ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU..

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU.. Empty MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU..

Post by Guest 29/3/2019, 16:44

[size=40]Policija ga uhitila i kazneno prijavila zbog silovanja: 'Molila sam ga da prestane, počeo me šamarati...'[/size]

Nogometaš Dinama Iyayi Believe Atiemwen zbog sumnje da je silovao 24-godišnju Velikogoričanku nakon jednog večernjeg izlaska, kazneno je prijavljen te je četvrtak jutro dočekao u pritvoru. Bilo je to nakon što je dao iskaz u policijskoj postaji i nakon što je ispitan u velikogoričkom Državnom odvjetništvu, a nakon svega pušten je da se brani sa slobode jer je procijenjeno da ne postoje elementi za određivanje jednomjesečnog pritvora.

VEZANE VIJESTI



  • [size=14]OSJEČANKA POTVRDILA DA ĆE PODNIJETI KAZNENU PRIJAVU PROTIV DINAMOVCA Druga djevojka koja ga također teško optužuje ispitana u policiji

    [/size]




  • [size=14]MILJENKO JERGOVIĆ: KOLIKO ŽENU VALJA PRETUĆI DA VAS POLICIJA GONI PO SLUŽBENOJ DUŽNOSTI Zar je Ivi Bošnjak trebalo otkinuti glavu ili odsjeći nos?

    [/size]




  • [size=14]DINAMOVAC KOJEG JE OSJEČANKA OPTUŽILA ZA NASILJE ISPITAN NA POLICIJI 'Bio je na obavijesnom razgovoru, nije osumnjičen niti prijavljen za bilo što'

    [/size]




  • [size=14]OSJEČANKA KOJA JE OPTUŽILA DINAMOVCA PROGOVORILA ZA JUTARNJI 'Kad sam rekla da ću zvati policiju, uzvratio je: Ti ne znaš tko sam ja, igrač Dinama'

    [/size]



Nigerijski igrač završio je pod lupom kriminalista nakon što ga je prvo javno prokazala kao nasilnika bivša djevojka, Osječanka Iva Bošnjak. I dok je ona protiv nogometaša na kraju mogla podnijeti jedino privatnu tužbu, odmah nakon nje jedna Velikogoričanka je nogometaša prokazala, pak, kao silovatelja.
Kako je potresno ispričala u emisiji RTL-a, kobnu večer sa 9. na 10. veljače prvo je s Nigerijcem provela u noćnom klubu. Na putu prema kući, povezli su usput Atijenove prijatelje Obanora iz Nigerije i Anesa iz Bosne, igrače kluba Rudeš. Nakon toga su otišli u Atiemwenov stan. Do tad su bili već mjesec dana u vezi, a on je, kako se kasnije ispostavilo, paralelno s njom održavao vezu i s Ivom Bošnjak.

- Prvo me primio za ruke i pokušao svući. Molila sam ga da prestane ali prestajao nije. Počeo me šamarati, ja sam počela vrištati. Nijedna žena ne bi trebala proživjeti to što sam ja proživjela. Osjećala sam se jadno i poniženo. Nisam mogla vjerovati da se išta tako može uopće desit'. Nisam vjerovala da ima takvu namjeru – ispričala je Velikogoričanka za RTL. Ustvrdila je pritom kako je u stanu bilo još troje ljudi ali nitko od prisutnih na njezine vriskove nije reagirao. Na kraju je pobjegla u kupaonicu, a Nigerijac je u međuvremenu zaspao.
Za razliku od Ive Bošnjak koja je na Instagramu odmah objavila ozljede tvrdeći da ju je Atiemwen fizički napao, Velikogoričanka je tek s odmakom od mjesec dana, vidjevši Ivine optužbe, odlučila progovoriti, ali anonimno u strahu od osude.
Na upit zašto sve to nije prijavila ranije policiji dodala je da ne želi biti predmet javnog linča i vrijeđanja. Strahovala je kako joj nitko neće vjerovati jer je “mentalitet naših ljudi takav da je žensko uvijek krivo.” Ujedno je potvrdila da je i njoj, baš kao i Ivi Nigerijac naglasio: “Ja sam iz Dinama, ja sam velik igrač, mogu što god hoću.”
- Imam tri sestre i majku i znam se ophoditi prema ženama! One mi nikad ne bi oprostile da sam digao ruku na drugu ženu, poručio je Atiemwen nakon prvih optužbi na nasilje.
Iz PU zagrebačke nam je potvrđeno da su proveli kriminalističko istraživanje nad 23-godišnjim nigerijskim državljaninom zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela silovanja.
- Po dovršenom kriminalističkom istraživanju osumnjičeni 23-godišnjak je predan pritvorskom nadzorniku, a kaznena prijava je dostavljena nadležnom državnom odvjetništvu. Obzirom da se radi o kaznenom djelu protiv spolne slobode, a sve u svrhu zaštite prava i dostojanstva žrtve odnosno sekundarne viktimizacije, nismo u mogućnosti iznositi detalje iz upita – poručili su nam iz zagrebačke policije.
- Možemo potvrditi kako se naš igrač Atiemwen u srijedu odazvao na obavijesni razgovor nakon čega je zadržan od strane pritvorskog nadzornika. Tijekom današnjeg dana su nadležna pravosudna tijela odlučila kako nema potrebe za daljnjim pritvorom te su ga pustili da se brani sa slobode, poručili su iz Dinama na upit Hine.
Iz redova hrvatskog prvaka još jednom su naglasili kako klub ima nultu stopu tolerancije na svaki oblik nasilja.
- GNK Dinamo još jednom naglašava nultu stopu tolerancije na svaki oblik nasilja. Klub će i dalje pratiti postupanje nadležnih tijela i postupiti u skladu s utvrđenim činjenicama, vodeći se pri tome pravnim institutom presumpcije nevinosti, naglasili su iz Maksimira.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/nogometas-dinama-zavrsio-u-pritvoru-policija-ga-uhitila-i-kazneno-prijavila-zbog-silovanja-molila-sam-ga-da-prestane-poceo-me-samarati/8664698/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU.. Empty Re: MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU..

Post by Guest 29/3/2019, 16:44

MAIMUN...


MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU.. Iyayi%20Atiemwen
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU.. Empty Re: MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU..

Post by immortal 29/3/2019, 16:56

pismejker wrote:MAIMUN...


:tu   MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU.. 1f602
immortal
immortal

Female
Posts : 23176
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU.. Empty Re: MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU..

Post by crvenkasti 29/3/2019, 16:57

pismejker wrote:Ustvrdila je pritom kako je u stanu bilo još troje ljudi ali nitko od prisutnih na njezine vriskove nije reagirao.

Na kraju je pobjegla u kupaonicu, a Nigerijac je u međuvremenu zaspao.

Ovo ni najgluplji policajac ne bi povjerovao.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28797
2014-04-17


Back to top Go down

MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU.. Empty Re: MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU..

Post by immortal 29/3/2019, 17:07

misliš da izmišljaju

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23176
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU.. Empty Re: MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU..

Post by Maggie19 29/3/2019, 17:08

crvenkasti wrote:
pismejker wrote:Ustvrdila je pritom kako je u stanu bilo još troje ljudi ali nitko od prisutnih na njezine vriskove nije reagirao.

Na kraju je pobjegla u kupaonicu, a Nigerijac je u međuvremenu zaspao.

Ovo ni najgluplji policajac ne bi povjerovao.
ne bi trebao.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU.. Empty Re: MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU..

Post by Guest 29/3/2019, 17:47

Derala se sigurno jer je pokusao okinut na brazaka ...jebga neiskusan ,,misli da je to kao kod crnkinja ..uvijek podmazate:::)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU.. Empty Re: MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU..

Post by kaya 29/3/2019, 18:02

Lazu, jedna i druga. Dogovorile su se se. Trebalo bi ih optuziti za lazno prijavljivanje. 

“ Do tad su bili već mjesec dana u vezi, a on je, kako se kasnije ispostavilo, paralelno s njom održavao vezu i s Ivom Bošnjak.”
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU.. Empty Re: MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU..

Post by Guest 29/3/2019, 19:58

kaya wrote:Lazu, jedna i druga. Dogovorile su se se. Trebalo bi ih optuziti za lazno prijavljivanje. 

“ Do tad su bili već mjesec dana u vezi, a on je, kako se kasnije ispostavilo, paralelno s njom održavao vezu i s Ivom Bošnjak.”

Malo ti previse sigurno tvrdis da lazu cure..mislim moguce,ali .... u silovanje spada i nasilni seks unutar veze i braka..sad primjer imas decka,sve med i mlijeko,a onda saznas da se paralelno driftači sa nekom drugom curo..ljuta odbijes seks,a on te prisili,i jos primjer par puta te trisne preko face...to je silovanje...nema veze sto si s njim u vezi... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU.. Empty Re: MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU..

Post by Guest 29/3/2019, 20:07

Mene zanima jedan interesantan detalj...kako dosad nije bilo silovanja od strane nogometasa ,odnosno u tom miljeu nogometas-manekenka(bljuv..!!!  :blj)
zasto domaci decki nikad nisu bili optuzeni za silovanje...
cinjenica,da su decki bili pristojni i ako je cura rekla NE,to je bilo i prihvaceno..Camuge,odnosno MAIMUNI ne prihvacaju zensko odbijanje..njima su cure samo bičezi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU.. Empty Re: MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU..

Post by IL Risorto 29/3/2019, 23:16

crvenkasti wrote:
pismejker wrote:Ustvrdila je pritom kako je u stanu bilo još troje ljudi ali nitko od prisutnih na njezine vriskove nije reagirao.

Na kraju je pobjegla u kupaonicu, a Nigerijac je u međuvremenu zaspao.

Ovo ni najgluplji policajac ne bi povjerovao.
A možda nisu reagirali,jer su pretpostavili kako crnčuga ima batinu do koljena,te je logično da ženska vrišti,te nisu pomislili kako je to vrštanje radi silovanja,već radi ekstaze,uzbuđenja.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU.. Empty Re: MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU..

Post by Ringo10 30/3/2019, 05:00

A sta je ona uopce trazila tu sa tim majmunom. Isla u taj stan, zasto. Da igraju COVJECE NE LJUTI SE.

Dromfulja sta je trazila to je i dobila ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU.. Empty Re: MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU..

Post by Regoč 30/3/2019, 08:28

Htjel ju je silovati pa je zaspal? Dajte, najte!

_________________
MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU.. Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU.. Empty Re: MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU..

Post by prckov 30/3/2019, 08:51

Ringo10 wrote:A sta je ona uopce trazila tu sa tim majmunom. Isla u taj stan, zasto.
vako odoka po mojoj slobodnoj procjeni,
ja mislim da je ona isla vidit da joj nije ispala nausnica u njegovom stanu a koju vec danima sasvim bezuspjesno trazi, (ili prsten ili slika od prababe za koju je bila vrlo vezana i koju je jako voljela)
onda je on na nesrecu kad su ulazili u stan na kalendaru koji je visio na zidu vidio pise sjecanj, i onda ga to slovo S sa Sjecanj asociralo na nesto
ali nije odmah mogo da se sjeti na sta, i konacno nakon dugog razmisljanja sjetio se, to slovo  S ga asociralo je ga na S-ilovanje
I onda je skocio je na nju 
onda je ona pocela vristat
tako je bilo
sad samo treba njega strpat u prdekanu a curkama da plati masnu odstetu
a curke nek feministicama prijave da osim ovog silvanja su dozivile I prezivile jos dvadeset silovanja koje one nece prijavit, da se statistika od 20 neprijavljenih na jedno prijavljeno silovanje ne pobrka

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34137
2014-04-19


Back to top Go down

MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU.. Empty Re: MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU..

Post by T. 30/3/2019, 09:03

Na tih 20 neprijavljenih ide još barem toliko silovanja mišlju ...
Jer je općepoznato je da su muškarci skloni pomisliti 'je*at ću te kad-tad' a misli su uperene prema osobi suprotnog spola...

_________________
MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU.. Unname11
T.
T.

Posts : 17137
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU.. Empty Re: MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU..

Post by Guest 30/3/2019, 09:05

T. wrote:Na tih 20 neprijavljenih ide još barem toliko silovanja mišlju ...
Jer je općepoznato je da su muškarci skloni pomisliti 'je*at ću te kad-tad' a misli su uperene prema osobi suprotnog spola...

Slijedeći zahtjev je, dakle, osnivanje misaone policije. Ah, koji je prorok bio taj Orwell...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU.. Empty Re: MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU..

Post by prckov 30/3/2019, 09:12

T. wrote:Na tih 20 neprijavljenih ide još barem toliko silovanja mišlju ...
Jer je općepoznato je da su muškarci skloni pomisliti 'je*at ću te kad-tad' a misli su uperene prema osobi suprotnog spola...
pa imaju to feministice vec nesto slicno
cak I fensi naziv imaju za taj nesvjesni seksizam I opresiju I zenomrsstvo - internalized misogyny, sexism itd
sad samo treba I silovanje ubacit u formulu I eto ga na
prckov
prckov

Posts : 34137
2014-04-19


Back to top Go down

MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU.. Empty Re: MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU..

Post by kaya 30/3/2019, 09:27

Ona je s njim bila u vezi ako ste bolje procitali, medutim u vezi s njim bila je i ona iz osijeka koja je dolazila u zagreb kod njega. Nakon sto se trokut razotkrio prva je prijavila da ju je istukao i pokazala malu modricu na ruci sto je policija odbacila i rekla da ga privatno tuzi a druga je nakon mjesec dana prijavila pokusaj silovanja, pokusaj jer je ovaj zaspao :). 
Tu je svakom jasno o cemu se radi, svadale su se s njim oko toga s kojom ce biti . Kako je koja izvisila isla ga je prijaviti. Sto bas njega a ne nekog naseg pita se sveto, pa iz razloga jer je stranac, crnac i misle da je ranjiviji pred pravosudem, da ce ga lakse dokusuriti.
Pokvareno . Da je bijelac ne bi ni naslov bio ovakav , nego - kurva laze da ju je silovao .. otprilike.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU.. Empty Re: MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU..

Post by Regoč 30/3/2019, 09:33

Začudila me Kaja da nije a priori na ženskoj strani. Ugodno iznenađenje!

_________________
MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU.. Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU.. Empty Re: MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU..

Post by Guest 30/3/2019, 09:36

kaya wrote:Ona je s njim bila u vezi ako ste bolje procitali, medutim u vezi s njim bila je i ona iz osijeka koja je dolazila u zagreb kod njega. Nakon sto se trokut razotkrio prva je prijavila da ju je istukao i pokazala malu modricu na ruci sto je policija odbacila i rekla da ga privatno tuzi a druga je nakon mjesec dana prijavila pokusaj silovanja, pokusaj jer je ovaj zaspao :). 
Tu je svakom jasno o cemu se radi, svadale su se s njim oko toga s kojom ce biti . Kako je koja izvisila isla ga je prijaviti. Sto bas njega a ne nekog naseg pita se sveto, pa iz razloga jer je stranac, crnac i misle da je ranjiviji pred pravosudem, da ce ga lakse dokusuriti.
Pokvareno . Da je bijelac ne bi ni naslov bio ovakav , nego - kurva laze da ju je silovao .. otprilike.
To nije prvi ljubavni trokut, ali ne završi svaki prijavama za silovanje, bez obzira na nasilje koje je prisutno. 
Imaš pravo za stranca i crnca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU.. Empty Re: MAIMUN SILOVAO VELIKOGORIČANKU..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum