ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 8 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus Tue 19 Mar - 16:42

Spava do podne , popija tri kave i još mi se spava , sad ću opet drijemat.

Neman ja šta u emanicipqciji sa ženama , one sve znaju , najpametnije su na svitu , jedino neznaju odgajat dicu , to bi morali mi kao jel ?

Buden li ti ja mora odgajat dicu ja ću ti ih uzet a tebe izbacit iz kuće.

Sve znaju samo neznaju ono šta triba a to je psihologija jer odgoj djece i dobar brak ti je ista stvar. Moraš imat psihologiju u malon prstu ....ili par stanova kao ja.

Ili i jedno i drugo ....kao ja.

Ima samo rupu između nogu i misli da je Bog.

RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 8 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus Tue 19 Mar - 16:46

Zaokruži točan odgovor , kad želiš ljude pokrenuti u životu postavljaš im slijedeće pitanje ;

a) Št želiš raditi u životu ?

b ) Šta želiš proizvoditi u životu ?

c ) Šta želiš biti u životu ?

Neznaš točan odgovor a mudruješ.


b ) kreativnost
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 8 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus Tue 19 Mar - 16:48

I onda ćeš ti nekoga odgojit jel tako ? A nemaš blage veze.

Pa ti sad Jelena Veljača trči okolo i traži strože zakone nad nasiljem nad ženama.

Pa tko je odgojio te muškarce ?

Vi jel tako ?

Kako siješ tako ćeš i žnjeti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 8 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus Tue 19 Mar - 16:49

Triba vas sve napleskat tako van svi zubi ispadnu.

Da se naučiš jedan put da se problem nerješava na ušću nego na izvoru.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 8 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by Guest Tue 19 Mar - 16:57

Eto Srbin od 74 god jebe mladu piletinu a Mobijus grinta okolo i strajka..kao malo dijete se duri na zene..umjesto da kujama podere gace i ne vadi ga par sati..Pa kad kuja oda cetvoronoske eto ti jos veceg uzbudjenja..i bolje pozicije za zaskocit::))
Mada ja mislim da su to sve lazne vijesti iz srpske tabloidne kuhinje koju ovdasnji hrvati zderu kao najbolji specijalitet samo da bi 'rvatima nabili komplekse.Ajd dobro vjerujem da je tu malu (jos ako je lujka podatna ..a to je mlado...peru je hormoni..a sa sela sve pobjego u grad pa daj sto das) okino par puta za neke stiklice ili aljinicu...onda se dosjetili kako da postane starleta ko Karleusa..Srpkinje bi isto kao i hrvatice dale bi sve samo da se pojavi na TV..ili u novinama..Ma Balkanke su gore od schwabica..moze se jebavat i u isto vrijeme jest cevape..:::)))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 8 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus Tue 19 Mar - 17:01

Ne hvala. Počne sa seksom a završi sa bebom i ženom u kući koja će ti solit pamet o tome Koje je boje zavjesa ?

Netriba meni to u životu. Davno je to bilo kad su mene žene interesirale no onda je to bilo nešto blizu ovim vodama u kojima sam ja ( galaktička federacija ) no ispostavilo se da radi malo i za drugu stranu pa san morao prekinit tu vezu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 8 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus Tue 19 Mar - 17:12

Daleko ste vi na ovoj planeti od optimalnog. Tu san se ja zajeba jer san mislija da kužite ove osnovne stvari kad su veze u pitanju i da je tu sve jasno a kad ono emanicipacija s druge strane , neko mudrovanje bez pokrića , neko uvjetovanje unaprid šta su one zamislile u životu i kako mora biti.

Smješno.

Sad ispada da Ashtar komanda prvo mora vama slomit tu emqnicipaciju i izbit debilizam iz glave pa tek onda iduća generacija ( iduća inkarnacija ) da se uvatimo fighta sa negativnim vanzemaljcima.

Dakle s emanicipacijom negativni vanzemaljci dobili 50 godina fore koliko je nama potrebno da vas sve preodgojimo.

Zato ja i neman posla s njima jer to je ova inkarnacija pošto ih preodgajamo metodom mrkve i batine. ; S jedne strane ćemo in lomit kosti a s druge davat točne podatke o ljudskom umu , muškoženskim vezama i odgoju djece.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 8 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by Guest Tue 19 Mar - 17:24

A kaja znam ,,mozda sam ja zidov ko onaj pismejker..i on je jebezljiv..A kako neces biti bokte ne ubio kad rivom prosecu one dalmosice ...jos se prave da te ne primjecuju ili onako prkosno se okrenu pa ti pogledom posalju poruku...e nes jebat ..drkaj..a onda se pobui musko i kaze e bas cu ti ga staviti i to zguza..To je ta igra prirode..ljepote koju nalazimo u njihovim sisama i dupetu...zajebanom pogledu...pokretu..Doduse..nismo to mi smislili nego nas je bog zajebo pa napravio zenu :::))))
@RayMabus zensku naklonost ces doiti samo ako je kurcom tuces a rukama mazis ...dragas i pazis..Daj se osvijesti ...jebo te..ako nista odi u apoteku pa se nakljukaj hrmonima mozda te krene:::)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 8 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus Tue 19 Mar - 17:26

Netriba mi njihova naklonost. Zanima me samo osvajanje ove planete. Imam puno veće ciljeve od smišne rupe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 8 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus Tue 19 Mar - 17:32

A ciljevi se sastoje od malih koračića , zato ja pratim islamsku invaziju i islamističke napade koji će dovest do porasta desnice a desnica je konzervatizam a konzervatizam nije emanicipqcija.

To je prva bitka. To je batina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 8 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus Tue 19 Mar - 17:37

A ovo ti je mrkva

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 8 10871770

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/594474/predsjednica-primila-predstavnice-inicijative-spasime-nasilje-u-drustvu-je-sveprisutno-taj-problem-mora-biti-u-fokusu-javnosti

Iako su bez znanja aktivirale su se. I traženje odgovora je početak. Normalno da ja posjedujem rješenja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 8 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by Guest Tue 19 Mar - 17:38

Sunca joj poljubim i nasoj DRAGOJ CHARRY...tolik oje poplasila Longija,da se uvaj ne moze zaustaviti kad krene analizu musko-zenskih odnosa praviti... No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 8 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus Tue 19 Mar - 17:41

pismejker wrote:Sunca joj poljubim i nasoj DRAGOJ CHARRY...tolik oje poplasila Longija,da se uvaj ne moze zaustaviti kad krene analizu musko-zenskih odnosa praviti... No
Nije ona. Davno prije nje sam ja raskinio sa ženama. U biti ženska me se sama uvatila. Stvorila neki film u glavi da se ja zaniman za nju. Uopće nisan jer me nezanimaju nikoje. Neznan. Nešto je ona krivo shvatila.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 8 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by Guest Tue 19 Mar - 17:42

RayMabus wrote:
pismejker wrote:Sunca joj poljubim i nasoj DRAGOJ CHARRY...tolik oje poplasila Longija,da se uvaj ne moze zaustaviti kad krene analizu musko-zenskih odnosa praviti... No
Nije ona. Davno prije nje sam ja raskinio sa ženama. U biti ženska me se sama uvatila. Stvorila neki film u glavi da se ja zaniman za nju. Uopće nisan jer me nezanimaju nikoje. Neznan. Nešto je ona krivo shvatila.

sto je bilo s njom?Imas neki info? :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 8 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by Noor Tue 19 Mar - 17:43

RayMabus wrote:
Noor wrote:
RayMabus wrote:Emanicipirane žene imaju svoje stavove , to znači da imaju svoje ja. Sad ja kažem Ovaj zid je zelen ( a bijel je ).Šta ti kažeš ? Da je bijel. Super. Ja kažen da nije. Šta sad ?

Tvrdoglavost. E pa vidiš to meni u vezi netriba. Ako je tebi više stalo do toga da ti budeš u pravu čak i kad jesi od toga da imaš vezu onda je sve jasno....jer u biti ja nisam u pravu ( znam da je zid bijel ) , samo me zanima jel ti stalo jel bijel il zelen ili ti je bitnije sačuvat vezu.

A veza se čuva tako da kažeš nešto u stilu Pa ako je tebi zelen onda ok tj nekažeš ja sam u pravu a ti si u krivu.....jer ako sam ja u krivu onda ti nemaš šta radit tu. Očito.
a zašto je tebi stalo biti u pravu kad očito nisi u pravu, to čak i priznaš, ali ljutiš se i zamjeraš osobi koja kaže da je zid bijel, a ne zelen...što i sam znaš
da si u pravu, ok...ali čovječe nisi i drugu stranu zaglupljuješ
pa tko bi ti na to pristao? o kakvoj vezi pričamo onda?
Mojoj.Očito.

Da si Ashtar komanda znala bi da je komunikacija ja sam u pravu , ti si u krivu niska razina komunikacija a potječe od tvrdoglavosti.

Zanima me koliko si tvrdoglava i jel ti bitniji tvoj stav pod svaku cijenu pa i prekida veze jer moran vidit jesi li materijal za rastavu.
aha, ok

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 8 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus Tue 19 Mar - 17:44

pismejker wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:Sunca joj poljubim i nasoj DRAGOJ CHARRY...tolik oje poplasila Longija,da se uvaj ne moze zaustaviti kad krene analizu musko-zenskih odnosa praviti... No
Nije ona. Davno prije nje sam ja raskinio sa ženama. U biti ženska me se sama uvatila. Stvorila neki film u glavi da se ja zaniman za nju. Uopće nisan jer me nezanimaju nikoje. Neznan. Nešto je ona krivo shvatila.

sto je bilo s njom?Imas neki info? :cleanteeth
Ne. Pa živi neki svoj život ...ako nije umrla. Pa šta ja znan. Šta to mene brige. Sve najbolje i to je to. Ja ne tražim drugu dinamiku. Neznan šta tu nekoj nije jasno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 8 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by Guest Tue 19 Mar - 17:46

RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:Sunca joj poljubim i nasoj DRAGOJ CHARRY...tolik oje poplasila Longija,da se uvaj ne moze zaustaviti kad krene analizu musko-zenskih odnosa praviti... No
Nije ona. Davno prije nje sam ja raskinio sa ženama. U biti ženska me se sama uvatila. Stvorila neki film u glavi da se ja zaniman za nju. Uopće nisan jer me nezanimaju nikoje. Neznan. Nešto je ona krivo shvatila.

sto je bilo s njom?Imas neki info? :cleanteeth
Ne. Pa živi neki svoj život ...ako nije umrla. Pa šta ja znan. Šta to mene brige. Sve najbolje i to je to. Ja ne tražim drugu dinamiku. Neznan šta tu nekoj nije jasno.
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 8 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus Tue 19 Mar - 17:49

RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:Sunca joj poljubim i nasoj DRAGOJ CHARRY...tolik oje poplasila Longija,da se uvaj ne moze zaustaviti kad krene analizu musko-zenskih odnosa praviti... No
Nije ona. Davno prije nje sam ja raskinio sa ženama. U biti ženska me se sama uvatila. Stvorila neki film u glavi da se ja zaniman za nju. Uopće nisan jer me nezanimaju nikoje. Neznan. Nešto je ona krivo shvatila.

sto je bilo s njom?Imas neki info? :cleanteeth
Ne. Pa živi neki svoj život ...ako nije umrla. Pa šta ja znan. Šta to mene brige. Sve najbolje i to je to. Ja ne tražim drugu dinamiku. Neznan šta tu nekoj nije jasno.
Ja san u drugin totalno igrama otkako san otkrio emancipaciju. Iman ekipu koja je batina i ekipu koja je mrkva.

Sad ste u Evropi u svojevrsnom sendviću jer sa istoka stiže batina a sa zapada mrkva.

Cilj igre je skinit emanicipaciju i dat podatke no podatke nečete čitat dok van nisu životno bitni za opstanak..... zato ću van prvo razbit glavu.

Švedska nasilje :

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 8 Images?q=tbn%3AANd9GcTd-bC7cVylpB2DIPEQDQLul1d1QTrJ8XOWRuM1MmXDhHJ4hb_H

Nije problem u rješenjima , rješenja su tu , Ashtari su ih donili na ovu planetu... problem je šta vi to nečitate.... zato će vas se prisilit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 8 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by Guest Tue 19 Mar - 17:50

Longi jesil gledao star trek diskaveri..?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 8 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus Tue 19 Mar - 17:51

pismejker wrote:Longi jesil gledao star trek diskaveri..?
Ne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 8 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by Guest Tue 19 Mar - 17:58

Bolje nemoj,meni koji imam jaku selbeuntenkontrole doslo mi da razbijem veliki 4K monitor..

Koje gazenje muskog roda,to nije normalno..naravno sve moskije izginu u prvih nekoliko epizoda,a sve pozicije bitne pokupe bahate zenske..uzas...ogadilo mi se..velica se pederluk,jebanje sa drugim vrstama,i naravno sveprisutni multikulti do bestijalnosti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 8 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum