ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig) koju je teško prevesti'

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig)  koju je teško prevesti' - Page 3 Empty Re: 'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig) koju je teško prevesti'

Post by kaya Tue 12 Mar - 17:29

n_razbojnik wrote:
kaya wrote:Pa na jadranu su se tresli od uzbudenja kada bi ovi dolazili a najskrtiji gosti na pomfriju i cevapima. Srecom sad im je preskupo pa ih nema..
Švabe? 

onda nisi upoznala Čehe i Mađare...mada danas je sve to generaliziranje, nemoš ni na Jadran bez punih kesa, sve i da nećeš trošit' ništa orobit će te kuglom sladoleda od 10 kuna na koju su potrošili 20 lipa
Pa nisam, al ovi su teske skrtice..

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig)  koju je teško prevesti' - Page 3 Empty Re: 'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig) koju je teško prevesti'

Post by Guest Tue 12 Mar - 17:37

Najbolje bi bilo da vama dalmosima gosti uplate par tisucaka jurica i da ne dolaze,,pa ja...to bi bilo optimalno...narafski placanje poreza ne dolazi u obzir jer bi se to smatralo kao donacija..Schwabe su skrti ..ali nemate pojma kako sa njima..ja sam bio expert kako im izvuci zadnju marku iz dzepa a planirali popiti samo dve pive...E nes...ides ti meni ziepeltzugom doma pjevajuci gle mjeseca sto se nakrivio sram ga bilo i schwabo se napijo......naucio ih i da pjevaju..to nisam naplacivo...dje bi mi savjest ..jebo te..Dva deci schlivovitz u pivkana pa da vidite kako schwabo trosi...jebem vas nesposobne::)))Ulovis ih uvijek na dzabalesku,,,to obozavaju..a onda im naplatis i ono sto su dobili dzaba,Jebo te zar ja moram uciti 'rvate kako se lova radi::)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig)  koju je teško prevesti' - Page 3 Empty Re: 'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig) koju je teško prevesti'

Post by Guest Tue 12 Mar - 17:38

pismejker wrote:treba imati u vidu da su do prije 15-20 godina u avio industriji radili i svabi,koji polako odumiru,a nitko tehnoloski napredan ih nema izgubiti.,.,rijec je o strojarstvu koje je u monogome slozenije i kompliciranije nego pusta elektronika...

je malo morgen...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig)  koju je teško prevesti' - Page 3 Empty Re: 'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig) koju je teško prevesti'

Post by Guest Tue 12 Mar - 18:44

Gnječ wrote:
pismejker wrote:treba imati u vidu da su do prije 15-20 godina u avio industriji radili i svabi,koji polako odumiru,a nitko tehnoloski napredan ih nema izgubiti.,.,rijec je o strojarstvu koje je u monogome slozenije i kompliciranije nego pusta elektronika...

je malo morgen...

Naravno da jeste..zato sacica zemalja u svijetu rula u slozenim strojarskim produktima..Donedavno Kina nije bila sposobna proizvesti sama KRILO za PUTNICKI avijun,ali ghovna poput Ajfouna i slicnih gadžeta izbacuje na milijune tona..
Jel znas koji su jebeno slozeni proracuni potrebni da projektiras motor za auto..ono danasnji moderni motor..ako ne radis po licenci od drugog,nego hoces svoj i da budes u vrhu autoindustrije?phuuuuu..zacudio bi se debelo koja matematika tu rula,a poslije slozena izrada,testiranje motora na naprezanja na sve moguce i nemoguce fizicke sile i opterecenja,a nakon toga,jedno 5-6 nacina vrsenja kvalitativne kontrole..onda recimo izrada mlaznih i raktetnih motora..ove potonje ameri sve teze savladavaju,jerbo su pokrepavali svapski inzenjeri iz WW2..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig)  koju je teško prevesti' - Page 3 Empty Re: 'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig) koju je teško prevesti'

Post by RayMabus Tue 12 Mar - 18:53

Koji podanički mentalitet. Ovi in rekli da su in najbolji bečki konjušari a ovi preponosni na tu titulu. Puj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175514
2014-04-11


Back to top Go down

'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig)  koju je teško prevesti' - Page 3 Empty Re: 'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig) koju je teško prevesti'

Post by RayMabus Tue 12 Mar - 19:29

Žuti prsluci

'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig)  koju je teško prevesti' - Page 3 17818475_1840910762792845_7849955076004118528_n.jpg?_nc_ht=scontent-lga3-1.cdninstagram.com&ig_cache_key=MTQ5MDI2NTI1MjQ5NDAyNTI3OQ%3D%3D
RayMabus
RayMabus

Posts : 175514
2014-04-11


Back to top Go down

'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig)  koju je teško prevesti' - Page 3 Empty Re: 'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig) koju je teško prevesti'

Post by RayMabus Tue 12 Mar - 20:15

Isisaju ti svu radnu snagu i onda kategoriziraju koja im je najbolja i koja će najprije postat Nijemci. Eto sad na Balkanu ostali samo pravoslavci i muslimani pa sisajte Germani.

Chyren , novi vođa EU po Nostradamusu je crnobradi stranac iz Njemačke koji se germanizirao. Eto to van je Njemačka : gledaju kako asimilirat druge narode a na kraju krah nataliteta i miks rasa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175514
2014-04-11


Back to top Go down

'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig)  koju je teško prevesti' - Page 3 Empty Re: 'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig) koju je teško prevesti'

Post by Ringo10 Wed 13 Mar - 2:06

kaya wrote:Pa na jadranu su se tresli od uzbudenja kada bi ovi dolazili a najskrtiji gosti na pomfriju i cevapima. Srecom sad im je preskupo pa ih nema..
Mnogho puta sam vidio to idolpoklonstvo i strahopostovanje u Hrvata kad se pojave Svabe.

Jebo te zivot, ko da se pojavilo neko bozanstvo. 

Jednom  sam slusao jednog fratra, kad daje savjet mladim Hrvaticama i katolkinjama - djeco moja, kad se udajete birajte Hrvate ili Nijemce za muzeve ... 
Sav je on bio u zanosu i transu dok je to govorio...

Ali ako ne moze Svabo ima i drugih pozeljnih varijanti ...

Znam jednog ovdje u Australiji, porijeklom iz Hercegovine, kcer im se vjerila sa nekim Talijanom, mislim rodjen ovdje ali su mu roditelji Talijani ... 
Jebo te patak, tog Talijana tretiraju ko da je napravljen od zlata i dragog kamenja, samo nek je katolik, samo da im zetonja bude katolik kaze menim kreten - Talijani, ma dobro to je nas narod, katolici ....

Ja ga gledam pa se smijem ... ne giovorim nista ... hajde dobro, bolje i to nego da je nasla nekog Arapa Azijata ili crnca ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig)  koju je teško prevesti' - Page 3 Empty Re: 'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig) koju je teško prevesti'

Post by Guest Wed 13 Mar - 4:52

kaya wrote:Opisuje ih da se useru od postovanja kada vide svabu .. e sada kako se to kaze ne znam..

Ponizni-podatni...tako najblize Kayo.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig)  koju je teško prevesti' - Page 3 Empty Re: 'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig) koju je teško prevesti'

Post by AlfaOmega Wed 13 Mar - 18:13

pismejker wrote:Pa..istina...ne bih nish dodo
Jesil ti primjer?

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10222
2015-09-11


Back to top Go down

'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig)  koju je teško prevesti' - Page 3 Empty Re: 'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig) koju je teško prevesti'

Post by immortal Wed 13 Mar - 18:21

pismejker wrote:
kaya wrote:Opisuje ih da se useru od postovanja kada vide svabu .. e sada kako se to kaze ne znam..

Ponizni-podatni...tako najblize Kayo.. :cleanteeth
ima istine u tome, ali treba uzeti u obzir da i pravi Švabe vole kršćanski svijet  ( Hrvate, Poljake .. ) i sličnije sebi, vole rad, 
oni su svi radišni
bez obzira na koliko visokoj funkciji bili svi rade i štede
ne razbacuju se 
ne glume visosti
Normalno da će Hrvat više poštivati gazdu Njemca nego Hrvata kad Njemac uvijek isplaćuje plaću, Hrvati zakidaju.
Nakon trpljenja nepoštenja i progona u Hrvatskoj naravno da su zahvalni Švabama.
immortal
immortal

Female
Posts : 23137
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig)  koju je teško prevesti' - Page 3 Empty Re: 'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig) koju je teško prevesti'

Post by Guest Thu 14 Mar - 0:55

Ti si jebeno naivna ...trebas zivjeti u Njemackoj par mjeseci pa da vidis kako vole hrvate..Pa kad cete shvatiti da se na svijetu narodi ne mogu voliti nego zive jedni drugi zajedno iz interesa..Politika ne poznaje ljubav nego samo interes..Ljubav prebiva na drugim mjestima .Meni osobno da netko placa 10.000 tisuca jurica mjesecno ali da moram zivjeti u Germany ja bi se odmah radje ubio nego zivio sa tom umisljeom stokom pivskih trbuha...Prde vise od svih krava na ovome svijetu i vele...pazi ovo,,,nije sramota prditi javno nego podrigivati...o majku im jebem zagadili su Europu svojim nacinom razmisljanja ...a 'rvatici ih vole isto tako al' u kurcu ...sutra da im ne isplate samo jednu placu citala bi gore upise od mojih..Schwabe su prodale 'rvatima muda pod bubrege i to je istina...jeda mali glupi slavenski narod koji ne zna cijeniti svoje dostojanstvo oduvijek..jebali bi se za dvije deutsche marke..fuj ..takvi mi se ljudi gade vise od kriminalaca ..Samo da znas tu jebenu Nemacku su otkrili vasi svecenici kao nesto pozitivno jer tamo su mogli guziti vjernike posebno djecu...u Njemackoj kao i u Cro (sve najgore ste kopirali od njih) kada si medju mocnicima mozes sve i sve se zataska..a kao fol oni su sveci i posteni..Ne kazem...vjerojatno ima dobrih ljudi i medju njima ali ih ja nisam upoznao...daleka im kuca od moje..to je najbolje..Prijatelji su dok imaju interesa a kada ga nemaju ...e onda ke ti ebem mamata u glavata::::)))Ma ...meni je vas zao iskreno...onaj koji ne zna sam skrbiti o sebi taj je kao i u prirodi medju zivotinjama vjecna zrtva..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig)  koju je teško prevesti' - Page 3 Empty Re: 'HRVATI SU NAJINTEGRATIVNIJI NAROD U NJEMAČKOJ Opisuje ih jedna riječ(tüchtig) koju je teško prevesti'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum