ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRABAR-KITAROVIĆ 'Nepodnošljivi seksizam je da mediji pišu o mom odijevanju, frizuri, dijeti...'

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

GRABAR-KITAROVIĆ 'Nepodnošljivi seksizam je da mediji pišu o mom odijevanju, frizuri, dijeti...' - Page 4 Empty Re: GRABAR-KITAROVIĆ 'Nepodnošljivi seksizam je da mediji pišu o mom odijevanju, frizuri, dijeti...'

Post by vili40 4/4/2019, 14:13

prckov wrote:
vili40 wrote:
prckov wrote:da
a zacudo u tome prednjace ove muske tetkice I pizdohani
sasrali se baveci zeninim izgledom 
ovdje nikad nisam vidio niti jedan upis muskog na temu izgleda neke politicarke
a u HR se muske pizdave seljacine rasrale ko da nema sutra
ajde ne seri kvake,ženska se sama potrudila za to što joj se događa,sad su joj krivi drugi
cuj u ljakana price
to ti se moja tetkice zove krivit zrtvu
kuis
 to je ona sama trazila, pa joj on na te silne zahtjeve udovoljio jer je dobar coek a ne pickasti seljober koji ko pesko gleda sta joj stoji a sta ne. 
Kako je to ona trazila bas me zanima, 
recimo meni se Pusicka nikad nije dopadala kao politicarka niti njeni stavovi, a bome ni izgled 
pa nikad nisam komentiro njen fizicki izgled
par puta je prozvo za bijele carape, tek toliko da ukazem na to kakav mentalni sklop obnasa tu funkciju koju vec obnasa, i to je sve pogotovo nisam niti jednu zenu orkestrirano i udruzeno sa ostalim pizdama ismijavo za izgled, kao sto su ovdje na forumu neki
 a siguran sam da su sve te muske pickice starije od tlinest godina kad im se to vise ne more tolerirat
a najsmjesnije je sto zena u stvari dobro izgleda, pa sam jedino mogo zakljucit da ste jalne pizdave seljacine ili ruzni gabori, sto je vec za zaljenje  :D
slušaj bosanac,jesam li ja visio po gelenderima i upadao u muške svlačionice pa tamo sisama davio mladiće?Jel ja naručim novinare pa šetam tržnicom i radim budalu iz sebe?Ja mijenjam kompletiće po pet puta na dan i glumim princezu itd.itd.Ali što me briga,nek zamoli anemičnog da joj promijeni savjetnike ili jednostavnije nek promijeni sama sebe.Dojadila je i bogu i vragu.

vili40

Posts : 10718
2015-08-02


Back to top Go down

GRABAR-KITAROVIĆ 'Nepodnošljivi seksizam je da mediji pišu o mom odijevanju, frizuri, dijeti...' - Page 4 Empty Re: GRABAR-KITAROVIĆ 'Nepodnošljivi seksizam je da mediji pišu o mom odijevanju, frizuri, dijeti...'

Post by prckov 4/4/2019, 14:23

vili40 wrote:
prckov wrote:
vili40 wrote:
prckov wrote:da
a zacudo u tome prednjace ove muske tetkice I pizdohani
sasrali se baveci zeninim izgledom 
ovdje nikad nisam vidio niti jedan upis muskog na temu izgleda neke politicarke
a u HR se muske pizdave seljacine rasrale ko da nema sutra
ajde ne seri kvake,ženska se sama potrudila za to što joj se događa,sad su joj krivi drugi
cuj u ljakana price
to ti se moja tetkice zove krivit zrtvu
kuis
 to je ona sama trazila, pa joj on na te silne zahtjeve udovoljio jer je dobar coek a ne pickasti seljober koji ko pesko gleda sta joj stoji a sta ne. 
Kako je to ona trazila bas me zanima, 
recimo meni se Pusicka nikad nije dopadala kao politicarka niti njeni stavovi, a bome ni izgled 
pa nikad nisam komentiro njen fizicki izgled
par puta je prozvo za bijele carape, tek toliko da ukazem na to kakav mentalni sklop obnasa tu funkciju koju vec obnasa, i to je sve pogotovo nisam niti jednu zenu orkestrirano i udruzeno sa ostalim pizdama ismijavo za izgled, kao sto su ovdje na forumu neki
 a siguran sam da su sve te muske pickice starije od tlinest godina kad im se to vise ne more tolerirat
a najsmjesnije je sto zena u stvari dobro izgleda, pa sam jedino mogo zakljucit da ste jalne pizdave seljacine ili ruzni gabori, sto je vec za zaljenje  :D
slušaj bosanac,jesam li ja visio po gelenderima i upadao u muške svlačionice pa tamo sisama davio mladiće?Jel ja naručim novinare pa šetam tržnicom i radim budalu iz sebe?Ja mijenjam kompletiće po pet puta na dan i glumim princezu itd.itd.Ali što me briga,nek zamoli anemičnog da joj promijeni savjetnike ili jednostavnije nek promijeni sama sebe.Dojadila je i bogu i vragu.
usudila se i oblacit
ma nemrem bilivit
zensko pa se jos I oblaci, pa di to ima
ulazila u svlacionicu,
 jebote strahote
sta cemo sad, sta ti savjetujes hrvate da joj uradimo
ocemo je bicevat na trgu ili cemo joj komentirat kilazu I odjecu :D 
ja sam uglavom komentiro ove na forumu sto su se raspickili ko kakve ljakanske pederuse o njenom izgledu
ne o tome kako kvalitetno obavlja svoj poso, kuis
a naravno I ljevicarske medije koji su ono protiv seksizma kolko se sjecam
jesul ono oni ti beskompromisni borci protiv seksizma I prava zena, nesto sam zaboravan posto
jesul ono oni bili za istambulsku il ja
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

GRABAR-KITAROVIĆ 'Nepodnošljivi seksizam je da mediji pišu o mom odijevanju, frizuri, dijeti...' - Page 4 Empty Re: GRABAR-KITAROVIĆ 'Nepodnošljivi seksizam je da mediji pišu o mom odijevanju, frizuri, dijeti...'

Post by immortal 4/4/2019, 20:35

prckov wrote:
vili40 wrote:
prckov wrote:
vili40 wrote:
prckov wrote:da
a zacudo u tome prednjace ove muske tetkice I pizdohani
sasrali se baveci zeninim izgledom 
ovdje nikad nisam vidio niti jedan upis muskog na temu izgleda neke politicarke
a u HR se muske pizdave seljacine rasrale ko da nema sutra
ajde ne seri kvake,ženska se sama potrudila za to što joj se događa,sad su joj krivi drugi
cuj u ljakana price
to ti se moja tetkice zove krivit zrtvu
kuis
 to je ona sama trazila, pa joj on na te silne zahtjeve udovoljio jer je dobar coek a ne pickasti seljober koji ko pesko gleda sta joj stoji a sta ne. 
Kako je to ona trazila bas me zanima, 
recimo meni se Pusicka nikad nije dopadala kao politicarka niti njeni stavovi, a bome ni izgled 
pa nikad nisam komentiro njen fizicki izgled
par puta je prozvo za bijele carape, tek toliko da ukazem na to kakav mentalni sklop obnasa tu funkciju koju vec obnasa, i to je sve pogotovo nisam niti jednu zenu orkestrirano i udruzeno sa ostalim pizdama ismijavo za izgled, kao sto su ovdje na forumu neki
 a siguran sam da su sve te muske pickice starije od tlinest godina kad im se to vise ne more tolerirat
a najsmjesnije je sto zena u stvari dobro izgleda, pa sam jedino mogo zakljucit da ste jalne pizdave seljacine ili ruzni gabori, sto je vec za zaljenje  :D
slušaj bosanac,jesam li ja visio po gelenderima i upadao u muške svlačionice pa tamo sisama davio mladiće?Jel ja naručim novinare pa šetam tržnicom i radim budalu iz sebe?Ja mijenjam kompletiće po pet puta na dan i glumim princezu itd.itd.Ali što me briga,nek zamoli anemičnog da joj promijeni savjetnike ili jednostavnije nek promijeni sama sebe.Dojadila je i bogu i vragu.
usudila se i oblacit
ma nemrem bilivit
zensko pa se jos I oblaci, pa di to ima
ulazila u svlacionicu,
 jebote strahote
sta cemo sad, sta ti savjetujes hrvate da joj uradimo
ocemo je bicevat na trgu ili cemo joj komentirat kilazu I odjecu :D 
ja sam uglavom komentiro ove na forumu sto su se raspickili ko kakve ljakanske pederuse o njenom izgledu
ne o tome kako kvalitetno obavlja svoj poso, kuis
a naravno I ljevicarske medije koji su ono protiv seksizma kolko se sjecam
jesul ono oni ti beskompromisni borci protiv seksizma I prava zena, nesto sam zaboravan posto
jesul ono oni bili za istambulsku il ja
vili je dobro reko,
istambulska je namještena,
kvaliteta rada ??? kvalitetu najbolje pokazuje progon Hrvata
immortal
immortal

Female
Posts : 23137
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

GRABAR-KITAROVIĆ 'Nepodnošljivi seksizam je da mediji pišu o mom odijevanju, frizuri, dijeti...' - Page 4 Empty Re: GRABAR-KITAROVIĆ 'Nepodnošljivi seksizam je da mediji pišu o mom odijevanju, frizuri, dijeti...'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum