ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako halal tući ženu...

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Kako halal tući ženu... - Page 9 Empty Re: Kako halal tući ženu...

Post by red wolf 6/4/2019, 19:57

nego ''jednooki'', još uvijek mi nisi odgovorio na pitanje?

red wolf

Posts : 15947
2016-02-10


Back to top Go down

Kako halal tući ženu... - Page 9 Empty Re: Kako halal tući ženu...

Post by IL Risorto 6/4/2019, 19:59

red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:


Kako halal tući ženu... - Page 9 Tree-of-life-as-above-so-below-canvas
A joj...Teorija o ravnoj Zemlji...Lol...
Ne,ovo nema veze s ravnom Zemljom,nego više s onom,,kako na nebu,tako i na zemlji''
Ne, ovo ti je model ravne Zemlje...Oni su si tako objasnili zašto se izmjenjuju dan i noć...Ova slika, gledano trodimenzionalno, je krug zemaljski (hahahahahahahahaha) i položaji Mjeseca i Sunca u takvom modelu (hahahahahahahahaha)...Ovaj bijeli krug ti je Antartika ili antarktički zid (hahahahahahahahahaha)...Koje ste Vi budale...
Ne,to je ,,Drvo života''  koje je srž hermetizma.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Kako halal tući ženu... - Page 9 Empty Re: Kako halal tući ženu...

Post by Guest 6/4/2019, 19:59

red wolf wrote:
Speare Shaker wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:
Speare Shaker wrote:

I to je trenutak maksimalno mogućeg usklađivanja čovjeka sa svojom biti kada ništa ljudsko osim duše više ne preostaje odnosno ne postoji.
Ali,transformacija duše u nešto drugo,manje ljudsko,počinje upravo mjenjanjem svijesti za života.
Duša se ne transformira...Duša je uvijek ista...I nije dio ovog svijeta...Isus Vam je govorio o duši u prispodobi o djevicama koje svijećama traže svog ''zaručnika''...

Ne, duša se neprestano mijenja sve dok se potpuno ne uskladi sa svojom biti.
Bit, suština, to je nešto što se nikada ne mijenja i uvijek ostaje isto.
Nije filozofija badava doumila pojam bitka.
Duša nije dio ovog svijeta...Ona se ne usklađuje s ničim...

Nitko ne zna odakle je, kao niti koje je podrijetlo čovjeka.
I ako nije od ovoga svijeta, definitivno postoji i u ovom svijetu, referira se na ovaj svijet i kako sam to već rekao, mijenja se u skladu s promjenama svog ljudskog "vlasnika" upravo u ovom svijetu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako halal tući ženu... - Page 9 Empty Re: Kako halal tući ženu...

Post by red wolf 6/4/2019, 20:00

סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:


Kako halal tući ženu... - Page 9 Tree-of-life-as-above-so-below-canvas
A joj...Teorija o ravnoj Zemlji...Lol...
Ne,ovo nema veze s ravnom Zemljom,nego više s onom,,kako na nebu,tako i na zemlji''
Ne, ovo ti je model ravne Zemlje...Oni su si tako objasnili zašto se izmjenjuju dan i noć...Ova slika, gledano trodimenzionalno, je krug zemaljski (hahahahahahahahaha) i položaji Mjeseca i Sunca u takvom modelu (hahahahahahahahaha)...Ovaj bijeli krug ti je Antartika ili antarktički zid (hahahahahahahahahaha)...Koje ste Vi budale...
Ne,to je ,,Drvo života''  koje je srž hermetizma.
Simbolički gledano da, ali ljudima je to ravna Zemlja...Ovo je prikaz nebesa ispod i nebesa iznad voda...Ono dolje je kraljevstvo Demijurga...Ono gore je kraljestvo Jednog...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kako halal tući ženu... - Page 9 Empty Re: Kako halal tući ženu...

Post by red wolf 6/4/2019, 20:02

I nije baš točna...Demijurg je stvarao svoj svijet prema slici nebesa Jednog...Tako da bi trebalo biti isto, ali jedno je prazno, a drugo puno...Zato je Isus usporedio ljude s praznim posudama...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kako halal tući ženu... - Page 9 Empty Re: Kako halal tući ženu...

Post by IL Risorto 6/4/2019, 20:03

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Kako halal tući ženu... - Page 9 Pjimag12
Nego Ray,jeli bi vi mogli napravit obrnutu transformaciju ove osobe ? :cleanteeth
Naravno.Pod uvjetom da to ona oće.
E a vidiš u tom i jest stvar.Pravi je izazov naći oličje dobrote i korumpirat,iskvarit,a sad ne vjerujem da bi vi ikad mogli naći oličenje zla i transformirat ga,jer niste dovoljno lukavi. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Kako halal tući ženu... - Page 9 Empty Re: Kako halal tući ženu...

Post by red wolf 6/4/2019, 20:05

Speare Shaker wrote:
red wolf wrote:
Speare Shaker wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:
Ali,transformacija duše u nešto drugo,manje ljudsko,počinje upravo mjenjanjem svijesti za života.
Duša se ne transformira...Duša je uvijek ista...I nije dio ovog svijeta...Isus Vam je govorio o duši u prispodobi o djevicama koje svijećama traže svog ''zaručnika''...

Ne, duša se neprestano mijenja sve dok se potpuno ne uskladi sa svojom biti.
Bit, suština, to je nešto što se nikada ne mijenja i uvijek ostaje isto.
Nije filozofija badava doumila pojam bitka.
Duša nije dio ovog svijeta...Ona se ne usklađuje s ničim...

Nitko ne zna odakle je, kao niti koje je podrijetlo čovjeka.
I ako nije od ovoga svijeta, definitivno postoji i u ovom svijetu, referira se na ovaj svijet i kako sam to već rekao, mijenja se u skladu s promjenama svog ljudskog "vlasnika" upravo u ovom svijetu.
Točno...

Isus je slično zborio o duhu kojeg je usporedio s vjetrom...

Čovjekovo podrijetlo je takvo da je ''usklađen'' s jednom izvanzemaljskom vrstom i to je ''karika'' koja nedostaje...Pokojni Kubrik vam je to objasnio scenom majmuna koji su pronašli monolit...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kako halal tući ženu... - Page 9 Empty Re: Kako halal tući ženu...

Post by Guest 6/4/2019, 20:05

סמאל wrote:
E a vidiš u tom i jest stvar.Pravi je izazov naći oličje dobrote i korumpirat,iskvarit,a sad ne vjerujem da bi vi ikad mogli naći oličenje zla i transformirat ga,jer niste dovoljno lukavi. :cleanteeth

Neš' ti neophodne lukavosti...
Poanta je u tome da zlo nije direktna suprotnost dobrom.
Zlo zapravo vrlo uspješno glumi dobro, sve do trenutka kada povratak više nije moguć.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako halal tući ženu... - Page 9 Empty Re: Kako halal tući ženu...

Post by IL Risorto 6/4/2019, 20:07

pismejker wrote:
סמאל wrote:Kako halal tući ženu... - Page 9 Pjimag12
Nego Ray,jeli bi vi mogli napravit obrnutu transformaciju ove osobe ? :cleanteeth

Kruh i voda dva tjedna,nekoliko šamarcina u cescim razmacima..dovede se ovakve pomodno smece u red...naravno smjestiti u dva kvadrata,zajedno sa krevetom i kantom za sranje..praznjenje jednom tjedno-kante..
Opet nećeš postić ništa.Promjenit fizički izgled i kamuflirat pravu prirodu,jer oo,vjeruj mi,najgore zloće vrlo lako mogu glumit anđele,ali nećeš nikad promjenit njegovu srž,ono što je.Dok ovaj momak sa slike,više nikad neće vratit stanje duha u no što je bio prije nego je prešao na tamnu stranu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Kako halal tući ženu... - Page 9 Empty Re: Kako halal tući ženu...

Post by red wolf 6/4/2019, 20:08

סמאל wrote:
pismejker wrote:
סמאל wrote:Kako halal tući ženu... - Page 9 Pjimag12
Nego Ray,jeli bi vi mogli napravit obrnutu transformaciju ove osobe ? :cleanteeth

Kruh i voda dva tjedna,nekoliko šamarcina u cescim razmacima..dovede se ovakve pomodno smece u red...naravno smjestiti u dva kvadrata,zajedno sa krevetom i kantom za sranje..praznjenje jednom tjedno-kante..
Opet nećeš postić ništa.Promjenit fizički izgled i kamuflirat pravu prirodu,jer oo,vjeruj mi,najgore zloće vrlo lako mogu glumit anđele,ali nećeš nikad promjenit njegovu srž,ono što je.Dok ovaj momak sa slike,više nikad neće vratit stanje duha u no što je bio prije nego je prešao na tamnu stranu.
Upravo si mi odgovorio na pitanje...Hvala...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kako halal tući ženu... - Page 9 Empty Re: Kako halal tući ženu...

Post by IL Risorto 6/4/2019, 20:08

Speare Shaker wrote:
סמאל wrote:
E a vidiš u tom i jest stvar.Pravi je izazov naći oličje dobrote i korumpirat,iskvarit,a sad ne vjerujem da bi vi ikad mogli naći oličenje zla i transformirat ga,jer niste dovoljno lukavi. :cleanteeth

Neš' ti neophodne lukavosti...
Poanta je u tome da zlo nije direktna suprotnost dobrom.
Zlo zapravo vrlo uspješno glumi dobro, sve do trenutka kada povratak više nije moguć.
Da.Generalno,slažem se s tobom.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Kako halal tući ženu... - Page 9 Empty Re: Kako halal tući ženu...

Post by red wolf 6/4/2019, 20:10

Dobio sam što sam htio...Pozdrav ''jednooki''...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kako halal tući ženu... - Page 9 Empty Re: Kako halal tući ženu...

Post by IL Risorto 6/4/2019, 20:11

red wolf wrote:
סמאל wrote:
pismejker wrote:
סמאל wrote:Kako halal tući ženu... - Page 9 Pjimag12
Nego Ray,jeli bi vi mogli napravit obrnutu transformaciju ove osobe ? :cleanteeth

Kruh i voda dva tjedna,nekoliko šamarcina u cescim razmacima..dovede se ovakve pomodno smece u red...naravno smjestiti u dva kvadrata,zajedno sa krevetom i kantom za sranje..praznjenje jednom tjedno-kante..
Opet nećeš postić ništa.Promjenit fizički izgled i kamuflirat pravu prirodu,jer oo,vjeruj mi,najgore zloće vrlo lako mogu glumit anđele,ali nećeš nikad promjenit njegovu srž,ono što je.Dok ovaj momak sa slike,više nikad neće vratit stanje duha u no što je bio prije nego je prešao na tamnu stranu.
Upravo si mi odgovorio na pitanje...Hvala...
Asmodej je jako ponosan na svoje,,remek djelo'' jer od jedne jako čiste duše,kakve su danas rijetkost,skoro pa da ih više i nema,on je uspio izvest transformaciju u jednog od najzločestijih demona.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Kako halal tući ženu... - Page 9 Empty Re: Kako halal tući ženu...

Post by IL Risorto 6/4/2019, 20:12

red wolf wrote:Dobio sam što sam htio...Pozdrav ''jednooki''...
Ne znam na što konkretno misliš.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Kako halal tući ženu... - Page 9 Empty Re: Kako halal tući ženu...

Post by RayMabus 6/4/2019, 20:20

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:Kako halal tući ženu... - Page 9 Pjimag12
Nego Ray,jeli bi vi mogli napravit obrnutu transformaciju ove osobe ? :cleanteeth
Naravno.Pod uvjetom da to ona oće.
E a vidiš u tom i jest stvar.Pravi je izazov naći oličje dobrote i korumpirat,iskvarit,a sad ne vjerujem da bi vi ikad mogli naći oličenje zla i transformirat ga,jer niste dovoljno lukavi. :cleanteeth
Pa i ne bavimo se s time. Samo s onih 4%
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Kako halal tući ženu... - Page 9 Empty Re: Kako halal tući ženu...

Post by RayMabus 6/4/2019, 20:26

Ako se netko oće družit sa demonima ja ću ga uvest u to. Ja uopće neman s tim problema.

Moja tehnika za izlaženje iz tijela temelji se na demonima.

Strah.

Zato šta ja moran napravit da ti gledaš na svoje tijelo izvanka tj tvoj um da radi vježbe kao da se gleda izvanka.

Eno ti demon tamo s crvenim oćima gleda te iz drugog kuta sobe.

Ugasi svjetlo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Kako halal tući ženu... - Page 9 Empty Re: Kako halal tući ženu...

Post by RayMabus 6/4/2019, 20:28

A ja san oko 200 puta izaša iz tijela ...a onda znaš koliko me boli kurac za demone.

Ja van to objašnjavan stalno da su oni korisni za duhovnu evoluciju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Kako halal tući ženu... - Page 9 Empty Re: Kako halal tući ženu...

Post by Guest 6/4/2019, 20:30

סמאל wrote:
pismejker wrote:
סמאל wrote:Kako halal tući ženu... - Page 9 Pjimag12
Nego Ray,jeli bi vi mogli napravit obrnutu transformaciju ove osobe ? :cleanteeth

Kruh i voda dva tjedna,nekoliko šamarcina u cescim razmacima..dovede se ovakve pomodno smece u red...naravno smjestiti u dva kvadrata,zajedno sa krevetom i kantom za sranje..praznjenje jednom tjedno-kante..
Opet nećeš postić ništa.Promjenit fizički izgled i kamuflirat pravu prirodu,jer oo,vjeruj mi,najgore zloće vrlo lako mogu glumit anđele,ali nećeš nikad promjenit njegovu srž,ono što je.Dok ovaj momak sa slike,više nikad neće vratit stanje duha u no što je bio prije nego je prešao na tamnu stranu.
Prvo ovo desno je cisto smece i otpad,..na to i Lucifer pljuje,kao na najveci mulj..Doista ne znam cime se takvi likovi ponose..??? Koje jebeno Zlo su takvi..forsiraju izgled umobolnih jeftinih likova iz horrora,a da mu ja prezentiram iskonsko zlo,pobljuvao bi se u vlastito krilo..
dajte najte,,mladost i glupost..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako halal tući ženu... - Page 9 Empty Re: Kako halal tući ženu...

Post by Guest 6/4/2019, 20:32

drmnes mu par samarcina tipa onog Rusa,ima da se sasere u vlastite gace...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako halal tući ženu... - Page 9 Empty Re: Kako halal tući ženu...

Post by Guest 6/4/2019, 20:35

Pravo Zlo se krije iza pitomog izgleda..vidio zilijun puta..ovo desno je cirkusiranje,kreveljenje,ispucavanje frustracija...jebate tom izgledu se danas i klinci smiju...

zlo nema izgleda,dobrog ili loseg...ne ocitava se nikako po pitanju izgleda..
ovi koji kao zlo hoce pokazati izgledom neokupanih,kosjanera,neurednih i smrdljivih po pivi obicno..daaaj...to kako rekoh i sam Lucifer ignorira..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako halal tući ženu... - Page 9 Empty Re: Kako halal tući ženu...

Post by IL Risorto 6/4/2019, 20:36

pismejker wrote:drmnes mu par samarcina tipa onog Rusa,ima da se sasere u vlastite gace...
Ti na to gledaš s one zdravorazumske ,ono sociološko-svjetovne strane,ali s duhovne strane,tko će odvalit šamar Asmodeu kojeg zabavlja puritance pretvarat  u izopačene.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Kako halal tući ženu... - Page 9 Empty Re: Kako halal tući ženu...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum