ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

,,Kebab remove'' subkulture art

Page 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Go down

,,Kebab remove'' subkulture art - Page 2 Empty Re: ,,Kebab remove'' subkulture art

Post by crvenkasti 26/3/2019, 11:55

Znači nije samo remove kebab. 

Remove ustaše and kebab.

Mi Hrvati smo još i na prvom mjestu!

crvenkasti

Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

,,Kebab remove'' subkulture art - Page 2 Empty Re: ,,Kebab remove'' subkulture art

Post by Ringo10 26/3/2019, 12:13

Srbi ovako sa ovim gluparijama o kebabima mogu samo dobro najebat i nista drugo.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

,,Kebab remove'' subkulture art - Page 2 Empty Re: ,,Kebab remove'' subkulture art

Post by IL Risorto 26/3/2019, 12:17

crvenkasti wrote:Znači nije samo remove kebab. 

Remove ustaše and kebab.

Mi Hrvati smo još i na prvom mjestu!
Pa je,donekle si upravu.Moglo bi se zvat i ,,Remove Croat''
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

,,Kebab remove'' subkulture art - Page 2 Empty Re: ,,Kebab remove'' subkulture art

Post by Yehudim 26/3/2019, 12:23

סמאל wrote:,,Kebab remove'' subkulture art - Page 2 585

   lol!

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

,,Kebab remove'' subkulture art - Page 2 Empty Re: ,,Kebab remove'' subkulture art

Post by crvenkasti 26/3/2019, 12:24

I kako sad da svijetu objasnimo da mi Hrvati nismo kebab?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

,,Kebab remove'' subkulture art - Page 2 Empty Re: ,,Kebab remove'' subkulture art

Post by omni 26/3/2019, 12:32

Srbe reklamiraju i huskaju po obicaju da naprave prljavi posao nad muslimanima a onda ce ih europljani u bijelim rukavicama osuditi za to. Pametno, nadjes niskointeligentne primate i iskoristis, svaka cast zapadnjacima.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

,,Kebab remove'' subkulture art - Page 2 Empty Re: ,,Kebab remove'' subkulture art

Post by omni 26/3/2019, 12:34

crvenkasti wrote:I kako sad da svijetu objasnimo da mi Hrvati nismo kebab?
Ne moras se truditi zna to svijet a i zna koga mogu iskoristiti :D, uvijek iste budale koje stanu na grablje po tko zna koji puta, a ti si tipicni primjer, samo sto si se ti sklonio pa prdis sa strane. Blago tvojoj "braci" sa takvima kao sto si ti, da su pametni zatukli bi te lopatom davno :D
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

,,Kebab remove'' subkulture art - Page 2 Empty Re: ,,Kebab remove'' subkulture art

Post by crvenkasti 26/3/2019, 12:37

omni wrote:Srbe reklamiraju i huskaju po obicaju da naprave prljavi posao nad muslimanima a onda ce ih europljani u bijelim rukavicama osuditi za to. Pametno, nadjes niskointeligentne primate i iskoristis, svaka cast zapadnjacima.

Zar očekuješ da će nakon svega sad platiti glupim Srbima da očiste Europu od ustaša i muslimana?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

,,Kebab remove'' subkulture art - Page 2 Empty Re: ,,Kebab remove'' subkulture art

Post by IL Risorto 26/3/2019, 12:40

marcellus wrote:
סמאל wrote:,,Kebab remove'' subkulture art - Page 2 825

auch.
Drakula,Karlo Veliki,Jan III.Sobjeski8kod nas slabo poznat,ali popularan među Poljacima,nešto kao njihov ,,Kebab Remover)
Karlo V. omiljen među španjolskim ,,Kebab removerima'' onda Jean Parisot de laValette(omiljen među francuskim kebab removerima i na kraju,,Don Pelayo'' takođe omiljen među španjolskim i portugalskim ,,kebab removerima''

Ali,mogu sa sigurnošću reć,da među svim europskim kkebab removerima,srpstvo kao ikona i inspiracija,srpske bitke i junaci,najbolje kotiraju.
Ovo par dana malo sam istraživao po raznim stranim grupama,stranicama,chatovima,forumima,te sam uvjeren kako se Srpstvo napokon počelo pravično  vrednovat,a ja ću se potrudit da pomognem Srbima u promociji srpstva i dat ću svoj doprinos za ,,Serbia Strong''
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

,,Kebab remove'' subkulture art - Page 2 Empty Re: ,,Kebab remove'' subkulture art

Post by omni 26/3/2019, 12:40

crvenkasti wrote:
omni wrote:Srbe reklamiraju i huskaju po obicaju da naprave prljavi posao nad muslimanima a onda ce ih europljani u bijelim rukavicama osuditi za to. Pametno, nadjes niskointeligentne primate i iskoristis, svaka cast zapadnjacima.

Zar očekuješ da će nakon svega sad platiti glupim Srbima da očiste Europu od ustaša i muslimana?
Platiti? Tko je jos vidio placati zivotinju da obavi posao, dobit cete nesto hrane, dati koga se bude trazilo da ga se osudi i bombe po blentavoj glavurdi ako prdnete preglasno. A te svoje baljezgarije prodaj svojim sunarodnjacima u otadzbini dok se krijes kod ustasa i uzivas sve pogodnosti manjina u NDH.


Last edited by omni on 26/3/2019, 12:42; edited 1 time in total
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

,,Kebab remove'' subkulture art - Page 2 Empty Re: ,,Kebab remove'' subkulture art

Post by omni 26/3/2019, 12:42

סמאל wrote:
marcellus wrote:
סמאל wrote:,,Kebab remove'' subkulture art - Page 2 825

auch.
Drakula,Karlo Veliki,Jan III.Sobjeski8kod nas slabo poznat,ali popularan među Poljacima,nešto kao njihov ,,Kebab Remover)
Karlo V. omiljen među španjolskim ,,Kebab removerima'' onda Jean Parisot de laValette(omiljen među francuskim kebab removerima i na kraju,,Don Pelayo'' takođe omiljen među španjolskim i portugalskim ,,kebab removerima''

Ali,mogu sa sigurnošću reć,da među svim europskim kkebab removerima,srpstvo kao ikona i inspiracija,srpske bitke i junaci,najbolje kotiraju.
Ovo par dana malo sam istraživao po raznim stranim grupama,stranicama,chatovima,forumima,te sam uvjeren kako se Srpstvo napokon počelo pravično  vrednovat,a ja ću se potrudit da pomognem Srbima u promociji srpstva i dat ću svoj doprinos za ,,Serbia Strong''
Dobro zvuci, treba ih nadasve propagirati u svrhu dobijanja najvecih zasluga. Ove do sada su bile mizerne i nikakve.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

,,Kebab remove'' subkulture art - Page 2 Empty Re: ,,Kebab remove'' subkulture art

Post by marcellus 26/3/2019, 12:42

Ringo10 wrote:Srbi ovako sa ovim gluparijama o kebabima mogu samo dobro najebat i nista drugo.

čemu ih onda ometeti u tome?

_________________
,,Kebab remove'' subkulture art - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

,,Kebab remove'' subkulture art - Page 2 Empty Re: ,,Kebab remove'' subkulture art

Post by IL Risorto 26/3/2019, 12:42

omni wrote:Srbe reklamiraju i huskaju po obicaju da naprave prljavi posao nad muslimanima a onda ce ih europljani u bijelim rukavicama osuditi za to. Pametno, nadjes niskointeligentne primate i iskoristis, svaka cast zapadnjacima.
Ovo je jako zlonamjerno i nepošteno s tvoje strane.Srbi su pravednici koji se bore za pravu stvar,samo im malo treba dati poticaja.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

,,Kebab remove'' subkulture art - Page 2 Empty Re: ,,Kebab remove'' subkulture art

Post by omni 26/3/2019, 12:43

סמאל wrote:
omni wrote:Srbe reklamiraju i huskaju po obicaju da naprave prljavi posao nad muslimanima a onda ce ih europljani u bijelim rukavicama osuditi za to. Pametno, nadjes niskointeligentne primate i iskoristis, svaka cast zapadnjacima.
Ovo je jako zlonamjerno i nepošteno s tvoje strane.Srbi su pravednici koji se bora za pravu stvar,samo im malo treba dati poticaja.
Znam jbg, priznajem, zasluzili su mnogo vise od dobivenoga. Mea culpa.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

,,Kebab remove'' subkulture art - Page 2 Empty Re: ,,Kebab remove'' subkulture art

Post by IL Risorto 26/3/2019, 12:44

Ringo10 wrote:Srbi ovako sa ovim gluparijama o kebabima mogu samo dobro najebat i nista drugo.
Ovo je čisti defetizam,nadam se da među Srbima nema tako malodušnih.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

,,Kebab remove'' subkulture art - Page 2 Empty Re: ,,Kebab remove'' subkulture art

Post by IL Risorto 26/3/2019, 12:45

Mislim da bi Pupavac trebao napraviti svečanost i uručit mi nagradu,,Svetozar Pribičević'' zbog mog doprinosa na promicanju srpske kulture i istorije.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

,,Kebab remove'' subkulture art - Page 2 Empty Re: ,,Kebab remove'' subkulture art

Post by omni 26/3/2019, 12:47

Nego ove lijepe uradke, saljes li to na srpske forume? Daj im malo inspiracije, ja sam uvjeren da oni ne prave ovako dobre stvari. Nesto su se usutjeli, nece valjda dozvoliti da ih drugi reklamiraju, pomislit ce ljudi da je u pitanju neko preuvelicavanje ili laz. Ja se nadam da ce uskoro poduzeti neku vecu akciju.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

,,Kebab remove'' subkulture art - Page 2 Empty Re: ,,Kebab remove'' subkulture art

Post by crvenkasti 26/3/2019, 12:50

omni wrote:
crvenkasti wrote:
omni wrote:Srbe reklamiraju i huskaju po obicaju da naprave prljavi posao nad muslimanima a onda ce ih europljani u bijelim rukavicama osuditi za to. Pametno, nadjes niskointeligentne primate i iskoristis, svaka cast zapadnjacima.

Zar očekuješ da će nakon svega sad platiti glupim Srbima da očiste Europu od ustaša i muslimana?
Platiti? Tko je jos vidio placati zivotinju da obavi posao, dobit cete nesto hrane, dati koga se bude trazilo da ga se osudi i bombe po blentavoj glavurdi ako prdnete preglasno. A te svoje baljezgarije prodaj svojim sunarodnjacima u otadzbini dok se krijes kod ustasa i uzivas sve pogodnosti manjina u NDH.

Možda će maknuti samo kebabe, a ustaše ne.

To nam je jedina nada.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

,,Kebab remove'' subkulture art - Page 2 Empty Re: ,,Kebab remove'' subkulture art

Post by IL Risorto 26/3/2019, 12:50

omni wrote:Nego ove lijepe uradke, saljes li to na srpske forume? Daj im malo inspiracije, ja sam uvjeren da oni ne prave ovako dobre stvari. Nesto su se usutjeli, nece valjda dozvoliti da ih drugi reklamiraju, pomislit ce ljudi da je u pitanju neko preuvelicavanje ili laz. Ja se nadam da ce uskoro poduzeti neku vecu akciju.
Zapravo,ja ne šaljem ništa,izuzev na ovom forumu,ja samo napravim i onda ovoj srpskoj dječurliji pošaljem i onda to oni.Uspio sam steći prilično obožavatelja među srpskom mladeži.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

,,Kebab remove'' subkulture art - Page 2 Empty Re: ,,Kebab remove'' subkulture art

Post by marcellus 26/3/2019, 12:54

crvenkasti wrote:
omni wrote:
crvenkasti wrote:
omni wrote:Srbe reklamiraju i huskaju po obicaju da naprave prljavi posao nad muslimanima a onda ce ih europljani u bijelim rukavicama osuditi za to. Pametno, nadjes niskointeligentne primate i iskoristis, svaka cast zapadnjacima.

Zar očekuješ da će nakon svega sad platiti glupim Srbima da očiste Europu od ustaša i muslimana?
Platiti? Tko je jos vidio placati zivotinju da obavi posao, dobit cete nesto hrane, dati koga se bude trazilo da ga se osudi i bombe po blentavoj glavurdi ako prdnete preglasno. A te svoje baljezgarije prodaj svojim sunarodnjacima u otadzbini dok se krijes kod ustasa i uzivas sve pogodnosti manjina u NDH.

Možda će maknuti samo kebabe, a ustaše ne.

To nam je jedina nada.

neće niko maknut ni kebabe ni ustaše

za vas, nisam siguran. Šiptari vas vole, Turci vas vole, Arapi vas obožavaju... a na zapadu baš niste tak popularni da bi neko mrdnuo kurcem. U Putina se ne bih previše pouzdao, nemate nafte

_________________
,,Kebab remove'' subkulture art - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

,,Kebab remove'' subkulture art - Page 2 Empty Re: ,,Kebab remove'' subkulture art

Post by omni 26/3/2019, 12:57

סמאל wrote:
omni wrote:Nego ove lijepe uradke, saljes li to na srpske forume? Daj im malo inspiracije, ja sam uvjeren da oni ne prave ovako dobre stvari. Nesto su se usutjeli, nece valjda dozvoliti da ih drugi reklamiraju, pomislit ce ljudi da je u pitanju neko preuvelicavanje ili laz. Ja se nadam da ce uskoro poduzeti neku vecu akciju.
Zapravo,ja ne šaljem ništa,izuzev na ovom forumu,ja samo napravim i onda ovoj srpskoj dječurliji pošaljem i onda to oni.Uspio sam steći prilično obožavatelja među srpskom mladeži.
Nije lose, nije lose. Lijepo je kada im se da do znanja da su veliki i vazni, vec se primjecuje da im je svijest malo poljuljana pa se nalaze tu i tamo izdajnici koji bjeze na zapad. Mada tko zna mozda bas ti budu okosnica u akcijama micanja kebaba, a i ovaj crvenkasti bi mogao poduzeti neke korake sto se tice ustasa, mislim da ima vec neke planove ali nece ovdje to da iznosi, ali eto vidi se po porukama.


Last edited by omni on 26/3/2019, 12:59; edited 1 time in total
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

,,Kebab remove'' subkulture art - Page 2 Empty Re: ,,Kebab remove'' subkulture art

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum