ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marijan Petir ipak izlazi na EU parlamentarne izbore

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Marijan Petir ipak izlazi na EU parlamentarne izbore - Page 2 Empty Re: Marijan Petir ipak izlazi na EU parlamentarne izbore

Post by RayMabus 10/4/2019, 08:47

Imaš Plenkovica koji je briselski ćato , imaš eu izbore koji nemaju veze sa uhljebojivanjem po Hrvatskoj i onda još ideš jaćat vodža koji je manđurijski kandidat.

A mislin ono.

RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Marijan Petir ipak izlazi na EU parlamentarne izbore - Page 2 Empty Re: Marijan Petir ipak izlazi na EU parlamentarne izbore

Post by epikur37 10/4/2019, 08:47

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
vili40 wrote:
epikur37 wrote:mozda i dobije moj glas, konzrvativna, socijalna, tradicionalna...
opet lažeš

Rekao sam možda, vjerojatnije je za HDZ.
Nije mi jasno zašto glasate za HDZ na eu izborima a možete za HSP !!! Ok parlamentarni al ovi su ono baš suprotno.

Općenito hrvatska nema racioalnu desnicu već par mitomana i autista.

Krucijalne ideološke promjene ionako neće doći od ans nego ćemo im se mi prilagoditi do tada ne talasaj i lagano pučki.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Marijan Petir ipak izlazi na EU parlamentarne izbore - Page 2 Empty Re: Marijan Petir ipak izlazi na EU parlamentarne izbore

Post by RayMabus 10/4/2019, 08:51

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
vili40 wrote:
epikur37 wrote:mozda i dobije moj glas, konzrvativna, socijalna, tradicionalna...
opet lažeš

Rekao sam možda, vjerojatnije je za HDZ.
Nije mi jasno zašto glasate za HDZ na eu izborima a možete za HSP !!! Ok parlamentarni al ovi su ono baš suprotno.

Općenito hrvatska nema racioalnu desnicu već par mitomana i autista.

Krucijalne ideološke promjene ionako neće doći od ans nego ćemo im se mi prilagoditi do tada ne talasaj i lagano pučki.
Da su tako ljudi razmišljali ko i ti nikad ne bi glasali za Tuđmana devedesetih nego bi i dalje glasali za savez komunista.

Ti si debil. Čekaš promjene izvanka a ovdje zadržavaš statu q.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Marijan Petir ipak izlazi na EU parlamentarne izbore - Page 2 Empty Re: Marijan Petir ipak izlazi na EU parlamentarne izbore

Post by epikur37 10/4/2019, 08:58

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
vili40 wrote:
opet lažeš

Rekao sam možda, vjerojatnije je za HDZ.
Nije mi jasno zašto glasate za HDZ na eu izborima a možete za HSP !!! Ok parlamentarni al ovi su ono baš suprotno.

Općenito hrvatska nema racioalnu desnicu već par mitomana i autista.

Krucijalne ideološke promjene ionako neće doći od ans nego ćemo im se mi prilagoditi do tada ne talasaj i lagano pučki.
Da su tako ljudi razmišljali ko i ti nikad ne bi glasali za Tuđmana devedesetih nego bi i dalje glasali za savez komunista.

Ti si debil. Čekaš promjene izvanka a ovdje zadržavaš statu q.

nama je ovo mjera i najbolje što možemo. 

Koji jebeni HSp, kad pogledam đaponju, hasančeta i cijelu tu pravašku ekipu. odmah potpisujem amndat hdz-u u narednih 100 godina.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Marijan Petir ipak izlazi na EU parlamentarne izbore - Page 2 Empty Re: Marijan Petir ipak izlazi na EU parlamentarne izbore

Post by RayMabus 10/4/2019, 08:58

Glas za HDZ na eu parlamentarnim izborima ti je glas za Merkelicu

Evropska pučka stranka , Merkel je gazda tu.

Pazi šta ćeš zaokružit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Marijan Petir ipak izlazi na EU parlamentarne izbore - Page 2 Empty Re: Marijan Petir ipak izlazi na EU parlamentarne izbore

Post by RayMabus 10/4/2019, 09:41

Glas za HDZ je glas za Merkel

https://en.m.wikipedia.org/wiki/European_People%27s_Party_group

Orbana je izbacilo , desničari će uzet hrpu glasova u drugim zemljama.

Podržavanje Merkel nije interes Hrvatske.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Marijan Petir ipak izlazi na EU parlamentarne izbore - Page 2 Empty Re: Marijan Petir ipak izlazi na EU parlamentarne izbore

Post by vili40 10/4/2019, 12:36

Marijan Petir ipak izlazi na EU parlamentarne izbore - Page 2 6a4a1efe3bbbc048763b
vili40
vili40

Male
Posts : 10752
2015-08-02


Back to top Go down

Marijan Petir ipak izlazi na EU parlamentarne izbore - Page 2 Empty Re: Marijan Petir ipak izlazi na EU parlamentarne izbore

Post by provocator 10/4/2019, 14:42

Omilila joj se debela paća, benificije, honorari... I eto ide velika kršćanka opet na kopanju. Bogu hvala.

_________________
Marijan Petir ipak izlazi na EU parlamentarne izbore - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Marijan Petir ipak izlazi na EU parlamentarne izbore - Page 2 Empty Re: Marijan Petir ipak izlazi na EU parlamentarne izbore

Post by melkior 10/4/2019, 18:59

AssadNaPodmornici wrote:više mi vrijedi ona nego sve ostale liste HDZa, SDPa, HNSa, Pametnog,Amsterdama, IDSa, zajedno
:tu
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Marijan Petir ipak izlazi na EU parlamentarne izbore - Page 2 Empty Re: Marijan Petir ipak izlazi na EU parlamentarne izbore

Post by dijagram 10/4/2019, 19:29

melkior wrote:
AssadNaPodmornici wrote:više mi vrijedi ona nego sve ostale liste HDZa, SDPa, HNSa, Pametnog,Amsterdama, IDSa, zajedno
:tu
:tu
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Marijan Petir ipak izlazi na EU parlamentarne izbore - Page 2 Empty Re: Marijan Petir ipak izlazi na EU parlamentarne izbore

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum