ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 17 Apr - 0:47

aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
nedavno sam htio uzeti prijateljici knjigu o astrologiji za poklon jer stalno prica o znakovima, i pitali knjiznicarke i listao tih par prijedlog, i stvarno ne znam tko to moze citati, naravno uzeo neki bestselller roman radije..

bilokoja žena

i gnjec :^^

28% žena i 23 % muških

ali, osin ča žene veruju u gluposti više nego muški, tu je elemenat osobnosti, ljubavi, veza, sve redon ženskih stvori.
niko nika ni goto iz kafe i reko, "mislin da ćeš morati staviti veće vide na nosoč od televizije" ili "provjeri lambda sondu". uvika je to nešto ženskasto, tipa "imoš novo prijateljstvo na vidiku", "očekuje te izazov".



koja si ti beštija. ustvari... pitam te koja si ti beštija? ča si nu pogledaj pa jovi baš me zanima.

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 17 Apr - 0:55

Gnječ wrote:
aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
nedavno sam htio uzeti prijateljici knjigu o astrologiji za poklon jer stalno prica o znakovima, i pitali knjiznicarke i listao tih par prijedlog, i stvarno ne znam tko to moze citati, naravno uzeo neki bestselller roman radije..

bilokoja žena

i gnjec :^^

28% žena i 23 % muških

ali, osin ča žene veruju u gluposti više nego muški, tu je elemenat osobnosti, ljubavi, veza, sve redon ženskih stvori.
niko nika ni goto iz kafe i reko, "mislin da ćeš morati staviti veće vide na nosoč od televizije" ili "provjeri lambda sondu". uvika je to nešto ženskasto, tipa "imoš novo prijateljstvo na vidiku", "očekuje te izazov".



koja si ti beštija. ustvari... pitam te koja si ti beštija? ča si nu pogledaj pa jovi baš me zanima.

nojopasnija šorta za ljevičare

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 17 Apr - 1:18

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:

bilokoja žena

i gnjec :^^

28% žena i 23 % muških

ali, osin ča žene veruju u gluposti više nego muški, tu je elemenat osobnosti, ljubavi, veza, sve redon ženskih stvori.
niko nika ni goto iz kafe i reko, "mislin da ćeš morati staviti veće vide na nosoč od televizije" ili "provjeri lambda sondu". uvika je to nešto ženskasto, tipa "imoš novo prijateljstvo na vidiku", "očekuje te izazov".



koja si ti beštija. ustvari... pitam te koja si ti beštija? ča si nu pogledaj pa jovi baš me zanima.

nojopasnija šorta za ljevičare

krpelj trakavičar ili krpeljasta trakavica. u oba slučaja parazit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor Wed 17 Apr - 6:49

violator wrote:Oprostite, pocelo mi se bas jako spavati, a htjela sam jos malo cakulati. Hvala, Gnjec, vidjeh... Ma da mi je doista takvih supermoci vec bih odavno preskocila koju dimenziju...


Noor, vezano uz NLO-e, rodjak mi je nedavno otkrio da je na proputovanju kroz Juznu Ameriku vidio nesto jako cudno iznad satora. Letjelo je jako visoko i kretalo se na cudne nacine (on je to pojasnio kao kretanje "u kutovima", veli i da se u jednom trenu znalo naglo ubtzati. onda samo stati). Definitivno nije satelit.
kazi da mu porucujem...welcome to the club :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor Wed 17 Apr - 6:51

Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:

ja sam kompatibilan sa lozom? psmtr. to mora da je neka tiskarska greška.

jbt. uništit će me te djevice loze.
a možda vagice :)

ja sam prošao cijeli zodiak sve znakove i podznakove nemam pojma više. sa vagicama popizdim jer se puno premišljaju naravno u sebi a ti moraš otkrit što vaga misli i kad vagica osjeti da si joj ulovio misli onda naglo promijeni mišljenje. mislim tako nekako. bio, probao, možemo bit prijatelji ali dalje od toga je danger zone.
sve dalje od prijateljstva je "igra", a tko u takvim igrama ne uziva, jasno da mu je to danger zone :)
a vaga, istina, mijenja strategije na dnevnoj bazi, no uvijek dođe do cilja :)

ma kakve igre to je smaranje igra mačke i miša igra dominacije do besvjesti. ne podnosim to nikako ja sam pragmatičan može igra ali svaka igra ima pravila i granice a kod vage to ne važi nema granica nema pravila. a bogami kod mene ima i pravila i granica nisam ja ničija igračka.
nema smaranja, čar je u finoj mjeri, da bi covjek dobio, mora i dati :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 17 Apr - 9:32

Gnječ wrote:
violator wrote:Oprostite, pocelo mi se bas jako spavati, a htjela sam jos malo cakulati. Hvala, Gnjec, vidjeh... Ma da mi je doista takvih supermoci vec bih odavno preskocila koju dimenziju...



ti si onaj hawk koji ima kapicu na glavi. trebaš je skinut.


Nemam kapice. Ni kljuncic. Ni repic. Ni krilca. Nita.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 17 Apr - 9:35

Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
a možda vagice :)

ja sam prošao cijeli zodiak sve znakove i podznakove nemam pojma više. sa vagicama popizdim jer se puno premišljaju naravno u sebi a ti moraš otkrit što vaga misli i kad vagica osjeti da si joj ulovio misli onda naglo promijeni mišljenje. mislim tako nekako. bio, probao, možemo bit prijatelji ali dalje od toga je danger zone.
sve dalje od prijateljstva je "igra", a tko u takvim igrama ne uziva, jasno da mu je to danger zone :)
a vaga, istina, mijenja strategije na dnevnoj bazi, no uvijek dođe do cilja :)

ma kakve igre to je smaranje igra mačke i miša igra dominacije do besvjesti. ne podnosim to nikako ja sam pragmatičan može igra ali svaka igra ima pravila i granice a kod vage to ne važi nema granica nema pravila. a bogami kod mene ima i pravila i granica nisam ja ničija igračka.
nema smaranja, čar je u finoj mjeri, da bi covjek dobio, mora i dati :)

A Gnjec prava netaknuta djeva. :p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 17 Apr - 9:39

Gnječ wrote:[
I just elaborated on four concepts of how your Celtic zodiac sign is a consummate visionary. There is a distinct a connection between your visionary characteristics, and the extraordinary vision of your sign, the hawk. Did you know hawks have super-sophisticated eyesight? Oh yeah. Their eyes have color receptors that allow hawks to access four types of sight. They have visible range, kinda like our own eyesight. Then they can see polarized light, ultraviolet light, and they can even see magnetic fields! How freaky-keen is that!?! You, my feathered friend share that diverse vision in a symbolic sense. The four phases of your ability gain insight are gifts you share with the hawk and its four-way gift of sight. Pretty nifty, eh? -Thought you might like the symbolic connection.



Ma ne vide samo sokoli magnetska polja...

https://www.google.com/amp/s/www.sciencealert.com/birds-see-magnetic-fields-cryptochrome-cry4-photoreceptor-2018/amp
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 17 Apr - 13:49

Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
a možda vagice :)

ja sam prošao cijeli zodiak sve znakove i podznakove nemam pojma više. sa vagicama popizdim jer se puno premišljaju naravno u sebi a ti moraš otkrit što vaga misli i kad vagica osjeti da si joj ulovio misli onda naglo promijeni mišljenje. mislim tako nekako. bio, probao, možemo bit prijatelji ali dalje od toga je danger zone.
sve dalje od prijateljstva je "igra", a tko u takvim igrama ne uziva, jasno da mu je to danger zone :)
a vaga, istina, mijenja strategije na dnevnoj bazi, no uvijek dođe do cilja :)

ma kakve igre to je smaranje igra mačke i miša igra dominacije do besvjesti. ne podnosim to nikako ja sam pragmatičan može igra ali svaka igra ima pravila i granice a kod vage to ne važi nema granica nema pravila. a bogami kod mene ima i pravila i granica nisam ja ničija igračka.
nema smaranja, čar je u finoj mjeri, da bi covjek dobio, mora i dati :)

ma hajde? što prije moram dati da bi dobio ili moram najprije dobiti da bi dao? kako to ide? isto kao i ona maloumna floskula koju čak popi i šrinkovi furaju "trebaš se prilagoditi" ma nemoj?! jebote kome bi se ja to trebao prilagoditi? i zašto? mogu se prilagoditi jedino vremenskim uvijetima i nikome drugome. da ne bi. čim osjetim da je netko vaga odma mi zvone svi alarmi i hvatam se za pištolj.

to me podsjetilo na 1. maj. to davanje i primanje. družio sam se sa jednom izrazito zgodnom ženom i ona mi predloži da idemo na grah za 1. maj u šumu partizani kuvaju grah i dijele ga džabe. znači ajd dođemo mi stanemo u red dobijemo sledovanje i bočicu vode besplatno. i drugi isto bilo je svjetine pun kurac. nemamo mjesta di jest sve zauzeto pun kurac partizana nađemo dalje neko srušeno stablo sjednemo na deblo i udri. govori ona meni ma je dobar taj grah mljac mljac...Gnječ kako tebi izgleda? ja mljackam mmmm mljac pa dobar je nje loš ono ipak je gratis pa mljac ok je. i tako...ja to pojedem i nije prošlo ma ni desetak minuta meni počme grmit u crijevima. opako grmit. vidim ja da se sprema oluja pa kažem milostivoj khm... znaš ja bih trebao ić do ćenife nešto me bombardira iznutra ko da sam pojeo atomsku bombu. ona meni pa idi evo iza grma tu a ja si mislim di ću iza grma bog te jebo ljudi cirkuliraju ako čučnem doć će neki pjandura i izrigat će se na mene ili popišat me. rekoh odoh ja ipak do ćenife. di je ćenifa? skroz na drugom kraju poljane oko 500 metara daleko meni je to izgledalo daleko ko 5 svjetlosnih godina. nekako se dokopam ćenife i kurac. zauzeto! ja lupam i vičem daj seri brže jebemtiboga ajde čekam tu pun kurac sasrat ću se u mudante porko bog tovar. lik izađe uđem šta se dešavalo unutra i kako izgleda ćenifa neću opisivat. i prođe grmljavina a van ćenife red do groba psuje me svjetina svima je toliko bio dobar grah da su ga se svi odmah htjeli otarasit. a ova moja prijateljica umjesto da mi daje moralnu podršku ona fotićem fotografira ćenifu. eto nije nešto ali je iskreno i istinito.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 17 Apr - 13:59

hahah...dao sam im moje povjerenje a dobio proljev. jel to to?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 17 Apr - 14:13

night sky wrote:....neda mi se sve citati....psovanje? ruzno,ne volim ljude koji bez istog ne mogu.... gnjec mi se cini u dusi dobrica pa preskacem vulkanske erupcije haha.... 


kultni?...mislim da tamo nije bilo normalnih..... kao ludaci na slobodi.....nenormalno u svskom slucaju....stalno je netko nekog klao.....

sori kultasi... :)

da pojasnim i ovo boldano. ja imam oduvijek jak osjećaj intuiciju za pravdu. kad nanjušim nepravdu odmah reagiram i ne stajem dok ne istjeram pravdu i ne kaznim one koji su nepošteni. i tu mi je bitna samo pravda a etika, gramatika, pravopis i sve ostalo mi je nebitno. ja sam u stanju nekom zločincu jebat majku do groba a i ispod groba. ako nekoga psujem onda je sigurno nepošten ili iskorištava i zajebava druge. pa ja ovdje mnoge nikad nisam opsovao ali neke jesam bogami žestoko i još ću dok god ne istjeram pravdu i ne kaznim zločince. sva sreća da je ovo forum pa su te zvijeri zaštićene u reali ne bi ni trepnuli ubio bi ih bez razmišljanja. ali pošto živim u društvu koje je patogeno i psihopatski zlo brzo bi me dotukli jer su u većini. ima ih jako puno jako puno.kriju se iza lijepih fasada ali ja ih nanjušim vrlo precizno i bez greške.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 17 Apr - 14:20

violator wrote:
Gnječ wrote:[
I just elaborated on four concepts of how your Celtic zodiac sign is a consummate visionary. There is a distinct a connection between your visionary characteristics, and the extraordinary vision of your sign, the hawk. Did you know hawks have super-sophisticated eyesight? Oh yeah. Their eyes have color receptors that allow hawks to access four types of sight. They have visible range, kinda like our own eyesight. Then they can see polarized light, ultraviolet light, and they can even see magnetic fields! How freaky-keen is that!?! You, my feathered friend share that diverse vision in a symbolic sense. The four phases of your ability gain insight are gifts you share with the hawk and its four-way gift of sight. Pretty nifty, eh? -Thought you might like the symbolic connection.



Ma ne vide samo sokoli magnetska polja...

https://www.google.com/amp/s/www.sciencealert.com/birds-see-magnetic-fields-cryptochrome-cry4-photoreceptor-2018/amp

da, znam ali ako im staviš mali magnetić na glavu onda im se poremeti vizura i percepcija. dokazano. ali i ljudi vide magnetsko polje Zemlje ne onako bistro kao ptice ali ga vide u par oktava nižem spektru a zove se aurora borealis. aurora nije magnetno polje nego plazma ali ocrtava siluetu magnetnog polja Zemlje.

-------

https://www.ex-iskon-pleme.com/viewtopic.forum?t=33456
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Sun 21 Apr - 1:10

night sky wrote:
kic wrote:
stvarno mi je smijesno gledati komentar dogadjaja prije nego sto se pogleda sam dogadjaj, kao da prvo trazimo sta cemo misliti o necem, pa tek onda idemo se zapravo upoznati s tim.. strah od vlastitog suda?


???? ako su aitori nepoznati naravno da je smijesno.... zna se sto se moze ocekivati, zizek pojefe petersona u jednom zalogaju,puno mocnij u argumentaciji....peyetson voli igre,mastovit ali se izgubi....kao aben, mozda mu je i fizicki slican, glasic etc.... 

zasto bi bilo neobicno cuti st9 drugi misle? prije ili poslije....sve su to samo informacije jer ni zizek ni peyerson nisu svete krave o cijim stavovima ovisi zivot,bili ciji....bar se nadam.....

.. strah? a mozda se bojis da ce necije misljenje utjecati na tvoje?......

prvi pasus ti je vise za ulice, osjecam neku ljutnju tvoju spram mene, jel Neptun izasao iz kuce?

svejedno mi je smijesno i mislim da je to kriv nacin i da bi trebali otvoreno i istrazivacki nastupiti prema samom kanonu materije ako nas zanima, u protivnom ispada kao da trazimo argumente koje cemo upotrijebiti i osluskujemo bilo vecine, a kako je mozda divno otvoreno pristupiti necemu i mozda biti iznenadjen? cinjenicom da se slazes s necim kad cujes i povezes neke stvari..

naravno da Zizek jede svakog, to me podjeca na one neke teme na starom forumu kad su dolazili pisati kak je filozofija pricanje u prazno, a iskusniji su odgovorali da je bas i dosao na njiovo podrucje i da s takvom argumentom u startu gubi..

Zizek moze pricati mjesec dana bez prestanka, obrazovan je i dobar dio ce zvucati smisleno.. ali u startu je stao na krivu stranu
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum