ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Internetska ljubav

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Internetska ljubav - Page 3 Empty Re: Internetska ljubav

Post by Hektorović Mon 4 Mar - 22:31

kic wrote:
Hektorović wrote:Aje Ray i ti si neku nađi... ja osobno već godinama imam sve neke komplicirane sheme, a ti ne mreš naći jednu jedinu


Nije teško, samo budi uporan!

kako ti se da-

Za što? :D

Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Internetska ljubav - Page 3 Empty Re: Internetska ljubav

Post by Guest Mon 4 Mar - 23:07

Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:pfff
internet
ovako me napadaju konobarice, sefica, cure kad se pojavim u administraciji, slucajne prolaznice, 
jos da si natovarim i intrenet na ledja, nijesam sisao s uma
sto je najgore, obucem se ko zadnji seljak, neobrijan, kopam nos u kaficu i nist ne pomaze, 
osjete moc baustele i nemos ih zajebat, odmah se nakelje
jos najzacudjujuca stvar je kad razvalim pricu o mjesalici , lopatanju i to, otvore oci i nacule ushi, kao zanimljivo im
e svasta
sve si kontam da pocnem postavljat uvjet, ako oce da ima sanse kod mene, bar 6 mjeseci staza na mjesalici ili armiranju

T isi zajebo stvar,kad si stavio pejček na forum..odmah je u nekih to probudilo duboke osjecaje.. lol! lol! lol!
mislis da ce mi se joda nabacivat ?  ;D
ajd,ajd.,..nitko nije primjetio...kakav vrazji Yoda...cura ti pojela kao pitomi zečić iz ruku... lol! lol! lol!
pa to sam jodi postavio :)
a megi je moja simpatija od prije
mislim da nju vise zanima romantika na kranu u zalazak sunca 
a bas si kontam da norki stavim sliku 5 passporta i jednu od drzavljanstva, mozda se i njoj smraci ko i jodi :D
Ma mudrac si ti,ali te citam.. lol! lol! lol!

Gle,kakav mamac postavis,takav ce se ulov uhvatiti za njega...za peseka morskog ne stavljas na udicu bezukusnog crvića,nego komadinu krvavog meseka..jel..logika čist.. king..

Isto tako,kad stavish pejček na forum,jasno je sto lovish..ne sad tu meni prodavati mooda pod boobrege...jel

Weber stavi sliku svojeg..khmm..elegantnog vitkog kurca..jel,zna se da ne ocekuje ulov u vidu Udavače,nego..jel..cure koja bi se žeginjala...sad treba postivati i pravila logike..
ako nisi siguran da je tvoj mamac dovoljno vELIK i privlacan,bolje ne stavljati nish..jel..čisto logika..

Ti si dobro odmjerio mamac,Weber se malo zajebo... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Internetska ljubav - Page 3 Empty Re: Internetska ljubav

Post by kaya Mon 4 Mar - 23:46

Pih, ja mislila neki socni trac odavde..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Internetska ljubav - Page 3 Empty Re: Internetska ljubav

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum