ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ide tata od Ive u zatvor....

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

ide tata od Ive u zatvor.... - Page 4 Empty Re: ide tata od Ive u zatvor....

Post by marcellus 27/10/2015, 15:16

kaja_333 wrote:
stenjalica wrote:Pa i Tuđman i Manolić su potpisivali 1945 smrtne presude,njih na tisuće pa su očevi današnje Hrvatske
pa možda su tebi očevi, nama razbojnici.

to je bezbradica

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

ide tata od Ive u zatvor.... - Page 4 Empty Re: ide tata od Ive u zatvor....

Post by darth_vader 27/10/2015, 15:31

michaellcmacha wrote: i one da djeca ne trebaju odgovarati za postupke svojih očeva...


Pa zašto bi odgovarali...svatko je valjda jedinka za sebe...pa koliko sinova i očeva imaju potpuno suprotna mišljenja i djelovanja...genetika je jedna stvar, ali valjda postoji i slobodna volja i pravo na izbor vlastitog puta...to mi je na razini priglupih seoskih babetina koje briju na poslovicu "kakav otac, takav sin..." ne branim sad Ivu, nego općeniti princip...znači po tvome obilježen si i ograničen grijesima svojih predaka za cijeli život i ljudi te imaju pravo šutati bez obzira koliko god isparvno i čestito ti živio jer ti je predak nešto zasrao...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

ide tata od Ive u zatvor.... - Page 4 Empty Re: ide tata od Ive u zatvor....

Post by Guest 27/10/2015, 15:39

marcus-t wrote:
tre911 wrote:
marcus-t wrote:
tre911 wrote:
marcus-t wrote:
Riplex wrote:
Eva wrote:
marcus-t wrote:
Riplex wrote:
marcus-t wrote:
kaja_333 wrote:
marcus-t wrote:
kaja_333 wrote:
marcus-t wrote:
kaja_333 wrote:http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/iz-italije-stigao-uhidbeni-nalog-za-antu-josipovica-zbog-ubojstva-obitelji-sevo-848293
Ide? Ne ide? Koga boli kurac za to? Moraš biti teži pacijent pa da te briga. pirat
mene, ja volim kada ubojice idu u zatvor.
Zato ti je kurac i narastao. pirat
tebi se smanjio očito kada voliš da šetaju slobodno među ljudima.
Osim ako to nisu "naši dečki" koji su obranili Lijepu Našu? pirat

Koja si ti gnjida
Zašto? Pa naši branitelji nikako ne mogu biti ubojice i zločinci. Ti mora da si četnik neki. pirat
Viš, vi se međusobno rokate, Hrvati mislim, a meni kažeš da su Židovi agresivci. A kod nas je zabranjeno ubit, tj. Židov ne smije ubit Židova. To je micva. Kol Jisreal arevim zeh la zeh. I Mossad ni svijetom išel ubijat Židove, čak je i onog izdajnika Mordekaja dopremil živog i zdravog doma, pa čuči u kućnom pritvoru.
Ae dobro, ti ga još smatraš Hrvatom...
Ti četnik ima da budeš kuš! pirat
Kretenčuga ( na tebe se odnosi jer si toiko tulav da pomisliš da je nekom drugom namjenjeno)
Najteže je kad ti je krv miješana pa moraš dokazivati Hrvatima sa si veći Hrvat od njih a Srbima da si veći Srbin od njih? Jadno malo, baš mi ga žao. pirat
retard
Dobro de, nisi morao dva puta odgovarati. Znam da istina boli. :D
budala
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ide tata od Ive u zatvor.... - Page 4 Empty Re: ide tata od Ive u zatvor....

Post by kaya 27/10/2015, 16:18

A bezbradica, ajde onda je sve jasno
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

ide tata od Ive u zatvor.... - Page 4 Empty Re: ide tata od Ive u zatvor....

Post by michaellcmacha 27/10/2015, 16:22

jasambrend wrote:
michaellcmacha wrote: i one da djeca ne trebaju odgovarati za postupke svojih očeva...


Pa zašto bi odgovarali...svatko je valjda jedinka za sebe...pa koliko sinova i očeva imaju potpuno suprotna mišljenja i djelovanja...genetika je jedna stvar, ali valjda postoji i slobodna volja i pravo na izbor vlastitog puta...to mi je na razini priglupih seoskih babetina koje briju na poslovicu "kakav otac, takav sin..." ne branim sad Ivu, nego općeniti princip...znači po tvome obilježen si i ograničen grijesima svojih predaka za cijeli život i ljudi te imaju pravo šutati bez obzira koliko god isparvno i čestito ti živio jer ti je predak nešto zasrao...
pa trebaju ako su ostali na trasi koju su im očevi zacrtali, a jesu ostali su... to teško skopčati...a i nema veze sa onima koji nisu u okviru svojih pozicija činili zlo svom narodu i svojoj državi...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

ide tata od Ive u zatvor.... - Page 4 Empty Re: ide tata od Ive u zatvor....

Post by Guest 27/10/2015, 16:25

Tko je ono rekao  da djeca i unuci ne mogu biti krivi za djela očeva - točno; ne mogu - no ako nastavljaju očevim stopama - podržavaju istu ideologiju,mogu biti ucijenjeni, dilaju povjerljive državne tajne neprijateljskim državama ,  kriju istinite podatke i lažu , ometaju sudstvo i istrage jer su na moćnim mijestima  - zar i onda nisu krivi !!

Eto zašto treba LUSTRACIJA - koliko je još mnogo onih  koje kriju njihovi  nasljednici i sprečavaju istinu i pravdu da izvrše svoj zadatak ?  

Svakako bi trebalo još izvršiti jedno pravo suđenje - nema veze što je mrtav  - radi ISTINE i POVIJESTI " LJUBLJENOM VOĐI " koji je sve ovakve i mnogo gore stvari naređivao i odlučivao !!

PLJUC !!


Last edited by redder4 on 27/10/2015, 16:34; edited 2 times in total (Reason for editing : tekst)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ide tata od Ive u zatvor.... - Page 4 Empty Re: ide tata od Ive u zatvor....

Post by crvenkasti 27/10/2015, 16:40

kaja_333 wrote:A bezbradica, ajde onda je sve jasno

aj i meni objasni, al polako
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

ide tata od Ive u zatvor.... - Page 4 Empty Re: ide tata od Ive u zatvor....

Post by Guest 27/10/2015, 17:57

jasambrend wrote:
michaellcmacha wrote: i one da djeca ne trebaju odgovarati za postupke svojih očeva...


Pa zašto bi odgovarali...svatko je valjda jedinka za sebe...pa koliko sinova i očeva imaju potpuno suprotna mišljenja i djelovanja...genetika je jedna stvar, ali valjda postoji i slobodna volja i pravo na izbor vlastitog puta...to mi je na razini priglupih seoskih babetina koje briju na poslovicu "kakav otac, takav sin..." ne branim sad Ivu, nego općeniti princip...znači po tvome obilježen si i ograničen grijesima svojih predaka za cijeli život i ljudi te imaju pravo šutati bez obzira koliko god isparvno i čestito ti živio jer ti je predak nešto zasrao...
Eto..vas sutaju od nemila do nedraga... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ide tata od Ive u zatvor.... - Page 4 Empty Re: ide tata od Ive u zatvor....

Post by kaya 27/10/2015, 18:36

Pa ja mislim da svi znaju koga su nasutali najviše od pamtivijeka do sada. Ja da sam pripadnik naroda kojega su od svukud potjerali gdje god je došao meni bi bilo neugodno. Ozbiljno.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

ide tata od Ive u zatvor.... - Page 4 Empty Re: ide tata od Ive u zatvor....

Post by kaya 27/10/2015, 18:38

Njih nisu otjerali samo iz drugih država nego i iz njihove .. O jebem ti sudbinu... Vele mi smo odabrani, za tjeranje valjda.. To mi jedino logično
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

ide tata od Ive u zatvor.... - Page 4 Empty Re: ide tata od Ive u zatvor....

Post by Guest 27/10/2015, 19:49

kaja_333 wrote:Pa ja mislim da svi znaju koga su nasutali najviše od pamtivijeka do sada. Ja da sam pripadnik naroda kojega su od svukud potjerali gdje god je došao meni bi bilo neugodno. Ozbiljno.
Kayo..nasutali su tebe,pa si opet nasla utociste,i nije ti nimalo neugodno..a zasto bi i bilo...??

Druga je stvar,sto se tebe i dalje suta,no onai narod,nitko se vise ne usudi...ebi ga..vremenom se iskristalizira snaga i kvaliteta.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ide tata od Ive u zatvor.... - Page 4 Empty Re: ide tata od Ive u zatvor....

Post by Guest 27/10/2015, 19:52

kaja_333 wrote:Njih nisu otjerali samo iz drugih država nego i iz njihove .. O jebem ti sudbinu... Vele mi smo odabrani, za tjeranje valjda.. To mi jedino logično
Cuj,otjerali ih mocniji,brojniji i jaci..pride jos dobro tvojim Krizarima i elitnim Vitezovima naspranjili guzice...
No poanta jest,da vas vise ne trebaju niti protjerivati..samo dojdu i uzmu,svatko koliko mu treba... lol!

a probaj sad odabrane protjerati...nece ici vise..ne moze...ja cekam sad da vidim deza vu nasutavanja,od jedne te iste politicke strukture..naj je kad vlastita vlast nasutuje vlastiti narod...Kayo..nema veceg cirkusa od vas.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ide tata od Ive u zatvor.... - Page 4 Empty Re: ide tata od Ive u zatvor....

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum