ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hercegovački div investira 30 milijuna KM

Go down

Hercegovački div investira 30 milijuna KM Empty Hercegovački div investira 30 milijuna KM

Post by Eroo 13/3/2019, 15:50

Hercegovački div investira 30 milijuna KM
13.03.2019 15:44   |     Objavio: D.M.   |    Gospodarstvo / BiH   |   0  


Hercegovački div investira 30 milijuna KM JSkCGNiV_corluka_violeta16_080715_475_316_85_s_c1
Kompanija Violeta proširuje postojeći pogon u Grudama za dodatnih 7.000 m2 i radovi se privode kraju. Plan je instalirati nove linije kako bi odgovorili potrebama tržišta i osigurali dovoljne količine za veliku serijsku proizvodnju.

'Za serijsku proizvodnju potrebne su velike brzine, stoga su nova ulaganja značajna. Radi se o investiciji od oko 15 milijuna eura. Ove godine planiramo i izlazak na nova tržišta. Već smo početkom godine krenuli s distribucijom na albanskom tržištu, a u planu je izlazak na bugarsko i poljsko tržište', poručili su iz Violete.

Violeta u svom pogonu u Grudama radi tekući program: tekuće deterdžente, sredstva za čišćenje i omekšivače.

Lansirali su i novi proizvod: deterdžent za čišćenje podova.

Proširenje pogona dodatno će povećati postojeće kapacitete proizvodnje.

'Pratimo tržišne trendove i prema tome planiramo nova ulaganja, stoga nam je u 2019. godini plan da instaliramo novu liniju za proizvodnju higijenskih uložaka. Također, već smo u pregovorima za kupnju novog stroja za proizvodnju pelena-gaćica. Novi projekt je i stroj za proizvodnju kapsula deterdženata za suđe i rublje', kazali su iz kompanije, prenosi Manager.ba.
Eroo
Eroo

Posts : 75034
2016-07-22


Back to top Go down

Hercegovački div investira 30 milijuna KM Empty Re: Hercegovački div investira 30 milijuna KM

Post by Eroo 13/3/2019, 15:55

Grude su u Jugi bile jedna od najsiromašnijih općina.
A nekad se u gangi pivalo, pa ne bez razloga:
 
Selo Grude, jadne naše gude,

Uškopljena a ne zašivena. :^0

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75034
2016-07-22


Back to top Go down

Hercegovački div investira 30 milijuna KM Empty Re: Hercegovački div investira 30 milijuna KM

Post by Guest 13/3/2019, 16:03

Nema tvojim Grudama spasa...pisi propalo..ode mladost iz te vukojebine kao sto si ti nekada otisao kako kazes zbog komunizma samo mi nije jasno zasto nisi napravio jos par koraka pa presao u Austriju.Ocito da si i onda bio glup kada nisi razlikovao Austriju od Zlovenije..Sada odlaze mladi zbog ?razvijene demokracije" u toj vukojebini..Jer ,,,ZNA SE tamo mogu zivjeti samo cistokrvni lopovi...a stas kad pokradu sve koji to nisu onda kradu od svoje djece...a djeca ko djeca..pomisle u sebi..o majku mu jebem prozdrljivu nikda mu nije dosta pa krade i iz moje kasice prasice koju mi je poklonio jos dedo u Yugi..Ti si ko onaj sportas u boksu od 30kg sa krevetom koji se hrabri kako ce pobijediti Kasijusa kleja:::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hercegovački div investira 30 milijuna KM Empty Re: Hercegovački div investira 30 milijuna KM

Post by Eroo 13/3/2019, 16:26

frka wrote:Nema tvojim Grudama spasa...pisi propalo..ode mladost iz te vukojebine kao sto si ti nekada otisao kako kazes zbog komunizma samo mi nije jasno zasto nisi napravio jos par koraka pa presao u Austriju.Ocito da si i onda bio glup kada nisi razlikovao Austriju od Zlovenije..Sada odlaze mladi zbog ?razvijene demokracije" u toj vukojebini..Jer ,,,ZNA SE tamo mogu zivjeti samo cistokrvni lopovi...a stas kad pokradu sve koji to nisu onda kradu od svoje djece...a djeca ko djeca..pomisle u sebi..o majku mu jebem prozdrljivu nikda mu nije dosta pa krade i iz moje kasice prasice koju mi je poklonio jos dedo u Yugi..Ti si ko onaj sportas u boksu od 30kg sa krevetom koji se hrabri kako ce pobijediti Kasijusa kleja:::))
Jedino je  Hercegovini u demografskom plusu, samo to nepismena talibanska sirotinja ne vidi. I ne mora, zapravo i ne treba...
Eroo
Eroo

Posts : 75034
2016-07-22


Back to top Go down

Hercegovački div investira 30 milijuna KM Empty Re: Hercegovački div investira 30 milijuna KM

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum