ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žene i benzinska pumpa , djelatnica završila na bolovanju nakon šta se zeru zajebala

Go down

Žene i benzinska pumpa , djelatnica završila na bolovanju nakon šta se zeru zajebala Empty Žene i benzinska pumpa , djelatnica završila na bolovanju nakon šta se zeru zajebala

Post by RayMabus 3/4/2019, 14:28

Ja san deset godina radija na pumpi , miljon tih cisterni prikapća , sto puta provjeri ako nisi siguran , nikad problema nisan ima jer znan šta je bitno i kako se radi posal :: il ga radi ili nemoj.

I onda on meni lagano žene na pumpu i ja diga sidro.


https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/596922/vise-od-stotinu-vozaca-prijavilo-stetu-zbog-krivog-goriva-na-benzinskoj-postaji-ine-neki-su-pokusali-varati-djelatnica-koja-je-ulila-dizel-umjesto-benzina-zavrsila-na-bolovanju

Eto ti pa radite , sad guštaj kad je usrala više od sto auta a vijest danima puni novinske stupce.

To ti se kaže : Ako neš platit likara platit ćeš kurbu

Ajmo emanicipacija i izjednačavanje žene i muškarca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Žene i benzinska pumpa , djelatnica završila na bolovanju nakon šta se zeru zajebala Empty Re: Žene i benzinska pumpa , djelatnica završila na bolovanju nakon šta se zeru zajebala

Post by RayMabus 3/4/2019, 14:39

Ajde biži , kapitalista da nebi diga 500 kuna plaću dovodi njih , sve je to fino krasno .....samo nije benzinska postaja samo ona kasa di se naplaćuje.

Pa njih 70% ženski šta je došlo radit kod mene nije znalo šta je disel a šta benzin pa san in mora ja objašnjavat

Eto ti sad zapošljaji to.

Usrala sto auta a znaš šta je to ulit disel u benzinca ? Moš bacit auto , moraš cili motor rastavit. Ako uliješ benzin u disel pa voziš malo pa stane , zoveš vučnu službu , isekaš gorivo , uliješ disel i onda ga malo ispušeš i to je to a ovo nemoš kad uliješ disel u benzinca pa onda voziš dok auto nezaštopa ubrzo i onda je gotov jer je disel šporak i gušći i moraš cili motor rastavit na dijelove i sve očistit ručno. Ono moš ga bacit a čišćenje toga tako to su cifre boli glava. Nije jeftino uopće. Kompletni servis moraš napravit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Žene i benzinska pumpa , djelatnica završila na bolovanju nakon šta se zeru zajebala Empty Re: Žene i benzinska pumpa , djelatnica završila na bolovanju nakon šta se zeru zajebala

Post by Guest 3/4/2019, 14:45

i onda se uvrijede kaod im kazes da su glupe guske...obavezno pogledati..!!! lol! lol!
lol!

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene i benzinska pumpa , djelatnica završila na bolovanju nakon šta se zeru zajebala Empty Re: Žene i benzinska pumpa , djelatnica završila na bolovanju nakon šta se zeru zajebala

Post by RayMabus 3/4/2019, 14:51

Nisu one glupe nego taj koji ih dovodi meni na benzinsku pumpu.

Aj ima njih 30% znaju šta je disel a šta benzin , kuže nešto cura a onda imaš ovih 70% , to ti kurca nekuže i onda radiš s njon u smjeni moraš i svoj posal radit , ideš joj nešto objasnit nemože joj uopće doć do mozga , sto puta moš objašnjavat , ma kaki nema šanse , blokirano unutra , ona u svom svijetu , ona misli da radi u Konzuma na kasi i prodaje čačkalice , šta nju brige za sve ostalo , jebe se nju.

I onda neće da digne plaću , dovodi mi njih , moraš se nervirat , radit svoj i tuđi posal , ma puka san na kraju , sve posla u tri pizde materine , razvalija cilu pumpu , stari mi bija nešto bolestan pa me to još više ubilo u pojam.

Svak te živ jebe na toj pumpi i onda ti još dovede ženske ono a njih 70% nezna uopće šta je disel a šta benzin , nikad čule ono.

Ma katastrofa. Kad nešto zapne moraš ti , neće ti ona ništa , to nije njen posal. Nego čiji je ? Moj jel.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Žene i benzinska pumpa , djelatnica završila na bolovanju nakon šta se zeru zajebala Empty Re: Žene i benzinska pumpa , djelatnica završila na bolovanju nakon šta se zeru zajebala

Post by RayMabus 3/4/2019, 14:58

To su ti cisterne od 33 tisuće litara i to kad uliješ u tank a nije to gorivo tj izmišaš tako benzin i dizel.....litra ti je deset kuna a cisterna ima 33 tisuće litara i još ti doli u tanku bude kapacitet od pedeset tisuća al onda bude oko deset tisuća litara pa se tank puni....to ti je 40 tisuća litara puta deset kuna pa računaj.

Sad to moraju vozit na separaciju da spase šta se spasit da.

Usrala sto auta tutto kompleto.

Napravila negativnu reklamu pumpi.

Plus period dok je bila zatvorena pa šteta od pada prometa.

A eto ti sad na žene i benzinska pumpa.

Zovi čovika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Žene i benzinska pumpa , djelatnica završila na bolovanju nakon šta se zeru zajebala Empty Re: Žene i benzinska pumpa , djelatnica završila na bolovanju nakon šta se zeru zajebala

Post by Guest 3/4/2019, 15:01

RayMabus wrote:To su ti cisterne od 33 tisuće litara i to kad uliješ u tank a nije to gorivo tj izmišaš tako benzin i dizel.....litra ti je deset kuna a cisterna ima 33 tisuće litara i još ti doli u tanku bude kapacitet od pedeset tisuća al onda bude oko deset tisuća litara pa se tank puni....to ti je 40 tisuća litara puta deset kuna pa računaj.

Sad to moraju vozit na separaciju da spase šta se spasit da.

Usrala sto auta tutto kompleto.

Napravila negativnu reklamu pumpi.

Plus period dok je bila zatvorena pa šteta od pada prometa.

A eto ti sad na žene i benzinska pumpa.

Zovi čovika.

rekoh...guska.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene i benzinska pumpa , djelatnica završila na bolovanju nakon šta se zeru zajebala Empty Re: Žene i benzinska pumpa , djelatnica završila na bolovanju nakon šta se zeru zajebala

Post by RayMabus 3/4/2019, 15:04

Zovi Čovika

Žene i benzinska pumpa , djelatnica završila na bolovanju nakon šta se zeru zajebala T403687647-b1334742200_s400

Eto ti sad ženske ( da neplatiš čovika kako triba ) i benzinska pumpa

Zovi čovika.

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/nezaposlenost-u-hrvatskoj-u-veljaci-jos-dublje-ispod-prosjeka-eurozone-20190401

7,5% nezaposlenost u Hrvatskoj

Zovi Čovika
( Plati Čovika )
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Žene i benzinska pumpa , djelatnica završila na bolovanju nakon šta se zeru zajebala Empty Re: Žene i benzinska pumpa , djelatnica završila na bolovanju nakon šta se zeru zajebala

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum