ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Molitva

Page 4 of 54 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 29 ... 54  Next

Go down

Molitva - Page 4 Empty Re: Molitva

Post by Guest 28/10/2015, 14:55

darla wrote:Pa sad ne znam da li to spada pod molitvu, jer nemam obicaj nesto traziti, a jos manje izgovarati odredjene molitve, to mi nekako bude u kontradikciji mog vidjenja Boga, ta nije slijep, a ja nisam dovoljno umisljena da mislim da znam bolje od Njega sto treba meni ili drugima, u smislu nekog iskustva kroz koje prolazim/o. No, volim se zahvaliti, to dodje nekako spontano. Recimo dok sam na moru, probudim se ujutro vidim kako prve zrake sunca saraju nebom i ljeskaju se u moru i osjetim miris lavande i spontano hazem hvala i tako razlicite situacije. Cesto mislim da nismo svjesni ljepotom kojom smo okruzeni, kao da smo u posljednjim desetljecima vise "hardwier-ani" samo na ruzno.
jsko lijepo  chase

Guest
Guest


Back to top Go down

Molitva - Page 4 Empty Re: Molitva

Post by Trinity 28/10/2015, 17:36

mortalka wrote:Piše ti što ne valja. Kriva osoba postavlja temu bez imalo poštivanja. Takve se teme ne otvaraju na takav način. 

Ako u mom postu ne pronalaziš trenutke predaje kakvi se inače trebaju dogoditi i u toku molitve to je opet još jedan znak da temu otvara pogrešna osoba. Osoba koja ne razumije ono o čem želi raspravljati u temi.

Ah, da...ti to s visoka...pa i otišla si s ovog foruma riječima da ti "nitko nije ni do koljena" i da imaš svoj forum...izgleda da je u tom tvom raju ili pusto ili dosadno...

To što pišeš o bratiću nigdje ne stoji da je istina. S tim si začinila ovu temu. To ide na tvoju dušu Triny.  Burno reagiraš umjesto da si razmislila. 

Na moju dušu ne ide ništa, ni na duše onih koji nisu pristali širiti laž.
Ide na dušu onog koji druge nagovara na laž.


Last edited by Triny on 28/10/2015, 19:51; edited 1 time in total
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Molitva - Page 4 Empty Re: Molitva

Post by Trinity 28/10/2015, 17:38

mortal-joint wrote:zaista imate ovdje  bolesnu situaciju kao i nekad
Pa i ti si tu. :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Molitva - Page 4 Empty Re: Molitva

Post by Trinity 28/10/2015, 17:42

Starhemberg wrote:Ja sam se nekad molio, kao klinjo, kleknem pred krevet i trkeljam nešto, očenaš bla-bla- sad samo opsujem nebo i idem dalje, nema druge...
I ja sam nekad, očenaš i još neke molitve iz molitvenika, sad ne psujem ni nebo  ni boga, samo stisnem zube i idem dalje...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Molitva - Page 4 Empty Re: Molitva

Post by Trinity 28/10/2015, 17:44

Zagy wrote:Molitva je meni nešto drugo.....pusto ponavljanje unedogled nije prava molitva.....
Upravo tako.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Molitva - Page 4 Empty Re: Molitva

Post by Trinity 28/10/2015, 17:48

mortal-joint wrote:
Zagy wrote:Ne nego se ti povuci. ...;)
otvorite temu da se možete izrugivati katolicima. tako je bilo oduvijek i na net hr-u. jako nisko i prozirno. imate razvijen sustav za omalovažavanje ali nikako za ništa vrijedno. vi ste nikakva dugovna hrabna za svoje bližnje. nikad vas se nitko ne bi poželio za utjehu. od vas ljudi bježe a ne da trebaju vašu blizinu radi utjehe i hrane duhovne. bezlične osobe. od takvih se ne povlači, ali se s takvima ne druži jer je to Bogu za plakati vrijeme izgubljeno. tebi je to teško za shvatiti jer imaš krivu predodžbu o svojoj važnosti. jednom kad se probudiš plakat ćeš... naravno ako ti se ikad dogodi da se osvjestiš i postaneš boljom
Ovdje ima i drugih vjernika,ne samo katolika i ne-vjernika, tema je za sve, otkuda si se ti jedina našla prozvanom?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Molitva - Page 4 Empty Re: Molitva

Post by Trinity 28/10/2015, 17:49

Zagy wrote:E i ja uvijek molim za blagoslov.....;)
Meni nikad nije bilo jasno što je blagoslov? Nekakav bonus?


Last edited by Triny on 28/10/2015, 18:21; edited 1 time in total
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Molitva - Page 4 Empty Re: Molitva

Post by Trinity 28/10/2015, 17:51

Lady_D wrote:Ajde ti meni reci Mortalka kada tako posteno napadas.
Nije li receno, tbi kao vjerniku, postuj druge kakvi jesu? Ako nece vjerovat pusti....




Svida mi se vasa vjera, ali vasi vjernici ne.
Lady, šta kažeš bi li mortalku potražila za utjehu? :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Molitva - Page 4 Empty Re: Molitva

Post by Trinity 28/10/2015, 17:57

darla wrote:Pa sad ne znam da li to spada pod molitvu, jer nemam obicaj nesto traziti, a jos manje izgovarati odredjene molitve, to mi nekako bude u kontradikciji mog vidjenja Boga, ta nije slijep, a ja nisam dovoljno umisljena da mislim da znam bolje od Njega sto treba meni ili drugima, u smislu nekog iskustva kroz koje prolazim/o. No, volim se zahvaliti, to dodje nekako spontano. Recimo dok sam na moru, probudim se ujutro vidim kako prve zrake sunca saraju nebom i ljeskaju se u moru i osjetim miris lavande i spontano hazem hvala i tako razlicite situacije. Cesto mislim da nismo svjesni ljepotom kojom smo okruzeni, kao da smo u posljednjim desetljecima vise "hardwier-ani" samo na ruzno.
Ne tražim i ne molim, po mom viđenju Boga, On ne intervenira u ovaj svijet i ne skače na svaku našu suzu.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Molitva - Page 4 Empty Re: Molitva

Post by Guest 28/10/2015, 18:31

Fanatični ljudi ne kuže da su oni ti koji mute bistru vodu....



Meni je blagoslov zazivanje dobra.....jer ovaj život nije satkan samo od vidljivog ...za one stvari na koje ne mogu utjecati zazivao blagoslov....

Moja djeca su moj blagoslov....kako bi meni bilo dobro zazivam dobro njima....kužiš?  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Molitva - Page 4 Empty Re: Molitva

Post by Guest 28/10/2015, 18:51

Religijskog fanatika prepoznam po tome što ima potrebu da drugima nameće svoja uvjerenja, a krasi ga još isključivost, netolerancija i neprihvaćanje drugih,nerazlikovanje religije i vjere. Mašala! Kad skužim to kod osobe bježim u kontra smjer.
Živi i pusti druge da žive i traže kako mogu i znaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Molitva - Page 4 Empty Re: Molitva

Post by Guest 28/10/2015, 18:54

dzepna_venera wrote:Religijskog fanatika prepoznam po tome što ima potrebu da drugima nameće svoja uvjerenja, a krasi ga još isključivost, netolerancija i neprihvaćanje drugih,nerazlikovanje religije i vjere. Mašala! Kad skužim to kod osobe bježim u kontra smjer.
Živi i pusti druge da žive i traže kako mogu i znaju.
eto me... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Molitva - Page 4 Empty Re: Molitva

Post by Guest 28/10/2015, 19:07

dzepna_venera wrote:Religijskog fanatika prepoznam po tome što ima potrebu da drugima nameće svoja uvjerenja, a krasi ga još isključivost, netolerancija i neprihvaćanje drugih,nerazlikovanje religije i vjere. Mašala! Kad skužim to kod osobe bježim u kontra smjer.
Živi i pusti druge da žive i traže kako mogu i znaju.
ovo je lijepo receno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Molitva - Page 4 Empty Re: Molitva

Post by Guest 28/10/2015, 19:10

Triny wrote:
Lady_D wrote:Ajde ti meni reci Mortalka kada tako posteno napadas.
Nije li receno, tbi kao vjerniku, postuj druge kakvi jesu? Ako nece vjerovat pusti....




Svida mi se vasa vjera, ali vasi vjernici ne.
Lady, šta kažeš bi li mortalku potražila za utjehu? :)
No.

Ono sto me muci ispricam decku. Isplacem se, izvicem, raskokodacem... a on me slusa, gleda, zaglri.
Utjehu onda nadem sama u sebi jer mi je nitko drugi ne moze pruziti osim mene same.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Molitva - Page 4 Empty Re: Molitva

Post by kic 28/10/2015, 19:11

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Molitva - Page 4 Empty Re: Molitva

Post by kic 28/10/2015, 19:12

Lady_D wrote: Isplacem se, izvicem, raskokodacem... a on me slusa, gleda, zaglri.
pa on dobro radi e.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Molitva - Page 4 Empty Re: Molitva

Post by Guest 28/10/2015, 19:12

kic wrote:
Lady_D wrote: Isplacem se, izvicem, raskokodacem... a on me slusa, gleda, zaglri.
pa on dobro radi e.
pa da :)
nisam ni rekla da ne radi

njegov dodir mi puno znaci
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Molitva - Page 4 Empty Re: Molitva

Post by Guest 28/10/2015, 19:13

dzepna_venera wrote:Ne muljaj mali, išo si s rodbinom na kafu!
dvista metara livo..od stana..bogomdano hvatanje friskog luffta..i doktor savjetovao.. king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Molitva - Page 4 Empty Re: Molitva

Post by kic 28/10/2015, 19:13

Lady_D wrote:
kic wrote:
Lady_D wrote: Isplacem se, izvicem, raskokodacem... a on me slusa, gleda, zaglri.
pa on dobro radi e.
pa da :)
nisam ni rekla da ne radi

njegov dodir mi puno znaci
aha, zbunila me rečenica ispod.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Molitva - Page 4 Empty Re: Molitva

Post by Guest 28/10/2015, 19:16

a i mislila sam da cete krivo skuziti ali nije mi se dalo ispravljat :D


ali cinjenica jest da utjehu trebas pronaci u sebi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Molitva - Page 4 Empty Re: Molitva

Post by kic 28/10/2015, 19:20

svatko ima svoje viđenje molitve, kao i srodne meditacije, ima nešto dirljivije u privrženoj molitvi pak..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Molitva - Page 4 Empty Re: Molitva

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 54 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 29 ... 54  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum