ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac Empty U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac

Post by RayMabus Tue 5 Mar - 19:26

U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac 1f602

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/592126/kastelani-ocito-i-dalje-misle-da-su-jako-duhoviti-ponovo-planuo-krnje-u-liku-milorada-pupovca-ovoga-puta-u-kastel-starom-ponovili-su-i-scenarij-sa-zvezdasima-koji-skacu-u-more
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac Empty Re: U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac

Post by immortal Tue 5 Mar - 19:32

:cro :cro :cro :cro :cro :cro
drink drink drink

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac Empty Re: U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac

Post by Šandor Winnetou Tue 5 Mar - 19:35

pupi najavio raskid koalicije sa HDZom :tu očito su kaštelani napravili pun pogodak u egoistično uvrjeđeno dupe druga milorada cheers

_________________
U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac Empty Re: U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac

Post by Sora Tue 5 Mar - 19:37

U Kaštel ukurcu 
Spaljeni su svi 
U Kaštel ukurcu 
Sve bi spalili 


A i hoce . Kad dođe sad sezona požara

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac Empty Re: U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac

Post by Sora Tue 5 Mar - 19:39

tre wrote:pupi najavio raskid koalicije sa HDZom :tu  očito su kaštelani napravili pun pogodak u egoistično  uvrjeđeno dupe druga milorada cheers
On je za tebe godpodin 
Mozes mu cipeke glancati samo 

I zapravo je jasno da je meta Plenki 
Jebes te glasače prevrtljive 

geek

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac Empty Re: U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac

Post by Šandor Winnetou Tue 5 Mar - 19:40

Ja predlažem da na forumu onako virtualno sklepamo krnju sa likom sore i da je spalimo do ponoći. Možda se uvrjedi ko pupavka ili će pokazati da ima veća muda od pupavke i ostati u sedlu :cleanteeth

_________________
U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac Empty Re: U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac

Post by immortal Tue 5 Mar - 19:41

Sora wrote:U Kaštel ukurcu 
Spaljeni su svi 
U Kaštel ukurcu 
Sve bi spalili 


A i hoce . Kad dođe sad sezona požara
a ti si kao na sigurnom kad se tako usudiš lajati prijeteći

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac Empty Re: U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac

Post by Sora Tue 5 Mar - 19:43

A gle 
Mislim da nema opasnosti za mene 

Nisam losa osoba, pace jaaako dobra 
Volim sex 
Piti i pusiti 
Sta mi fali ?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac Empty Re: U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac

Post by epikur37 Tue 5 Mar - 19:45

Možda ga i likvidiraju, ja ne znam kako žive s činjenicom da hoda i rovari a oni ništa...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac Empty Re: U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac

Post by T. Tue 5 Mar - 19:48

Sreća njegova da ima samo sedam kaštela...
Još pet i gotovo je s ovim...

_________________
U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac Unname11
T.
T.

Posts : 17120
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac Empty Re: U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac

Post by Sora Tue 5 Mar - 19:49

epikur37 wrote:Možda ga i likvidiraju, ja ne znam kako žive s činjenicom da hoda i rovari a oni ništa...
A cuj Tamo se ekipa drogira na žešće 
To ti je razlog cheers

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac Empty Re: U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac

Post by Guest Tue 5 Mar - 20:22

by Sora Today at 19:43

A gle
Mislim da nema opasnosti za mene

Nisam losa osoba, pace jaaako dobra
Volim sex
Piti i pusiti
Sta mi fali ?

Fali ti dobra kita ko u druga Tita:)))))
A kada je u pitanju tema..spoznao sam da je ovo jako dobro za hrvate..sto vise mrznje brze ce nestati pa da ostali normalan svijet nastavi zivjeti bez tih bolesnika koji za sve krive druge.Mrznja ubija onoga koji mrzi kad tad ali jebaji ga kada su ljudi psihicki bolesni onda im samo to i preostaje.Ta vukojebina je veliko Vrapce..mada mislim da je originalno Vrapce normalnije od ovih koji misle da nesto pametno rade..A i Milorad Pupovac ..tko mu jebe mater ..dozvolio je sebi da se druzi sa bolesnicima pa neka pusi kurac .Srbe treba sve iseliti iz Hrvatske a i ostale manjine tako ce bolest i mrznja brze napredovati jer kad ne bude srba i ostalih manjina onda ce sami sebe pozderati kao kuga.
Kada im je HDZ stvarao fol drzavu...svi su im pljeskali rucicama ..a sada im jebu mater lopovsku ne zato sto ovi kradu nego sto ta gamad ne moze krasti kao oni..Moj ti je savjet ...prodaj to st imas i put pod noge..bilo gdje..jer tu nema srece za slijedecih 500 godina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac Empty Re: U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac

Post by Šandor Winnetou Tue 5 Mar - 20:24

Sora wrote:A gle 
Mislim da nema opasnosti za mene 

Nisam losa osoba, pace jaaako dobra 
Volim sex 
Piti i pusiti 
Sta mi fali ?
sore fali ti soli u glavi ali jebeš to dok je sexa ića i pića drunken

_________________
U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac Empty Re: U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac

Post by Sora Tue 5 Mar - 20:30

frka wrote:by Sora Today at 19:43

A gle
Mislim da nema opasnosti za mene

Nisam losa osoba, pace jaaako dobra
Volim sex
Piti i pusiti
Sta mi fali ?

Fali ti dobra kita ko u druga Tita:)))))
A kada je u pitanju tema..spoznao sam da je ovo jako dobro za hrvate..sto vise mrznje brze ce nestati pa da ostali normalan svijet nastavi zivjeti bez tih bolesnika koji za sve krive druge.Mrznja ubija onoga koji mrzi kad tad ali jebaji ga kada su ljudi psihicki bolesni onda im samo to i preostaje.Ta vukojebina je veliko Vrapce..mada mislim da je originalno Vrapce normalnije od ovih koji misle da nesto pametno rade..A i Milorad Pupovac ..tko mu jebe mater ..dozvolio je sebi da se druzi sa bolesnicima pa neka pusi kurac .Srbe treba sve iseliti iz Hrvatske a i ostale manjine tako ce bolest i mrznja brze napredovati jer kad ne bude srba i ostalih manjina onda ce sami sebe pozderati kao kuga.
Kada im je HDZ stvarao fol drzavu...svi su im pljeskali rucicama ..a sada im jebu mater lopovsku ne zato sto ovi kradu nego sto ta gamad ne moze krasti kao oni..Moj ti je savjet ...prodaj to st imas i put pod noge..bilo gdje..jer tu nema srece za slijedecih 500 godina.
Opce nisam ocekivaka tu vrstu podrske 
Ipak i,a ljudi sa srcem 
No, meni se ne ide nikuda dok ne moram 
Te mjere koje predlažeš nr bi upalile , da iselis srbe ili kog vec 
Jer i dalje bi trebalo iseljavati. I Hrvate ljevičare, Hercegovačku mafiju, ustaske kudake itd 

I tko bi ostao? 
Hdz i Marcelko 
Oni se ne mrze

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac Empty Re: U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac

Post by Sora Tue 5 Mar - 20:31

tre wrote:
Sora wrote:A gle 
Mislim da nema opasnosti za mene 

Nisam losa osoba, pace jaaako dobra 
Volim sex 
Piti i pusiti 
Sta mi fali ?
sore fali ti soli u glavi ali jebeš to dok je sexa ića i pića drunken
Ja ti imam secer u glavi

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac Empty Re: U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac

Post by RayMabus Tue 5 Mar - 20:32

Maškare su ruganje a ne mržnja.Glupi Pupovac i srbadija se nakačili na nešto šta je budalaština i ako sam to shvaćaš ozbiljno samo postaješ sve veća budala.

Govna isplivala na površinu al ne u Kaštelima nego po reakcijama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac Empty Re: U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac

Post by Šandor Winnetou Tue 5 Mar - 20:37

Sora wrote:
tre wrote:
Sora wrote:A gle 
Mislim da nema opasnosti za mene 

Nisam losa osoba, pace jaaako dobra 
Volim sex 
Piti i pusiti 
Sta mi fali ?
sore fali ti soli u glavi ali jebeš to dok je sexa ića i pića drunken
Ja ti imam secer u glavi
bome nemaš, ti imaš žicu između ušiju i ako je netko presječe uši će ti otpasti

_________________
U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac Empty Re: U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac

Post by Guest Tue 5 Mar - 20:42

Ako je spaljivanje bilo cije lutke ruganje onda fakat ste otisli u sto pizdi materinih..Drugo je satira ...ova poruka se zove ...treba nekoga ubiti..jedino ako ne mislis da vatra nema tu moc,,,seljacine ste kakvih nema na ovoj kugli zemaljskoj..sto ne spalite lutku Stepinca jebo vam on mater u po picke..Koji odvratni ljudi...pa ja vas znam prije nego zinete sto mislite...nije to neko znanje jer svaki normalan covjek to vidi..Doduse katolicka tradicija je spaljivala zene jer se nadje neka budala da je optuzi da je vjestica,,Pa eto uvedite i to,,pa spalite ovo malo zenskinja sa foruma:::))))Ma glupo je uopce ovo sve komentirati..ali si ne mogu pomoci jer sam glup sto dolazim blizu septicke jame kao sto je ovaj forum.Mada ima jedna dobra stvar za mene...ubijate mi svaku zelju da dodjem na odmor a kamo li da tu zivim..Samo vi dajte,,,sto zesce to bolje..najmanje za vas...idiote...cuj spaljivanje ismijavanje..o boze dragi ako te ima prosvijetli te idiote makar malo:::)))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac Empty Re: U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac

Post by Guest Tue 5 Mar - 20:48

by Sora Today at 14:30

I tko bi ostao?
Hdz i Marcelko
Oni se ne mrze

Ja znam ljude sa visokim vojnim cinovima koji su se borili za tu jebenu vukojebinu pa odlaze iz nje,,Jebiga pacovi su ponekada pametniji od ljudi jer se sluze instinktom a ljudi vjeruju da ce biti bolje ,,,hoce,,,hoce...kad na lozi rode tresnje::)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac Empty Re: U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac

Post by T. Tue 5 Mar - 21:03

Dakle može gorjeti tuđman, sanader, kosorica, horvatinčić, sutkinja šupe, božo petrov, pola hrvatske ali ne može gorjeti srbin i lqbt slikovnica, jer je to poziv na nasilje?
Ljevičarstvo je teški poremećaj mozga, neizlječiv...

_________________
U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac Unname11
T.
T.

Posts : 17120
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac Empty Re: U Kaštelima zapaljen još jedan Pupovac

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum