ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji je komentar Astar podružnice na ovo

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Koji je komentar Astar podružnice na ovo Empty Koji je komentar Astar podružnice na ovo

Post by IL Risorto 3/4/2019, 22:51



Screenshot/Youtube
šokantan intervju
+ AAA -
Bivši kanadski ministar obrane tvrdi: ‘U kontaktu smo s čak 82 vrste izvanzemaljaca!’
Autor: ZG/Dnevno.hr Srijeda, 03. travanj 2019. u 07:43




Brojni dužnosnici i bivši vojni časnici zapadnih država, kao i bivši direktor CIA-e, iznijeli su nevjerojatne tvrdnje o izvanzemaljcima. Bivši kanadski ministar obrane Paul Hellyer izjavio je da imamo kontakt s 82 izvanzemaljske vrste koje su posjetile Zemlju u dalekoj prošlosti, a nastavljaju to i danas.
Bio kanadski ministar obrane tijekom 60-ih godina prošlog stoljeća, a proteklih je desetljeća najpoznatiji po čvrstoj uvjerenosti u postojanje izvanzemaljaca.
“Znam da NLO-i postoje. Posjećuju nas već tisućljećima, a jedan od najzanimljivijih slučajeva dogodio se za Hladnog rata, kada je 1961. godine zabilježena formacija od 50-ak NLO-a kako leti prema jugu iz Rusije u smjeru Europe”, ispričao je Hellyer ruskoj televiziji RT . Navodi da je u spomenutom slučaju gotovo nastala panika, no svi su se smirili kada su se NLO-i vratili prema Sjevernom polu.
Pokrenuta je, kaže on, i istraga koja je potrajala tri godine, a zaključak je bio da se s apsolutnom sigurnošću može reći da su najmanje četiri različite izvanzemaljske vrste naš planet posjećivale tisućama godina.
“Povijest NLO-a je duga i naravno da je njihova aktivnost učestala proteklih desetljeća, s obzirom na to da smo stvorili atomsku bombu. Vrlo su zabrinuti zbog činjenice da bismo je mogli upotrijebiti ponovno i zbog činjenice da je Kozmos jedan i što god se dogodi u jednom njegovom dijelu ima utjecaj na ostatak. Prestravljeni su mogućnošću da budemo dovoljno glupi i ponovno bacimo atomsku bombu. To bi bilo jako loše i za nas i za njih”, raspričao se bivši ministar, ne pružajući pritom dokaze za svoje tvrdnje.
Voditeljica mu je spočitnula nedostatak dokaza, no on je sve svalio na znanstvenike. “Kada bi istražili barem 10 posto onoga što sam ja istražio u proteklih osam godina bili bi uvjereni baš kao i ja”, uvjeren je Hellyer, navodeći različita svjedočanstva običnih ljudi o viđenjima NLO-a i bliskim susretima treće vrste.
‘U vrijeme dok sam bio ministar, znao bih dobiti izvješća o viđenjima NLO-a. Nakon provjere ispostavilo bi se da ih je 80 posto lažno – ljudi bi zapravo vidjeli Veneru ili desetak drugih stvari. No, u 15-20 posto slučajeva nije bilo objašnjenja i to uistinu jesu bili neidentificirani leteći objekti’, kaže bivši kanadski ministar.


https://www.dnevno.hr/planet-x/bivsi-kanadski-ministar-obrane-tvrdi-u-kontaktu-smo-s-cak-82-vrste-izvanzemaljaca-1296597/
Da čujem,šta bivši  ashtarov špijun ima reć na ovo.   :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Koji je komentar Astar podružnice na ovo Empty Re: Koji je komentar Astar podružnice na ovo

Post by immortal 3/4/2019, 22:53

Koji je komentar Astar podružnice na ovo 1f603  Koji je komentar Astar podružnice na ovo 1f603

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Koji je komentar Astar podružnice na ovo Empty Re: Koji je komentar Astar podružnice na ovo

Post by aben 3/4/2019, 22:53

ako imoš pristup dobroj robi, moreš kontaktirati i sa više od njih 82...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Koji je komentar Astar podružnice na ovo Empty Re: Koji je komentar Astar podružnice na ovo

Post by RayMabus 3/4/2019, 23:02

Bivši Astharov špijun ? Pa ako san bivši onda neman pojma ništa. Zaboravio san. Ne znan. Neman pojma. Nema vanzemaljaca. Sami smo u svemiru a ako šta i ima nezna doć do nas. Nema nikoga.

Asthari su duhovni. To si triba pitat đenerala GF s pet zvjezdica.

Aha , točno je sve u tekstu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Koji je komentar Astar podružnice na ovo Empty Re: Koji je komentar Astar podružnice na ovo

Post by IL Risorto 3/4/2019, 23:08

RayMabus wrote:Bivši Astharov špijun ? Pa ako san bivši onda neman pojma ništa. Zaboravio san. Ne znan. Neman pojma. Nema vanzemaljaca. Sami smo u svemiru a ako šta i ima nezna doć do nas. Nema nikoga.

Asthari su duhovni. To si triba pitat đenerala GF s pet zvjezdica.

Aha , točno je sve u tekstu.
Ma šalim se,šta se odmah ljutiš. Basketball
No s obzirom na tvoju visokorangiranu poziciju,mogao si neke insajderske informacije,evo,obećajemo,nećemo nikome izvan ovog foruma,niti riječ. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Koji je komentar Astar podružnice na ovo Empty Re: Koji je komentar Astar podružnice na ovo

Post by RayMabus 3/4/2019, 23:11

Fukushima , brodovi GF usisavaju radijaciju i izbacuju je u svemir ( taj dio nevidite naravno na snimci nego samo usisavanje radijacije ). Slično su radili i kad je eksplodira Černobil jer inače bi vam sad oči sjale u mraku.



To ti je vezano uz onaj dio o atomskoj bombi jel točan. Jest. Evo ti i snimka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Koji je komentar Astar podružnice na ovo Empty Re: Koji je komentar Astar podružnice na ovo

Post by RayMabus 3/4/2019, 23:14

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Bivši Astharov špijun ? Pa ako san bivši onda neman pojma ništa. Zaboravio san. Ne znan. Neman pojma. Nema vanzemaljaca. Sami smo u svemiru a ako šta i ima nezna doć do nas. Nema nikoga.

Asthari su duhovni. To si triba pitat đenerala GF s pet zvjezdica.

Aha , točno je sve u tekstu.
Ma šalim se,šta se odmah ljutiš. Basketball
No s obzirom na tvoju visokorangiranu poziciju,mogao si neke insajderske informacije,evo,obećajemo,nećemo nikome izvan ovog foruma,niti riječ. :cleanteeth
Sarkastičan sam jer je : bivši Ashtarov špijun neka vrst oksimorona.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Koji je komentar Astar podružnice na ovo Empty Re: Koji je komentar Astar podružnice na ovo

Post by IL Risorto 3/4/2019, 23:24

Koliko si upoznat s dark entitetima,koje ovdje na Zemlji nazivaju Cefozoti ili Kefozoti,ovisno od podneblja ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Koji je komentar Astar podružnice na ovo Empty Re: Koji je komentar Astar podružnice na ovo

Post by RayMabus 3/4/2019, 23:28

סמאל wrote:Koliko si upoznat s dark entitetima,koje ovdje na Zemlji nazivaju Cefozoti ili Kefozoti,ovisno od podneblja ?
Evo sad san pročita na internetu. Ne zanimaju me te gluposti. Debilizam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Koji je komentar Astar podružnice na ovo Empty Re: Koji je komentar Astar podružnice na ovo

Post by IL Risorto 3/4/2019, 23:43

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Koliko si upoznat s dark entitetima,koje ovdje na Zemlji nazivaju Cefozoti ili Kefozoti,ovisno od podneblja ?
Evo sad san pročita na internetu. Ne zanimaju me te gluposti. Debilizam.
Pa ne vjerujem da ćeš na internetu pronaći puno o njima(zapravo,mislim ništa).Jedino možda možeš nešto o njihovim obožavateljima,koji takođe nemaju puno informacija,izuzev onih koje su dobili.
Ti kao Astarovac,trebao bi bit upućen o svim svjesnostima a svjesnost ne mora bit isključivo postojana kao tijelo i duh,jer u kauzalnom i akauzalnom svemiru,ima mnogo oblika postojanosti.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Koji je komentar Astar podružnice na ovo Empty Re: Koji je komentar Astar podružnice na ovo

Post by RayMabus 3/4/2019, 23:45

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:Koliko si upoznat s dark entitetima,koje ovdje na Zemlji nazivaju Cefozoti ili Kefozoti,ovisno od podneblja ?
Evo sad san pročita na internetu. Ne zanimaju me te gluposti. Debilizam.
Pa ne vjerujem da ćeš na internetu pronaći puno o njima(zapravo,mislim ništa).Jedino možda možeš nešto o njihovim obožavateljima,koji takođe nemaju puno informacija,izuzev onih koje su dobili.
Ti kao Astarovac,trebao bi bit upućen o svim svjesnostima a svjesnost ne mora bit isključivo postojana kao tijelo i duh,jer u kauzalnom i akauzalnom svemiru,ima mnogo oblika postojanosti.
Nebavin se kretenima i kretenizmom posebno šta je obrazac uvijek isti : nešto si umisle onda prizivaju zle duhove i taj film. Šta se tu ima proučavat ? To je debilizam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Koji je komentar Astar podružnice na ovo Empty Re: Koji je komentar Astar podružnice na ovo

Post by IL Risorto 3/4/2019, 23:48

Ako se potrudiš,pronaći ćeš i vidit ćeš da sam ja prvi koji je na internetu pisao o njima,tek kasnije su njihovi blesavi sljedbenici(koji čak niti ne znaju pravilno izgovorit njihovo ime) to na neki način popularizirali(vrlo ružan način)
Drugo,nikakvi filmovi,nikakva publicistika,ništa slično.Međutim,pojavili su se neki svitci za koje se smatralao da su izgorili u Aleksandrijskoj knjižnici.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Koji je komentar Astar podružnice na ovo Empty Re: Koji je komentar Astar podružnice na ovo

Post by IL Risorto 3/4/2019, 23:50

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:Koliko si upoznat s dark entitetima,koje ovdje na Zemlji nazivaju Cefozoti ili Kefozoti,ovisno od podneblja ?
Evo sad san pročita na internetu. Ne zanimaju me te gluposti. Debilizam.
Pa ne vjerujem da ćeš na internetu pronaći puno o njima(zapravo,mislim ništa).Jedino možda možeš nešto o njihovim obožavateljima,koji takođe nemaju puno informacija,izuzev onih koje su dobili.
Ti kao Astarovac,trebao bi bit upućen o svim svjesnostima a svjesnost ne mora bit isključivo postojana kao tijelo i duh,jer u kauzalnom i akauzalnom svemiru,ima mnogo oblika postojanosti.
Nebavin se kretenima i kretenizmom posebno šta je obrazac uvijek isti : nešto si umisle onda prizivaju zle duhove i taj film. Šta se tu ima proučavat ? To je debilizam.
O,ima se tu proučavat i više nego što misliš.Ta jednostrana podjela na dobro-zlo,anđele-demone,zapravo je komična,jer nisu tu samo dvije strane u sukobu.Ima tu puno više igrača,te od loši uvijek ima gorih.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Koji je komentar Astar podružnice na ovo Empty Re: Koji je komentar Astar podružnice na ovo

Post by IL Risorto 3/4/2019, 23:52

Cefozote spominjem zato što spadaju u istu sferu kao i Astari,samo na dijametralno suprotnoj poziciji.Čak su i u drevnom Sumeru najokrutnije kažnjavali svaki pukušaj komunikacije s istim,te su nespominjanjem i zaboravom,mislili da mogu izbrisati svaki trag na njih.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Koji je komentar Astar podružnice na ovo Empty Re: Koji je komentar Astar podružnice na ovo

Post by RayMabus 3/4/2019, 23:55

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:Koliko si upoznat s dark entitetima,koje ovdje na Zemlji nazivaju Cefozoti ili Kefozoti,ovisno od podneblja ?
Evo sad san pročita na internetu. Ne zanimaju me te gluposti. Debilizam.
Pa ne vjerujem da ćeš na internetu pronaći puno o njima(zapravo,mislim ništa).Jedino možda možeš nešto o njihovim obožavateljima,koji takođe nemaju puno informacija,izuzev onih koje su dobili.
Ti kao Astarovac,trebao bi bit upućen o svim svjesnostima a svjesnost ne mora bit isključivo postojana kao tijelo i duh,jer u kauzalnom i akauzalnom svemiru,ima mnogo oblika postojanosti.
Nebavin se kretenima i kretenizmom posebno šta je obrazac uvijek isti : nešto si umisle onda prizivaju zle duhove i taj film. Šta se tu ima proučavat ? To je debilizam.
O,ima se tu proučavat i više nego što misliš.Ta jednostrana podjela na dobro-zlo,anđele-demone,zapravo je komična,jer nisu tu samo dvije strane u sukobu.Ima tu puno više igrača,te od loši uvijek ima gorih.
Pa ok to al nebavin se kretenima koji nešto sebi umisle i onda prizivaju neke mračne sile , kuac palac ovo ono.

Znam sve više manje o mračnim silama samo me nezanimaju kreteni koji misle da nešto znaju a nemaju blage veze.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Koji je komentar Astar podružnice na ovo Empty Re: Koji je komentar Astar podružnice na ovo

Post by catabbath 3/4/2019, 23:56

To je onaj retard i njegova cura narkomanka iz Srbije šta su zaklali onog psića

_________________
Koji je komentar Astar podružnice na ovo Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Koji je komentar Astar podružnice na ovo Empty Re: Koji je komentar Astar podružnice na ovo

Post by RayMabus 4/4/2019, 00:01

סמאל wrote:Cefozote spominjem zato što spadaju u istu sferu kao i Astari,samo na dijametralno suprotnoj poziciji.Čak su i u drevnom Sumeru najokrutnije kažnjavali svaki pukušaj komunikacije s istim,te su nespominjanjem i zaboravom,mislili da mogu izbrisati svaki trag na njih.
Nikad čuja. Diametralno od Ashtar komande. Hmmm.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Koji je komentar Astar podružnice na ovo Empty Re: Koji je komentar Astar podružnice na ovo

Post by IL Risorto 4/4/2019, 00:08

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
Evo sad san pročita na internetu. Ne zanimaju me te gluposti. Debilizam.
Pa ne vjerujem da ćeš na internetu pronaći puno o njima(zapravo,mislim ništa).Jedino možda možeš nešto o njihovim obožavateljima,koji takođe nemaju puno informacija,izuzev onih koje su dobili.
Ti kao Astarovac,trebao bi bit upućen o svim svjesnostima a svjesnost ne mora bit isključivo postojana kao tijelo i duh,jer u kauzalnom i akauzalnom svemiru,ima mnogo oblika postojanosti.
Nebavin se kretenima i kretenizmom posebno šta je obrazac uvijek isti : nešto si umisle onda prizivaju zle duhove i taj film. Šta se tu ima proučavat ? To je debilizam.
O,ima se tu proučavat i više nego što misliš.Ta jednostrana podjela na dobro-zlo,anđele-demone,zapravo je komična,jer nisu tu samo dvije strane u sukobu.Ima tu puno više igrača,te od loši uvijek ima gorih.
Pa ok to al nebavin se kretenima koji nešto sebi umisle i onda prizivaju neke mračne sile , kuac palac ovo ono.

Znam sve više manje o mračnim silama samo me nezanimaju kreteni koji misle da nešto znaju a nemaju blage veze.
Dobro,pusti to,zanemari to što se dječica igraju koje kakvih rituala,eto,čak ne moramo niti imenovat,ali pošto inače pratiš sve gopolitičke tendencije,jeli ti misliš da je to čista koincidencija,i jeli znaš pravi razlog interesovanja tih entiteta za ovu ravan ?
Za njih je Zemlja kao planet,jednak kao i svaki drugi,ali ima nešto drugo što ih privlači,te što im je potrebno za njihovu egzistenciju.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Koji je komentar Astar podružnice na ovo Empty Re: Koji je komentar Astar podružnice na ovo

Post by IL Risorto 4/4/2019, 00:11

catabbath wrote:To je onaj retard i njegova cura narkomanka iz Srbije šta su zaklali onog psića
Da,kreteni,čak niti pravilno ne znaju izgovorit,no bez obzira na taj gnjusan čin sa psićom,oni zapravo osim duševne poremećenosti,nisu nikakva duga prijetnja,međutim,ono što je mnogo gore,institucionalizirana i prikrivena prijetnja.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Koji je komentar Astar podružnice na ovo Empty Re: Koji je komentar Astar podružnice na ovo

Post by RayMabus 4/4/2019, 00:21

Jeli znam pravi razlog zanimanja diametralno suprotno od Ashtar komande za fizičku ravan i ovu planetu ?

Znam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Koji je komentar Astar podružnice na ovo Empty Re: Koji je komentar Astar podružnice na ovo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum