ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje!

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Empty Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje!

Post by epikur37 29/10/2015, 13:34

Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Imisve
[size=35]PANIKA! IMIGRANT UBIO MAJKU I SINA U IKEA-i! Eksplodirala prodaja oružja u Europi za obranu od imigranata![/size]
Autor: Zrinka K.Četvrtak, 29. Listopad 2015. u 13:07


Europljani šokirani zataškavanjem brutalnih zločina imigranata!
Prošlog tjedana u IKEA-i u Vastersu u Švedskoj došlo je do ubojstva dvoje ljudi! Ilegalni imigrant iz Eritreje, čiji je zahtjev za azil bio odbijen, ukrao je noževe u IKEA-i te nasmrt njima izbo Carol i Emila Herlin (majka i sin) koji su u švedskoj IKEA-i kupovali namještaj. Imigrant je to učinio iz čistog mira, što je izazvalo šok i nevjericu u Švedskoj. Ipak, vlasti i policija cijeli slučaj pokušali su zataškati što je još više razljutilo Šveđane koji su nakon tog događaja obasuli premijera Švedske, Stefana Löfvena pismima u kojima ga upozoravaju da prestane ‘uvoziti’ ljude iz zemalja Trećeg svijeta u njihovu zemlju, kao i da prestane štititi imigrante te uništavati Šveđane! Premijeru su poručili da s obzirom na to da provodi nenormalnu cenzuru u švedskim medijima, da počne čitati strane novine kako bi vidio da je Švedska na rubu potonuća! Zgroženi su cijelom politikom oko imigranata i poniženjem Šveđana! Najviše ih je razljutilo jer se premijer u medijskim istupima nije ni osvrnuo na brutalno ubojstvo dvoje Šveđana u IKEA-i, kao i da je prešutio silovanje trogodišnjeg švedskog djeteta od strane imigranata.
Kako su mu napisali, Šveđani su u ogromnom strahu i bez oružja više ne planiraju ići ni u trgovine! Upozorili su na porast muslimanskih četvrti u kojima vlada šerijatski zakon i u koje švedska policija ne smije zalaziti! “Bok Stefan. Ja imam 43 godine, otac sam  četvero djece, od 6 do 16 godina, i ja zaista ne znam kako da objasnim djeci zašto nosimo oružje po ulici. Tužan sam jer vaša stranka zatvara oči pored svega što se u Švedskoj događa. Vaša zaštita nasilnih imigranata i njihovih zločina je zastrašujuća, a sve nam govori da se u vama skriva izvorna mržnja prema Šveđanima jer ne vidimo zašto bi svoj narod tako izložili tom brutalnom nasilju! Ne zaboravite da ti ljudi nikada nisu plaćali porez, a da primaju veću naknadu nego švedski umirovljenici koji su tu radili cijeloga života, a onda im je dopušteno silovati švedsko dijete ili ubijati ljude po trgovinama i ulicama!’, poručio je Matthaias premijeru. Petar, zgrožen premijerovom šutnjom, mu je poručio: ‘Dragi premijeru. Pišem vam jer sam zabrinut zbog razvoja švedskog društva. Svaki dan svjedočim vijestima o pucnjavama, eksplozijama,  premlaćivanjima, silovanjima i ubojstvima. To je naš Švedska, zemlja u kojoj smo i vi i ja odrastali, zemlja koja je donedavno bila najsigurnija zemlja na svijetu’. Pogledajte što je sada! Leglo nečovječnosti, leglo ubijanja zlostavljanja i silovanja, zemlja u kojoj vlada šerijatski zakon! Spustite se na zemlju, prođite muslimanskim četvrtima ako se usudite. Zašto ste to dopustili? Vi u svojoj ulozi premijera dužni ste štiti sve građane, bili oni rođeni ovdje ili ne, ja to razumijem, ali dopuštati da vam građani pate, da ih ubijaju u IKEA-i zbog neke umjetne tolerancije, to ne razumijem. Ne razumijem zašto ste pokušali zataškati taj slučaj?’ 
‘Pozdrav Stefan! Nakon što sam pročitao sve o okrutnom činu u IKEA-i u Vasterasu, pitam se sada trebam li se osjećati sigurno kada idem u trgovinu ili jednostavno hodam ulicama Švedske? Smijem li pustiti djecu bez pratnje na ulicu? S obzirom na to da se ovakvo nasilje događa svaki dan, a vi vješto uvjeravate ljude da su imigranti OK, pitam se zašto to radite? Zašto nekontrolirano uvozite stotine tisuća nasilnika u našu zemlju? Zašto zataškavate njihove zločine? Nadam se da ste svjesni da je ubojstvo u IKEA-i tek početak onoga što će se dogoditi’, napisao je Benny premijeru.
Europa se sprema za rasni rat?
Velik broj građana priznao je premijeru da je oružje u njihovim domovima postala normalna stvar bez koje ne idu više na ulicu, a Daily Mail izvještava da je prodaja oružja eksplodirala u cijeloj Europi, a u zadnje vrijeme ponajviše u Austriji, budući da se i ta zemlja našla na nesnosnom udaru imigranata. Austrija tako sada kao zemlja s 8,5 milijuna stanovnika, sada ima oko 900 000 komada vatrenog oružja u domovima.
Zanimljivo je istaknuti i to kako trgovci navode da su žene u najvećoj mjeri te koje kupuju oružje. Samo ove godine prodano je 70 000 komada oružja, navode iz policije.
Thomas Ortner, glasnogovornik jedne trgovine oružjem u Gornjoj Austriji za medije je izjavio: ‘Doslovno su prodane sve sačmarice jer za njih ne trebate dozvolu’, dok su za sve druge oblike oružja dozvole potrebne. Tečajevi koji su uvjet za dobivanje dozvola, na kojima prijavljeni moraju demonstrirati svoje znanje korištenja vatrenog oružja, nekad su se odvijali svakih pet tjedana, ali sada se odvijaju svakog tjedna uslijed ogromne navale. U gradu poput Salzburga, nalazi se doslovno cijeli red ljudi  koji ispred državnog ureda čekaju potrebne dokumente za kupnju pištolja.
Lokalni i državni mediji navode kako je veliki broj imigranata, sa strahom od provala i imigrantskog nasilja, najveći uzrok ovoj navali. ‘Zbog društvene promjene, ljudi se žele zaštititi,’ rekao je jedan prodavač oružja. On je također naveo kako se mnogo žena nalazi među kupcima. Ne treba to ništa čuditi, posebno ako se uzme da Austrija i dalje neumorno prihvaća tisuće i tisuće imigranata, od kojih mnogi ostaju u toj zemlji, a problemi s njima također rastu, kao i u Njemačkoj. Europi prijete masovna silovanja, zarazne bolesti i kriminal i  dok razni psiholozi i sociolozi u suradnji s medijima pokušavaju prikriti porast kriminala uslijed masovne invazije, obični ljudi postaju svjesni onoga što se događa u Europi pa je tako pitanje dana kada će rasni sukobi na koje će Europljani, kako se sada čini, morati biti primorani ne bi li zaštitili svoje zemlje i obitelji!
http://www.dnevno.hr/planet-x/panika-imigrant-ubio-majku-sina-u-ikei-eksplodirala-prodaja-oruzja-u-europi-za-obranu-od-imigranata-849230
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Empty Re: Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje!

Post by epikur37 29/10/2015, 13:34

Znači što? :)



Trpaaaaaj dalje :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Empty Re: Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje!

Post by Regoč 29/10/2015, 13:40

Bit spreman, čim me tamnoputi mrko pogleda, metak u čelo pa nek on dokazuje da je samo kratkovidan.

_________________
Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Empty Re: Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje!

Post by epikur37 29/10/2015, 13:41

Regoč wrote:Bit spreman, čim me tamnoputi mrko pogleda, metak u čelo pa nek on dokazuje da je samo kratkovidan.

majku im četničku sve su gori ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Empty Re: Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje!

Post by dijagram 29/10/2015, 13:42

tako miroljubiv i napredan narod ,a sad se militarizira iz cista mira
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Empty Re: Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje!

Post by Guest 29/10/2015, 13:42

u principu,i praksi,nikad neces naletjeti na jednog..uvijek 5-6 u grupi,pa te buju mrko pogledali,a ti bujes spustio pogled...ili okrenuo na drugu stranu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Empty Re: Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje!

Post by Regoč 29/10/2015, 13:43

epikur37 wrote:
Regoč wrote:Bit spreman, čim me tamnoputi mrko pogleda, metak u čelo pa nek on dokazuje da je samo kratkovidan.
majku im četničku sve su gori ;)
I jesu. Kod nas to vidiš po Romima, užasno su se obezobrazili u posljednjih desetak godinah.

_________________
Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Empty Re: Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje!

Post by dijagram 29/10/2015, 13:44

epikur37 wrote:
Regoč wrote:Bit spreman, čim me tamnoputi mrko pogleda, metak u čelo pa nek on dokazuje da je samo kratkovidan.

majku im četničku sve su gori ;)
dobro, cetalje smo mi primirili, a vi mladji cete ove muamedance:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Empty Re: Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje!

Post by Regoč 29/10/2015, 13:44

dijagram wrote:tako miroljubiv i napredan narod ,a sad se militarizira iz cista mira
Da, baš iz čista mira. Vide ljudi da je došla voda do grla, Breivik će uskoro biti slavljen kao avangarda.

_________________
Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Empty Re: Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje!

Post by Regoč 29/10/2015, 13:46

bogomdani wrote:u principu,i praksi,nikad neces naletjeti na jednog..uvijek 5-6 u grupi,pa te buju mrko pogledali,a ti bujes spustio pogled...ili okrenuo na drugu stranu...
Zapravo da, očito ćemo uskoro i mi morati hodati u grupama i udarati prvi, čisto prevencije radi.

_________________
Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Empty Re: Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje!

Post by epikur37 29/10/2015, 13:46

dijagram wrote:
epikur37 wrote:
Regoč wrote:Bit spreman, čim me tamnoputi mrko pogleda, metak u čelo pa nek on dokazuje da je samo kratkovidan.

majku im četničku sve su gori ;)
dobro, cetalje smo mi primirili, a vi mladji cete ove muamedance:)

A ne, lipo smo vam govorili ne sadite tikve s njima.

A ne, prvo ih podržite u BiH, pa na Kosovu i na kraju u Siriji...eto vam sad ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Empty Re: Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje!

Post by Guest 29/10/2015, 13:48

islam se širi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Empty Re: Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje!

Post by Guest 29/10/2015, 13:49

Regoč wrote:
bogomdani wrote:u principu,i praksi,nikad neces naletjeti na jednog..uvijek 5-6 u grupi,pa te buju mrko pogledali,a ti bujes spustio pogled...ili okrenuo na drugu stranu...
Zapravo da, očito ćemo uskoro i mi morati hodati u grupama i udarati prvi, čisto prevencije radi.
Pa tako je..evo u svabiji su uvijek u grupama,tako da pojedinac moze samo nahebati realno...Svabi su opet jaki individualci i nisu bar coporativno homogeni..jednog svabu samaraju,drugi mirno stoji i zove policiju..ovi im mogu i drob vaditi,svabi ce samo nes malo brzi otipkati broj policije..na ulici,svabi su vec spusili..kukavni sum,boje se...uzdaju se u potpunosti na vosku i policiju..

Poljaci su meni zakon...pogledaj malo na youtube.pl videje o islamistima...vrlo zanimljivo..ne mogu smisliti nigge niti islamiste...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Empty Re: Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje!

Post by Yehudi 29/10/2015, 13:51

Regoč wrote:
dijagram wrote:tako miroljubiv i napredan narod ,a sad se militarizira iz cista mira
Da, baš iz čista mira. Vide ljudi da je došla voda do grla, Breivik će uskoro biti slavljen kao avangarda.


 F R E E   B R E I V I K   ...........( FOR PRESIDENT)
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Empty Re: Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje!

Post by Guest 29/10/2015, 13:52

bogomdani wrote:
Regoč wrote:
bogomdani wrote:u principu,i praksi,nikad neces naletjeti na jednog..uvijek 5-6 u grupi,pa te buju mrko pogledali,a ti bujes spustio pogled...ili okrenuo na drugu stranu...
Zapravo da, očito ćemo uskoro i mi morati hodati u grupama i udarati prvi, čisto prevencije radi.
Pa tako je..evo u svabiji su uvijek u grupama,tako da pojedinac moze samo nahebati realno...Svabi su opet jaki individualci i nisu bar coporativno homogeni..jednog svabu samaraju,drugi mirno stoji i zove policiju..ovi im mogu i drob vaditi,svabi ce samo nes malo brzi otipkati broj policije..na ulici,svabi su vec spusili..kukavni sum,boje se...uzdaju se u potpunosti na vosku i policiju..

Poljaci su meni zakon...pogledaj malo na youtube.pl videje o islamistima...vrlo zanimljivo..ne mogu smisliti nigge niti islamiste...

priča mi jedan naš iz njemačke da na ulici sa muslimanima se uglavnom mlate srbi, poljaci, hrvati, rusi , i takvi.. čak nije da švabe nemaju muda, nego ako švabo se pomlati sa turčinom ili arapom, policija uvijek švabu strpa par godina u zatvor..

međutim ako se hrvat, srbin, poljak, rus potuku sa turčinom, onda policija uvijek sjebe turčina i njega optuži da je kriv :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Empty Re: Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje!

Post by dijagram 29/10/2015, 13:52

epikur37 wrote:
dijagram wrote:
epikur37 wrote:
Regoč wrote:Bit spreman, čim me tamnoputi mrko pogleda, metak u čelo pa nek on dokazuje da je samo kratkovidan.

majku im četničku sve su gori ;)
dobro, cetalje smo mi primirili, a vi mladji cete ove muamedance:)

A ne, lipo smo vam govorili ne sadite tikve s njima.

A ne, prvo ih podržite u BiH, pa na Kosovu i na kraju u Siriji...eto vam sad ;)
Ma trijebili smo i te, pretecu isil-a :) a sad cete i vi mladji, a ne samo virtualno i kojekakvim racunalnim igricama
Mozda se tko pokaze i zavrijedi kakav cvarak il medalju, osobno cu ih dodijeljivati kao veteran:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Empty Re: Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje!

Post by Regoč 29/10/2015, 13:52

bogomdani wrote:
Regoč wrote:
bogomdani wrote:u principu,i praksi,nikad neces naletjeti na jednog..uvijek 5-6 u grupi,pa te buju mrko pogledali,a ti bujes spustio pogled...ili okrenuo na drugu stranu...
Zapravo da, očito ćemo uskoro i mi morati hodati u grupama i udarati prvi, čisto prevencije radi.
Pa tako je..evo u svabiji su uvijek u grupama,tako da pojedinac moze samo nahebati realno...Svabi su opet jaki individualci i nisu bar coporativno homogeni..jednog svabu samaraju,drugi mirno stoji i zove policiju..ovi im mogu i drob vaditi,svabi ce samo nes malo brzi otipkati broj policije..na ulici,svabi su vec spusili..kukavni sum,boje se...uzdaju se u potpunosti na vosku i policiju..

Poljaci su meni zakon...pogledaj malo na youtube.pl videje o islamistima...vrlo zanimljivo..ne mogu smisliti nigge niti islamiste...
Doći će i Švabe k sebi, nužda će ih natjerati.

_________________
Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Empty Re: Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje!

Post by Regoč 29/10/2015, 13:55

neoliberalni_placenik wrote:
bogomdani wrote:
Regoč wrote:
bogomdani wrote:u principu,i praksi,nikad neces naletjeti na jednog..uvijek 5-6 u grupi,pa te buju mrko pogledali,a ti bujes spustio pogled...ili okrenuo na drugu stranu...
Zapravo da, očito ćemo uskoro i mi morati hodati u grupama i udarati prvi, čisto prevencije radi.
Pa tako je..evo u svabiji su uvijek u grupama,tako da pojedinac moze samo nahebati realno...Svabi su opet jaki individualci i nisu bar coporativno homogeni..jednog svabu samaraju,drugi mirno stoji i zove policiju..ovi im mogu i drob vaditi,svabi ce samo nes malo brzi otipkati broj policije..na ulici,svabi su vec spusili..kukavni sum,boje se...uzdaju se u potpunosti na vosku i policiju..

Poljaci su meni zakon...pogledaj malo na youtube.pl videje o islamistima...vrlo zanimljivo..ne mogu smisliti nigge niti islamiste...

priča mi jedan naš iz njemačke da na ulici sa muslimanima se uglavnom mlate srbi, poljaci, hrvati, rusi , i takvi.. čak nije da švabe nemaju muda, nego ako švabo se pomlati sa turčinom ili arapom, policija uvijek švabu strpa par godina u zatvor..

međutim ako se hrvat, srbin, poljak, rus potuku sa turčinom, onda policija uvijek sjebe turčina i njega optuži da je kriv :D
Pa i u Švedskoj su najveći švedski nacionalisti pripadnici useljeničkih nacijah koje same imaju jaku samosviest. Nije li prije koji mjesec bila priča o nekom bosanskom Hrvatu koji je u švedskim nacionalističkim krugovima ili takvo što?

_________________
Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Empty Re: Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje!

Post by Guest 29/10/2015, 13:55

Regoč wrote:
bogomdani wrote:
Regoč wrote:
bogomdani wrote:u principu,i praksi,nikad neces naletjeti na jednog..uvijek 5-6 u grupi,pa te buju mrko pogledali,a ti bujes spustio pogled...ili okrenuo na drugu stranu...
Zapravo da, očito ćemo uskoro i mi morati hodati u grupama i udarati prvi, čisto prevencije radi.
Pa tako je..evo u svabiji su uvijek u grupama,tako da pojedinac moze samo nahebati realno...Svabi su opet jaki individualci i nisu bar coporativno homogeni..jednog svabu samaraju,drugi mirno stoji i zove policiju..ovi im mogu i drob vaditi,svabi ce samo nes malo brzi otipkati broj policije..na ulici,svabi su vec spusili..kukavni sum,boje se...uzdaju se u potpunosti na vosku i policiju..

Poljaci su meni zakon...pogledaj malo na youtube.pl videje o islamistima...vrlo zanimljivo..ne mogu smisliti nigge niti islamiste...
Doći će i Švabe k sebi, nužda će ih natjerati.
Samo ako tako vlast naredi...Svabi su u potpunosti oslonjeni na drzvu..rade sto vlast naredi bespogovorno..e sad,ne vjerujem da ce Ameri svabama dopustiti neke stvari poput onih prije ww1 i ww2... ne sumnjam da bi svabi isto reagirali kao kad ih je Hićo potakao...hladna robotska rasa,mos ih trgati,ne reagiraju,mogu oni trgati druge,bez nekih emocija...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Empty Re: Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje!

Post by Guest 29/10/2015, 13:56

U Švedskoj Somalijaca prek 300 k. A i gamadi arapske nakotilo se i uselilo da im se ni broj više ne zna. Jedino im je rješenje sve potrpat u avione i iskrcat nasred Atlantika. Šteta lijepe prirode da ju kvare takvi primitivci. Ovo ljeto smo posjetili Skandinaviju i priroda im je zaista prekrasna. Stockholm prelijep grad, ali dojam kvare, kao i u Parisu i Londonu, skupine divljaka koje nije trebalo iz prašume dovlačit, jer nemaju niti elementarnih normi civiliziranog ponašanja. Helsinki i Oslo po tom pitanju je mrvicu ispred Stockholma i Copenhagena, di su divljaci na svakom drugom koraku. Bučni, zmazani, nekulturni i vulgarni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje! Empty Re: Švedska: Imigranti uletjeli u Ikeu, europljani kupuju oružje!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum