ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gori Notre Dame u Parizu

Page 11 of 21 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Go down

Gori Notre Dame u Parizu - Page 11 Empty Re: Gori Notre Dame u Parizu

Post by dzango Tue 16 Apr - 12:43

marcellus wrote:
dzango wrote:
Iskra wrote:
dzango wrote:
Iskra wrote:
Da, ja bi isto da mi bude žao kad su palili vaše  crkve ... jbga, onda se sjetim kako ste vi palili i rušili crkve po mojoj državi ...
Nisam ni očekivao da ti bude žao. Mogi samo da mislim koliko ti je bilo drago kada su Šiptari 2004. palili srpske crkve i manastire po Kosovu.
Nije me jednostavno zanimalo, kao što me i dan danas ne zanima ništa iz pripizdine zvana Srbija. Samo mi tvoj upis još jednom dokazao kako ste dvolični pa sam se osvrnula na njega.
Nisam dvoličan. Pošteno kažem da mi se jebe za Notr Dam umesto da patetišem zbog istog. Isto kao što bi mi se sutra jebalo da izgori katedrala u Zagrebu.

imamo i pravoslavnu crkvu, da to zapalimo ako hoćeš baš da ti bude žao?
A da mi vama zapalimo džamiju?

dzango

Posts : 28140
2014-04-19


Back to top Go down

Gori Notre Dame u Parizu - Page 11 Empty Re: Gori Notre Dame u Parizu

Post by crvenkasti Tue 16 Apr - 12:49

dzango wrote:
Kako ko su oni? Francuzi. Pogrom Srba i paljenje crkava 2004. nisu proizvod rata već dejstva tajnih službi sračunatih na konačno rešenje srpskog pitanja na Kosovu. Šiptari su za to nagrađeni priznavanjem nezavisnosti a isti oni koji su palili crkve, kandidaturom za UNESCO.

Kad ne bi više bilo tih crkvi i manastira, možda biste onda lakše priznali Kosovo.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Gori Notre Dame u Parizu - Page 11 Empty Re: Gori Notre Dame u Parizu

Post by prckov Tue 16 Apr - 12:51

Serbia Strong wrote:
prckov wrote:
dzango wrote:
pismejker wrote:
dzango wrote:
Nije ni Bogorodica Ljeviška proizvod Slobodana Miloševića pa su oni tapšali kada su je ovi palili. Mi Notr Dam nismo palili, niti smo podržavali ikoga ko ju je palio. Njima njihovo stradanje a nama naše i neka svako gleda svoje. Ne mogu ja da žalim njihove bogomolje posle njihovog nipodaštavanja i huškanja na rušenje mojih. Iako ne sumnjam da ima poštenih Francuza koji drže do nekadašnjeg prijateljstva naša dva naroda.
tim stavo mse izjednacavas sa ghovnjivim i neprincipijelnim francuzima,i ispadas kao i oni...udri po njima,ne po necemu,cega francuzi vise nisu niti dostojni
Naravno da se izjednačavam. Neću da budem budala i da plačem nad Notr Damom dok oni opravdavaju i sponzorišu paljenje mojih bogomolja. Sa stokom ne možeš drugačije. Neka sada prime u UNESCO one koji su zapalili Notr Dam.
ko su to oni
zemljani? 
I sumnjam da su sponzorirali bas paljenje crkava, to je bila nus pojava rata di primitivizam preuzme, a ne cilj
pucas uprazno I gledas kolektivisticki
pravi bravarov sin


Možda nisu sponzorisali, ali su ćutali, a i mogli su sprečiti ono njihovo orgijanje 17.03.2004. godine s obzirom da su njihovi vojnici bili tada u sastavu KFOR-a. 

Ipak, danas sponzorišubte kozojebe koji subtada orgijali po srpskim svetinjama 2004. godine jer se svim silama trude da ih ubace u UNESCO.
naravno da su sutili
pa nece valjda svojoj javnosti objavit da su njihove politicke odluke dovele I do nezeljenih rezultata
a svaki pravi krscanski vjernik u francuskoj sigurno nije za to da se crkve bilo gdje pale, ali vidim neki ovdje te ljude smjestaju u mrzitelje koji su se veselili, jer kad kazes francuzi..I oni su francuzi
takode mislim da ni njihova politika nije bila za paljenje crkava
dakle o cemu pricamo

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Gori Notre Dame u Parizu - Page 11 Empty Re: Gori Notre Dame u Parizu

Post by dzango Tue 16 Apr - 12:51

crvenkasti wrote:
dzango wrote:
Kako ko su oni? Francuzi. Pogrom Srba i paljenje crkava 2004. nisu proizvod rata već dejstva tajnih službi sračunatih na konačno rešenje srpskog pitanja na Kosovu. Šiptari su za to nagrađeni priznavanjem nezavisnosti a isti oni koji su palili crkve, kandidaturom za UNESCO.

Kad ne bi više bilo tih crkvi i manastira, možda biste onda lakše priznali Kosovo.
Nema više Notr Dama, da priznamo Pariski kalifat?

_________________
Gori Notre Dame u Parizu - Page 11 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Gori Notre Dame u Parizu - Page 11 Empty Re: Gori Notre Dame u Parizu

Post by Guest Tue 16 Apr - 12:53

crvenkasti wrote:
dzango wrote:
Kako ko su oni? Francuzi. Pogrom Srba i paljenje crkava 2004. nisu proizvod rata već dejstva tajnih službi sračunatih na konačno rešenje srpskog pitanja na Kosovu. Šiptari su za to nagrađeni priznavanjem nezavisnosti a isti oni koji su palili crkve, kandidaturom za UNESCO.

Kad ne bi više bilo tih crkvi i manastira, možda biste onda lakše priznali Kosovo.


Metohijom crkve su mi rušili, ali koren nisu im osušili...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gori Notre Dame u Parizu - Page 11 Empty Re: Gori Notre Dame u Parizu

Post by dzango Tue 16 Apr - 12:55

prckov wrote:
Serbia Strong wrote:
prckov wrote:
dzango wrote:
pismejker wrote:
tim stavo mse izjednacavas sa ghovnjivim i neprincipijelnim francuzima,i ispadas kao i oni...udri po njima,ne po necemu,cega francuzi vise nisu niti dostojni
Naravno da se izjednačavam. Neću da budem budala i da plačem nad Notr Damom dok oni opravdavaju i sponzorišu paljenje mojih bogomolja. Sa stokom ne možeš drugačije. Neka sada prime u UNESCO one koji su zapalili Notr Dam.
ko su to oni
zemljani? 
I sumnjam da su sponzorirali bas paljenje crkava, to je bila nus pojava rata di primitivizam preuzme, a ne cilj
pucas uprazno I gledas kolektivisticki
pravi bravarov sin


Možda nisu sponzorisali, ali su ćutali, a i mogli su sprečiti ono njihovo orgijanje 17.03.2004. godine s obzirom da su njihovi vojnici bili tada u sastavu KFOR-a. 

Ipak, danas sponzorišubte kozojebe koji subtada orgijali po srpskim svetinjama 2004. godine jer se svim silama trude da ih ubace u UNESCO.
naravno da su sutili
pa nece valjda svojoj javnosti objavit da su njihove politicke odluke dovele I do nezeljenih rezultata
a svaki pravi krscanski vjernik u francuskoj sigurno nije za to da se crkve bilo gdje pale, ali vidim neki ovdje te ljude smjestaju u mrzitelje koji su se veselili, jer kad kazes francuzi..I oni su francuzi
takode mislim da ni njihova politika nije bila za paljenje crkava
dakle o cemu pricamo
Nisam ni ja za to da izgori Notr Dam iako naša politika ni u kom slučaju nije dovela do toga niti se zalagala za isto. Samo mi se jebe pošto već jeste.

_________________
Gori Notre Dame u Parizu - Page 11 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Gori Notre Dame u Parizu - Page 11 Empty Re: Gori Notre Dame u Parizu

Post by kaya Tue 16 Apr - 12:58

Srbi misle da citava planeta vrti oko kosova. Jebe se svima za kosovo, sami ste ga dali i tako i sada ljuti na citav svijet jer vam ga nitko nije vratio. Mozes misliti..
Sve crkve nemaju istu simboliku ni vaznost. I irelevantno je sto se vuk moli u pecini ( tamo mu je i mjesto). Tako crkve na kosovu a ni mati slobode na jarunu u zagrebu a ni sv kriza u ninu, to je prva iz 9 stoljeca nema vaznost kao notre dame. Pa hajde mozda neka u carigradska ima. Ili ona dzamija u istanbulu . Ali sve ovo ostalo nema neku svjetsku simboliku. 
I da, pozar je sigurno podmetnut.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Gori Notre Dame u Parizu - Page 11 Empty Re: Gori Notre Dame u Parizu

Post by prckov Tue 16 Apr - 12:58

dzango wrote:
prckov wrote:
dzango wrote:
pismejker wrote:
dzango wrote:
Nije ni Bogorodica Ljeviška proizvod Slobodana Miloševića pa su oni tapšali kada su je ovi palili. Mi Notr Dam nismo palili, niti smo podržavali ikoga ko ju je palio. Njima njihovo stradanje a nama naše i neka svako gleda svoje. Ne mogu ja da žalim njihove bogomolje posle njihovog nipodaštavanja i huškanja na rušenje mojih. Iako ne sumnjam da ima poštenih Francuza koji drže do nekadašnjeg prijateljstva naša dva naroda.
tim stavo mse izjednacavas sa ghovnjivim i neprincipijelnim francuzima,i ispadas kao i oni...udri po njima,ne po necemu,cega francuzi vise nisu niti dostojni
Naravno da se izjednačavam. Neću da budem budala i da plačem nad Notr Damom dok oni opravdavaju i sponzorišu paljenje mojih bogomolja. Sa stokom ne možeš drugačije. Neka sada prime u UNESCO one koji su zapalili Notr Dam.
ko su to oni
zemljani? 
I sumnjam da su sponzorirali bas paljenje crkava, to je bila nus pojava rata di primitivizam preuzme, a ne cilj
pucas uprazno I gledas kolektivisticki
pravi bravarov sin
Kako ko su oni? Francuzi. Pogrom Srba i paljenje crkava 2004. nisu proizvod rata već dejstva tajnih službi sračunatih na konačno rešenje srpskog pitanja na Kosovu. Šiptari su za to nagrađeni priznavanjem nezavisnosti a isti oni koji su palili crkve, kandidaturom za UNESCO.
cuj francuzi
zar nisu zemljani
vidim I neke si tajne sluzbe poceo iskopavat
odo ja dok nije baba vanga iskocila odnekud

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Gori Notre Dame u Parizu - Page 11 Empty Re: Gori Notre Dame u Parizu

Post by Maggie19 Tue 16 Apr - 12:59

Dzani, kulturoloski si bescutan, a vizionarski ignorantan.
Mislis da vi necete doci na red.
Ja znam da mi hocemo.
8-/

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Gori Notre Dame u Parizu - Page 11 Empty Re: Gori Notre Dame u Parizu

Post by prckov Tue 16 Apr - 13:01

dzango wrote:
prckov wrote:
Serbia Strong wrote:
prckov wrote:
dzango wrote:
Naravno da se izjednačavam. Neću da budem budala i da plačem nad Notr Damom dok oni opravdavaju i sponzorišu paljenje mojih bogomolja. Sa stokom ne možeš drugačije. Neka sada prime u UNESCO one koji su zapalili Notr Dam.
ko su to oni
zemljani? 
I sumnjam da su sponzorirali bas paljenje crkava, to je bila nus pojava rata di primitivizam preuzme, a ne cilj
pucas uprazno I gledas kolektivisticki
pravi bravarov sin


Možda nisu sponzorisali, ali su ćutali, a i mogli su sprečiti ono njihovo orgijanje 17.03.2004. godine s obzirom da su njihovi vojnici bili tada u sastavu KFOR-a. 

Ipak, danas sponzorišubte kozojebe koji subtada orgijali po srpskim svetinjama 2004. godine jer se svim silama trude da ih ubace u UNESCO.
naravno da su sutili
pa nece valjda svojoj javnosti objavit da su njihove politicke odluke dovele I do nezeljenih rezultata
a svaki pravi krscanski vjernik u francuskoj sigurno nije za to da se crkve bilo gdje pale, ali vidim neki ovdje te ljude smjestaju u mrzitelje koji su se veselili, jer kad kazes francuzi..I oni su francuzi
takode mislim da ni njihova politika nije bila za paljenje crkava
dakle o cemu pricamo
Nisam ni ja za to da izgori Notr Dam iako naša politika ni u kom slučaju nije dovela do toga niti se zalagala za isto. Samo mi se jebe pošto već jeste.
dobro
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Gori Notre Dame u Parizu - Page 11 Empty Re: Gori Notre Dame u Parizu

Post by AssadNaPodmornici Tue 16 Apr - 13:02

kaya wrote:Srbi misle da citava planeta vrti oko kosova. Jebe se svima za kosovo, sami ste ga dali i tako i sada ljuti na citav svijet jer vam ga nitko nije vratio. Mozes misliti..
Sve crkve nemaju istu simboliku ni vaznost. I irelevantno je sto se vuk moli u pecini ( tamo mu je i mjesto). Tako crkve na kosovu a ni mati slobode na jarunu u zagrebu a ni sv kriza u ninu, to je prva iz 9 stoljeca nema vaznost kao notre dame. Pa hajde mozda neka u carigradska ima. Ili ona dzamija u istanbulu . Ali sve ovo ostalo nema neku svjetsku simboliku. 
I da, pozar je sigurno podmetnut.

bolesna nacija.. pazi njihovi medija.. naslađuju se što gori crkva jer kao "nije bila nihova zastava tamo na proslavi WW1, a bila od Hrvatske". zamisli ti njih. i radi Kosova.
A onda u Kuriru objave da imaju informaciju da Hrvatska vojska obučava "tajno" šiptare da napadnu Srbiju. To je samo ono što su luđaci otvorili dvije teme danas.
Tko zna koliko sranja gutaju samo danas, a koliko govana od kurira, blitza, informera pojedu tjekom godinu dana.

I dođu na ovaj forum i otvaraju te bolesne teme.

Ja im pokušavam reći. Dragi moji susjedi Srbi. Vi ste kao i mi nebitni u svijetu. ne vrti se svijet oko vašeg jebenog Kosova niti oko nas. Drugo, nas ovdje u RH boli kurac za vas Srbe, nitko ne radi zavjere protiv vas, niti planira vam išta, jer smo i mi sami u RH bijedni kao i vi,

kao što mi nevjerujemo odmah niti indexu(a taj mediji još tu i tamo jedini napiše nešto istinito barem kada hvataju korupciju u državi) a još manje yutarnjem, dnevno itd, tako bi bilo bolje za vas Srbe da manje gutate govna od vaših medija.

amin

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Gori Notre Dame u Parizu - Page 11 Empty Re: Gori Notre Dame u Parizu

Post by kic Tue 16 Apr - 13:02


nitko nikog više ne žali, to je loše stanje svijesti.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Gori Notre Dame u Parizu - Page 11 Empty Re: Gori Notre Dame u Parizu

Post by Maggie19 Tue 16 Apr - 13:03

Dzani se ponasa kao da je vrijeme kuge, a on indiferentno gleda kako u susjednom selu ljudi umiru, a pomalo i likuje jer su podrzavali prije par godina one iz drugog susjednog sela da njegovima kradu krave.
;-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Gori Notre Dame u Parizu - Page 11 Empty Re: Gori Notre Dame u Parizu

Post by Maggie19 Tue 16 Apr - 13:03

kic wrote:
nitko nikog više ne žali, to je loše stanje svijesti.
X

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Gori Notre Dame u Parizu - Page 11 Empty Re: Gori Notre Dame u Parizu

Post by dzango Tue 16 Apr - 13:05

kaya wrote:Srbi misle da citava planeta vrti oko kosova. Jebe se svima za kosovo, sami ste ga dali i tako i sada ljuti na citav svijet jer vam ga nitko nije vratio. Mozes misliti..
Sve crkve nemaju istu simboliku ni vaznost. I irelevantno je sto se vuk moli u pecini ( tamo mu je i mjesto). Tako crkve na kosovu a ni mati slobode na jarunu u zagrebu a ni sv kriza u ninu, to je prva iz 9 stoljeca nema vaznost kao notre dame. Pa hajde mozda neka u carigradska ima. Ili ona dzamija u istanbulu . Ali sve ovo ostalo nema neku svjetsku simboliku. 
I da, pozar je sigurno podmetnut.
Meni veću vrednost ima Bogorodica Ljeviška u Prizrenu od Notr Dama u Parizu i draže mi je Kosovo od cele Francuske. Nije čak ni za poređenje. Jebe mi se za svet.

_________________
Gori Notre Dame u Parizu - Page 11 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Gori Notre Dame u Parizu - Page 11 Empty Re: Gori Notre Dame u Parizu

Post by dzango Tue 16 Apr - 13:06

prckov wrote:
dzango wrote:
prckov wrote:
dzango wrote:
pismejker wrote:
tim stavo mse izjednacavas sa ghovnjivim i neprincipijelnim francuzima,i ispadas kao i oni...udri po njima,ne po necemu,cega francuzi vise nisu niti dostojni
Naravno da se izjednačavam. Neću da budem budala i da plačem nad Notr Damom dok oni opravdavaju i sponzorišu paljenje mojih bogomolja. Sa stokom ne možeš drugačije. Neka sada prime u UNESCO one koji su zapalili Notr Dam.
ko su to oni
zemljani? 
I sumnjam da su sponzorirali bas paljenje crkava, to je bila nus pojava rata di primitivizam preuzme, a ne cilj
pucas uprazno I gledas kolektivisticki
pravi bravarov sin
Kako ko su oni? Francuzi. Pogrom Srba i paljenje crkava 2004. nisu proizvod rata već dejstva tajnih službi sračunatih na konačno rešenje srpskog pitanja na Kosovu. Šiptari su za to nagrađeni priznavanjem nezavisnosti a isti oni koji su palili crkve, kandidaturom za UNESCO.
cuj francuzi
zar nisu zemljani
vidim I neke si tajne sluzbe poceo iskopavat
odo ja dok nije baba vanga iskocila odnekud
17. mart je unapred pripremljena akcija i to niko ni ne spori.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Gori Notre Dame u Parizu - Page 11 Empty Re: Gori Notre Dame u Parizu

Post by kic Tue 16 Apr - 13:10


https://kamenjar.com/srusene-ostecene-katolicke-crkve-vjerski-objekti-bih-ratu-1991-1995/

Međutim, prema knjizi Slobodana Praljka „Srušene i oštećene katoličke crkve i vjerski objekti u BiH u ratu od 1991 do 1995. godine“ od strane muslimanskih snaga (potpuno uništeno, teško oštećeno ili oštećeno) stradalo je 38 župnih crkava, 37 ostalih crkava, 94 kapele, 49 župnih kuća i ostalih župnih objekata, 7 samostana i 94 katolička groblja.

Srbi su još više od Bošnjaka muslimana više uništavali katoličke objekte. Od Srba je stradalo 147 župnih crkava, 131 ostala crkva, 133 kapele, 23 samostana i 95 katoličkih groblja.

povijest je duga priča o strahotama..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Gori Notre Dame u Parizu - Page 11 Empty Re: Gori Notre Dame u Parizu

Post by dzango Tue 16 Apr - 13:10

Maggie19 wrote:Dzani se ponasa kao da je vrijeme kuge, a on indiferentno gleda kako u susjednom selu ljudi umiru, a pomalo i likuje jer su podrzavali prije par godina one iz drugog susjednog sela da njegovima kradu krave.
;-D
Jok ću da plačem zbog onih što su mi ukrali kravu. Pa jebote, gde ti je logika?

_________________
Gori Notre Dame u Parizu - Page 11 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Gori Notre Dame u Parizu - Page 11 Empty Re: Gori Notre Dame u Parizu

Post by crvenkasti Tue 16 Apr - 13:11

U Francuskoj postoji jaka jezgra koja se odupire globalizmu i američkoj dominaciji, samo što s tim ne smiju javno istupati, Macron pokušava balansirati između njihovih zahtjeva i onoga što mora jer je prisiljen.

Francuski 'žuti prsluci' (kao i srpski '1od 5 miliona' itd.) financirani su i organizirani od strane obavještajnih službi s istim ciljem očuvanja dominacije trenutne svjetske mafijaške pozicije i moći.
Njihova mafijaška mreža pokriva cijeli svijet.
Oni imaju načina da discipliniraju one koji i pokažu namjeru da budu neposlušni.

Vjerujem da je ovo paljenje Notre Dame noš jedno upozorenje Francuskim vlastima da se ne igraju.


Last edited by crvenkasti on Tue 16 Apr - 13:14; edited 1 time in total
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Gori Notre Dame u Parizu - Page 11 Empty Re: Gori Notre Dame u Parizu

Post by michaellcmacha Tue 16 Apr - 13:11

ma tu je sve jasno ko dan... francuske ustaše pale svoje crkve, kako bi imali opravdanja da počine genocid nad francuskim srbima... dobro nema veze što nisu pravoslavci ali to je ionako isti kurac srbi alžirci tunižani senegalci... ako je ostao povijesni kontinuitet krvoločnosti za prognozirati je da bi francuske ustaše mogle kvalitetno izgenocidisati francuske čejene... poslije mogu svratiti na brdoviti balkan i razjebati i balkanske srbe da poprave što su sjebali prije 100 godina...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Gori Notre Dame u Parizu - Page 11 Empty Re: Gori Notre Dame u Parizu

Post by prckov Tue 16 Apr - 13:11

Maggie19 wrote:Dzani se ponasa kao da je vrijeme kuge, a on indiferentno gleda kako u susjednom selu ljudi umiru, a pomalo i likuje jer su podrzavali prije par godina one iz drugog susjednog sela da njegovima kradu krave.
;-D
da je on vjernik njemu bi bilo zao I jedne I druge, doduse vise svoje
nego on nije vjernik a kao zali za crkvom na kosovu
ili da je kulturnjak nekakav pa mu zao kulturnog dobra, zalio bi I jedno I drugo,
 dakle ni kulturnjak nije
postavlja se pitanje sta je njemu zaista zao (krivo)
a nije tesko pogodit  :)

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Gori Notre Dame u Parizu - Page 11 Empty Re: Gori Notre Dame u Parizu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 21 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum