ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 2 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by Guest Sun 14 Apr - 14:56

pa nije bas tako..eto,moje baby-dools su bezvremene ljepote... lol! lol! lol!

Guest
Guest


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 2 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by prckov Sun 14 Apr - 14:56

Noor wrote:
AssadNaPodmornici wrote:inače tretmani ljepote su sranje. najveći tretman ljepote je ako trenira i malo pazi na ishranu. a ujedno i najjeftiniji
slazem se yodica :)
nikakvi tretmani ne mogu postici efekt kao zdrava ishrana i vjezba
ja se cijeli zivot toga drzim, i mnogi me traze da odam tajnu  :)
nema tajne, vjezbaj i ne žderi smeće :)
zato si ti moja lipa  :)

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 2 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by RayMabus Sun 14 Apr - 15:07

vuksadinare wrote:
Regoč wrote:
vuksadinare wrote:Glupe žuč glupe ostale..za posao nisu za perusanje jesu...da mi netko nudi zlato ne bi ih nikad zenio jer to znaci bankrot
Valjda ti znaš, ti si njihov.
Nisam splicanin ali poznam im mentos narocito zena..muskarci su jos ok ali zene..ja sam imao curu splicanku hodali smo 8 mjeseci..jebote bankrotiro sam..ja je pitam sto ne ide radit preko student servisa da zadovolji svoje pohlepne potrebe rekla mi je da nije luda..da muskarci moraju je financirat ja je pitam ko ti je to rekao..ona kaze mrtvo ozbiljno..mater :)
U kurcu ženske. Zato ih je pun kurac ostalo same pa sad u 39 idu na tretmane lipote da uvate kojeg jadnika.

To je u kurcu mentalitet tamo.

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/498685/svaki-treci-brak-u-dalmaciji-se-raskida-split-je-rekorder-po-broju-rastava-ali-ova-mala-opcina-ipak-je-nadmasila-sve

To je meni stari oženija jednu takvu pa san je ja izbacija iz kuće

Nisu službeno rastavljeni al već priko šest godina ni on ni ja nemožemo smislit , on sam reka da je to trpija radi dice ( mene i sestre a posli nećaka tj od sestre dica ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176008
2014-04-11


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 2 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by RayMabus Sun 14 Apr - 15:20

Triba Ukrajinke ženit , il Bosanke. Ma onu iz Novog Pazara dovedeš. Sritna ka guzica šta je došla na more i bolju državu nego odakle je sama.

Šta će te iz Splita , Riva , fakultet sve šta joj je dva metra od Splita to su njoj seljačine a ona je ka neka građanska a u biti malograđaka.

Muški nisu toliko u kurucu , muški su normalni a one su užas totalni.

Čast iznimkama al to je 10% ukupnih cura odraslih u gradu , ovo sve ostalo je Bože sačuvaj. Živi užas.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176008
2014-04-11


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 2 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by vuksadinare Sun 14 Apr - 15:22

Nema do bosanki i licanki ako hoces zenit..elem imas sto pipati,elem prave prirodno lijepe..elem u dusi konzerve..muskarac u kuci je zakon..i mos sa njima o svemu...dobro ima i kod njih kukolja ali daleko daleko manje nego kod splicanki,dalmatinki,zagorki i slavonki
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 2 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by RayMabus Sun 14 Apr - 15:28

Sad kukaju nešto kako je cijena kvadrata 3000 eura u Splitu i kako opada broj stanovnika tamo i kako nema dice. Pa bolje da nema. Sve te ženske iz grada šta su tamo odradle to je sve u kurcu.

U bivšoj Jugi se naselilo sa sela tu , dobilo stanove i onda umislili da su građani a mater i ćaća iz Lečevice a ona je gradska dama. Joj kompleksa. Teško malograđanstvo. Ma bježi.

Sad će fino samo ko ima para kupit stan u Splitu e pa sad se rugaj pa onda takva kad mi dođe s Ja sam iz grada e pa svaka čast jer imaš para a ne drug Tito podilija stanove i sad je ona građanka i iznad mene koji živin u Kaštelima iman deset stanova a od toga dva u Splitu jer mi je mater iz Splita.

Idu meni prodavat te fore a ja iman mater iz grada koja nije toliko loša ka osoba al je isto taj mentalni sklop i u kurcu skroz.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176008
2014-04-11


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 2 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by RayMabus Sun 14 Apr - 15:43

Te iz Splita u kurcu sve. Tamo nešto glumi , ona je iz Grada. Onda ja kažen iman stan na Bačvicama i vikendicu na Braču šta i iman jer mi baba ima dva stana u Splitu i jedan je na Baćama , živija san i ja tamo jedno vrime , strogi centar grada i onda još vikendica tu na Braču u SutIvanu.....da vidiš kako odma minja ploču jer se ona već vidi kako ispija kavice na Rivi a liti ide na Brač točat nogice.

Ono Kalifornija.

E neš brajo. Puši kurac jebi mater. Zaboravila kaki si stav imala prema meni do te točke prije nego šta san ti to reka. E s visoka me gledaj jebi mater svoju. Da je okreneš naopačke i istreseš ne bi pet kuna ispalo iz nje. Nema ni za žvake a glumi tu neku pitaj Boga šta ono. Neki kurac glumata a nema dvi kune u đepu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176008
2014-04-11


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 2 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by aben Sun 14 Apr - 15:46

RayMabus wrote:Te iz Splita u kurcu sve. Tamo nešto glumi , ona je iz Grada. Onda ja kažen iman stan na Bačvicama i vikendicu na Braču šta i iman jer mi baba ima dva stana u Splitu i jedan je na Baćama , živija san i ja tamo jedno vrime , strogi centar grada i onda još vikendica tu na Braču u SutIvanu.....da vidiš kako odma minja ploču jer se ona već vidi kako ispija kavice na Rivi a liti ide na Brač točat nogice.

Ono Kalifornija.

E neš brajo. Puši kurac jebi mater. Zaboravila kaki si stav imala prema meni do te točke prije nego šta san ti to reka. E s visoka me gledaj jebi mater svoju. Da je okreneš naopačke i istreseš ne bi pet kuna ispalo iz nje. Nema ni za žvake a glumi tu neku pitaj Boga šta ono. Neki kurac glumata a nema dvi kune u đepu

longisland, lipota, fasada kužiš

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 2 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by RayMabus Sun 14 Apr - 15:52

aben wrote:
RayMabus wrote:Te iz Splita u kurcu sve. Tamo nešto glumi , ona je iz Grada. Onda ja kažen iman stan na Bačvicama i vikendicu na Braču šta i iman jer mi baba ima dva stana u Splitu i jedan je na Baćama , živija san i ja tamo jedno vrime , strogi centar grada i onda još vikendica tu na Braču u SutIvanu.....da vidiš kako odma minja ploču jer se ona već vidi kako ispija kavice na Rivi a liti ide na Brač točat nogice.

Ono Kalifornija.

E neš brajo. Puši kurac jebi mater. Zaboravila kaki si stav imala prema meni do te točke prije nego šta san ti to reka. E s visoka me gledaj jebi mater svoju. Da je okreneš naopačke i istreseš ne bi pet kuna ispalo iz nje. Nema ni za žvake a glumi tu neku pitaj Boga šta ono. Neki kurac glumata a nema dvi kune u đepu

longisland, lipota, fasada kužiš
Pa normalno da kužin. Ja ti nikad ženskoj negovorin šta imam nego je prvo upoznan da vidin kakva je osoba i kakva je prema meni ka čoviku.

Ako je smeće i gadura onda lipo u fino samo kažen šta iman al naćin da vidi da mi pare nisu problem pa se zamisli jer skuži da para iman a njoj nedajem pa se same počnu raspitivat a ja in olakšan pa in nabrojin sve svoje nekretnine a ona nema za žvake a mašta kako će kupit stan na Mejašima i otplačivat rate kredita cili život a ode ode odjebala lika svojim stavom ( gledanje s visoka ) koji ima stan u centru grada na Baćama i vikendici na Braču.

Kalifornija.....al je ti nećeš imat.

Doć će neka iz Novog Pazara pa će ona guštat , neka koja me negleda s visoka nego me gle ka Boga i religiju kojoj će se klanjat.


Last edited by RayMabus on Sun 14 Apr - 15:54; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176008
2014-04-11


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 2 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by aben Sun 14 Apr - 15:54

dvojin da kužiš

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 2 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by RayMabus Sun 14 Apr - 15:57

aben wrote:dvojin da kužiš
Kužin ja ne brini se. Da ne kužin ne bi sad bija samac. Znan ih ja brajo u dušu. Teška gluma od ženskih. Nek s jebu s nekim svoje klase pa fino završe nekako ovako :


https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/498685/svaki-treci-brak-u-dalmaciji-se-raskida-split-je-rekorder-po-broju-rastava-ali-ova-mala-opcina-ipak-je-nadmasila-sve

Brak je ekonomija ženska glavo a ja ne ulažen tamo di mi je investicija nesigurna. Nek ulaže u tebe tko god oće ja samo znan tko neće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176008
2014-04-11


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 2 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by aben Sun 14 Apr - 16:08

jebemu, ili su lipše splićanke ili kaštelanke. nemo tretoga.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 2 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by RayMabus Sun 14 Apr - 16:13

aben wrote:jebemu, ili su lipše splićanke ili kaštelanke. nemo tretoga.
I Đavo je lep sa šesnajst.

Ako misliš na ove iz ove teme to ti je 30+ koje se nisu udale jer da imaju dicu ne bi imala 1500 kuna odvojit od plaće.za ove pizdarije.

Može se ona ulipšavat koliko oče , zna se šta joj piše u osobnoj : 30+

Proša voz.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176008
2014-04-11


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 2 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by RayMabus Sun 14 Apr - 16:22

Svaki lonac ima svoj poklopac , tako i ove 30+ pa onda plaća 1500 kuna na ulipšavanje , možda se koja budala i zaleti a ima ih puno jer nemaju oći pa nek joj skuca dite , brzo će to alimentacija jer ovaka nije naučila da joj netko soli pamet nit je navikla na dodatne obveze koje se javljaju u braku kad dođu dica nego je to večna devojčica i misli da če uvik imat 20 godina pa če cili život trošit na to da se pomlađuje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176008
2014-04-11


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 2 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by RayMabus Sun 14 Apr - 16:25

Fala kurcu ja take ni ne gledan , ja gledan one široke , guzate , sisate koje mogu puno rađat a te danas nitko ni ne gleda al zato ja to gledan.

Te su ti najbolje. Kad nje ima komad tamo di triba.

A ove čačkalice i manekenke to ću prepustiti drugima , samo vi uživajte u njima , prisist će van.

Kad mi bude tribala ovaka manekenka kupit ću lutku pa ću je nabit na kurac. To mi je jeftinije i manje stresa i sranja u životu.


Last edited by RayMabus on Sun 14 Apr - 16:26; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176008
2014-04-11


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 2 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by aben Sun 14 Apr - 16:26

1500? pa više muški popiju misečno..

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 2 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by RayMabus Sun 14 Apr - 16:30

aben wrote:1500? pa više muški popiju misečno..
To je samo za usne ćiji efekt traje godinu dana pa mora ponovo. Di je još frizura , nokti , zubi , cipelice , garderoba.

Jbga mora uvatit majmuna , tridesetu je odavno prošla , ako neće ulagat u fasadu tko će je pogledat više.

Netroše one te pare bezveze , mora uvatit budalu. Čovjekov jedini cilj je opstanak i samo opstanak. Da nije tako kurac bi se ona ulipšavala , zapustila bi se a dlake na nogama bi joj bile ko u Jetija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176008
2014-04-11


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 2 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by Serbinho-3 Sun 14 Apr - 16:31

Ulaze da nadje nekoga sa parama, pa ce joj se kasnije isplatiti.

Ne sredjuju se za skolu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 2 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by Hektorović Sun 14 Apr - 16:33

AssadNaPodmornici wrote:inače tretmani ljepote su sranje. najveći tretman ljepote je ako trenira i malo pazi na ishranu. a ujedno i najjeftiniji

haha pa da... ovo je u biti često snake oil...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 2 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by RayMabus Sun 14 Apr - 16:34

Serbinho-3 wrote:Ulaze da nadje nekoga sa parama, pa ce joj se kasnije isplatiti.

Ne sredjuju se za skolu.
Normalno. Onda ja take pitan Jel znaš skuvat sarmu ?

Pa me blido gledaju šta ova seljačina oče.

Jel znaš skuvat sarmu ?

E to te pitan. Znan i ja popravit zube u zubara za deset tisuća kuna samo neču , svi žuti , pola ih ispalo a pola ih se klima a klima se zato jer se meni klima kurac i za tebe i šta ti oćeš.

Ako me nevoliš krezuba neš me volit ni kad stavin dentijeru.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176008
2014-04-11


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 2 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by Hektorović Sun 14 Apr - 16:35

vuksadinare wrote:Nema do bosanki i licanki ako hoces zenit..elem imas sto pipati,elem prave prirodno lijepe..elem u dusi konzerve..muskarac u kuci je zakon..i mos sa njima o svemu...dobro ima i kod njih kukolja ali daleko daleko manje nego kod splicanki,dalmatinki,zagorki i slavonki

Sve rođeno poslje 95te ima malo drugačiji mentalitet
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 2 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum