ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zločin / London: Uhapšen 20-godišnji Hrvat zbog ubistva tinejdžerke

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Zločin / London: Uhapšen 20-godišnji Hrvat zbog ubistva tinejdžerke - Page 2 Empty Re: Zločin / London: Uhapšen 20-godišnji Hrvat zbog ubistva tinejdžerke

Post by kaya 26/3/2019, 08:38

Od deset hrvata sedam ima plave oci i smedu, tamno ili svijetlo ,  kosu. Ovi erini h1b su istinabog malo mrcaviji al tamo je ipak turska noga krocila pa su potamnili. Tako da sumnjamo malo..
I vi srbi ste bili takvi kao mi , svijetle puti i smede kose dok jel.. turska  noga nije krocila..

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zločin / London: Uhapšen 20-godišnji Hrvat zbog ubistva tinejdžerke - Page 2 Empty Re: Zločin / London: Uhapšen 20-godišnji Hrvat zbog ubistva tinejdžerke

Post by IL Risorto 26/3/2019, 09:54

tre wrote:Ma kakvo brendiranje, takvih ubojstava i kaznenih djela na tone svaki dan po svijetu. Brendiranje radite vi i mujage sa terorizmom a što nema veze sa ovim slučajem.
Zločin / London: Uhapšen 20-godišnji Hrvat zbog ubistva tinejdžerke - Page 2 Isisfl10
Zločin / London: Uhapšen 20-godišnji Hrvat zbog ubistva tinejdžerke - Page 2 S3_reu10
Ne,ne,ne.Ti i marcelus ste to sve krivo shvatili.Ne brendiraju Srbi genocid radi terorizma,već sključivo kao branu od islamizma.Zato sam ja odlučio pomoć Srbima u brendiranju toga.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zločin / London: Uhapšen 20-godišnji Hrvat zbog ubistva tinejdžerke - Page 2 Empty Re: Zločin / London: Uhapšen 20-godišnji Hrvat zbog ubistva tinejdžerke

Post by IL Risorto 26/3/2019, 09:58

Zločin / London: Uhapšen 20-godišnji Hrvat zbog ubistva tinejdžerke - Page 2 2vm0on10

Srbi su jako zadovoljni a to mi daje poticaj za moj daljni rad na promociji Srpstva,kao jedine brane od islamizacije zapada.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zločin / London: Uhapšen 20-godišnji Hrvat zbog ubistva tinejdžerke - Page 2 Empty Re: Zločin / London: Uhapšen 20-godišnji Hrvat zbog ubistva tinejdžerke

Post by Maggie19 26/3/2019, 10:07

Rom je.
Jadna mala, tko god da je.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Zločin / London: Uhapšen 20-godišnji Hrvat zbog ubistva tinejdžerke - Page 2 Empty Re: Zločin / London: Uhapšen 20-godišnji Hrvat zbog ubistva tinejdžerke

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum