ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ruskinja koja je bombardovala srbe

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Empty Re: ruskinja koja je bombardovala srbe

Post by Guest Mon 25 Mar - 17:03

Da se ti Pizoncino sa tim svojim Informerom i Blicom gonis u sto picki materinih..Pa tko to cita bog te jebo idiotski..Koji je tebi kurac?Idi nadji si nekog pedera da te izjebe i da se smiris..

Guest
Guest


Back to top Go down

ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Empty Re: ruskinja koja je bombardovala srbe

Post by IL Risorto Mon 25 Mar - 17:04

epikur37 wrote:
Ringo10 wrote:
pizzon wrote:https://informer.rs/vesti/srbija/427360/video-ovo-ruskinja-koja-bombardovala-srbe-200-sati-bez-prestanka-nikol-malacovski-bila-jedan-glavbih-pilota-nato-tokom-bombardovanja-srbije
Nije ona Ruskinja nego Amerikanka. AKo je ruskog porijekla to ne znaci nista.

To je isto kao da Trumpa nazoves Nijemcem.

Ali pizdon ocajno zeli biti dio naseg zapada...sto mozemo...natjerajmo ga da pojede svoja govna i mase repom. Onda moze :)
Srbija je dovoljno jaka da ima luksuz sebi priuštiti da bude nesvrstana izvan novovijekih blokovskih podjela.Doći će vrijeme kada će vođe zapadnih zemalja ničice padat na koljena,pred srpskim narodom i ponizno moliti Srbiju da bude dio zapadne koalicije.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Empty Re: ruskinja koja je bombardovala srbe

Post by Šandor Winnetou Mon 25 Mar - 17:07

Ringo10 wrote:Posto ja nisam Srbima opsjednuti kreten kao ovaj KRE pardon TRE, to meni to bombardiranje nije predsdtavljano nista. Ni zadovoljstvo ni satisfakciju niti me bilo briga.

KAd ih Amerikanci i Zapad nisu htjeli zaustaviti odmah 1990te ili 1991ve, a mogli su, nego su pustili skoro 5 godina pokolja i krvoprolica, to je meni bilo potpuno irelevantno to rokanje po Srbiji 1999te.

Bolio me kitomir i za njih i za Shipce.

Ali dobro, razumijem ja da neko mora biti i manijak opsesivno opterecen sa necim.
Nisi ti ali je tvoja žena trofazna opsjednuta pa te napuckala  da laješ po internetu na svakoga ko je podržao pripitomljavanje divljaka iz srbije.

_________________
ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Empty Re: ruskinja koja je bombardovala srbe

Post by Guest Mon 25 Mar - 17:17

Jebo te koji paradoks..neandertalac nazi nekoga primitivnim....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Empty Re: ruskinja koja je bombardovala srbe

Post by Guest Mon 25 Mar - 17:21

Poljakinja ,,lezbaca ...vaznije joj je ubijati nego radjati djecu..Bolesna ...takve i uzimaju u vojne skole..Normalan covjek ne ide u vojsku ili vojnu sluzbu posebno gdje se ubija..Samo psihopati koji bi lijecili svoje sjebane komplekse na slabijima.Doduse i oni koji bi nekako da "zarade" lovu na mukte ne radeci nista korisno ;
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Empty Re: ruskinja koja je bombardovala srbe

Post by Šandor Winnetou Mon 25 Mar - 17:25

Ja fakat ne kužim ove rusofile, u svemu su rusi naj naj naj i naj i onda kad pošten čovjek prikloni svoje simptije ruskinji oni se dignu na zadnje noge ko ćuko na lancu i počno lajati svi  odreda kao seoske đukele :W

_________________
ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Empty Re: ruskinja koja je bombardovala srbe

Post by danni1 Mon 25 Mar - 17:48

pizzon wrote:
flumen wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
Slusaj, ja kao Hrvat se ne slazem sa gomilom stvari u Hrvatskoj i medju Hrvatima, ali jedna stvar je potpuno jasna - Hrvati rat NISU POCELI.

I zato je vrlo odvratno to prozivanje iz Srbije i okrivljavanje svih drugih. Ali hajde to, nije mi jasno kad neki u Hrvatskoj optuzuju Hrvatsku i Hrvate za rat. Ne zato sto to nije domoljubno ili patriotski, nego jednostavno zato sto to NIJE ISTINA.

Da, ako se dobro sjecam, sva ka republika bi imala svoje oruzane snage, ali neki rodovi bi ostali zajednicki jer bi bili preskupi razdrobljeni na republike. NA primjer zrakoplovstvo, neki specijalni tehnicki zahtjevni rodovi, kao  podmornicari i na primjer. 
Ma moglo se sve to dogovoriti ali jebi ga.
naravno da nije...rat nije poceo niti '91 niti '92...rat je poceo odmah nakon tiletove smrti kad su srbici uvidjeli svoju sansu..tile je mrtav tko ans sad moze sprijeciti...i odmah presli sa rijeci na djela..'81 otvorena tortura nad albancima...pocela je srbizacija vojske..kemijanje sa vojnim oblastima...pa dolazak slobe na vlast u srbiji '87...i dalje je sve poznato....
Pa sad ne znam, ali tehnicki po meni oruzani dio rata je poceo ako se ne varam, 17. 08. 1990te.

pa jasno - balvan revolucija...bio sam tamo kod Plitvica par dana prije - atmosfera je bila tako naelektrizirana, da nisam htio prenocit...osjecao sam neku napetost i dobro da sam otisao - vjerovatno bi usao u povijesne knjige kao prva zrtva velikosrpske agresije - ali ja se drzim one biblijske - bolje ziv pas, nego mrtav lav...

jel
zato su regruti iz hr
mesecima setali po srbiji
toliko su bili ugrozeni
Pa, moglo se po srbiji ali ne i po hrvatskoj.

Nisu tu srali 90. srbi iz srbije nego srbi iz hrvatske.

_________________
ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Empty Re: ruskinja koja je bombardovala srbe

Post by Ringo10 Mon 25 Mar - 18:30

tre wrote:
Ringo10 wrote:Posto ja nisam Srbima opsjednuti kreten kao ovaj KRE pardon TRE, to meni to bombardiranje nije predsdtavljano nista. Ni zadovoljstvo ni satisfakciju niti me bilo briga.

KAd ih Amerikanci i Zapad nisu htjeli zaustaviti odmah 1990te ili 1991ve, a mogli su, nego su pustili skoro 5 godina pokolja i krvoprolica, to je meni bilo potpuno irelevantno to rokanje po Srbiji 1999te.

Bolio me kitomir i za njih i za Shipce.

Ali dobro, razumijem ja da neko mora biti i manijak opsesivno opterecen sa necim.
Nisi ti ali je tvoja žena trofazna opsjednuta pa te napuckala  da laješ po internetu na svakoga ko je podržao pripitomljavanje divljaka iz srbije.
Auu, žena mi trofazna ...

Žena mi je mješanka ... ali ne trofazna ...

A i da je trofazna pa šta ima veze. To može utjecati samo na papučare i slabe karaktere.

A i dalje mi nije jasno po čemu se Hrvata tiče sukob Srba i Šipaca... ali pa da, kako smetnuh s uma, sve što je kontra Srba mora biti dobro za Hrvate... makar bio i ISIL.

Da, tako smo razmišljali i 1992 pa smo jedno savezništvo koje je građeno isključivo na antisrpskom sentimentu platili krvavo da krvavije biti ne može. I plaćamo do dana današnjeg.

Jer kod hrvata nema hladne glave i hladnih kalkulacija. Srbi i odnos prema Srbima je mjerilo svega.


Last edited by Ringo10 on Mon 25 Mar - 18:36; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Empty Re: ruskinja koja je bombardovala srbe

Post by Ringo10 Mon 25 Mar - 18:32

סמאל wrote:
epikur37 wrote:
Ringo10 wrote:
pizzon wrote:https://informer.rs/vesti/srbija/427360/video-ovo-ruskinja-koja-bombardovala-srbe-200-sati-bez-prestanka-nikol-malacovski-bila-jedan-glavbih-pilota-nato-tokom-bombardovanja-srbije
Nije ona Ruskinja nego Amerikanka. AKo je ruskog porijekla to ne znaci nista.

To je isto kao da Trumpa nazoves Nijemcem.

Ali pizdon ocajno zeli biti dio naseg zapada...sto mozemo...natjerajmo ga da pojede svoja govna i mase repom. Onda moze :)
Doći će vrijeme kada će vođe zapadnih zemalja ničice padat na koljena,pred srpskim narodom i ponizno moliti Srbiju da bude dio zapadne koalicije.
Sunce ti žarko ... šta je ovo ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Empty Re: ruskinja koja je bombardovala srbe

Post by Ringo10 Mon 25 Mar - 18:44

tre wrote:Ja fakat ne kužim ove rusofile, u svemu su rusi naj naj naj i naj i onda kad pošten čovjek prikloni svoje simptije ruskinji oni se dignu na zadnje noge ko ćuko na lancu i počno lajati svi  odreda kao seoske đukele :W
MA koja Ruskinja

Iz Wikipedije

Nicole Malachowski was born Nicole Ellingwood - udata za lika po imenu Paul Malachowski, takodjer pilot i Poljak porijeklom.


Budalaštine.


A i da jeste ruskog porijekla pa šta. Ona je Amerikanka i to je tamo na prvom mjestu. A etničko porijeklo je sekundarna stvar. 
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Empty Re: ruskinja koja je bombardovala srbe

Post by marcellus Mon 25 Mar - 18:53

koliko vidim nije ruskinja nego amerikanka

nema veze s rusima ni porijeklom ni nikako

_________________
ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Empty Re: ruskinja koja je bombardovala srbe

Post by Guest Mon 25 Mar - 18:55

frka wrote:Da se ti Pizoncino sa tim svojim Informerom i Blicom gonis u sto picki materinih..Pa tko to cita bog te jebo idiotski..Koji je tebi kurac?Idi nadji si nekog pedera da te izjebe i da se smiris..
slabo  ti to ide
ti cak ne zasluzujes da ti ga majke
nabijem do kraja !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Empty Re: ruskinja koja je bombardovala srbe

Post by Šandor Winnetou Mon 25 Mar - 20:13

Ringo10 wrote:
tre wrote:
Ringo10 wrote:Posto ja nisam Srbima opsjednuti kreten kao ovaj KRE pardon TRE, to meni to bombardiranje nije predsdtavljano nista. Ni zadovoljstvo ni satisfakciju niti me bilo briga.

KAd ih Amerikanci i Zapad nisu htjeli zaustaviti odmah 1990te ili 1991ve, a mogli su, nego su pustili skoro 5 godina pokolja i krvoprolica, to je meni bilo potpuno irelevantno to rokanje po Srbiji 1999te.

Bolio me kitomir i za njih i za Shipce.

Ali dobro, razumijem ja da neko mora biti i manijak opsesivno opterecen sa necim.
Nisi ti ali je tvoja žena trofazna opsjednuta pa te napuckala  da laješ po internetu na svakoga ko je podržao pripitomljavanje divljaka iz srbije.
Auu, žena mi trofazna ...

Žena mi je mješanka ... ali ne trofazna ...

A i da je trofazna pa šta ima veze. To može utjecati samo na papučare i slabe karaktere.

A i dalje mi nije jasno po čemu se Hrvata tiče sukob Srba i Šipaca... ali pa da, kako smetnuh s uma, sve što je kontra Srba mora biti dobro za Hrvate... makar bio i ISIL.

Da, tako smo razmišljali i 1992 pa smo jedno savezništvo koje je građeno isključivo na antisrpskom sentimentu platili krvavo da krvavije biti ne može. I plaćamo do dana današnjeg.

Jer kod hrvata nema hladne glave i hladnih kalkulacija. Srbi i odnos prema Srbima je mjerilo svega.
naravno da može utjecati i utječe jer si prirodno mutav i glup, da nisi ne bi svakodnevno vidio ustaše i srao po svom narodu. Ovako balansiraš pa malo po jednima malo po drugima jer si plašljiv ko miš i bojiš je se ko vraga.

_________________
ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Empty Re: ruskinja koja je bombardovala srbe

Post by Šandor Winnetou Mon 25 Mar - 20:15

marcellus wrote:koliko vidim nije ruskinja nego amerikanka

nema veze s rusima ni porijeklom ni nikako
koga briga marc što je, vidiš da je ringo zagrizao isti tren a čak nism kosku njemu ni bacio :D

_________________
ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Empty Re: ruskinja koja je bombardovala srbe

Post by marcellus Mon 25 Mar - 20:47

tre wrote:
marcellus wrote:koliko vidim nije ruskinja nego amerikanka

nema veze s rusima ni porijeklom ni nikako
koga briga marc što je, vidiš da je ringo zagrizao isti tren a čak nism kosku njemu ni bacio :D

ma osvrćem se na "vesti" informera

ok zrinka bar svoje teorije zavjera piše u rubrici "planet x" a koji je ovima izgovor da to objave kao vijest?

_________________
ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Empty Re: ruskinja koja je bombardovala srbe

Post by Šandor Winnetou Mon 25 Mar - 21:05

marcellus wrote:
tre wrote:
marcellus wrote:koliko vidim nije ruskinja nego amerikanka

nema veze s rusima ni porijeklom ni nikako
koga briga marc što je, vidiš da je ringo zagrizao isti tren a čak nism kosku njemu ni bacio :D

ma osvrćem se na "vesti" informera

ok zrinka bar svoje teorije zavjera piše u rubrici "planet x" a koji je ovima izgovor da to objave kao vijest?
Iskreno nisam ni čitao, ugledao sam priliku u naslovu da zajebavam srbende i zagrižene rusofile, dingo se odma upecao na mamac a još nije ni dotakao vodu cheers  Somina samo takva sunny

_________________
ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Empty Re: ruskinja koja je bombardovala srbe

Post by Counter-Strike Mon 25 Mar - 22:56

crvenkasti wrote:ja sam glup
od pizona nemos biti gluplji da ga jebes  :clown
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Empty Re: ruskinja koja je bombardovala srbe

Post by Šandor Winnetou Mon 25 Mar - 23:01

The Republic of Dream wrote:
crvenkasti wrote:ja sam glup
od pizona nemos biti gluplji da ga jebes  :clown
???? Netko tko godinama glumi budalu zasigurno i jeste budala tako da nemoj baš biti siguran u ovo što pišeš.

_________________
ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Empty Re: ruskinja koja je bombardovala srbe

Post by Counter-Strike Mon 25 Mar - 23:02

mislis na crvenog?

_________________
ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Empty Re: ruskinja koja je bombardovala srbe

Post by Šandor Winnetou Mon 25 Mar - 23:07

The Republic of Dream wrote:mislis na crvenog?
Da, iako ima klikera u glavi jasno je da je budaletine kad godinama glumi budalu i ne odustaje od toga. Špranca je uvijek ista, krene srati po Hrvatima i onda Hrvati krenu srati po njemu i po srbima i tako u krug. Da nije crvenog idiota srbi i hrvati bi se daleko manje vrijeđali međusobno na ovom forumu.

_________________
ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Empty Re: ruskinja koja je bombardovala srbe

Post by RayMabus Mon 25 Mar - 23:10

I meni je izgledalo kao Poljsko prezime ....no boli me kurac za Srbiju i njihovo kmečanje o NATO bombardiranju čime glume žrtve nakon šta su spalili po Hrvatske i cijelu Bosnu.

Srbi kmeče radi Nato bombardiranja da ispadnu žrtve a u biti su napadali druge i onda na kraju dobili po pički.

Iz istog razloga u propagandne svrhe spominju i Jasenovac.

Glume žrtve a u biti su agresori.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

ruskinja koja je bombardovala srbe - Page 2 Empty Re: ruskinja koja je bombardovala srbe

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum