ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska borbena grupa ušla u Južno Kinesko More

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Ruska borbena grupa ušla u Južno Kinesko More - Page 3 Empty Re: Ruska borbena grupa ušla u Južno Kinesko More

Post by veber Fri 7 Jun - 21:17

ma sve je to trening, u biti se ekipa zajebava. a dobro dođe i jednima i drugima. ionako su cijelo vrijeme u kontaktu. u biti se najave pa svi dignu uzbunu na crveni nivo i malo vježbaju u realnom okruženju, kasnije dogovore pivo.

no novinari više ne znaju kaj bi pisali pa bulazne okolo.

meni je gliser moga dohvatiti 45knots, a oi razarači mogu do 60.

ekipa se zajebava i troši novac poreznih obveznika.

nakon "sukoba" se sparkaju na pučini, razmjene mjice i kape, malo se podnapiju i dogovore "sudar" u slijedeći četvrtak

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ruska borbena grupa ušla u Južno Kinesko More - Page 3 Empty Re: Ruska borbena grupa ušla u Južno Kinesko More

Post by Hektorović Fri 7 Jun - 21:41

veber wrote:ma sve je to trening, u biti se ekipa zajebava. a dobro dođe i jednima i drugima. ionako su cijelo vrijeme u kontaktu. u biti se najave pa svi dignu uzbunu na crveni nivo i malo vježbaju u realnom okruženju, kasnije dogovore pivo.

no novinari više ne znaju kaj bi pisali pa bulazne okolo.

meni je gliser moga dohvatiti 45knots, a oi razarači mogu do 60.

ekipa se zajebava i troši novac poreznih obveznika.

nakon "sukoba" se sparkaju na pučini, razmjene mjice i kape, malo se podnapiju i dogovore "sudar" u slijedeći četvrtak

Ta su vremena prošla, danas Ameri izbjegavaju bilo kakav kontakt sa Rusima.


Lokacija

Ruska borbena grupa ušla u Južno Kinesko More - Page 3 D8ekCWZXsAAoPIO
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Ruska borbena grupa ušla u Južno Kinesko More - Page 3 Empty Re: Ruska borbena grupa ušla u Južno Kinesko More

Post by veber Fri 7 Jun - 22:00

ovo me sjetilo na paintball.

desetak kilometara od firme ima igralište. i kolege nijemci me nagovaraju da odem s njima, ja im objašnjavam da sam se igrao s pravim oružjem i da mi to nije napeto. i kolega, srbin, veli meni; jebote pucali smo jedan po drugom 90ih, ajmo porokat ove švabe.
riknem od smijeha i velim, ajmo.

nas dva protiv njih dvadesetak. tajnicu smo prvu "skinuli" i rekli da oma sreće kaj ne silujemo leševe.

onda smo se dogovorili da idemo naći direktora i gazdu firme, uživjeli smo se u ulogu pa smo ga izrešetali.

onda smo "pobili" ostatak firme. nismo imali ni markera na sebi. nitko nas nije pogodio.

i veli meni srbo, kako ga zanima kako je to kada te pogodi kuglica, a skinuo je prsluk i ja u dobrosusjedskim odnosima suknem šaržer u njega.

zaključak je bio slijedeći;
-nemre hrvat, a da ne puca u srbina
-jebote bre, boli to


a rekoh mu kasnije da mi je punjenje bilo pri kraju, to je sistem na CO2

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ruska borbena grupa ušla u Južno Kinesko More - Page 3 Empty Re: Ruska borbena grupa ušla u Južno Kinesko More

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum