ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi...

Go down

Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi... Empty Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi...

Post by Eroo Fri 8 Mar - 11:32

Vrh Srbije održao krizni sastanak: Beograd najavio odmjeren odgovor Kosovu
Klix.ba
prije 53m
Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi... B_190308036
Foto: Tanjug
Nakon sjednice Savjeta za nacionalnu bezbjednost, premijerka Ana Brnabić je poručila da će odgovor Beograda na usvajanje platforme za dijalog u Prištini biti odmjeren i odgovoran. Srbija će, ističe, zaštititi interese Srba na Kosovu
Sjednica Savjeta za nacionalnu bezbjednost je jutros održana na Andrićevom vjencu, a sazvao ju je predsjednik Srbije Aleksandar Adem Vuchiqi nakon što je Priština usvojila Platformu za dijalog.

Premijerka Ana Brnabić, koja je prisustvovala sjednici, rekla je da će reakcija Srbije, "kao i uvijek do sada" biti odmjerena.

"Pazit ćemo na našu reakciju, analizirati sve njene aspekte. Reakcija će biti odgovorna, ali ćemo u svakom trenutku zaštititi interes Srbije i svih naših građana", istakla je Ana Brnabić.

Rekla je i da je zaključak sastanka da je usvajanje platforme treći i završni udarac dijalogu Beograda i Prištine. Na Kosovu su sistemski išli na to da se zaustavi dijalog, rekla je premijerka.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74749
2016-07-22


Back to top Go down

Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi... Empty Re: Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi...

Post by Eroo Fri 8 Mar - 11:37

Ne znam kako vic ide dalje, zna netko? :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74749
2016-07-22


Back to top Go down

Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi... Empty Re: Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi...

Post by immortal Fri 8 Mar - 11:41

slave dan žena ??
jesu se dogovorili kome pripada karanfil??.. ili ruža?
ne znam šta se poklanja u srbiji

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi... Empty Re: Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi...

Post by immortal Fri 8 Mar - 11:41

Eroo wrote:Ne znam kako vic ide dalje, zna netko? :)
evo gore vic iz prve ruke
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi... Empty Re: Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi...

Post by flumen Fri 8 Mar - 12:05

Ante Brnabić lol!

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi... Empty Re: Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi...

Post by Guest Fri 8 Mar - 12:29

„Podržavamo normalizaciju odnosa između Srbije i Kosova. Dve strane moraju same da postignu dogovor i on mora biti trajan i sveobuhvatan. U samoj srži toga, za nas, to znači međusobno priznanje. Potpuno je moguće da bi to uključivalo i prilagodjavanje granice , rekao je Palmer u Zagrebu,


:roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi... Empty Re: Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi...

Post by Šandor Winnetou Fri 8 Mar - 13:39

Eroo wrote:Ne znam kako vic ide dalje, zna netko? :)
Otprilike ovako; sastali se rus, amerikanac, bosanac, njemac, japanac, španjolac, portugalac, srbin, kinez, hrvat, gruzijac, latvijac, šiptar, crnogorac, slovenac, mađar, poljak, ukrainac, nizozemac, danac, šveđanin, norvežanin............... Ne mogu se sjetiti kako dalje ide ali znam da ih je srbin sve zajebo na kraju(moš misliti) lol! :grin :rofl :lol:

_________________
Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi... Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi... Empty Re: Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi...

Post by Šandor Winnetou Fri 8 Mar - 13:42

kofein wrote:„Podržavamo normalizaciju odnosa između Srbije i Kosova. Dve strane moraju same da postignu dogovor i on mora biti trajan i sveobuhvatan. U samoj srži toga, za nas, to znači međusobno priznanje. Potpuno je moguće da bi to uključivalo i prilagodjavanje granice , rekao je Palmer u Zagrebu,


:roll
U prijevodu, srbi svoje djele ša(p)kom i kapom. Izgubi se ona parola tuđe nećemo svoje ne damo dok si reko velika srbija i postade svoje damo tuđe otimamo!

_________________
Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi... Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi... Empty Re: Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi...

Post by Eroo Fri 8 Mar - 14:10

tre wrote:
Eroo wrote:Ne znam kako vic ide dalje, zna netko? :)
Otprilike ovako; sastali se rus, amerikanac, bosanac, njemac, japanac, španjolac, portugalac, srbin, kinez, hrvat, gruzijac, latvijac, šiptar, crnogorac, slovenac, mađar, poljak, ukrainac, nizozemac, danac, šveđanin, norvežanin............... Ne mogu se sjetiti kako dalje ide ali znam da ih je srbin sve zajebo na kraju(moš misliti) lol! :grin :rofl :lol:
Iz aviona je najprije iskočio Mujo bez padobrana, a  nakon njega Srbin   s rancem i kompletnim naoružanjem. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74749
2016-07-22


Back to top Go down

Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi... Empty Re: Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi...

Post by flumen Fri 8 Mar - 14:24

dogovore se mujo i Suljo da ce ic skakat padobranom.
sastanu se oni, a mujo ce: ne mogu ja Suljo, mati sanjala da mi se nece otvorit padobran.
Suljo: ma evo ti moj padobran, sta si se usro.
Uze Mujo Suljin padobran i skoci iz aviona, potegne uze, padobran se otvori i on s olaksanjem pomisli: dobro je, sucur allahu...
Uto prodje Suljo u slobodnom padu: Mujoooo, jebem ti ja mater...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi... Empty Re: Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi...

Post by Guest Fri 8 Mar - 14:25

kofein wrote:[size=48]„Podržavamo normalizaciju odnosa između Srbije i Kosova. Dve strane moraju same da postignu dogovor i on mora biti trajan i sveobuhvatan. U samoj srži toga, za nas, to znači međusobno priznanje. Potpuno je moguće da bi to uključivalo i prilagodjavanje granice , rekao je Palmer u Zagrebu,[/size]


[size=48]:roll
[/size]
vec 100 godina ne daju siptare
jer kenjamo, zna se o kome
samo ne znam zasto
zato je ovo podnosljiv predlog
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi... Empty Re: Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi...

Post by flumen Fri 8 Mar - 14:27

pizzon wrote:
kofein wrote:[size=48]„Podržavamo normalizaciju odnosa između Srbije i Kosova. Dve strane moraju same da postignu dogovor i on mora biti trajan i sveobuhvatan. U samoj srži toga, za nas, to znači međusobno priznanje. Potpuno je moguće da bi to uključivalo i prilagodjavanje granice , rekao je Palmer u Zagrebu,[/size]


[size=48]:roll
[/size]
vec 100 godina ne daju siptare
jer kenjamo, zna se o kome
samo ne znam zasto
zato je ovo podnosljiv predlog

znaci nezavisna drzava Kosovo treba da prizna Srbiju kao prvo, pa ce onda Srbija Kosovo ili kako je to zamisljeno?

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi... Empty Re: Vic dana: Sastali se Vulin, Brnabić i Adem Vuchiqi...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum