ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija.

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija. - Page 2 Empty Re: Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija.

Post by flumen 26/2/2019, 18:21

Ringo10 wrote: A ja precesto proklinjem sudbinu sto sam se rodio ko Hrvat.
pa djes ba Komso?

flumen

Posts : 3221
2015-08-21


Back to top Go down

Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija. - Page 2 Empty Re: Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija.

Post by RayMabus 26/2/2019, 18:22

Pa Istru i Vojka triba poklonit fašistima iz Italije da se konačno rješimo tog libearlnog gey antifašističkog odrona koji truje ostatak Hrvatske. Ja bi im to poklonio odma da oče. Viva Mussolini.

Sad će fino izbori u Basilici , Kalabriji , Pijemontu i Emili Romanga a sve ljevičari na vlasti a samo ove godine skinili smo ih već u Abruzzu i Sardiniji.

Ave Benito.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija. - Page 2 Empty Re: Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija.

Post by Guest 26/2/2019, 18:23

Ringo10 wrote:
flumen wrote:Svima bi nam danas bilo bolje u Italiji koja bi se prostirala do Drave i do Morave. Da sam mogao birati između Velike Italije i partizanskog "oslobađanja" Istre i Dalmacije, odabrao bih Veliku Italiju. Partizanske fojbe za Talijane i Hrvate nisu bile sloboda, nego smrt.
Ovo je klasicno ustasko sranje i zoran pokazatelj ko su Hrvati, sta su Hrvati i kakva su sorta Hrvati.

Prodali bi rodjenu mater za Alfa Romeo i za Fiat i za Pizzu. I bilo kakvu materijalnu korist.

A najgori su upravo ovi takozvani ustaski domoljubi koji su zapravo gomila najmizernijih mentalnih sluga i robova koji bi sa Srbima ratovali dovijeka a Talijanima Nijemcima Englezima ili Amerima pusili kurac dovijeka. Za Ajfon i Audi.

Svo njihovo domoljublje pocinje i zavrsava sa Srbima i protiv Srba a svima na Zapadu bi se naguzili i lizali muda.

Pocinjem shvacati ovoga sa nickom GNJEC. Istrijani treba da bjeze glaviom bez obzira od ove bagre preko Ucke. 

Jer ta bagra drzavu niti zasluzuje niti treba da ima. A ja precesto proklinjem sudbinu sto sam se rodio ko Hrvat.

Gnječ ili Esco negdasnji je ljudina i postenjacina,do te mjere da mu se džigera grci na nepostenje i sve ono sto se u RH dogadja..Zato je onako zivopisan u svojim komentarima..ja mu ne zamjeram....Prvi Covjek Foruma sa kojim bi istinski i sa gustom popio piffo.. :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija. - Page 2 Empty Re: Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija.

Post by Ringo10 26/2/2019, 18:24

flumen wrote:
Ringo10 wrote: A ja precesto proklinjem sudbinu sto sam se rodio ko Hrvat.
pa djes ba Komso?
Hrvati su  slugani bez ikakvog dostojanstva. Svo njihovo hrvatstvo pocinje i zavrsava sa antisrpstvom.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija. - Page 2 Empty Re: Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija.

Post by Ringo10 26/2/2019, 18:28

RayMabus wrote:Pa Istru i Vojka triba poklonit fašistima iz Italije da se konačno rješimo tog libearlnog gey antifašističkog odrona koji truje ostatak Hrvatske. Ja bi im to poklonio odma da oče. Viva Mussolini.

Sad će fino izbori u Basilici , Kalabriji , Pijemontu i Emili Romanga a sve ljevičari na vlasti a samo ove godine skinili smo ih već u Abruzzu i Sardiniji.

Ave Benito.
Nije to samo Istra.

Cijelu Hrvatsku treba razdiljeliti pravim vlasnicima a Hrvatska ukoliko  treba da opstane onda je to od Zagreba do KArlovca odprilike. I na Istok do Virovitice. Mozda. 

Hrvate u svim otpisanim krajevima asimilirati u Talijane, Madjare i Svabe i tad bi bili najsretniji jer bi se otarasili samih sebe a sami sebi su najveci teret.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija. - Page 2 Empty Re: Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija.

Post by RayMabus 26/2/2019, 18:30

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Pa Istru i Vojka triba poklonit fašistima iz Italije da se konačno rješimo tog libearlnog gey antifašističkog odrona koji truje ostatak Hrvatske. Ja bi im to poklonio odma da oče. Viva Mussolini.

Sad će fino izbori u Basilici , Kalabriji , Pijemontu i Emili Romanga a sve ljevičari na vlasti a samo ove godine skinili smo ih već u Abruzzu i Sardiniji.

Ave Benito.
Nije to samo Istra.

Cijelu Hrvatsku treba razdiljeliti pravim vlasnicima a Hrvatska ukoliko  treba da opstane onda je to od Zagreba do KArlovca odprilike. I na Istok do Virovitice. Mozda. 

Hrvate u svim otpisanim krajevima asimilirati u Talijane, Madjare i Svabe i tad bi bili najsretniji jer bi se otarasili samih sebe a sami sebi su najveci teret.
Imaš još koju pametnu ?

Neprimječuješ da sam sarkastičan ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija. - Page 2 Empty Re: Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija.

Post by Ringo10 26/2/2019, 18:31

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Pa Istru i Vojka triba poklonit fašistima iz Italije da se konačno rješimo tog libearlnog gey antifašističkog odrona koji truje ostatak Hrvatske. Ja bi im to poklonio odma da oče. Viva Mussolini.

Sad će fino izbori u Basilici , Kalabriji , Pijemontu i Emili Romanga a sve ljevičari na vlasti a samo ove godine skinili smo ih već u Abruzzu i Sardiniji.

Ave Benito.
Nije to samo Istra.

Cijelu Hrvatsku treba razdiljeliti pravim vlasnicima a Hrvatska ukoliko  treba da opstane onda je to od Zagreba do KArlovca odprilike. I na Istok do Virovitice. Mozda. 

Hrvate u svim otpisanim krajevima asimilirati u Talijane, Madjare i Svabe i tad bi bili najsretniji jer bi se otarasili samih sebe a sami sebi su najveci teret.
Imaš još koju pametnu ?

Neprimječuješ da sam sarkastičan ?
JA sarkastican nisam. Samo sam razocaran.

Bio sam ponosni Hrvat a sad mi se sve to sve vise gadi.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija. - Page 2 Empty Re: Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija.

Post by RayMabus 26/2/2019, 18:34

Ha ha ha pa opusti se. Desnica u Italiji koja svojata Istru i Rijeku dobra je za zajedništvo u Hrvatskoj jer u strahu su velike oči.

Američka baza Aviano je tamo , neće nitko ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija. - Page 2 Empty Re: Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija.

Post by Ringo10 26/2/2019, 18:36

RayMabus wrote:Ha ha ha pa opusti se. Desnica u Italiji koja svojata Istru i Rijeku dobra je za zajedništvo u Hrvatskoj jer u strahu su velike oči.

Američka baza Aviano je tamo , neće nitko ništa.
Nisu tu Talijani problem.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija. - Page 2 Empty Re: Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija.

Post by Guest 26/2/2019, 18:39

NE ovo raditi...

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija. - Page 2 Empty Re: Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija.

Post by RayMabus 26/2/2019, 18:41

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Ha ha ha pa opusti se. Desnica u Italiji koja svojata Istru i Rijeku dobra je za zajedništvo u Hrvatskoj jer u strahu su velike oči.

Američka baza Aviano je tamo , neće nitko ništa.
Nisu tu Talijani problem.
Znam , Slovenci su.

Viva Mussolini.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija. - Page 2 Empty Re: Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija.

Post by Guest 26/2/2019, 18:43

RayMabus wrote:Pa Istru i Vojka triba poklonit fašistima iz Italije da se konačno rješimo tog libearlnog gey antifašističkog odrona koji truje ostatak Hrvatske. Ja bi im to poklonio odma da oče. Viva Mussolini.

Sad će fino izbori u Basilici , Kalabriji , Pijemontu i Emili Romanga a sve ljevičari na vlasti a samo ove godine skinili smo ih već u Abruzzu i Sardiniji.

Ave Benito.
jel novac iz istre ide u zagreb? ide

jer slavonci dolaze u istru? dolaze

jel pazin glavni grad istre, a ne pula? je.

pa šta ti onda smeta?

nekad je pula bila talijanski grad, a danas je sve puno slavonaca i bosanaca.

i jel istrijani odlaze u ostale djelove hrvatske ili ljudi iz ostalih djelova hrvatske dolaze u istru?

pa shvati da je istra, pogotovo pula NASELJENA. znači kako nešto što je naseljeno istima može trovat te iste.

ti si blentav.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija. - Page 2 Empty Re: Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija.

Post by RayMabus 26/2/2019, 18:45

Smetaju mi Zlovenci jer oće cijeli Piran sebi i jer Hrvati u Sloveniji nemaju statsu nacionalne manjine. Fašisti mi uvijek smetaju a slovenaki fašisti zamaskirani u ljevičare već odavno. Klin se klinom izbija : Viva Mussolini.

Ave.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija. - Page 2 Empty Re: Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija.

Post by Guest 26/2/2019, 18:50

RayMabus wrote:Smetaju mi Zlovenci jer oće cijeli Piran sebi i jer Hrvati u Sloveniji nemaju statsu nacionalne manjine. Fašisti mi uvijek smetaju a slovenaki fašisti zamaskirani u ljevičare već odavno. Klin se klinom izbija : Viva Mussolini.

Ave.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija. - Page 2 Empty Re: Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija.

Post by RayMabus 26/2/2019, 19:06

Slovenski fašisti umotani u ljevičare

https://www.google.com/amp/s/www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/hrvati-u-sloveniji-traze-da-budu-priznati-kao-autohtona-manjina-zivimo-tu-vec-stoljecima-odani-smo-zasluzujemo-priznanje-postivanje-i-potporu/7212519/amp

Klin se klinom izbija : Viva Mussolini
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija. - Page 2 Empty Re: Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija.

Post by RayMabus 26/2/2019, 19:27

Tko želim s menom pričat i zašto ja vičem Viva Musolini nek prvo pročita ovo

https://www.google.com/amp/s/www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/hrvati-u-sloveniji-traze-da-budu-priznati-kao-autohtona-manjina-zivimo-tu-vec-stoljecima-odani-smo-zasluzujemo-priznanje-postivanje-i-potporu/7212519/amp

Čak i po njihovom ustavu Hrvati a i Srbi bi trebali biti nacionalne manjine. Zašto nisu ?

Pa.ako priznaju Hrvate onda priznaju i da Hrvati stolječima žive u Sloveniji posebno uz obalu a neće jer žele povijest napravit tako da nisu nego samo Slovenci.

Od tuda i posezanjem za piranski zaljev , isti uzrok ; slovenski veliko nacionalizam i fašizam.

Klin se klinom izbiia ; Viva Musolini. VIVA Tajani.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija. - Page 2 Empty Re: Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija.

Post by Eroo 26/2/2019, 19:31

flumen wrote:Svima bi nam danas bilo bolje u Italiji koja bi se prostirala do Drave i do Morave. Da sam mogao birati između Velike Italije i partizanskog "oslobađanja" Istre i Dalmacije, odabrao bih Veliku Italiju. Partizanske fojbe za Talijane i Hrvate nisu bile sloboda, nego smrt.
Onda Niš nije naš, ili što? :( :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75044
2016-07-22


Back to top Go down

Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija. - Page 2 Empty Re: Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija.

Post by RayMabus 26/2/2019, 19:37


2019. talijanski regionalni izbori

Regionalni izbori u Italiji održat će se tijekom 2019. godine u 6 regija od 20, uključujući Abruzzo (10. veljače) , Sardiniju (24. veljače) , Basilicatu (24. ožujka) [1] [2] , Pijemontu (26. svibnja), Kalabriji i Emiliji Romagna (studeni).

Regionalni predsjednici
Uredi
Regija Bivši predsjednik Zabava Izabran je za predsjednika Zabava
Abruzzo Luciano D'Alfonso PD Marco Marsilio izravna strana ulaganja
Sardinija Francesco Pigliaru PD Christian Solinas PSd'Az
Basilicata Marcello Pittella PD TBD TBD
Pijemont Sergio Chiamparino PD TBD TBD
Kalabrija Mario Oliverio PD TBD TBD
Emilia-Romagna Stefano Bonaccini PD TBD TBD


https://en.m.wikipedia.org/wiki/2019_Italian_regional_elections
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija. - Page 2 Empty Re: Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija.

Post by RayMabus 26/2/2019, 19:40

Sad smo skinili ljevičare s vlasti u Abruuzu i na Sardenini

Vrlo bitni regionalni izbori su 26. Svibnja u Piemontu ( Torino )

4,4 miljona stanovnika , ekonomski bogata regija

Viva viva jeben van mater fašističku Slovensku

Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija. - Page 2 Piedmont_in_Italy

RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija. - Page 2 Empty Re: Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija.

Post by RayMabus 26/2/2019, 19:42

U studenome iste godine dakle ove su još jedni jako bitni regionalni izbori u provinciji Reggio Emilia

4,4 miljona stanovnika , jako bogata regija u Italiji

Viva viva jeben van mater fašističku Slovensku

Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija. - Page 2 Emilia-Romagna_in_Italy
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija. - Page 2 Empty Re: Izgubiti Bosnu, Hercegovinu, Boku, Istru, Dalmaciju! Hrvati su šlampava nacija.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum