ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

savez sa rusijom put bez izlaza

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

savez sa rusijom put bez izlaza - Page 3 Empty Re: savez sa rusijom put bez izlaza

Post by Šandor Winnetou 17/4/2019, 13:09

kaya wrote:Nemaju ti sada odgovora, zapad je fuj al iz njega pisu. Ne pada im na pamet da odu u Rusiju. Evo cekam serbinja da kaze tko u italiji radi za 20 eura u pelenama jer to te kazu ceka kada udes u eu pa nikako odgovoriti.
licemjerni su do bola, ništa ne poštuju nit sebe nit zemlju koja ih hrani i sve su bacili na propagandu nečega u što ni svoj mali prst ne bi stavili a kamoli glavu.

Šandor Winnetou

Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

savez sa rusijom put bez izlaza - Page 3 Empty Re: savez sa rusijom put bez izlaza

Post by epikur37 17/4/2019, 13:09

Kaja po običaju lupeta, plaho, ženski
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

savez sa rusijom put bez izlaza - Page 3 Empty Re: savez sa rusijom put bez izlaza

Post by Guest 17/4/2019, 13:12

kaya wrote:Nemaju ti sada odgovora, zapad je fuj al iz njega pisu. Ne pada im na pamet da odu u Rusiju. 

...jedino kolega Levi, ali strogo turistički.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

savez sa rusijom put bez izlaza - Page 3 Empty Re: savez sa rusijom put bez izlaza

Post by Šandor Winnetou 17/4/2019, 13:12

epikur37 wrote:
tre wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
kaya wrote:
epikur37 wrote:

Pa to je srbija oduvijek i to je posve normalno, ti nisi normalan jer si protiv rusije i htio bi zapad.
pa i ti bi htio na zapad, zato si došao u hrvatsku. inače bi ostao u bosni ...
najbolji su ovi koji zbrišu u eu a onda savjete dijele da im doma ostanu u nekoj ruskoj zoni
najjveća ironija najjači anti zapadni igrači na forumu, svi odreda na zapadu.

a jedini forumaš pizzon u ruskoj zoni i želi se dočepati zapada, pa ga ovi hrvatski,bosanski i srpski forumaši koji utekli na zapad - mrze da je izdajnik majke rusije i pravoslavlja:D
:tu

no sva sreća da vi potonji podržavate ovakav zapad...

:D

džaba vam
pa nismo licemjerni da seremo po nekome ili nečemu što nas hrani za razliku od vas rusofila koji im držite štangu u svemu ali Bože sačuvaj da bi otišli tamo raditi i živjeti

_________________
savez sa rusijom put bez izlaza - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

savez sa rusijom put bez izlaza - Page 3 Empty Re: savez sa rusijom put bez izlaza

Post by epikur37 17/4/2019, 13:15

tre wrote:
epikur37 wrote:
tre wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
kaya wrote:
pa i ti bi htio na zapad, zato si došao u hrvatsku. inače bi ostao u bosni ...
najbolji su ovi koji zbrišu u eu a onda savjete dijele da im doma ostanu u nekoj ruskoj zoni
najjveća ironija najjači anti zapadni igrači na forumu, svi odreda na zapadu.

a jedini forumaš pizzon u ruskoj zoni i želi se dočepati zapada, pa ga ovi hrvatski,bosanski i srpski forumaši koji utekli na zapad - mrze da je izdajnik majke rusije i pravoslavlja:D
:tu

no sva sreća da vi potonji podržavate ovakav zapad...

:D

džaba vam
pa nismo licemjerni da seremo po nekome ili nečemu što nas hrani za razliku od vas rusofila koji im držite štangu u svemu ali Bože sačuvaj da bi otišli tamo raditi i živjeti


posve plitko gledaš....

da meni se gadi današnji zapad...liberalno-dekadentni, anacionalni i rastaljeni...

ako ti moraš pod svaku cijenu držati mu štangu , tko ti brani ali nemoj onda jamrati protiv vrijednsoti koje propagira.

Ja želim drukčiji zapad a ne ovu himeru.

A Rusija, pa ok su...nisu ok oni koji su neprijateljski prema njoj.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

savez sa rusijom put bez izlaza - Page 3 Empty Re: savez sa rusijom put bez izlaza

Post by Guest 17/4/2019, 13:16

kaya wrote:
pismejker wrote:cuj Yoda,nitko ne kritikuje UREDJNJE ZAPADA,ono KAPITALISTICKO,nego politku ZAPADA kao takvu,njonjavu i ulagivacku,ili s druge strane ekstremno nametljivu i agresivnu..
Bog je stvorio kapitalizam.. :tu
pa odi onda u rusiju, šta nisi tamo otišo?
Kayo,polako...dača stoji spremna...to sto je sirota Rusija bila 70 godina pod komjunizmom,istina,iskompliciral oje stvari..nisi cula da svapska autoindustrija seli dobri dijelom u Rusiju..Rusi hoce da rade i ne prave se pametni kao balkanci,kojima nikad nije nish dovoljno dobro..japanci su vec sa produkcijom u Rusiji,ja,eto,ne radim vise formalno uopce,jerbo odradjujem za buraza ,koji je u Svicarskoj,a taj posao mogu raditi i iz Džibutija ako treba.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

savez sa rusijom put bez izlaza - Page 3 Empty Re: savez sa rusijom put bez izlaza

Post by epikur37 17/4/2019, 13:17

U glavno sve se svodi na hrvatsko srpske tenzije i tektonsku razdjelnicu :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

savez sa rusijom put bez izlaza - Page 3 Empty Re: savez sa rusijom put bez izlaza

Post by epikur37 17/4/2019, 13:18

Odoh na Uskrs u Bosnu, ispitati situaciju na terenu...kad će se odcijepiti Srpska i dokle je došlo formiranje bošnjačke države. te ponijeti sadnice medvjeđeg luka
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

savez sa rusijom put bez izlaza - Page 3 Empty Re: savez sa rusijom put bez izlaza

Post by Guest 17/4/2019, 13:19

tre wrote:
kaya wrote:Nemaju ti sada odgovora, zapad je fuj al iz njega pisu. Ne pada im na pamet da odu u Rusiju. Evo cekam serbinja da kaze tko u italiji radi za 20 eura u pelenama jer to te kazu ceka kada udes u eu pa nikako odgovoriti.
licemjerni su do bola, ništa ne poštuju nit sebe nit zemlju koja ih hrani i sve su bacili na propagandu nečega u što ni svoj mali prst ne bi stavili a kamoli glavu.
no,no .no no..lagiti...Prije svega,Patriotizam se moj dragi Tre,pokazuje na nacin dA REDOVNO PLACAS POREZ i svoje obaveze..ja svoje uredno placam,imam tri prilicna kredita,a evo banka,koliko sam uredan u svemu,nudi jos para,ako zatreba..Vise nish niti od dokumentacije niti ne moram u banku donositi..samo termin sa mojom beraterkom,i dogovorimo sumu..to sto se tice postivanja moje domovine.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

savez sa rusijom put bez izlaza - Page 3 Empty Re: savez sa rusijom put bez izlaza

Post by Guest 17/4/2019, 13:20

epikur37 wrote:Kaja po običaju lupeta, plaho, ženski
Volim ja Kayu,onako istinski jer je u biti cestita i postena,malo naivna..steta sto je ovi tu tentaju i pritiscu,tak oda ne moze istinski izraziti svoje misljenje,koje inace je jako mudro.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

savez sa rusijom put bez izlaza - Page 3 Empty Re: savez sa rusijom put bez izlaza

Post by epikur37 17/4/2019, 13:24

pismejker wrote:
epikur37 wrote:Kaja po običaju lupeta, plaho, ženski
Volim ja Kayu,onako istinski jer je u biti cestita i postena,malo naivna..steta sto je ovi tu tentaju i pritiscu,tak oda ne moze istinski izraziti svoje misljenje,koje inace je jako mudro.. :cleanteeth

Pa je, taj zapaljivi temperament skida joj godine ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

savez sa rusijom put bez izlaza - Page 3 Empty Re: savez sa rusijom put bez izlaza

Post by Šandor Winnetou 17/4/2019, 13:29

epikur37 wrote:
tre wrote:
epikur37 wrote:
tre wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
najjveća ironija najjači anti zapadni igrači na forumu, svi odreda na zapadu.

a jedini forumaš pizzon u ruskoj zoni i želi se dočepati zapada, pa ga ovi hrvatski,bosanski i srpski forumaši koji utekli na zapad - mrze da je izdajnik majke rusije i pravoslavlja:D
:tu

no sva sreća da vi potonji podržavate ovakav zapad...

:D

džaba vam
pa nismo licemjerni da seremo po nekome ili nečemu što nas hrani za razliku od vas rusofila koji im držite štangu u svemu ali Bože sačuvaj da bi otišli tamo raditi i živjeti


posve plitko gledaš....

da meni se gadi današnji zapad...liberalno-dekadentni, anacionalni i rastaljeni...

ako ti moraš pod svaku cijenu držati mu štangu , tko ti brani ali nemoj onda jamrati protiv vrijednsoti koje propagira.

Ja želim drukčiji zapad a ne ovu himeru.

A Rusija, pa ok su...nisu ok oni koji su neprijateljski prema njoj.
želiš drugačiji zapad tako da zagovaraš trpačinu mujama ne mareći pritom kolika je cijena te trpačine, koliko je ljudi ostalo bez djece, udova, braće, sestara, roditelja...po čemu se razlikuješ od mujaga koji isto tako žele svoje ciljeve nasilnim putem ostvariti. Epi jebote ne vidiš alternativu i odmah pomisliš da je i nema i kreneš zagovarati koljačinu na zapadu jer ti se to gadi. Pa i pravašima koje stalno spominješ se gadi puno toga ali njihova gadljivost je bezvezna a tvoja super i cool. De malo stani na loptu i pogledaj u drugom smjeru i sigurno ćeš vidjeti puno toga od onog što sim sam sebi zadao

_________________
savez sa rusijom put bez izlaza - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

savez sa rusijom put bez izlaza - Page 3 Empty Re: savez sa rusijom put bez izlaza

Post by Guest 17/4/2019, 13:30

epikur37 wrote:Odoh na Uskrs u Bosnu, ispitati situaciju na terenu...kad će se odcijepiti Srpska i dokle je došlo formiranje bošnjačke države. te ponijeti sadnice medvjeđeg luka

Pazi da ti ne podmetnu mrazovac. :D

Lijepo se provedi !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

savez sa rusijom put bez izlaza - Page 3 Empty Re: savez sa rusijom put bez izlaza

Post by prckov 17/4/2019, 13:30

epikur37 wrote:Odoh na Uskrs u Bosnu, ispitati situaciju na terenu...kad će se odcijepiti Srpska i dokle je došlo formiranje bošnjačke države. te ponijeti sadnice medvjeđeg luka
jel taj dobar za cevapa

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

savez sa rusijom put bez izlaza - Page 3 Empty Re: savez sa rusijom put bez izlaza

Post by kaya 17/4/2019, 13:31

Bez obzira na to sto je putin faca a rusija serif  svjesni ste vi jako dobro da je tamo standard jako los i nece nikada biti bolji. Zato vam ne pada na pamet pisati iz rusije nego sa odvratnog zapada .
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

savez sa rusijom put bez izlaza - Page 3 Empty Re: savez sa rusijom put bez izlaza

Post by epikur37 17/4/2019, 13:32

kofein wrote:
epikur37 wrote:Odoh na Uskrs u Bosnu, ispitati situaciju na terenu...kad će se odcijepiti Srpska i dokle je došlo formiranje bošnjačke države. te ponijeti sadnice medvjeđeg luka

Pazi da ti ne podmetnu mrazovac. :D

Lijepo se provedi !

Hvala...

Neće podvaliti, znam gdje raste a tu je i jabuka ispod čijeg stabla  sam prvi puta osjetio žensku put :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

savez sa rusijom put bez izlaza - Page 3 Empty Re: savez sa rusijom put bez izlaza

Post by prckov 17/4/2019, 13:33

ima li tamo jos onog luka sto je kao sto bog zapovjeda
a ne ovo neko smece sto zovu lukom a velicine kokosovih oraha

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

savez sa rusijom put bez izlaza - Page 3 Empty Re: savez sa rusijom put bez izlaza

Post by epikur37 17/4/2019, 13:34

tre wrote:
epikur37 wrote:
tre wrote:
epikur37 wrote:
tre wrote:
:tu

no sva sreća da vi potonji podržavate ovakav zapad...

:D

džaba vam
pa nismo licemjerni da seremo po nekome ili nečemu što nas hrani za razliku od vas rusofila koji im držite štangu u svemu ali Bože sačuvaj da bi otišli tamo raditi i živjeti


posve plitko gledaš....

da meni se gadi današnji zapad...liberalno-dekadentni, anacionalni i rastaljeni...

ako ti moraš pod svaku cijenu držati mu štangu , tko ti brani ali nemoj onda jamrati protiv vrijednsoti koje propagira.

Ja želim drukčiji zapad a ne ovu himeru.

A Rusija, pa ok su...nisu ok oni koji su neprijateljski prema njoj.
želiš drugačiji zapad tako da zagovaraš trpačinu mujama ne mareći pritom kolika je cijena te trpačine, koliko je ljudi ostalo bez djece, udova, braće, sestara, roditelja...po čemu se razlikuješ od mujaga koji isto tako žele svoje ciljeve nasilnim putem ostvariti. Epi jebote ne vidiš alternativu i odmah pomisliš da je i nema i kreneš zagovarati koljačinu na zapadu jer ti se to gadi. Pa i pravašima koje stalno spominješ se gadi puno toga ali njihova gadljivost je bezvezna a tvoja super i cool. De malo stani na loptu i pogledaj u drugom smjeru i sigurno ćeš vidjeti puno toga od onog što sim sam sebi zadao

zapad kojeg ti braniš želi trpačinu mujama...ja samo velim dajte mu kad već hoće
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

savez sa rusijom put bez izlaza - Page 3 Empty Re: savez sa rusijom put bez izlaza

Post by epikur37 17/4/2019, 13:35

prckov wrote:
epikur37 wrote:Odoh na Uskrs u Bosnu, ispitati situaciju na terenu...kad će se odcijepiti Srpska i dokle je došlo formiranje bošnjačke države. te ponijeti sadnice medvjeđeg luka
jel taj dobar za cevapa

pa ne baš...pa nisi jeo srijemoš nikad...ts-ts
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

savez sa rusijom put bez izlaza - Page 3 Empty Re: savez sa rusijom put bez izlaza

Post by Šandor Winnetou 17/4/2019, 13:35

pismejker wrote:
kaya wrote:
pismejker wrote:cuj Yoda,nitko ne kritikuje UREDJNJE ZAPADA,ono KAPITALISTICKO,nego politku ZAPADA kao takvu,njonjavu i ulagivacku,ili s druge strane ekstremno nametljivu i agresivnu..
Bog je stvorio kapitalizam.. :tu
pa odi onda u rusiju, šta nisi tamo otišo?
Kayo,polako...dača stoji spremna...to sto je sirota Rusija bila 70 godina pod komjunizmom,istina,iskompliciral oje stvari..nisi cula da svapska autoindustrija seli dobri dijelom u Rusiju..Rusi hoce da rade i ne prave se pametni kao balkanci,kojima nikad nije nish dovoljno dobro..japanci su vec sa produkcijom u Rusiji,ja,eto,ne radim vise formalno uopce,jerbo odradjujem za buraza ,koji je u Svicarskoj,a taj posao mogu raditi i iz Džibutija ako treba.. :cleanteeth
znači rusija je super cool ali ti još nećeš tamo jer još zapadni švabovi nisu ponudili dovoljne plaće u rusiji da bi išao tsmo raditi.
Nego pis što ti imaš rusko u uptrebi, barem mikrovalnu, mobitel... ja da toliko ginem za rujama ja bi odavno tamo preselio pa bi barem imao pokriće za toliki agažman koji ovdje ispoljavaš u vezi braće rusa.

_________________
savez sa rusijom put bez izlaza - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

savez sa rusijom put bez izlaza - Page 3 Empty Re: savez sa rusijom put bez izlaza

Post by kaya 17/4/2019, 13:40

epikur37 wrote:
tre wrote:
epikur37 wrote:
tre wrote:
epikur37 wrote:

no sva sreća da vi potonji podržavate ovakav zapad...

:D

džaba vam
pa nismo licemjerni da seremo po nekome ili nečemu što nas hrani za razliku od vas rusofila koji im držite štangu u svemu ali Bože sačuvaj da bi otišli tamo raditi i živjeti


posve plitko gledaš....

da meni se gadi današnji zapad...liberalno-dekadentni, anacionalni i rastaljeni...

ako ti moraš pod svaku cijenu držati mu štangu , tko ti brani ali nemoj onda jamrati protiv vrijednsoti koje propagira.

Ja želim drukčiji zapad a ne ovu himeru.

A Rusija, pa ok su...nisu ok oni koji su neprijateljski prema njoj.
želiš drugačiji zapad tako da zagovaraš trpačinu mujama ne mareći pritom kolika je cijena te trpačine, koliko je ljudi ostalo bez djece, udova, braće, sestara, roditelja...po čemu se razlikuješ od mujaga koji isto tako žele svoje ciljeve nasilnim putem ostvariti. Epi jebote ne vidiš alternativu i odmah pomisliš da je i nema i kreneš zagovarati koljačinu na zapadu jer ti se to gadi. Pa i pravašima koje stalno spominješ se gadi puno toga ali njihova gadljivost je bezvezna a tvoja super i cool. De malo stani na loptu i pogledaj u drugom smjeru i sigurno ćeš vidjeti puno toga od onog što sim sam sebi zadao

zapad kojeg ti braniš želi trpačinu mujama...ja samo velim dajte mu kad već hoće
Ma zapad nema radnu snagu da odrzava gospodarstvo jer nitko nece raditi u svojoj drzavi fizicke poslove. 
Natrpali su se ovima u nadi da ce raditi. A ovi se pak nadaju serijatu u francuskoj i njemackoj. Ako im dignu jednu stvar previse istrijebiti ce ih ko usi. Za sada imaju vise koristi od njih nego stete pa toleriraju. I to je sva mudrost.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

savez sa rusijom put bez izlaza - Page 3 Empty Re: savez sa rusijom put bez izlaza

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum