su roditelji za vjenčanje s Ivanom poklonili luksuznu vilu u Radetićima kraj Kanfanara. Vilu u Istri dobio je i mlađi sin Matteo. Stan na zagrebačkom Črnomercu od 220 kvadrata s dvorištem i bazenom Tony namjerava prodati. Mirko Cetinski je nekad bio popularni istarski pjevač. Franjo Tuđman ga je odlikovao ordenom s likom Marka Marulića za kulturu.

Nakon rastave plaćao joj rentu


Vinka je doktorica ekonomskih znanosti i bila je zamjenica ministra turizma. Tuđman ju je odlikovao za zasluge u gospodarstvu. Vinki i Mirku sude da su Danka Končaraoštetili za 90,5 milijuna kuna. Kupovali su za njega nekretnine, a kako piše u optužnici, njemu su cijene prikazivali mnogo većima od stvarnih, a razliku su zadržali za sebe. Lani su ih uhitili zbog sumnje da su uz pomoć riječkih poreznika oprali nekoliko milijuna eura. Ivana Nobilo od oca odvjetnika Ante dobila je stan u Mesničkoj ulici u Zagrebu od stotinjak kvadrata vrijedan 1,3 milijuna kuna. Ondje je nakon rastave živio Tony, za što joj je plaćao najam. 

[url=http://www.24sata.hr/domace-zvijezde/ivana-od-tonyja-na-sudu-za-alimentaciju-trazi-7600-kuna-445176?utm_source=www.bug.hr_widget_klik&utm_medium=article_widget_home&utm_campaign=Razmjena prometa]http://www.24sata.hr/domace-zvijezde/ivana-od-tonyja-na-sudu-za-alimentaciju-trazi-7600-kuna-445176?utm_source=www.bug.hr_widget_klik&utm_medium=article_widget_home&utm_campaign=Razmjena%20prometa[/url]


a
 pitjku mtr,pa se ti zeni,za neku Kuyu...rjesili bi meni ovo Čečeni u trenu.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 9 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 4/11/2015, 12:53

Longija bi zdrmao mozdani udar da ovo dozivi.. pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 9 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 4/11/2015, 15:31

bogomdani wrote:
medication wrote:Pa to je ono što ti pišeš o ženama.
Ne možeš svoje riječi trpat kao tuđa iskustva.

Sveče, trebaš manje ispoljavat komplekse, pa će sve bit dobro.
Medikejsn,pa jel smijem malo zakuhati,podbocnuti,a da me odmaha ne razapnes..?? jocolor

Prije svega,kad bi i Muškiji zviznuo trisku,prevrnuo bi se u nesvijest..nIKAD nisam curu u zivotu niti gurnuo,kamoli osamario,ne daj bog udario..Nije moj stil,to rade kompleksasi,nesigurni i nestabilni..pateticni likovi..ne idem nikad niti na Muškiju kojeg procijenim da mi nije ravan u fajtu,a zene su nes pored mene najzasticenije...To sto ti,ne znam doista ,valjda preozbiljno uzimas pisano na forumu,pa eto,odakle i tvoj stav..u reali me ne znas,pa tako i mogucnost da definitivno grijesis...no kakogod..

Svejedno..nemoj se bojati..Bogomdani je veliki i jaki pitomi mačak.. farao

Znaci li to da ne bi uzvratio samar onome tko prvi na tebe nasrne? :)

Bila sam prisutna u dvije situacije kad je zena bila ta koja si je, onako malo, dopustila zviznuti drugu musku osobu. U prvom slucaju, zenski samar uslijedio je nakon jednog zajedljivog komentara. Ovaj joj nije ostao duzan. U drugom slucaju, zena se konstantno derala na partnera i svako malo odgojno ga cuskala, valjda, da podeblja efekt "argumenata". Ovaj joj nije uzvratio, vec potiho negodovao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 9 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 14 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum