ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesija!

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Mesija! Empty Mesija!

Post by Patriot_1 1/5/2014, 21:30

Vezano uz Isusovo rođenje —### Izaija 7,14: „Zato će vam Gospodin dati znak: Evo, začet će djevica i roditi sina, i nadjenut će mu ime Emanuel.“ Izaija 9,5: „Jer, dijete nam se rodilo, sina dobismo; na plećima mu je vlast. Ime mu je: Savjetnik divni, Bog silni, Otac vječni, Knez mironosni.“ Mihej 5,1: „A ti, Betleheme Efrato, najmanji među kneževstvima Judinim, iz tebe će mi izaći onaj koji će vladati Izraelom; njegov je iskon od davnina, od vječnih vremena.“ ### DAKLE..ovdje imamo najavljeno mjesto,,gdje će se Mesija roditi!Betlehem!Židovi i njihovi simpatizeri kažu "djevojka" ne djevica!U ono vrijeme,djevojka je bila djevica a,,,kaže lipo"Bog silni!"Dakle,,,djevojka ili djevica rodit će Boga!Židovi i Muslimani,,pa i sekta koja sebe naziva Kršćanima(Jehovni svjedoci),stanite i razmislite! ###Ovdje piše kako će uć u Jeruzalem"Vezano uz Isusovu službu i smrt — Zaharija 9,9: „Klikni iz sveg grla, Kćeri sionska! Viči od radosti, Kćeri jeruzalemska. Tvoj kralj se evo tebi vraća: pravičan je i pobjedonosan, ponizan jaše na magarcu, na magaretu, mladetu magaričinu.“###Ovdje pak,,kakvom će smrću završiti:"Psalam 22,17-19: „Opkolio me čopor pasa, rulje me zločinačke okružiše. Probodoše mi ruke i noge, sve kosti svoje prebrojiti mogu, a oni me gledaju i zure u me. Haljine moje dijele među sobom i kocku bacaju za odjeću moju.“##"#Čak piše da će se kockat za njegovu haljinu,,,nevažno a ipak važno!Probodoše RUKE i NOGE!##Vjerojatno najjasnije proročanstvo o Isusu nalazimo u 53. poglavlju Izaije. Izaija 53,3-7 je posebno jasno proročanstvo: „Prezren bješe, odbačen od ljudi, čovjek boli, vičan patnjama, od kog svatko lice otklanja, prezren bješe, odvrgnut. A on je naše bolesti ponio, naše je boli na se uzeo, dok smo mi držali da ga Bog bije i ponižava. Za naše grijehe probodoše njega, za opačine naše njega satriješe. Na njega pade kazna – radi našeg mira, njegove nas rane iscijeliše. Poput ovaca svi smo lutali, i svaki svojim putem je hodio. A Jahve je svalio na nj bezakonje nas sviju. Zlostavljahu ga, a on puštaše, i nije otvorio usta svojih. Ko jagnje na klanje odvedoše ga; ko ovca, nijema pred onima što je strižu, nije otvorio usta svojih.“###Proročanstvo o „sedamdeset sedmica“ u Danielu 9 proreklo je točan datum kada je Isus, Mesija, bio „odsječen“. Izaija 50,6 točno opisuje šibanje koje je Isus podnio. Zaharija 12,10 proriče „probadanje“ Mesije, koje se dogodilo nakon što je Isus umro na križu. Mogli bismo iznijeti još mnoge druge primjere, ali ovi su dovoljni. Stari zavjet je sigurno prorokovao dolazak Isusa kao Mesije.
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Mesija! Empty Mesija?

Post by Patriot_1 1/5/2014, 21:31

Iz 53 1"Tko da povjeruje u ono što nam je objavljeno, kome se otkri ruka Jahvina?" 2Izrastao je pred njim poput izdanka, poput korijena iz zemlje sasušene. Ne bijaše na njem ljepote ni sjaja da bismo se u nj zagledali, ni ljupkosti da bi nam se svidio. 3Prezren bješe, odbačen od ljudi, čovjek boli, vičan patnjama, od kog svatko lice otklanja, prezren bješe, odvrgnut. 4A on je naše bolesti ponio, naše je boli na se uzeo, dok smo mi držali da ga Bog bije i ponižava. 5Za naše grijehe probodoše njega, za opačine naše njega satriješe. Na njega pade kazna - radi našeg mira, njegove nas rane iscijeliše. 6Poput ovaca svi smo lutali i svaki svojim putem je hodio. A Jahve je svalio na nj bezakonje nas sviju. 7Zlostavljahu ga, a on puštaše, i nije otvorio usta svojih. K'o jagnje na klanje odvedoše ga; k'o ovca, nijema pred onima što je strižu, nije otvorio usta svojih. 8Silom ga se i sudom riješiše; tko se brine za njegovu sudbinu? Da, iz zemlje živih ukloniše njega, za grijehe naroda njegova nasmrt ga izbiše. 9Ukop mu odrediše među zločincima, a grob njegov bi s bogatima, premda nije počinio nepravde nit' su mu usta laži izustila. 10Al' se Jahvi svidje da ga pritisne bolima. Žrtvuje li život svoj za naknadnicu, vidjet će potomstvo, produžit' sebi dane i Jahvina će se volja po njemu ispuniti. 11Zbog patnje duše svoje vidjet će svjetlost i nasititi se spoznajom njezinom. Sluga moj pravedni opravdat će mnoge i krivicu njihovu na sebe uzeti. 12Zato ću mu mnoštvo dati u baštinu i s mogućnicima plijen će dijeliti, jer sam se ponudio na smrt i među zlikovce bio ubrojen, da grijehe mnogih ponese na sebi i da se zauzme za zločince.##### >>Vidiš,,,vezano uz ovo,,jasno je da je proboden,, Uostalom,,kako tumačiš Izaiju,,ovdje? Nije li jasno kao dan da se na Isusa odnosi!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Mesija! Empty Re: Mesija!

Post by Patriot_1 1/5/2014, 21:33

David piše,,o Isusu,PRESTOLJE TVOJE BOŽE,,,,STOGA TE BOG TVOJ;;;##### Lijep si, najljepši od ljudskih sinova, po usnama ti se milina prosula, stoga te Bog blagoslovio dovijeka. Psalam 45,4 Pripaši mač uz bedra, junače, ogrni se sjajem i veličanstvom! Psalam 45,5 Zajaši i kreni za istinu, za vjernost i pravdu, zapni luk i desnicu svoju proslavi! Psalam 45,6 Oštre su strelice tvoje, narodi padaju pred tobom i kraljeve dušmane ostavlja hrabrost. Psalam 45,7 Prijestolje je tvoje, Bože, u vijeke vjekova, i pravedno žezlo - žezlo je tvog kraljevstva! Psalam 45,8 Ti ljubiš pravednost, a mrziš bezakonje, stoga Jahve, Bog tvoj, tebe pomaza uljem radosti kao nikog od tvojih drugova."
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Mesija! Empty Re: Mesija!

Post by Sefirot 2/5/2014, 13:09

toliko laži... i još se pozivaš na židovske tekstove u kojima to ne piše... lažovčina na kvadrat, no kad se radi o kršćanima.... to je normalno izgleda....

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Mesija! No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Mesija! Empty Re: Mesija!

Post by Patriot_1 2/5/2014, 15:03

Sefirot wrote:toliko laži... i još se pozivaš na židovske tekstove u kojima to ne piše... lažovčina na kvadrat, no kad se radi o kršćanima.... to je normalno izgleda....
Ha Ha Ha ,,,ICHTHUS  Mesija! Images?q=tbn:ANd9GcR2dQfBJptYysriu8jaNtfPsiiaNBo7kH3zTQzYRtUV7J-bpdsBf9kw-zJl
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Mesija! Empty Re: Mesija!

Post by Sefirot 2/5/2014, 15:53

lol

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Mesija! No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Mesija! Empty Re: Mesija!

Post by Patriot_1 3/5/2014, 12:53

Sefirot wrote:lol
 lol! Nikad ja i ti nećemo na zelenu granu!Ma što ti pisao,mi kršćani koji imamo imalo znanja i vjere,ostat ćemo štovatelji Krista kao Boga i Mesije,a tek nedavno shvatih iako se prepucavamo godinama,da meni ti pomažeš da mi vjera jača!Jer,(i dalje po meni) ja slijedim Boga,ti sotonu!Tako će vjerovatno i ostati!Vjerovatno zato što ćeš ti jednom možda shvatiti da sam ja u pravu i poći putem kojim ja idem :D !Ja neću nikad poći tvojim!U tome si mi ti svojski pomogao!NBaime,toliko pisanja protiv kršćanstva i naše vjere,samo pljuvanje i traženje tamnih strana,i gdje ih ima i gdje nema,,,to je bolesno,prolazi ti život u režanju!Kao da je kršćanstvo i crkva svo zlo ovog svijeta!Sve valja osim crkve!To jasno ukazuje tko iza tebe stoji!Na Križu Golgote , tog je Isus pobjedio svojom krvlju i smrću,,a dotukao uskrsnućem!Vi,okultisti ,onda sotonisti,pa agresivni ateisti,fanatični islamisti,i ostali "..isti" zapravo pomažete crkvi!Jer nama ,uvjerenim vjernicima koji imaju znanja ,i žive (trude se) kako Bog zapovjeda živjeti, pomažete da još revnije slijedimo Krista!Režanje sotone nas učvršćuje u spoznaji da smo na pravom putu!Onima pak koji su na rubu,koji dvoje ili licemjerno žive kršćanstvo,pomažete da ga odbace!Oni ionako samo smetaju,narušavaju ugled crkve !Bolje da odu van nego da su unutra!Zahvaljujući vama,crkva postaje bolja,svetija!Nije ovo niš osobno!Nisi ti kriv,samo si prevaren,poput svih "..istih" koje spomenuh!Prihvaćam njih i tebe,bez zrna mržnje ali odbacujem vaša učenja jer su lažna,dolaze od oca laži!A ti znaš tko je to!
Ne želim vam zlo,molim ponekad za takve,ne molim da im se zlo dogodi,tu je razlika,mnogi takvi kaoje spomenuh usmjeravaju svu svoju energiju na to da se kršćanima baš to dogodi,,,,bilo kakvo zlo!Na "Ako je Bog sa nama,tko će protiv nas"-piše u N.Zavjetu!Npr.mnogi sotonisti "magijaju" da se gadna zla dogode iskrenim kršćanima!A ostali ,ako ne rade to,onda su bar jako sretni kad se njima zlo desi!Poput tebe koji likuješ , naišavši na bilo kakvu vijest tog tipa ili vjest gdje piše da je "taj i taj svećenik ili vjernik napravio to i to"!Priznam da toga ima i uvjek je bilo!No,Bog će suditi tim kršćanima,ja ih osuđujem ali i patim zbog toga što se desilo!Jer isti,učiniše neko zlo čovjeku,crkvi i Bogu!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Mesija! Empty Re: Mesija!

Post by Sefirot 3/5/2014, 15:37

Toliko laži.... i bljutavih kršćanskih pamfletića... pih...

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Mesija! No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Mesija! Empty Re: Mesija!

Post by Patriot_1 3/5/2014, 16:46

Sefirot wrote:Toliko laži.... i bljutavih kršćanskih pamfletića... pih...
Što je tu laž?Da crnomagijaši napadaju kršćane?I ne samo njih!Da sotonisti čine isto?I čak ponegdje siluju ritualno žene i žrtvuju djecu?Jeli to laž?Ne svi,al neki da!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Mesija! Empty Re: Mesija!

Post by Sefirot 3/5/2014, 16:56

Patriot_1 wrote:
Sefirot wrote:Toliko laži.... i bljutavih kršćanskih pamfletića... pih...
Što je tu laž?Da crnomagijaši napadaju kršćane?I ne samo njih!Da sotonisti čine isto?I čak ponegdje siluju ritualno žene i žrtvuju djecu?Jeli to laž?Ne svi,al neki da!

? Gdje su dokazi patriote. Već znaš i sam da ne vjerujem kršćanu kad zine nego tražim činjenično stanje... Da postoje neke opskurdne blentave grupice koje su počinile zločine i koje su zabranjene, da. Štoviše, takve interpol prati i nadam se da će takve budale pohvatati. Iskreno se nadam da će se odupirati pa da će ih morati posmicati ali to je samo moja nada....
 No od tebe se traže argumenti pat... a njih nikako da navedeš....eh...kršćani...

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Mesija! No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Mesija! Empty Re: Mesija!

Post by Patriot_1 3/5/2014, 22:36

Sefirot wrote:
Patriot_1 wrote:
Sefirot wrote:Toliko laži.... i bljutavih kršćanskih pamfletića... pih...
Što je tu laž?Da crnomagijaši napadaju kršćane?I ne samo njih!Da sotonisti čine isto?I čak ponegdje siluju ritualno žene i žrtvuju djecu?Jeli to laž?Ne svi,al neki da!

? Gdje su dokazi patriote. Već znaš i sam da ne vjerujem kršćanu kad zine nego tražim činjenično stanje... Da postoje neke opskurdne blentave grupice koje su počinile zločine i koje su zabranjene, da. Štoviše, takve interpol prati i nadam se da će takve budale pohvatati. Iskreno se nadam da će se odupirati pa da će ih morati posmicati ali to je samo moja nada....
 No od tebe se traže argumenti pat... a njih nikako da navedeš....eh...kršćani...
Argument za što?
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Mesija! Empty Re: Mesija!

Post by Sefirot 4/5/2014, 13:48

za ono što si naveo patriote, ne pravi se grbav ko aganor.

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Mesija! No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Mesija! Empty Re: Mesija!

Post by Patriot_1 4/5/2014, 21:37

Sefirot wrote:za ono što si naveo patriote, ne pravi se grbav ko aganor.
Pa sam si rekao da postoje takve skupine,,a od mene tražiš argument!Suludo!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Mesija! Empty Re: Mesija!

Post by Sefirot 5/5/2014, 09:37

Patriot_1 wrote:
Sefirot wrote:za ono što si naveo patriote, ne pravi se grbav ko aganor.
Pa sam si rekao da postoje takve skupine,,a od mene tražiš argument!Suludo!

Opet se praviš aganor? (vidiš ovo je gore od psovke kad nekog izjednačiš sa aganorom. Mogli bi stvoriti jediničnu mjeru gluposti jedan aganor, dva aganora.... jedan aganor bi mogao biti u jediničnoj vrijednosti poput jedne tone gluposti  :D ).

Tražio sam te argument, link ili išta. To što znam da takvih grupa ima to je sasvim druga stvar no takvih grupa u svijetu možeš nabrojati na prste jedne ruke, a isto toliko i njihovih članova. Opskurdne, ali opasne grupe ne mnogo različitije od neke druge kriminalne organizacije. Mafijaši su velliki vjernici pa njihovi kriminalni poslovi su u potpunoj suprotnosti sa onime što vjera promiće...

da, čekam te argumente...
Pogotovo me zanima to "ritualno žrtvovanje djece" pošto to kršćani često navode no zapravo se radi o hoaxu i stvaranje "straha" od drugih...klasični kršćanski pristup.... tako su prije govorili kako muslimani (a kasnije i budisti te drugi, čaki židovi) jedu svoju djecu. Naravno da to nije ni onda bila istina, ali kršćani su to širili.

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Mesija! No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Mesija! Empty Re: Mesija!

Post by Patriot_1 5/5/2014, 11:38

Sefirot wrote:
Patriot_1 wrote:
Sefirot wrote:za ono što si naveo patriote, ne pravi se grbav ko aganor.
Pa sam si rekao da postoje takve skupine,,a od mene tražiš argument!Suludo!

Opet se praviš aganor? (vidiš ovo je gore od psovke kad nekog izjednačiš sa aganorom. Mogli bi stvoriti jediničnu mjeru gluposti jedan aganor, dva aganora.... jedan aganor bi mogao biti u jediničnoj vrijednosti poput jedne tone gluposti  :D ).

Tražio sam te argument, link ili išta. To što znam da takvih grupa ima to je sasvim druga stvar no takvih grupa u svijetu možeš nabrojati na prste jedne ruke, a isto toliko i njihovih članova. Opskurdne, ali opasne grupe ne mnogo različitije od neke druge kriminalne organizacije. Mafijaši su velliki vjernici pa njihovi kriminalni poslovi su u potpunoj suprotnosti sa onime što vjera promiće...

da, čekam te argumente...
Pogotovo me zanima to "ritualno žrtvovanje djece" pošto to kršćani često navode no zapravo se radi o hoaxu i stvaranje "straha" od drugih...klasični kršćanski pristup.... tako su prije govorili kako muslimani (a kasnije i budisti te drugi, čaki židovi) jedu svoju djecu. Naravno da to nije ni onda bila istina, ali kršćani su to širili.
Jesi li siguran da toga nema?
Najpoznatiji svjetski sotonist Aleister Crowley, koji je bio povezan s nacistima i Churchillom, zagovarao je prinošenje ljudski žrtvi i priznao je da žrtvuje malu djecu.. Priznao je da je svake godine između 1912. i 1928. izvršio takva žrtvovanja po 150 puta. Razmislite o tome. To znači da je samo taj čovjek obredno žrtvovao gotovo 2500 dječaka u tom razdoblju. Pitate se i dalje što se događa s milijunima djece koja svake godine nestaju i nikada ne budu pronađena?
http://duh-vremena.bloger.index.hr/post/istina-o-sotonizmu-1dio/1784065.aspx
Ordo Templi Orientis – Opskurni okultizam
Osnivač kontroverznog OTO-a je Britanac Aleister Crowley, vjerojatno i najšarolikija persona u proteklih dvjestotinjak godina. Manijakalna želja za praksom svih okultnih rituala diljem svijeta Crowleya je pretvorila u rastresenu osobu poznatu pod nadimkom 'Zvijer 666' i 'Najluđi čovjek na svijetu'. Izuzev tipičnih seksualnih perverzija i drogiranja, neki autori sumnjaju u to da je žrtvovao i vlastitu djecu tijekom nekih rituala, a oni najsmjeliji dodaju 'čudnu podudarnost njegovog života u Boleskine kući na škotskom jezeru Loch Ness i legende o Nessiju'.
Ovu šarolikost raznih teorija bitno je navesti iz razloga da se uoči koliko je Crowley zapravo misteriozna i kontroverzna osoba. 'Ordo Templi Orientis' (Red Istočnog Hrama ili Red Hramovnika Orijenta), skraćeno 'O.T.O.', je međunarodna bratovština i religijska organizacija osnovana početkom 20. stoljeća. Nit poveznica sa sotonizmom je štovanje Baphometa (rogato božanstvo i kumir kojeg su navodno štovali Templari) i To Mega Theriona (Velika Zvijer), a Crowley je zaslužan za reformu i povezivanje s drugim vlastitim sustavom – Thelemom (religijski i filozofski sustav).
Aleister Crowley kao ideolog
Dva ključna koncepta O.T.O.-a su izvedena iz Crowleyeve 'Knjige zakona', a to su 'Čini što te volja, to je sav Zakon' i 'Ljubav je zakon, ljubav pod voljom'. Zbog suradnje s drugim praksama, poput gnostika, članstvo se ostvaruje putem inicijacije i raznih ceremonijalnih rituala. Gnostička misa naziva se 'Liber XV', a današnji O.T.O. broji par tisuća sljedbenika, no nakon ovakve reklame svih 'mainstream' medija praksa ima veliki potencijal ka ekspanziji.
[size=undefined]  Današnji sotonisti su uglavnom udruženi u tri osnovne organizacije: Church of Satan, Temple of Set i Church of Satan Revelation, u takozvane "grottoe" ili "temple" kako ih zovu parodirajući kršćanske hramove ili vještičarske "coverne" Pojavljivali su se također, ili se pojavljuju u nekoliko minornih grupa. Teško je odrediti broj sotonista danas, zbog uobičajenog prikrivanja njenih članova pred progonima, ali neki izvori američke vojske procjenjuju da ima oko 10-20 tisuća pripadnika u USA.[/size]
[size=undefined]       Odnos sotonista prema njihovim najljućim neprijateljima -kršćanima i pripadnicima ostalih velikih religija je potcijenjivački, smatraju ih smiješnim i manje vrijednim bićima izmučenih strahom, mržnjom i tupošću, koje se jedino može sažalijevati. Kažu za sebe da su najbolji prijatelji kršćanskih organizacija kojima omogućuju da ostanu u poslu.[/size]
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Mesija! Empty Re: Mesija!

Post by Patriot_1 5/5/2014, 12:13

Sefirot wrote:
Patriot_1 wrote:
Sefirot wrote:za ono što si naveo patriote, ne pravi se grbav ko aganor.
Pa sam si rekao da postoje takve skupine,,a od mene tražiš argument!Suludo!

Opet se praviš aganor? (vidiš ovo je gore od psovke kad nekog izjednačiš sa aganorom. Mogli bi stvoriti jediničnu mjeru gluposti jedan aganor, dva aganora.... jedan aganor bi mogao biti u jediničnoj vrijednosti poput jedne tone gluposti  :D ).

Tražio sam te argument, link ili išta. To što znam da takvih grupa ima to je sasvim druga stvar no takvih grupa u svijetu možeš nabrojati na prste jedne ruke, a isto toliko i njihovih članova. Opskurdne, ali opasne grupe ne mnogo različitije od neke druge kriminalne organizacije. Mafijaši su velliki vjernici pa njihovi kriminalni poslovi su u potpunoj suprotnosti sa onime što vjera promiće...

da, čekam te argumente...
Pogotovo me zanima to "ritualno žrtvovanje djece" pošto to kršćani često navode no zapravo se radi o hoaxu i stvaranje "straha" od drugih...klasični kršćanski pristup.... tako su prije govorili kako muslimani (a kasnije i budisti te drugi, čaki židovi) jedu svoju djecu. Naravno da to nije ni onda bila istina, ali kršćani su to širili.
https://www.youtube.com/watch?v=p3z6UPhrNQY
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Mesija! Empty Re: Mesija!

Post by Sefirot 5/5/2014, 18:38

Patriot_1 wrote:
Sefirot wrote:
Patriot_1 wrote:
Sefirot wrote:za ono što si naveo patriote, ne pravi se grbav ko aganor.
Pa sam si rekao da postoje takve skupine,,a od mene tražiš argument!Suludo!

Opet se praviš aganor? (vidiš ovo je gore od psovke kad nekog izjednačiš sa aganorom. Mogli bi stvoriti jediničnu mjeru gluposti jedan aganor, dva aganora.... jedan aganor bi mogao biti u jediničnoj vrijednosti poput jedne tone gluposti  :D ).

Tražio sam te argument, link ili išta. To što znam da takvih grupa ima to je sasvim druga stvar no takvih grupa u svijetu možeš nabrojati na prste jedne ruke, a isto toliko i njihovih članova. Opskurdne, ali opasne grupe ne mnogo različitije od neke druge kriminalne organizacije. Mafijaši su velliki vjernici pa njihovi kriminalni poslovi su u potpunoj suprotnosti sa onime što vjera promiće...

da, čekam te argumente...
Pogotovo me zanima to "ritualno žrtvovanje djece" pošto to kršćani često navode no zapravo se radi o hoaxu i stvaranje "straha" od drugih...klasični kršćanski pristup.... tako su prije govorili kako muslimani (a kasnije i budisti te drugi, čaki židovi) jedu svoju djecu. Naravno da to nije ni onda bila istina, ali kršćani su to širili.
https://www.youtube.com/watch?v=p3z6UPhrNQY

To nije nikakav argument nego ljigavi prokršćanski filmić... i što si htio sa time??

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Mesija! No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Mesija! Empty Re: Mesija!

Post by Patriot_1 6/5/2014, 09:56

Sefirot wrote:
Patriot_1 wrote:
Sefirot wrote:
Patriot_1 wrote:
Sefirot wrote:za ono što si naveo patriote, ne pravi se grbav ko aganor.
Pa sam si rekao da postoje takve skupine,,a od mene tražiš argument!Suludo!

Opet se praviš aganor? (vidiš ovo je gore od psovke kad nekog izjednačiš sa aganorom. Mogli bi stvoriti jediničnu mjeru gluposti jedan aganor, dva aganora.... jedan aganor bi mogao biti u jediničnoj vrijednosti poput jedne tone gluposti  :D ).

Tražio sam te argument, link ili išta. To što znam da takvih grupa ima to je sasvim druga stvar no takvih grupa u svijetu možeš nabrojati na prste jedne ruke, a isto toliko i njihovih članova. Opskurdne, ali opasne grupe ne mnogo različitije od neke druge kriminalne organizacije. Mafijaši su velliki vjernici pa njihovi kriminalni poslovi su u potpunoj suprotnosti sa onime što vjera promiće...

da, čekam te argumente...
Pogotovo me zanima to "ritualno žrtvovanje djece" pošto to kršćani često navode no zapravo se radi o hoaxu i stvaranje "straha" od drugih...klasični kršćanski pristup.... tako su prije govorili kako muslimani (a kasnije i budisti te drugi, čaki židovi) jedu svoju djecu. Naravno da to nije ni onda bila istina, ali kršćani su to širili.
https://www.youtube.com/watch?v=p3z6UPhrNQY

To nije nikakav argument nego ljigavi prokršćanski filmić... i što si htio sa time??
A ono prije ,jesi li pročitao?Onako na brzinu sabrah nekoliko indicija !Film nije nikakav "ljigavi" nego priča  istinita o čovjeku koji je od droga došao do Boga!Jako dobro da je!
Ti bi vjerovatno bio sretniji da je ostao narkoman!Sve je dobro , samo "NE postati kršćanin!"Naime , čitao sam ispovjesti nekih ljudi i gledao na Ju tjubu što im se događalo zbog sotonista!I  to ne samoi ispovjesti kršćana!Nijh najmanje!Npr,žena koja je ušla u taj kult,bila je obredno silovana pred svima od glavnog svećenika i morala je dijete predati njemu kako bi ga ,opet obredno žrtvovali,pa je pobjegla!To je samo jedan od slučajeva!Kad bi u nekom gradu neki svećenik imao uspjeha,crkva mu rasla,nekršćani počeli dolaziti i postajali kršćani,sotonisti su se udruživali da ga napadnu!I neki okultisti!Neznam dali bi i ti "mađijao" protiv takvao ali gledajući koliku količinu averzije prema kršćanstvu imaš,nebi me čudilo!I misionarenju!A da te pitam,kamo bi ovaj čovjek sa filma danas dospio da nije "misionarenja"?U grob!Slažeš se?
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Mesija! Empty Re: Mesija!

Post by Sefirot 6/5/2014, 10:04

Klasična ljigava kršćanska pričica. Ja znam ljude koji su bili teški narkomani i isto otišli u takve zajednice te glavom bez obzira pobjegli iz njih jer kažu da to nije ništa drugo nego vjersko pranje mozga. Prijatelj se spasio i od droge ali i od takvih vjerskih fanatika koji samo jedan narkotik zamjenjuju sa drugim.

Ja sam te tražio argumente koje još nisam dobio...

A i ove tvoje pričice su i dalje ljigave pričice bez konkretnih argumenata... pričice i pričice....

Ja ne bi "mađijao" protiv ovih koje navodiš jer se:
1. neću spuštati na taj nivo. To mi je ljigavo.
2. gubiti energiju na takve gluposti, nisam lud.
3. takvo korištenje je sasvim suprotno ozbiljnoj okultnoj praksi i idejama Hermetizma te etici okultne filozofije.


I naravno da se ne slažem da bi završio u grobu, najpoznatije su kršćanske udruge za pomoć narkomanima, ali samo zbog razvikanosti i hvaljenja, a zapravo je pranje mozgova. Ima i drugih koji su uspješni, a koji nisu licemjerni.
U krajnjoj liniji, lik je budala jer je dozvolio sam sebi da završi na teškim narkoticima...

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Mesija! No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Mesija! Empty Re: Mesija!

Post by Patriot_1 6/5/2014, 11:06

Sefirot wrote:Klasična ljigava kršćanska pričica. Ja znam ljude koji su bili teški narkomani i isto otišli u takve zajednice te glavom bez obzira pobjegli iz njih jer kažu da to nije ništa drugo nego vjersko pranje mozga. Prijatelj se spasio i od droge ali i od takvih vjerskih fanatika koji samo jedan narkotik zamjenjuju sa drugim.

Ja sam te tražio argumente koje još nisam dobio...

A i ove tvoje pričice su i dalje ljigave pričice bez konkretnih argumenata... pričice i pričice....

Ja ne bi "mađijao" protiv ovih koje navodiš jer se:
1. neću spuštati na taj nivo. To mi je ljigavo.
2. gubiti energiju na takve gluposti, nisam lud.
3. takvo korištenje je sasvim suprotno ozbiljnoj okultnoj praksi i idejama Hermetizma te etici okultne filozofije.


I naravno da se ne slažem da bi završio u grobu, najpoznatije su kršćanske udruge za pomoć narkomanima, ali samo zbog razvikanosti i hvaljenja, a zapravo je pranje mozgova. Ima i drugih koji su uspješni, a koji nisu licemjerni.
U krajnjoj liniji, lik je budala jer je dozvolio sam sebi da završi na teškim narkoticima...
Pa onda si i ti,,jer si sa drogama experimentirao!Ha Ha!Taj tip je bio budala,sad nije!Ja sam poslao jednog lika u komunu"Reto" i vratio se,,pobjegao,ne zbog pranja mozga nego jer nije mogao podnijeti disciplinu!Inače je protestant bio!A odao se piću!I drogama!Dakle,nema tu pranja mozgova,nije njima najbitnije da netko postane vjernik nego da se oslobodi droga!To što čitaju bibliju i mole se,sastavni je dio života u komuni!Za tvoju informaciju,imaju puno bolji uspjeh od nekršćanskih komuna!Ok?Ono što je meni argument,tebi nemora bit!Da je tebi stalo do argumenata,našao bi ih sam.Imaš puno dokaza da sotonisti žrtvuju ljude i djecu i obredno siluju!Ako si na to mislio!E sad,,,ti ćeš to nazvati  pričicom!Radilo se o kršćaninu koji ju je ispričao ili ne!https://www.youtube.com/watch?v=SO9bhw3hqqY   https://www.youtube.com/watch?v=vMYqArEmyO0
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Mesija! Empty Re: Mesija!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum