ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Venecuela: Ameri gledaju, ne veruju...

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

Venecuela: Ameri gledaju, ne veruju... - Page 11 Empty Re: Venecuela: Ameri gledaju, ne veruju...

Post by AlfaOmega 23/11/2019, 17:41

Razlog je to što se stanovništvo Venecuele masovno pojelo od gladi, pa i ni ima ko protestirati, samo nekoliko stotina njih koji su preživili.

AlfaOmega

Posts : 10276
2015-09-11


Back to top Go down

Venecuela: Ameri gledaju, ne veruju... - Page 11 Empty Re: Venecuela: Ameri gledaju, ne veruju...

Post by Eroo 24/11/2019, 03:06

Serbinho-3 wrote:
https://www.kurir.rs/planeta/3229993/posle-rusa-u-venecuelu-stigli-i-oni-evo-zasto-maduro-moze-mirno-da-spava-sad-odmah-demantovale-planove-za-invaziju-video
"Mada su SAD objavile da ne nameravaju da napadnu Venecuelu, pogotovo jer je u toj zemlji aktiviran sistem S-300, moguće je očekivati dolazak mnogo više vojnika Rusije i Kine".

Jel Asad laže kad prije par dana kaže da im je rezultat u Siriji nula i da idu nabavljat u kini PZO?
S-300 odpisan prije nego je i jedan avion oborio.
Eroo
Eroo

Posts : 74919
2016-07-22


Back to top Go down

Venecuela: Ameri gledaju, ne veruju... - Page 11 Empty Re: Venecuela: Ameri gledaju, ne veruju...

Post by Ringo10 24/11/2019, 04:01

Leviathan2 wrote:
marcellus wrote:volim kad se ovi antiamerikanci izautaju kao obični nacisti i pobornici diktatura
dis vecijeh nacista i dikttora od amerikanaca
Ne sekiraj se radi marcelusa, tip je retardirani kreten.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Venecuela: Ameri gledaju, ne veruju... - Page 11 Empty Re: Venecuela: Ameri gledaju, ne veruju...

Post by Eroo 24/11/2019, 04:44

Ringo10 wrote:
Leviathan2 wrote:
marcellus wrote:volim kad se ovi antiamerikanci izautaju kao obični nacisti i pobornici diktatura
dis vecijeh nacista i dikttora od amerikanaca
Ne sekiraj se radi marcelusa, tip je retardirani kreten.

Đes bosno, ša mai? :)
Eroo
Eroo

Posts : 74919
2016-07-22


Back to top Go down

Venecuela: Ameri gledaju, ne veruju... - Page 11 Empty Re: Venecuela: Ameri gledaju, ne veruju...

Post by Eroo 24/11/2019, 04:50

Leviathan2 wrote:
marcellus wrote:
Leviathan2 wrote:
marcellus wrote:
mutava baštarda wrote:
Madurova policija štiti Guaida od građana... Falio rođo četvrti. iša u četvrt za bogate, a doša među sirotinju...

guaido je izabran, maduro je morao varati da bi bio izabran

bogatih u venezueli nema osim vrha chavističke partije

sirotinja odavno prosvjeduje protiv madura
izabran od koga
pa jebote, ti nis bas normalan
gvajdo je clan parlamenta i nije se uopce kandidirao za predsjednicku funkciju, drugi kandidat casilas je izgubio a on je vec dugo opozicija i chavezu i maduru,
cak se i casilas pere od gvajda koji je pozvao vojnu intervenciju protiv vlastite zemlje
pa da je i izabran , nakon neceg takvog ga treba streljat
pa zamisli da pernar kojeg ti ne volis pozove rusiju ili kinu da bombardira hrvatsku a sebe proglsi precjednikom,
jel bi ga podrzao

izabran je u parlament i kao predsjednik parlamenta ima pravo preuzet vlast u zemlji

madura je biro ko on sam sebe i vojska ga je birala

jebovas maduro

da je situacija ko u venecueli i da je maduro ovdje na vlasti podržo bi i da ga njonjo smijeni
sad da ti velim ono sto mislim
i pazi, mene boli kurac da li je maduro ili porosenko na vlasti u venezueli
ono, zivo mi puca kurac
ali
svako ko je instaliran od neke druge drzave je izdajnik i kao takvog ga treba streljati po kratkom postupku,  bez suvisne pompe
a gvajdo je ucenik srdje popovica i slicnijeh americkih organizacija specijaliziranih za mjenjanje dravnih vlasti
da li je on bio predsjednik parlamenta ili bilo cega i da je cist, trebao je pokrenut proceduru i krenut iz parlamenta u borbu
a on dobio zeleno svjetlo i samo jedan dan deklarirao ja sam novi precjednik, alo covjece,
za sve mora postojat red
ja ti kazem, ja bih ga streljao ko sugavo pseto
a za krizu u venezueli, osim madura krivi su ameriknci i njihovi puleni
jer ona krizaca je cisto umjetno stvorena a maduro je nesposobon  i to je to
Ako bi Madura (njega i kabinet mu) netko slučajno upucao, tko bi ga legalno zamijenio?
Eroo
Eroo

Posts : 74919
2016-07-22


Back to top Go down

Venecuela: Ameri gledaju, ne veruju... - Page 11 Empty Re: Venecuela: Ameri gledaju, ne veruju...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum