ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raspada se multikulturalnost ( emanicipacija ) u Londonu : Izboden nožem ušetao u đamiju , đamija blokirana

Go down

Raspada se multikulturalnost ( emanicipacija ) u Londonu : Izboden nožem ušetao u đamiju , đamija blokirana Empty Raspada se multikulturalnost ( emanicipacija ) u Londonu : Izboden nožem ušetao u đamiju , đamija blokirana

Post by RayMabus 28/3/2019, 23:28

Bože ne znam šta mi je , pale mi se đamije

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/blokirana-dzamija-u-centru-londona-nakon-sto-je-jedan-muskarac-ranjen-nozem/190328146
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Raspada se multikulturalnost ( emanicipacija ) u Londonu : Izboden nožem ušetao u đamiju , đamija blokirana Empty Re: Raspada se multikulturalnost ( emanicipacija ) u Londonu : Izboden nožem ušetao u đamiju , đamija blokirana

Post by RayMabus 28/3/2019, 23:31

Kome nije jasno zašto sam u naslovu teme stavio emanicipacija u zagrade na multikulturanost evo objašnjenja : to van je jedno te isto , emanicipacija slab natalitet pa onda trpaš radnu snagu koja ti fali a to nazoveš multikulturalizmom.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Raspada se multikulturalnost ( emanicipacija ) u Londonu : Izboden nožem ušetao u đamiju , đamija blokirana Empty Re: Raspada se multikulturalnost ( emanicipacija ) u Londonu : Izboden nožem ušetao u đamiju , đamija blokirana

Post by RayMabus 28/3/2019, 23:35

Bande , kriminal , noževi , droga , prostitucija

Jupiiiii

Raspada se multikulturalnost ( emanicipacija ) u Londonu : Izboden nožem ušetao u đamiju , đamija blokirana Gotham_lr_541b7e129bb741.17557771
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Raspada se multikulturalnost ( emanicipacija ) u Londonu : Izboden nožem ušetao u đamiju , đamija blokirana Empty Re: Raspada se multikulturalnost ( emanicipacija ) u Londonu : Izboden nožem ušetao u đamiju , đamija blokirana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum